× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Niestety, nie udało się nam znaleźć tego, czego szukasz.
Mamy za to ponad 230 innych egzotycznych wycieczek na 7 kontynentów – sprawdź!

Wycieczki na 7 kontynentów

Do podróżowania potrzeba pasji – obudź ją w sobie! Logos Tour to niezwykłe wycieczki, przeznaczone dla ludzi posiadających niebywałą chęć poznania świata, którą bez wątpienia zapewnia im podróżowanie. 35 lat organizowania podróży pokazało nam, że ludzie kochają zwiedzać i smakować. Odkryliśmy również, że podróżujące z nami osoby różnią się pod względem oczekiwań i potrzeb, dlatego przygotowaliśmy dla Was ponad 200 unikalnych, dopracowanych wycieczek na 7 kontynentów - od Antarktydy, przez Azję, po Europę. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo ciekawych propozycji na wszystkie kontynenty, dzięki czemu każdy znajdzie swój wymarzony kierunek. Wybierając naszą wycieczkę na jeden z 7 kontynentów, pamiętaj, że może być to Twoja podróż życia! Zabierzemy Cię do... [czytaj więcej] najbardziej znanych i polecanych miejsc, w każdym zakątku naszej planety: Europa (Francja, Hiszpania, Chorwacja), Azja (Azerbejdżan, Bhutan, Birma, Chiny), Afryka (Namibia, RPA, Etiopia, Kenia, Ghana, Maroko, Botswana), Australia (Australia, Nowa Zelandia, Markizy i Polinezja Francuska), Ameryka Północna (USA, Alaska, Kanada), Ameryka Południowa (Peru, Boliwia, Argentyna, Barbados, Aruba, Brazylia), Antarktyda. W ofercie znajdziecie również wycieczki autokarowe po Europie oraz wczasy, a dla prawdziwych pasjonatów i koneserów specjalne programy zwiedzania.

Zdecyduj, co wolisz:
- oglądać nieatrakcyjne hotelowe pokazy i animacje dla zabicia czasu czy wziąć udział w ognistym, plemiennym tańcu pełnym emocji, potu i krzyków?
- grzecznie odhaczać kolejne punkty wycieczki oglądane z daleka czy dotknąć chropowatego kamienia Muru Chińskiego na jego szczycie i zobaczyć swoje odbicie w witrażach Taj Mahal?
- jeść to samo, co w domu i każdej innej hotelowej restauracji na świecie, czy skosztować soczystych, lokalnych potraw i owoców dojrzewających w pełnym słońcu?
- tłoczyć się w 50-osobywych grupach, oglądając przewodnika z daleka czy ramię w ramię z pilotem pokonywać kolejny odcinek trasy wraz z pozostałymi kilkunastoma uczestnikami wyprawy?
- odciąć się od miejscowej kultury za białymi ścianami kurortu czy wyjść naprzeciw przygodzie, podjąć wyzwanie i otworzyć się na unikalność każdego z miejsc?

Jeśli za każdym razem bliższa jest Ci ta druga propozycja, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – to najlepszy sposób podróżowania i jest to turystyka kulturowo-poznawcza, w której się specjalizujemy. Od 35 lat realizujemy marzenia osób takich jak Ty. Wyrusz z nami na wyprawę po 7 kontynentach!
[zwiń]


4,8
OCENA OGÓLNA
286 opiniiPiotr

Ocena:

Osobom wybierającym się na wyjazd, zalecam zabrać gogle i piersiówkę. Ogólnie dobra organizacja, intensywny program, urozmaicony zestaw atrakcji, można spotkać interesujących ludzi.
Krystyna

Ocena:

Polecam biuro ze względu na różnorodność i bogatą ofertę. Z LogosTour można zwiedzić cały świat.
Grzegorz

Ocena:

Witam, Chciałbym ta drogą wyrazić swoje uznanie i podziękowanie za super profesjonalne przygotowanie wycieczki. Pan Łukasz, ogromną wiedzę i doświadczenie, profesjonalnie opiekował się cała grupa, przekazywał wiele informacji i ciekawostek, w miarę możliwości rozszerzając program. Jednocześnie pan Łukasz bardzo sprawnie organizował wszelkie sprawy ,,administracyjne” Pan Łukasz w pełni rekompensował ,,niedostatki” niektórych lokalnych przewodników (szczególnie przewodnika w Rio de Janeiro) jak i niekompetentnej obsługi hotelowej w Rio. Chciałbym również podziękować za wspaniałe przeżycia kulinarne, które powinny być chyba wyszczególnione w katalogu, jako atut wycieczki.
Małgorzata

Ocena:

To był mój 6 wyjazd z Państwem. Wycieczka zorganizowana na 5+
Bartłomiej

Ocena:

bardzo polecam z następujących powodów: - małe grupy zapaleńców, - bardzo dobra organizacja, - ciekawy program.
Barbara

Ocena:

Brawa i słowa uznania dla pilota wycieczki - Asi, która wykorzystała każdą minutę tego wyjazdu w perfekcyjny sposób z myślą o uczestnikach wyprawy.
Bożena

Ocena:

Dobra organizacja i wyczerpująca realizacja programu.
Janusz

Ocena:

Dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo dobry pilot. Kraj przyjazny finansowo.
Irena

Ocena:

Dobra organizacja, wspaniała Pani Pilot, ciekawy program.
Małgorzata

Ocena:

Rzetelność, perfekcyjna organizacja, solidy poziom, ogromna wiedza i kompetencje pilotki.
Tadeusz

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki, fachowa i profesjonalna wiedza pilota.
Mirosława

Ocena:

Całość przygotowana profesjonalnie. Bardzo dobra organizacja, bardzo dobry pilot.
Grzekorz

Ocena:

Świetny program, dobra realizacja, choć drogo. Profesjonalni piloci.
Agnieszka

Ocena:

Wycieczka bardzo ciekawa i urozmaicona. Program spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki. Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat. Dużym plusem są małe grupy.
Renata

Ocena:

Biuro godne polecenia, bardzo dobra organizacja, sumienność. Dla mnie zbyt mało czasu na zwiedzanie Chichen Itza
Kinga

Ocena:

bardzo dobre biuro oferujące ciekawe imprezy turystyczne.
Tomasz

Ocena:

olbrzymia wiedza pilota, na temat zwiedzanych miejsc. Zdecydowanie polecę LT znajomym.
Małgorzata

Ocena:

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Pilot pokazał nam wiele klimatycznych miejsc gdzie m.in. można było smacznie i tanio zjeść.
Andrzej

Ocena:

Ciekawa destynacja, bardzo profesjonalny pilot, ambitny program zwiedzania, kameralna grupa.
Maria

Ocena:

Bardzo ciekawa wycieczka i będę polecała ją ze względu na urodę odwiedzanych miejsc i organizację.
Teresa

Ocena:

Ciekawe trasy, zadowalająca warunki hotelowe i środki transportu. Kompetentny pilot.
Wanda

Ocena:

Super wyprawa. Jestem bardzo zadowolona z moich trzech podróży zorganizowanych przez LogosTour. Polecam wszystkim znajomym.
Elżbieta

Ocena:

Ciekawe trasy. Dobra organizacja. Firma godna zaufania.
Andrzej

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, pełen profesjonalizm.
Robert

Ocena:

Polecam ze względu na profesjonalizm usług turystycznych i atrakcyjną ofertę.
Mirosława

Ocena:

Wiarygodne biuro, właściwa relacja ceny do usługi.
Agnieszka

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki pod początku opieka pilota, dobre hotele, jasna informacja.
Danuta

Ocena:

Wycieczka udana, dobrze zorganizowana. Specjalne podziękowania dla pilota wycieczki Pana Marcina – ogromna wiedza, zaangażowanie, „zarażał” pozytywną energią i optymizmem
Ryszard

Ocena:

Polecam, bardzo dobra organizacja wyjazdów, ciekawe trasy.
Anna

Ocena:

Byłam uczestnikiem wyjazdu do Chile – Argentyna – Urugwaj – Paragwaj – Brazylia organizowanym przez Państwa biuro. Chciałam podziękować za tak dobrze zorganizowaną imprezę. Ciekawy program, dobra organizacja, dobrzy lokalni przewodnicy. Słowa uznania dla pilota p. Marcina za profesjonalizm oraz a może przede wszystkim za czas poświęcony wszystkim uczestnikom, również poza programem imprezy.
Joanna

Ocena:

Wszystko było najlepszej jakości, a sam pilot to nawet na 6.
Szymon

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Pilot wycieczki przekazał dużo ciekawych informacji na temat odwiedzanych miejsc. W ciągu tych 10 dni zobaczyliśmy bardzo dużo.
Kamila

Ocena:

Dobry, spójny program i rzetelny, obowiązkowy pilot.
Roman

Ocena:

Przekazuję parę refleksji z wycieczki zorganizowanej przez Waszą firmę na trasie Chile, Urugwaj, Argentyna, Paragwaj, Brazylia. Wypełniłem ankietę, ale myślę, że warto napisać coś nieco więcej. Wycieczka była zorganizowana bardzo dobrze. Program zrealizowany, nic złego się nie stało, dopisała pogoda i mieliśmy też trochę szczęścia w unikaniu złych sytuacji. Jestem pełen uznania dla pilota p. Moniki i chciałbym jej za to podziękować. Jako pilot, którego podstawowym zadaniem jest organizowanie pobytu grupy na miejscu, załatwianie i reagowanie na problemy uczestników oraz dbanie o sprawność pobytu p. Monika sprawdziła się znakomicie. Jakakolwiek sprawa, którą zgłaszałem zarówno ważna jak i drobna, bez znaczenia, była przez nią załatwiana natychmiast. Mnie pomogła w kilku sprawach i to w taki sposób, że nie musiałem mojej prośby powtarzać, p. Monika o nich pamiętała i to było dla mnie bardzo znaczące. Oczywiście, że w ciągu 13 dni trudno zwiedzić 5 różnych krajów, je się tylko „dotyka”, ale taka jest uroda wycieczki objazdowej na sporej trasie. Kto tego nie rozumie nie powinien wybierać się na taka ekspedycję. P. Monika była nie tylko pilotem, ale także przewodnikiem. I tu uwaga dla biura. Starajcie się, jeśli jest to możliwe, zatrudniać lokalnych przewodników ze znajomością języka polskiego. Taki przewodnik lokalny przekaże klimat danego miejsca, kraju bo tam żyje na co dzień. Rozumiem, że jest to trudne, być może niewykonalne. Tu p. Monika musiała być nie tylko pilotem, ale także tłumaczem przewodnika lokalnego. I mimo tego udało się jej pogodzić te dwie strony realizacji wycieczki. Pilotowała, opowiadała nam jako przewodnik i tłumaczyła to co powiedział lokalny przewodnik – to sporo zadań na jedną osobę. Zaliczam ten pobyt do bardzo udanych co oznacza, że będę polecał Wasze biuro jako dobrego, sprawnego touroperatora. Jeśli stan mojego zdrowia (a mam już za sobą parę lat życia) oraz zasoby gotówkowe pozwolą poszukam w Waszej ofercie innego kierunku, bo jest wiele pięknych miejsc jakie człowiek za życia powinien odwiedzić. Łączę pozdrowienia
Katarzyna

Ocena:

Bardzo wysoki poziom zorganizowanego przez Logostour wyjazdu.
Eugenia

Ocena:

Peru, Boliwia - marzenia młodości, spełnione po wielu, wielu latach. Rzetelne, kompleksowe informacje ułatwiały przygotowanie się do niełatwej podróży w zmiennych warunkach, głównie wysokościowych. Warto dopytać przedstawicieli biura o szczegóły. Serdecznie dziękuję pani Monice za porady i dodatkowe informacje. Program jest sensownie ułożony, bo uwzględnia stopniowanie wysokości terenu podróży. Trasa prowadzi przez najciekawsze miejsca na południe od Limy, świetnie, że obejmuje również część Boliwii. Być nad Titicacą i widzieć tylko jego fragment to grzech. W pobliżu jest również La Paz. Pilot wycieczki pan Mariusz zaproponował dodatkowe zwiedzenie miasta z wagoników kolejki linowej. Byłam pod wrażeniem, mimo że widziałam już wiele miast na świecie. Gorąco polecam połączyć zwiedzanie Peru z Boliwią. Pan Mariusz, chętnie słuchany, jest znawcą tematu, bardzo dobrym organizatorem umiejącym prowadzić i zaciekawić różnotematyczną grupę. Moje dawne zainteresowania trekkingiem zostały nasycone opowieściami pana Mariusza o swoich wyprawach. Jest także osobą, która potrafiła zintegrować 20 osobową grupę tak, że czuliśmy się ze sobą dobrze. Nawet w wolnych chwilach wybieraliśmy wędrówki z panem Mariuszem. Ponadprogramowo zobaczyliśmy tarasy solne, za co bardzo dziękuję. Z przewodników lokalnych dobrze pełnił swą funkcję pan Manuel. Po trasie poruszaliśmy się wygodnymi autobusami prowadzonymi przez doświadczonych kierowców, co, biorąc pod uwagę dalekie trasy, kręte drogi, miało istotne znaczenie. Codzienne podróże kończyły się w hotelach na adekwatnym poziomie. Lokalizacja w centrach miast pozwalała na "wypady na miasto". W dolinie Colci - zauroczyć się pięknem okolicy - inkaskimi tarasami, kwiecistymi krzewami, kolibrami, lamami, widokiem czynnego wulkanu, ośnieżonych gór, zachodzącym na wschodzie słońcu. Posiłki w hotelach dla mnie były wystarczające. Najlepsze restauracje to Tunupa i Costa Verde. Tam, zdrowy rozsądek nakazywał bardziej angażować wzrok niż żołądek, cieszyć się klimatycznym miejscem. Wróciliśmy do kraju pełni wrażeń, z poezją krajobrazów, przyrody, barw, tajemnicą Nazci. Biuro podróży stanęło na wysokości zadania, a uczestnicy wycieczki na jednym z cudów świata.
Edyta

Ocena:

Bardzo dobry program i duża wiedza przewodnika. Biuro i jego obsługa bardzo profesjonalna zarówno przed wyjazdem, w trakcie i po. To był pierwszy ale na pewno nie jedyny wyjazd z LogosTour.
Magdalena

Ocena:

Było super. Kanada nas zauroczyła i pewnie długo będziemy wspominać widoki, grupę. To była nasza 3-cia wycieczka z Państwa biurem.
Kinga

Ocena:

Ciekawe trasy, solidna firma trzymająca poziom, bardzo dobrze przygotowani piloci realizujący program zgodnie z planem.
Jolanta

Ocena:

Ciekawa trasa, profesjonalny pilot o dużej wiedzy na temat zwiedzanych miejsc, bardzo dobry kontakt z uczestnikami, wyjątkowa opieka.
Halina

Ocena:

Bogaty program, bardzo dobra opieka pilota, duża ilość przekazywanych informacji oraz dbałość o uczestników.
Katarzyna

Ocena:

LogosTour jest biurem rzetelnym, pozwala poznawać inne kultury, jest dobrze zorganizowane i spełnia oczekiwania swoich klientów.
Jolanta

Ocena:

Organizacja we wszystkich miejscach pobytu bardzo dobra, szybka i sprawna głównie dzięki zorganizowaniu pilota.
Henryka

Ocena:

Super organizacja, rzetelność, wysoka kultura osobista pracowników LogosTour.
Aleksandra

Ocena:

Świetny pilot z dużą wiedzą z empatią do uczestników, opiekuńczy.
Edward

Ocena:

Kapitalna, jedyna taka wycieczka, która obejmuje Północ i Południe pięknego Maroka ! Cesarskie miasta, góry Rifu , Atlasu i bezkresna Sahara. Nowoczesna Casablanca i zielone oazy na pustyni. Tajemnicze, kolorowe souki (targi) i wspaniali, uśmiechnięci Marokańczycy. Z całego serca polecam tą wycieczkę Logostouru i jej super pilota.
Adam

Ocena:

Wycieczka zorganizowana była profesjonalnie, spełniła moje oczekiwania związane z wyjazdem.
Mariola

Ocena:

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, bardzo dobra opieka pilota - dbał o wszystko.
Aleksandra

Ocena:

Pragniemy podziękować i wyrazić słowa uznania za zorganizowaną wycieczkę Peru – Boliwia. To była nasza druga wycieczka z LogosTour, po Indiach i Nepalu. Wróciliśmy z tego egzotycznego i ciekawego miejsca naszego globu bardzo szczęśliwi i zadowoleni, że w niezwykle turystycznej i wspanialej atmosferze za sprawą Pani Małgorzaty odbyliśmy podróż naszych marzeń!!! Trasa, organizacja, wiedza i sposób jej przekazania były po prostu wzorowe. W czasie trwania wycieczki panowała doskonała atmosfera. Mało tego, w drodze powrotnej Pani Małgorzata dla chętnych zorganizowała wycieczkę po Amsterdamie!!! Odbyliśmy wiele podróży z różnymi biurami turystycznymi, ale przyznać trzeba, że najlepszym biurem godnym polecenia w Polsce jest LogosTour. Słowa najwyższego uznania należą się Pani Małgosi. Pilot jest podstawą każdej wycieczki. Marzy nam się Australia z Nowa Zelandia. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy klientom LogosTour aby wracali z wycieczek tak zachwyceni jak my.
Mirosława i Mieczysław

Ocena:

Pilot grupy Pan Jan złoty człowiek. Wiedza i wytrzymałość tylko zazdrościć. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Trochę obiado-kolacje przyskromnione. Mało zieleniny i nie wszyscy lubią wieprzowinę którą karmiono co wieczór. Raz była pierś z kurczaka-średnia i raz ryba -dobra. Ale daliśmy radę, dobre towarzystwo w grupie i Pan Jan ,nie ma co narzekać . No i kierowca bardzo sympatyczny Pan Arek. Dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa wycieczek.
Bożena

Ocena:

Zarówno program wycieczki jak i komfort podróży oceniam na 5 pkt, wyżywienie i standard usług na 4 pkt,natomiast ogólną organizację wycieczki zaledwie na 3 pkt- Pani pilot posiadała małą wiedzę o zwiedzanych krajach, wyjazd z Petersburga do Tallina zaplanowała za późno mimo, że świadoma była, że przekraczanie granicy Rosja-Estonia to nie to samo co granicy UE, w rezultacie do hotelu w Tallinie dotarliśmy około godz. 21. na obiadokolację. Ponadto w ostatnim dniu zwiedzania Wilna, mimo, że mieliśmy wcześniej do własnej dyspozycji dużo wolnego czasu, na lotnisko przyjechaliśmy 1 godzinę za wcześnie i spędziliśmy na lotnisku 3 godziny. Wiedzę o zwiedzanych krajach i zabytkach zawdzięczam wyłącznie dobrym przewodnikom lokalnym. Słowa uznania także dla Pana kierowcy.
Jan

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawa forma prowadzenia wycieczek, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Miła, fachowa obsługa pilota wycieczki. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Po raz pierwszy jestem z Państwem na wycieczce i odniosłam bardzo dobre wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pilota naszej wycieczki, Pani Joanny za niezwykle dobrą organizację i punktualność. Realizacja programu była stuprocentowa, aczkolwiek myślę, że należałoby wprowadzić korekty do programów, gdyż tempo jest chyba zbyt duże. Uważam również, że dobrym pomysłem byłaby organizowanie np. obiadokolacji dla grupy, a czas, który daje się na posiłek indywidualny, możnaby wykorzystać na zwiedzanie. Reasumując było super. Dziękuję.
Marianna

Ocena:

Bardzo dobry program wycieczki i jego realizacja, czas maksymalnie wykorzystany.
Beata

Ocena:

Polecam ! Małe grupy, sumienna realizacja programu.
Joanna

Ocena:

W sumie świetny program - a przede wszystkim rewelacyjny pilot, Pan Michał - Perfekcjonista.
Andrzej

Ocena:

Chcemy tą drogą podziękować za przepiękna i profesjonalną wycieczkę do Peru i Boliwii oraz pogratulować w naszej ocenie najwyżej kwalifikowanych pilotów – Pani Agata. Mamy nadzieję zabrać się z Wami ponownie w przyszłości.
Alicja

Ocena:

LogosTour zawsze wywiązuje się ze swojego swojego programu, solidna i sprawdzona firma, godna polecenia. Znakomita organizacja i opieka pilota. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Maria

Ocena:

Kompetentni piloci, dbałość o uczestników wypraw. Dobre hotele i wyżywienie. Duża kultura osobista pilota, same superlatywy.
Małgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!
Renata

Ocena:

Polecam, od 16 lat podróżuje z LogosTourem zawsze byłam bardzo zadowolona.
Iwona

Ocena:

Bardzo dobrze ułożony program, dodatkowo proponowane atrakcje, które wynikają z nagle pojawiających się okazji.
Jadwiga

Ocena:

Ciekawy program, realizacja zgodna z planem, bardzo dobry pilot wycieczki.
Joanna

Ocena:

Plan w pełni zrealizowany, świetna współpraca pilotki z przewodnikami miejscowymi. Dobra organizacja i opieka.
Ewa

Ocena:

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za kolejną super wyprawę. Jak zawsze chylę głowę przed Państwa rzetelnością i profesjonalizmem. Wycieczka była świetna zarówno pod względem programowym jak i organizacyjnym. Biorąc dodatkowo pod uwagę bardzo trudne lokalne uwarunkowania, słabą miejscową infrastrukturę turystyczną itp. należy docenić wysiłki i pracę naszego pilota Tomka (bardzo sprawnie prowadził naszą radosną ekipę!). Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojego męża, no i już myślimy gdzie tu z wami pojechać następnym razem!
Arkadiusz

Ocena:

Polecam za profesjonalizm w organizacji wycieczek. Po 4-5 dniach wycieczki objazdowej zrobić 1 dzień odpoczynku.
Janina

Ocena:

Wycieczki z LogosTour są zawsze bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe.
Hanna

Ocena:

Biuro sprawdziłam wiele razy. Wszystko jest prawidłowo zorganizowane. Świetny pilot,który posiada dużo informacji o zwiedzanym kraju. Dużym plusem jest dobry i wygodny transport oraz małe grupy. Wyższy standard niż w innych biurach podróży.
Ewa

Ocena:

Szanowni Państwo, Miałam przyjemność wziąć udział (wraz z mężem) w organizowanej przez Państwa wycieczce do Brazylii i chciałabym bardzo, bardzo Państwu podziękować za wspaniałe wakacje! Kolejny raz nie zawiedliśmy się na LogosTourze i przeżyliśmy wspaniałą przygodę na bezdrożach (drogach) Brazylii. Za Państwa pośrednictwem chciałabym również jeszcze raz bardzo podziękować naszemu pilotowi Mirkowi, który bardzo profesjonalnie, miło i sympatycznie poprowadził waszą grupę. Było naprawdę super i już planuję kolejne wakacje z Państwem w przyszłym roku. Myślimy o Etiopii lub Kenii/ Tanzanii, a może jeszcze coś innego?
Wiesława

Ocena:

Bardzo dobra organizacja pobytu w poszczególnych miastach.
Zbigniew

Ocena:

Profesjonalny dobór pilota, bardzo dobra organizacja i ciekawy program, dobre warunki zakwaterowania.
Jakub

Ocena:

Zachorowałem ciężko podczas wycieczki, winę ponosi pilot Paweł. Nieuleczalnie zaraził mnie miłością do podróżowania do Chin, do poznawania świata. Takich pilotów życzę każdemu, a LogosTour będę polecał bez wahania.
Irena

Ocena:

Biuro bardzo rzetelne, byłam na kilku wycieczkach i zawsze byłam zadowolona. Organizacja perfekcyjna, piloci spełniający z pasją swoją rolę.
Barbara

Ocena:

Wycieczkę do Szwajcarii oceniam bardzo dobrze. Chciałam podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie pilota Pana Jana.
Marek

Ocena:

Plusy: - super przewodnik - profesjonalne podejście do organizacji wycieczki - dobry program - małe grupy - dobra cena Co zmienić: - hotel w Meridzie - wydłużyć wypoczynek w Cancun
Sławomir

Ocena:

Biuro proponuje bardzo ciekawe programy wycieczek i realizuje je na wysokim poziomie.
Grażyna

Ocena:

Biuro LOGOSTOUR najlepsze ze wszystkich polskich biur podróży!!!
Patrycja

Ocena:

Organizacja i przebieg wycieczki bez zakłóceń. Program w pełni zrealizowany, bez opóźnień. Przewodnik nie pozwolił wejść sobie na głowę dlatego też organizacja była tak dobra.
Eugenia

Ocena:

Polecam! Bardzo ważne jest to, że trasa uwzględnia pokonanie choroby wysokościowej.
Ewa

Ocena:

Biuro realizuje ciekaw wycieczki w atrakcyjny sposób dla turystów lubiących aktywny wypoczynek.
Jacek

Ocena:

Polecamy biuro logosTour. Jeździmy od 7 lat. bardzo dobra organizacja, opieka pilota - bardzo dobre przygotowanie merytoryczne.
Urszula

Ocena:

Z Logos Tourem byłam jeż wielokrotnie i chętnie polecam go znajomym. Dobre zaplanowanie trasy, dobre hotele. Dzięki opiece pilota czułam się bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo ważne.
Monika

Ocena:

Dobra organizacja wyjazdu, wszystko "zapięte na ostatni guzik", rewelacyjny pilot.
Mieczysław

Ocena:

Mam bardzo dobre wspomnienia z wycieczek organizowanych przez biuro.
Barbara

Ocena:

Biuro solidne, organizacyjnie sprawne. Otrzymuję to czego oczekuję.
Ula

Ocena:

Polecam głównie za: dobór formy i miejsc godnych zwiedzenia, za dobry poziom usług, dobry wybór hoteli zlokalizowanych na ogół w bliskiej odległości od centrum.
Stanisław

Ocena:

Wycieczka na bardzo wysokim poziomie, rewelacyjny przewodnik, w miarę przystępna cena.
Anetta

Ocena:

Wycieczki organizowane przez Logos Tour, zawsze spełniają moje oczekiwania.
Maciej

Ocena:

Profesjonalnie zorganizowana wycieczka. Odpowiedzialny pilot. Ciekawy program wycieczki.
Piotr

Ocena:

Witam! Wraz z żoną mieliśmy przyjemność z Waszym Biurem uczestniczyć w wycieczce po Peru i Boliwii. Impreza została zrealizowana na wysokim poziomie, co sprawiło, iż chcemy dalej zwiedzać świat jeżdżąc z LogosTour. Jednak korzystając z okazji chciałbym szczególnie podziękować za postawę pilota Pana Pawła, którego zaangażowanie znacznie przekraczało, według mojej opinii, ciążące obowiązki. Wykazywał on niezwykłą troskę o uczestników wycieczki i był bardzo pomocny w rozwiązywaniu wszelkich spraw. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak niezwykle poświęcającym się pilotem za co chciałem za Państwa pośrednictwem podziękować.
Maciej

Ocena:

Małe grupy, ciekawe programy, super organizacja, zaangażowani przewodnicy.
Marta

Ocena:

Uczestniczylam w wycieczce do Peru i Boliwii we wrześniu 2017. Pan Mariusz był przewodnikiem i opiekunem naszej grupie. Dzięki jego opiece, doskonalym umiejetnosciom organizatorskim nasz pobyt byl bardzo udany. Pan Mariusz umial sie dostosowac do kazdej niespodziewanej sytuacji jak zapowiedz strajku, czy zamkniecie ulic otaczajacych palac i dostosowal plan zwiedzania do sytuacji. Dzieki jego wspanialej wiedzy i doswiadczeniu dlugie przeloty autobusowe byly wypelnione opowiadaniami, wiedza historyczna i geograficzna, ciekawostkami regionalmi i muzyka. Pan Mariusz doskonale wspolpracowal takze z lokalnymi przewodnikami przekazujac dodatkowa wiedze i urozmaicajac kreatywnymi prezentacjami, jak przelot kondorow nad wawozem Colca i pokaz noszenia Peruwianskich kapeluszy. Poza wspaniala i gleboka wiedza pan Mariusz otoczyl nas opieka i serdecznoscia nie zmniejszajac traktowania swojej pracy w sposob niezwykle profesjonalny. Natychmiast reagowal w naszych sprawach, np zmiana pokoju czy pomoc w odnalezieniu dokumentow. Wyjazd do Peru i Boliwii uwazam za bardzo udany, do czego sie pan Mariusz przyczynil w duzej mierze. Chcialabym przekazac moje specjalne podziekowanie panu Mariuszowi i polece wycieczki LogosTour, ktore on bedzie prowadzil.
Dorota

Ocena:

Bardzo dziękuję za przesłany upominek. Podróż z Państwa Biurem po Tajlandii, Malezji i Singapurze, była podróżą niezwykle atrakcyjną, znakomicie przygotowaną i miłą towarzysko. Bardzo się cieszę, bo dzięki Panu Dariuszowi, człowiekowi doskonale przygotowanemu, znającemu realia tamtych stron, ciekawie opowiadającemu i niestrudzonemu, a do tego ogromnie życzliwemu, pobyt w tych krajach był podwójnie ciekawy, niezapomniany. Dziękuję.
Bogusław

Ocena:

Sprawdzona marka, zrealizowany program, dobra informacja = brak "ściemniania" o wyjazdach.
Aldona

Ocena:

Bardzo dobry pilot, ze świetną, ogromną wiedzą merytoryczną. Doskonale zorientowany w miejscach, które były odwiedzane.
Paweł

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki.
Krystyna

Ocena:

Logos nigdy mnie nie zawiódł w wycieczkach, w których uczestniczyłam.
Bożena

Ocena:

Firma wiarygodna, solidna w profesjonalnej obsłudze wycieczki.
Dariusz

Ocena:

Solidna usługa za rozsądną cenę. Wycieczka spełniła moje oczekiwania.
Ewa

Ocena:

Interesująca trasa i zrealizowana zgodnie z programem.
Maria

Ocena:

Kompetencja biura na wysokim poziomie, wiedza przewodnika, ciekawy sposób prowadzenia wycieczek i przekazywania informacji. To wszystko sprawia, że wyjeżdżam tylko z LT.
Oktawia

Ocena:

Podczas wieloletniego korzystania z usług biura, nie miałam negatywnych doświadczeń, a wręcz przeciwnie. Programy wycieczek są interesujące, a obsługa profesjonalna.
Kamila

Ocena:

Dobra organizacja. Grupa nie jest zbyt duża. Świetny pilot wycieczki.
Anna

Ocena:

Polecam wyłączyć z programu Sun City (wg mnie nie warte poświęcenia całego dnia) na korzyść dodatkowego dnia w Cale Town.
Tomasz

Ocena:

Dobra organizacja, świetny pilot, dobra trasa, przydatne informacje o wyjeździe.
Izabela

Ocena:

Jan najbardziej polecam. LogosTour jest biurem podróży godnym zaufania.To moja kolejna wycieczka z tego biura i ponownie jestem zadowolona. Perełką tego wyjazdu jest pilot - Jacek. Fantastyczny człowiek, niesamowita wiedza, pasja. Brawo !!!
Renata

Ocena:

polecam biuro, które zapewnia doskonałe warunki podróżowania, ciekawy program i wspaniałych pilotów takich jak Pani Joanna.
Agnieszka

Ocena:

Program spełnił oczekiwania. Realizacja zgodnie z planem. Łukasz jest świetnie zorganizowanym pilotem z umiejętnością zdyscyplinowania grupy w wyjątkowych sytuacjach. jego wiedza nas zaskoczyła. Całość oceniam na ponad przeciętną.
Alicja

Ocena:

Dobre biuro organizujące wycieczki w profesjonalny sposób.
Monika

Ocena:

Pragnę serdecznie podziękować za możliwość realizacji mojego marzenia. To było fantastyczne przeżycie zobaczyć kraj kwitnącej wiśni, a jednocześnie poznać tylu wspaniałych ludzi z całego świata. Nasza grupa liczyła 13 osób. Byliśmy tak ogromną sensacją w regionie, że nasz pobyt relacjonowano nawet w lokalnej telewizji.
Kasia

Ocena:

Mała grupa, dbałość o klienta. Cena katalogowa raczej zawiera wszystko, bez ukrytych kosztów, co jest zdenacyfikowanie na +.
Karolina

Ocena:

Polecam ze względu na przemyślany program wycieczek i bardzo dobrą organizację.
Hanna

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek, przeloty liniami rejsowymi, a nie czarterem, dobra lokalizacja hoteli.
Elżbieta

Ocena:

Wysoki poziom organizacyjny, świetna wiedza pilota na temat zwiedzanych miejsc i historii kraju.
Krzysztof

Ocena:

W dniu wczorajszym wróciliśmy z naszej kolejnej dalekiej wycieczki z Logos Tour-em, tym razem do Argentyny i Brazylii. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam zwiedzania świata w tak wspaniały sposób. Pragniemy poinformować, że jak zawsze była to wyprawa pod każdym względem świetnie zorganizowana i zrealizowana. Daliśmy już temu wyraz w wypełnionej ankiecie, zaznaczając najwyższe oceny we wszystkich polach. Tym niemniej chcielibyśmy dodatkowo, z prawdziwą przyjemnością, podkreślić wielką rolę naszego pilota Pana Mariusza w tym znakomitym sukcesie podróży. Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę dotyczącą zwiedzonych przez nas krajów i co równie ważne – potrafi przekazywać ją w sposób niezwykle interesujący i przystępny. Nie zawsze spotyka się kogoś kto z takim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, jest tak uczynny i przy tym bardzo sympatyczny w bezpośrednich kontaktach.
Olga

Ocena:

Ciekawa trasa wycieczki. Program wycieczki został stworzony w taki sposób, by pokazać różnorodność kraju zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Ponadto wycieczka intensywna i bardzo dobrze zorganizowana. Wysoki komfort i małe grupy.
Beata

Ocena:

Trasa zwiedzania powinna zawierać bardziej charakterystyczne dla Laponii miejsca np. lodowa restauracja, lodowy hotel - nigdzie indziej na świecie tego się nie zobaczy. Polecam tym osobom, które potrzebują bardzo dużej opieki i same nie potrafią sobie radzić. Ja czułam się opieką osaczona.
Agnieszka

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie wycieczki do Kenii, Tanzanii i na Zanzibar w terminie od 15 do 29 stycznia 2017 roku. Tak jak zwykle dorób odpowiednich ludzi do wykonania pewnego zadania daje gwarancję sukcesu tak i tym razem był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Pilot wycieczki - pani Małgorzata znów (byłam z panią Małgosią w Chile, Argentynie i na Wyspie Wielkanocnej podczas pamiętnego lądowania kapitana Wrony, gdzie LogosTour po raz kolejny udowodnił, że jest biurem, któremu można w pełni zaufać) wykazała się świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi. Jej pasja i zaangażowanie jest godne podziwu i Jej postawa w całości oddaje Państwa filozofię prowadzenia wycieczek poprzez poznanie danego kraju, jego kultury, środowiska przyrodniczego i doświadczenie niepowtarzalnych przeżyć. Wybór lokalnych kontrahentów również był wspaniały. Lokalni przewodnicy wykazali się niespotykaną wiedzą zarówno jeśli chodzi o tropienie zwierząt, opowiadanie o ich zwyczajach, jak również wiadomościami ogólnymi dotyczącymi kraju. Wyżywienie i zakwaterowanie jak zwykle bardzo dobre. Czasami wręcz zasługujące na ocenę - wspaniałe.
Danuta

Ocena:

Często polecam LogosTour. Była to kolejna wyprawa świetnie przygotowana, dobre hotele, przejrzyste koszty wyjazdu. Polecam jednak zmniejszyć ilość parków rozrywki i postojów w czasie podróży.
Mirosław

Ocena:

W imieniu Pani Jolanty, mojej żony Barbary oraz własnym pragnę złożyć podziękowanie za bardzo dobrze przygotowany wyjazd do Etiopii. Zaproponowany przez Biuro program w pełni spełnił nasze oczekiwania. Do tego należy dodać wysokie kwalifikacje naszego pilota Pana Marcina. Ponadto mieliśmy świetną miejscową pilotkę Panią SAMI. Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu oraz pracownikom biura, którzy wnieśli wkład do zorganizowania tej trasy.
Stanisław

Ocena:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdów. Już na trzech wycieczkach byli z nami przyjaciele, którym poleciliśmy LogosTour: Peru -Boliwia, Indie - Nepal, USA - Parki Narodowe.
Anna

Ocena:

Z Logostour byłam już na kilku wyjazdach i zawsze program realizowany był w 100%
Krzysztof

Ocena:

Podróżujemy z biurem od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Marta

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację, dobrych pilotów i wyczerpujący pakiet informacyjny, który dostaliśmy przed wylotem.
Grażyna

Ocena:

Bardzo dobra organizacja, dobre zakwaterowanie, wysoka jakość, miłe niespodzianki.
Władysława

Ocena:

Bardzo dobry pilot, o dużej wiedzy przekazuje informacje wykraczające poza program. Bardzo dobry organizator. Posiada duże umiejętności w godzeniu różnych nastrojów uczestników.
Danuta

Ocena:

Pomimo trudnej fizycznie trasy, dzięki perfekcyjnej organizacji świetnie ją zniosłam.
Roman

Ocena:

Ciekawy program oraz dbałość o uczestników, realizacja i standard wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom.
Grażyna i Jan

Ocena:

Byliśmy z tym biurem na wycieczce już po raz drugi. Realizacja programu 100%, piloci profesjonalni, miła atmosfera.
Tatiana i Walentyn

Ocena:

Serdecznie dziękujemy za wysłany na nasz adres film o Japonii. Jesteśmy cały czas pod wrażeniem naszej niedawnej wyprawy do tego kraju. W ciągu ostatnich 25 lat zwidzieliśmy dożo krajów, ale z Logotour byliśmy poraz pierwszy z uwagi na to, iż jesteśmy emerytami pracującymi i nie zawsze nam pasują terminy... Tym razem udało się i musimy wyrazić Pani Prezes i wszystkim pracownikom biura serdeczne podziękowania za doskonałe przygotowanie programu wycieczki. Tak naprawdę nie było do czego się przyczepić... Duża zasługa w tym świetnego pilota(jednego z najlepszych których spotkaliśmy w ostatnich latach). Takim fachowcem może szczycić się każde biuro podroży. Doskonały organizator, niemiecka albo lepiej powiedzieć japońska punktualność, opieka nad każdym uczestnikiem, chęć pokazania jak najwięcej z tego co możliwe nawet ponad programem wycieczki, życzliwość - to niektóry walory Pana Marka ... Jeżeli to możliwe, prosimy o wysłanie dalszych wycieczek w tym roku w których pilotem będzie Pan Marek, chętnie z nim pojedziemy...
Maria

Ocena:

Świetny program, doskonała organizacja, najlepsi piloci ze wszystkich biur podróży.
Justyna

Ocena:

Dobra organizacja, małe grupy, zgodność opisu wyjazdu z realizowanym programem. Jedyne comogę doradzić to dodać ze 2 dni na tzw. aktywność własną.
Wiesława

Ocena:

W Laponii było wszystko co trzeba. Mróz - 24C, śnieg, ciemny i jasny dzień, atrakcje rewelacja, nawet zorza polarna. Czułam się jak w bajce i jestem zachwycona wszystkim. A przyleciałam tu spełnić swoje marzenie - zobaczyć zorzę polarną i ją sfotografować. dziękuję pani Joannie za profesjonalizm i świetną opiekę nad całą grupą. Było cudnie !!!
Anna

Ocena:

Bogata oferta imprez objazdowych, profesjonalni przewodnicy.
Zygmunt

Ocena:

Ciekawa trasa, bardzo dobra organizacja, profesjonalne podejście do klienta.
Danuta

Ocena:

Pragnę podzielić się wraz z mężem spostrzeżeniami z wyjazdu do Peru- Boliwia w dniach 4-19.06.17.Sama wycieczka, zwiedzane miejsca i atmosfera podczas podróży cudowna i co do tego nie mamy absolutnie wątpliwości. Natomiast szczególne podziękowania chcieliśmy skierować dla Pana Mariusza, który podczas wycieczki był naszym przewodnikiem. Osoby z takim zaangażowaniem, organizacją i troską o uczestników i detale wycieczki dawno nie mieliśmy okazji widzieć. Naprawdę jest to człowiek dla którego nie ma żadnych przeszkód i któremu " zawsze się chce"! Można śmiało przyznać, że dla niego to nie praca ale pasja. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję Pana Mariusza jeszcze spotkać podczas naszych przyszłych podróży. Ukłony
Krystyna

Ocena:

Biuro jest wiarygodne, dobrzy piloci, organizacja tras i atrakcji zadowalająca w pełni.
Sławomir

Ocena:

Cenię za dobrą organizację i dobre zakwaterowanie.
Mikołaj

Ocena:

Wycieczka zorganizowana przez LogoTour pozwoliła mi dobrze poznać Meksyk (konsultowałem program z kolegą z Meksyku, który był pod wrażeniem), dzięki pani pilot poznałem wiele ciekawostek po tym kraju. 16 dni zleciało bardzo szybko.
Maria

Ocena:

Polecam ze względu na zakres zwiedzanych miejsc - wszechstronne zwiedzanie danego kraju i dokładne poznawanie.
Magdalena

Ocena:

Według mnie największym atutem wyjazdu były: mała grupa, hotele w centrum i przede wszystkim pilot.
Barbara

Ocena:

Skorzystaliśmy z usług Logostour po raz 4 i jesteśmy zadowoleni.
Sylwia

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację i umiejętne przekazywanie wiedzy przez pilota.
Elżbieta

Ocena:

W informacjach drukowanych, przeznaczonych dla Klientów proszę o wpisanie, że w Japonii jest bardzo dużo schodów. To jest bardzo ważna informacja dla nas, bo wtedy wzięlibyśmy o wiele mniejsze walizki.
Włodzimierz

Ocena:

Powinien być program alternatywny na wypadek negatywnych prognoz pogody na dzień wjazdu na punkt widokowy góry Fudżi. W naszym przypadku, góra była niewidoczna, wyjazd bez sensu. Cały program wycieczki był jednak ciekawie przygotowany, dobra organizacja.
Gabriela

Ocena:

Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat.
Monika, Alicja, Grazyna

Ocena:

Właśnie wróciłyśmy z wycieczki z Japonii pełne niezapomnianych wrażeń i samych pozytywnych doświadczeń. Mieliśmy pogodę, dobrze dobrana grupę i co najważniejsze SUPER przewodnika- pilota p. Marka. Zawsze świetnie przygotowany merytoryczne przekazał nam dużo cennych informacji dot.zwiedzanych miejsc. Z praktycznym wyczuciem realizował idealnie założony program i kilkakrotnie (gdy starczało czasu) uzupełniał go o dodatkowe atrakcje jak np ogrody Zen w Kioto, ogród cesarza w Tokio czy zjawiskowy las bambusowy - niezapomniany widok. Marek jest bardzo elastyczny a równocześnie konkretny i bezpośredni w kontakcie co tworzyło dobra atmosferę w grupie. Był pomocny w wielu praktycznych sytuacjach- związanych z bagażem, przy robieniu zdjęć; mamy dzięki niemu piękne fotografie - najlepsze pamiątki z wyprawy. Pomimo napiętego programu wczuwał się zawsze w nasze potrzeby, starał się żeby wszyscy byli zadowoleni. Miałyśmy SUPER czas, szkoda ze tak szybko minal. Jestem przekonana ze wyruszę z Wami na kolejna wycieczkę. Jeśli w lipcu 2018 będzie wyprawa do parków narodowych USA prowadzona przez Marka- to pisze się na dwa miejsca:-)
Jolanta

Ocena:

Bogaty program, zakwaterowanie w centrach miast, wspaniali przewodnicy/piloci.
Jerzy

Ocena:

Dobrzy przewodnicy, w tym pilot, możliwość maksymalnego zwiedzenia, w krótkim czasie, bardzo ciekawych miejsc.
Teresa

Ocena:

Polecam LogosTour jako biuro solidne, z ciekawymi programami, na dobrym poziomie, ale trochę drogie.
Maria

Ocena:

Ciekawe trasy, dobra obsługa, świetna lokalizacja hoteli.
Danuta

Ocena:

Dobra organizacja i kompetencje pilota. Dobra organizacja imprezy.
Teresa

Ocena:

Biuro rzetelne, przewodnik - pasjonat. Polecam mimo małych niedogodności.
Amelia

Ocena:

Taki pilot jak pani Halina to rzadkość. Miła, uczynna, o dużej wiedzy sytuacyjnej. Mało jest tak wspaniałych pilotów wycieczek jak ona. Z wyrazami wielkiego szacunku i podziękowaniami za wspaniale spędzony czas.
Rozalia

Ocena:

Bardzo mi się podobało i będę polecać znajomym, dobry program, dobra organizacja i pilot wycieczki z dużą znajomością wiedzy.
Irena

Ocena:

Nieliczne grupy. Ciekawe miejsca, dobra organizacja. Fajni piloci.
Elżbieta

Ocena:

Dobrze zaplanowane miejsca zwiedzania, dobra cena, pilot bardzo dobrze integrował grupę, przekazywał informacje, wiedzę, ciekawostki.
Jolanta

Ocena:

Profesjonalni piloci, dobra jakość hoteli, mała grupa, dobra organizacja.
Beata

Ocena:

Dobrze zaplanowany program program, bardzo dobra opieka pilota;. To co doceniam w LogosTour to możliwość dodatkowych aktywności proponowanych przez pilota jeśli program wycieczki pozwoli na to.
Jadwiga

Ocena:

To był mój kolejny wyjazd z tym biurem i wracam jak zwykle zadowolona, myślę, że to wystarczający powód by jeszcze raz w przyszłości pojechać.
Ewa i Marek

Ocena:

Byłam uczestniczką wycieczki do Peru i Boliwii w terminie 4.11.17 do 19.11.17. Wycieczka bardzo udana ze względu na bardzo dobry program i dobra organizację. Najwyższą wartością dodaną był nasz przewodnik Adam. Cechował go duży profesjonalizm w prowadzeniu grupy wycieczkowe, ciekawie przedstawiana wiedza o zwiedzanych regionach krajów oraz historii kulturze Inków. Sposób bycia Adama oraz gotowość do towarzyszenia uczestnikom wycieczki w tzw. czasie wolnym były dla nas bardzo miłe i atrakcyjne. Z pewnością ta wycieczką będzie miała wpływ na nasze wybory wakacji z Logosem
Marianna

Ocena:

bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Justyna

Ocena:

Świetna organizacja, małe grupy, zwiedzanie miejsc, których inne biura nie mają w programie, wysokie kompetencje organizacyjne oraz wiedza pilota.
Jan

Ocena:

Atrakcyjny program, wyśmienita praca pilota, pełna poświęcenia.
Ryszard

Ocena:

Chcę serdecznie osobiście podziękować za wspaniale zorganizowaną wyprawę.Zmiana trasy spowodowana huraganem nie popsuła mi w żaden sposób doznań. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm pilota Marcina. Mam cichą nadzieję,że nie była to moja ostatnia wyprawa, oczywiście następne też będą z Logostourem. Serdecznie pozdrawiam Ryszard
Krystyna

Ocena:

Bardzo dziękujemy za miły upominek. Będzie on wspaniałym uzupełnieniem naszych zdjęć i filmu nagranego przez mego męża w trakcie tej szalonej, niezwykłej wycieczki. Japonia to dla mnie chyba najbardziej egzotyczny kraj ze wszystkich, które do tej pory zwiedzaliśmy, również z Państwa Biurem, samodzielnie i z innymi biurami. A było już tego całkiem sporo w różnych miejscach naszego Globu. Mimo że upłynął już ponad miesiąc od powrotu do kraju, ciągle jesteśmy pod wrażeniem wszystkiego (kultura, ludzie, jedzenie, obyczaje, zabytki, przyroda), czego tam doświadczyliśmy. To wszystko przebiło inne wrażenia z tak bardzo wydawało by się egzotycznych zakątków, jak np. Etiopia, Indie, Birma, Namibia, cała Ameryka Poł. i wiele innych. Państwa katalog ciągle jest na widocznym miejscu, pod ręką, by inspirować do jakiejś następnej pięknej wyprawy. Dziękujemy też Paniom Adzie i Grażynie, z którymi to Paniami najczęściej mamy kontakt przy okazji różnych wycieczek i zawsze jest to kontakt bardzo miły, a także można być pewnym profesjonalizmu.
Tomasz

Ocena:

Lot sprawdzonymi liniami lotniczymi. Dobra organizacja. Sprawdzeni i kompetentni piloci oraz kontrahenci w danym kraju. Ważne aby grupy nie przekraczały 20-25 uczestników - Logostour stara sie trzymać tej zasady.
Joanna

Ocena:

Dziękujemy za katalog i piękny kalendarz. Ale przede wszystkim dziękujemy za świetną wyprawę do Etiopii w towarzystwie Pana Tomasza, który był genialnym pilotem. Serdecznie pozdrawiamy Państwa i Pana Tomka.
Gabriela

Ocena:

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie wyprawy na Sri Lankę. Impreza bardzo się podobała a najwyższe słowa uznania dla naszego pilota Andrzeja. Bardzo się starał przekazać jak najwięcej informacji o rzeczach i miejscach przez nas odwiedzanych. Niezwykle pomocny był miejscowy przewodnik , bardzo kompetentny, który wszelkie formalności załatwiał z wyprzedzeniem. Nigdzie nie musieliśmy czekać w kolejkach. Ogólnie impreza bardzo udana i sądzimy, że skorzystamy z innych Waszych ofert.
Tadeusz

Ocena:

Bardzo dobra organizacja. Pilot wycieczki, pan Tomasz, wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Tamara

Ocena:

Polecam wycieczkę, że względu na małe grupy, niezłe hotele, dobrzy przewodnicy.
Danuta

Ocena:

Polecam. Bardzo duży poziom informacji przekazywanych przez przewodniczkę.
Bożena

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek i dobra profesjonalna opieka.
Ewa

Ocena:

Polecam, bardzo wiarygodne informacje, rzetelne biuro.
Katarzyna

Ocena:

Było super, na pewno powtórzymy taki wyjazd :) Szczególne brawa dla pilotki za świetne radzenie sobie z problematycznymi uczestnikami wycieczki.
Małgorzata

Ocena:

Byłam już na kilku wycieczkach z Państwem i zawsze byłam zadowolona. Ciekawe programy wycieczek, kompetentni przewodnicy. Dobra organizacja.
Arkadiusz

Ocena:

Jakość obsługi na najwyższym poziomie, bogaty program, profesjonalni piloci.
Jacek

Ocena:

Znakomici piloci, interesujące trasy, profesjonalna organizacja.
Olga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Żaneta

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, niewielkie grupy uczestników.
Anna

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, wysoka jakość oferowanych przez Logostour usług, polecam.
Elżbieta i Maciej

Ocena:

Standard wyjazdu(hotele,wyżywienie,organizacja pobytu i zwiedzania) na bardzo wysokim poziomie jak na wycieczkę objazdową (byliśmy już na kilku, z różnymi biurami i mamy punkty odniesienia) Program wyjazdu ciekawie ułożony, dość rozbudowany i dostarczający wielu różnorodnych wrażeń, zmienilibyśmy tylko proporcje - zbyt dużo miast, a za krótki pobyt w Alpach - może zrezygnować z Lozanny , Fryburga , zamku Chillon i zaproponować jeden nocleg więcej w górach.Słowa uznania dla pilota , Pana Jana Cymcyka za przekazywaną wiedzę,sprawność organizacyjną kulturę i poczucie humoru- klasa sama w sobie.Chętnie wybralibyśmy się z waszym biurem np do Islandii - też na objazd
Julia

Ocena:

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, przemyślana. Zobaczyliśmy wszystko co w tym miejscu najważniejsze, a mimo tego, że program był napięty mieliśmy bardzo dużo wolnego czasu wieczorami.
Alicja

Ocena:

Ciekawe programy wycieczek, dobra organizacja i piloci.
Andrzej

Ocena:

Generalnie lubimy jeździć z LogosTour. Wycieczka do Meksyku była równie interesująca jak inne ze względu na osobę pilota, program, wygodę podróżowania I sympatycznych współuczestników. Mamy doświadczenie z biurami amerykańskimi i Amerykanami. Polskie wycieczki są dynamiczne, amerykańskie bla-bla; Polacy jada żeby zobaczyć, amerykanie żeby się nie zmęczyć.Wiec jeśli czasem jest coś nie tak, nigdy nie narzekamy bo w sumie wrażenia mamy zawsze pozytywne.Jestem pewien, ze Szwajcaria będzie również udaną wycieczką. Pozdrowienia.
Wanda

Ocena:

Nie mam żadnych zastrzeżeń, wręcz przeciwnie. Gratuluję tak wspaniałych współpracowników jak Agata, która jest odpowiedzialna, opiekuńcza, doskonale zorganizowana, pracowita. imponuje bardzo rozległą wiedzą i posiada niespożyte pokłady energii.
Beata

Ocena:

Mała grupa, bardzo dobry pilot wycieczki, bardzo dobre informacje przed wyjazdem - maile itp.
Karolina

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wyjazdu, mało liczna grupa uczestników. Wycieczka bardzo ciekawa i tutaj ogromne ukłony w stronę pilota wycieczki - pani Kasi. Bardzo dobre, czyste i komfortowe hotele. Wyjeżdżam z biurem już kolejny raz i mogę polecić "z czystym sumieniem" osobom, które lubią komfort i wygodę w czasie podróży. W zaproponowanym przez biuro wyjeździe niczego bym nie zmieniła.
Regina

Ocena:

Pilot bardzo przyjacielski, pomocny w każdej sytuacji. Bardzo starał się aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.
Grzegorz

Ocena:

Dobry plan wycieczki, sprawna organizacja, przystępna cena.
Anita

Ocena:

Bardzo ciekawa trasa wycieczki oraz bardzo kompetentni i sympatyczni piloci/przewodnicy.
Lidia

Ocena:

Do tej pory nie zawiedliśmy się pod żadnym względem. Standard hoteli, kompetencje pilotów i organizacja była na znakomitym poziomie. Programy interesujące.
Elżbieta

Ocena:

Dobry przewodnik, duże zaangażowanie, dobry program, bardzo dobry wybór miejsc zakwaterowania, dobry standard.
Ewa i Jacek

Ocena:

Jedyna uwaga, bynajmniej nie krytyczna dotyczy lodowcowego ekspresu, wydaje nam się, że ten przejazd był trochę za długi- duża część trasy wcale nie jest taka interesująca. Być może nasza uwaga wynika, że złej pogody tego dnia. Na szczęście Państwa wycieczka obfitowała w tak wiele innych atrakcji i przepięknych widoków, że ta drobna "niedogodność" nie zepsuła nam wspaniałych wrażeń. Osobne słowa uznania należą się znakomitemu Pilotowi naszej grupy- Panu Janowi C., który opiekował się nami i dzielił się swoją ogromną wiedzą.
Bogumiła

Ocena:

Pomimo, że to nasz pierwszy wyjazd z LogosTour polecilibyśmy biuro znajomym. Bardzo dobry kontakt przedwyjazdowy, dobra informacja i sprawne załatwienie formalności. Pan Mariusz - najlepszy pilot z jakim dotychczas jeździliśmy.
Zofia

Ocena:

Wszystko była bardzo dobrze zorganizowane oraz baza noclegowa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie.
Teresa i Andrzej

Ocena:

Od 2 do 9 lipca b.r. wzięliśmy udział w wycieczce do Szwajcarii. Uczyniliśmy to po raz drugi, niemal taką samą trasą co dwa lata temu. Powodem takiego pomysłu było nie tylko zauroczenie krajem, ale także osoba przewodnika dr Jana, którego znaliśmy z poprzedniej wycieczki . Przed pochwałami Jego licznych zalet chcemy podkreślić doskonałą organizację podróży odbywanej bez najmniejszych zacięć, opóźnień. A teraz zalety naszego Przewodnika, który jest człowiekiem niezwykle odpowiedzialnym i opiekuńczym, bardzo pracowitym, bardzo zrównoważonym i pogodnym. Szwajcarię zna doskonale dzięki czemu może pilotować kierowcę zarówno po zawiłych drogach górskich i nie prostych ulicach miast. Taka sama była opinia innych uczestników wycieczki, Waszych klientów z licznych innych wycieczek, zachwyconych panem dr Janem , bezkonkurencyjnym wobec doświadczeń z innymi przewodnikami wycieczek Waszej Firmy. Gratulujemy tak wspaniałego współpracownika. Musimy też wspomnieć o kierowcy panu Stanisławie, znakomicie prowadzącym swój wyjątkowo wygodny autokar, ale także uprzejmym i pomocnym w ładowaniu i wyjmowaniu bagażu oraz podawaniu napojów.
Krystyna

Ocena:

Bardzo dobra, udana wycieczka jak i inne, na których byliśmy z LogosTourem.
Beata

Ocena:

Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowany program wycieczki Meksyk-Yukatan styczeń 2017. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ciekawego programu , wspaniałej organizacji , genialnej wprost opieki pilota Darka, który fantastycznie panując nad grupą potrafił stworzyć wręcz rodzinną atmosferę, która dopełniała bogate wrażenia jakie niosły ze sobą kolejne bardzo różnorodne atrakcje przewidziane programem. Wśród różnorodności programowych można było w stosunkowo krótkim czasie zapoznać się z przeszłością i teraźniejszością Meksyku, który jest wyjątkowo bogaty historycznie, geograficznie, socjologicznie i kulturowo. W komfortowej temperaturze zwiedzaliśmy i duże aglomeracje i mniejsze kolonialne, przeurocze, pełne swoistego klimatu miasteczka oraz małe klimatyczne osady, ale też nieskończoną ilość miast i osad liczących ponad tysiąc lat - takiej ilości piramid i obiektów im towarzyszących nie spodziewaliśmy się zobaczyć. Pięknej architektury, przebogato zdobione, fantastycznie utrzymane, tętniące życiem duchowym świątynie chrześcijańskie były również mocnym atutem programu. Dodatkowo fantastyczna przyroda w naturalnej postaci - dżungla, kaniony, przełomy rzek, wulkany, góry kilometrami porośnięte kaktusami, wybrzeża dwóch oceanów , kurorty o minionych i teraźniejszych czasach rozkwitu, wybrzeże karaibskie. I przede wszystkim ludzie, ludzie, którzy są w pełni naturalni, urokliwi, dbający o swoją kulturę, tradycję, ludzie pełni wiary chrześcijańskiej, którą widać i słychać i czuć w codziennym życiu, ludzie oddani Matce Bożej z Guadalupe, która to również dla wielu z naszej grupy była głównym celem podróży i która odwzajemniła się doskonałą opieką bowiem cały program został zrealizowany w nadzwyczajnej łatwości i przyjemności. Dziękujemy również za prezent niespodziankę , który pocztowo otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu, jest on dopełnieniem tych wspaniałych chwil, jakie dzięki Waszemu biuru udało nam się przeżyć. Polecamy wszystkim LogosTour i jego małe grupy i mamy Was na uwadze w kolejnych planowanych naszych podróżach. Pozdrawiam serdecznie:)
Katarzyna

Ocena:

Uczestniczyłam w zorganizowanej przez Państwa wycieczce Chile – Argentyna. Impreza była bardzo udana, została przeprowadzona sprawnie, a trasa ułożona prawie idealnie. Dodałabym może jeden lub dwa dni w Buenos Aires i okolicach, bo wszystkie entuzjastyczne oceny tego miasta jakie wcześniej słyszałam, bądź które czytałam, potwierdziły się z naddatkiem. Pan Mieczysław to prawdziwy profesjonalista, który w sposób niezwykle opanowany i konstruktywny reagował na kaprysy wycieczkowiczów. Cześć mu i chwała. Dziękuję za wspaniały urlop i pozdrawiam
Eliza

Ocena:

Pilot i przewodnik spełnili oczekiwania na wyjeździe.
Aleksandra

Ocena:

LogosTour jest dobrym podmiotem w branży. czasami z programem dobrym, czasem średnim, nigdy złym.
Wioletta

Ocena:

Polecam! Bardzo dobra organizacja i dobry wybór hoteli
Katarzyna

Ocena:

Wyjazd nam się bardzo podobał i zapewne niedługo odezwiemy się w sprawie kolejnych. Sam Jacek SUPER. Jako przewodnik, gawędziarz, opiekun :) Zdjęcia w trakcie wyjazdu wrzucaliśmy na instagrama i fb Widokówek z podróży. Ale to te robione telefonem. Więcej zdjęć już wkrótce na fb, blogu no i w gazecie.
Krystyna

Ocena:

Ciekawa trasa zwiedzania, przyjaźni, sympatyczni ludzie, ciekawa architektura, wspaniałe budowle.
Tadeusz

Ocena:

Wróciłem z wyprawy o której marzyłem przez kilka lat. W tym roku odbyłem podróż w dniach 14.01 - 03.02 razem z żoną i znajomymi. Jestem pełen uznania dla pełnego zaangażowania dla opiekuna grupy Pana Marka. Jest to osoba która wypełnia swoją pracę z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Jest to duża wartość dodana dla całej wycieczki. Ponadto pełne pochwały dla kierowcy pana Romka /Australia /oraz dla pana Roberta /Nowa Zelandia/. Jestem po raz pierwszy z Państwem na wyjeździe, natomiast trochę świata zwiedziłem z konkurencją, dlatego podkreślam rolę pilotów aby ogólne wrażenie było pozytywne po wyjeździe. Po raz pierwszy piszę opinię po wyjeździe, natomiast czuję taką potrzebę po tak profesjonalnej obsłudze. pozdrawiam.
Mirosław

Ocena:

Perfekcyjna organizacja, wysoki standard miejsca pobytu i transportu. Profesjonalny pilot.
Genowefa

Ocena:

Jestem stałym klientem, bo dobrze oceniam organizację wyjazdów o bogatym programie turystycznym.
Alina

Ocena:

Organizacja dobrze zaplanowana. Bogaty program, chociaż wyczerpujący.
Zdzisława

Ocena:

Ciekawe trasy i w miarę możliwości zawsze mozna się spodziewać zobaczenia dodatkowych rzeczy nie objętych programem.
Dorota

Ocena:

Uwielbiam Biuro Turystyki LogosTour :) !!! Profesjonalni w każdym calu.
Marek

Ocena:

W czasie 12 dni pobytu w Japonii zobaczyliśmy naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc. Nasz pan przewodnik wspaniale organizował nam czas i jesteśmy wdzięczni za wiedzę jaką nam przekazał. Bardzo dziękujemy !!! :)
Tomasz

Ocena:

Według mnie wszystko było dobrze zaplanowane i zrealizowane. Pewne, stabilne, doświadczone biuro.
Anna

Ocena:

Ostatnio byłam na wycieczce Tajlandia – Malezja – Singapur, wróciłam bardzo zadowolona z trasy i programu wyjazdu, ale najbardziej z pilota Pana Dariusza, który swoim olbrzymim zaangażowaniem, wielką wiedzą i chęcią przekazania i pokazania wycieczkowiczom wszystkiego co najciekawsze, znacznie wzmocnił nasze zadowolenia.
Marzena

Ocena:

Dobra organizacja, zgodność realizacji programu z opisem w katalogu i w informacjach drukowanych.
Małgorzata

Ocena:

Podróżuję 9-ty raz z Logostourem i zawsze byłam zadowolona.
Wiesława

Ocena:

Polecam ponieważ wielokrotnie korzystam z tego biura i nigdy mnie ono nie zawiodło.
Anna

Ocena:

To mój pierwszy wyjazd z Logosturem - to nie była wycieczka, ale podróż życia :) Jestem zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję!
Urszula

Ocena:

Brałam udział w wycieczce Namibia – Botswana – Zimbabwe. Jestem bardzo z niej zadowolona. Organizacyjnie była dograna we wszystkich szczegółach. Również pilot – przewodnik Pan Adam ze swoją wiedzą, zrozumieniem, serdecznością wobec uczestników bardzo dobrze wypadł w swojej roli.
Wiesław

Ocena:

LogosTour na rynku polskim jest firmą, która reprezentuje poziom czołówki firm turystycznych.
Teresa

Ocena:

Doskonała organizacja. Poziom wiedzy pilota na temat zwiedzanych miejsc - niesamowity. Dobrze byłoby dać trochę wolnego czasu po zwiedzaniu z przewodnikiem.
Iwona

Ocena:

Od wielu lat wakacje spędzam na wyprawach z Państwa biurem. W tym roku miałam przyjemność przez 2 tygodnie podziwiać przepiękne krajobrazy Peru i Boliwii. Po raz kolejny wakacje z Państwa biurem okazały się strzałem w dziesiątkę. Ciekawy i bardzo bogaty program, perfekcyjna organizacja. I do tego wszystkiego bardzo dobry pilot, Pan Paweł z ogromną wiedzą, doskonale przygotowany i zorientowany w realiach Peru i Boliwii, z poczuciem humoru, pomocny w każdej sytuacji. Naprawdę osoba, która staje na wysokości powierzonego mu zadania i zaangażowana w 100%. Chciałam również podziękować za życzenia i prezent od biura LogosTour. To bardzo miłe i uprzejme z Państwa strony . Ten gest pokazuje także, że klient jest dla Was najważniejszy. Jeszcze raz dziękuję.
Winicjusz

Ocena:

Profesjonalizm, dobra logistyka, świetni przewodnicy.
Anna

Ocena:

Polecam ze względu na profesjonalnych pilotów, bogaty i atrakcyjny program, dobre hotele i liczne atrakcje.
Ewa

Ocena:

Znakomity pilot i świetna organizacja. Bardzo dobry program wycieczki.
Magdalena

Ocena:

Bardzo szeroka oferta, doskonały pilot, bezpieczny transport. dostosowany program imprezy do możliwości uczestników.
Aldona

Ocena:

Po raz kolejny chcemy Państwu podziękować za bardzo udany wyjazd do Japonii (05.07.-17.07.2017) Japonia nigdy nie była naszym kierunkiem priorytetowym, ale zdecydowałyśmy się na ten wyjazd ze względu na osobę pilota - pana Marka i teraz możemy tylko wyrazić nasze uznanie za całokształt imprezy. Bardzo dobry plan wycieczki, kilka noclegów w jednym hotelu, co zapewnia wyjątkowy komfort-brak konieczności codziennego pakowania. Zdaję sobie sprawę, że umożliwiają taki luksus połączenia shinkansenami, niemniej bardzo doceniamy taką kombinację połączeń i pozwolenie nam w ten sposób na odpoczynek. Hotele na bardzo dobrym, wysokim poziomie, zlokalizowane w centrum miasta, co umożliwiało nam swobodne poruszanie się po centrum w wolnych chwilach i możliwość skorzystania z dowolnych restauracji, których w centrum nie brakowało.Pokoje wygodne, duże, co było sporym , ale bardzo miłym zaskoczeniem, spodziewaliśmy się znacznie mniejszych powierzchni. Przejazdy dograne co do minuty (zabójcze dla każdego pilota- duży szacunek dla pilotów, którzy prowadzą wycieczki po Japonii), z rezerwacją miejsc i to takich, że siedzieliśmy w odpowiadających nam konfiguracjach rodzinnych. Plan zwiedzania opracowany na cały dzień, bez niepotrzebnego przesiadywania czy przymusowego odpoczywania w hotelu. Ponieważ jeździłyśmy z różnymi biurami podróży, muszę Państwu oddać honor,że jedynie w Państwa przypadku nie trafiłyśmy na złą organizację ,czy niskie jakościowo hotele. Pan Marek jak zwykle na najwyższym poziomie, doskonały merytorycznie i organizacyjnie, ale też pilnujący nas tak,że można sobie pozwolić na komfort bezstresowego korzystania z wakacji.Wielkie podziękowania dla pana Marka za nieustającą pomoc przy noszeniu walizek, pilnowaniu przy zakupach, pilnowaniu by nikt z nas niczego nie zostawił w pociągach przy ciągłych przesiadkach.Ponadto dzięki poświęceniu i inicjatywie pilota udało nam się, mimo tak napiętego programu, zobaczyć kilka dodatkowych atrakcji jak np. przepiękny las bambusowy i dodatkowe świątynie. Są to rzeczy, których, zdajemy sobie z tego sprawę, pilot nie musi robić, ale które dla nas są wyjątkowym luksusem i z którymi, przy nikim innym się nie spotkałyśmy. Nie było to żadnym zaskoczeniem- pan Marek potwierdził, po raz kolejny, swoją pilocką klasę. Mamy więc przyjemność podziękować Państwu za bardzo udane wakacje.
Magdalena

Ocena:

Dziękujemy z udaną wycieczkę do Kanady! Dobry, choć bardzo intensywny program. Pilot Pan Marek jest jedyny w swoim rodzaju ale bardzo pozytywnie go oceniamy. Nigdy w przeszłości jeżdżąc z Państwem wiele razy, nie spotkaliśmy pilota, któremu bardziej niż jemu zależałoby na rozszerzeniu programu i pokazaniu maximum miejsc godnych zobaczenia. To entuzjasta i człowiek, który realizuje się w tym zawodzie. Jedynie wspaniała Basia z Australii potrafiła wzbudzić podobne odczucia…!!!
Barbara

Ocena:

Na wszystkich wyjazdach, w których brałam udział byli dobrzy piloci, dobre hotele, dobre posiłki
Barbara

Ocena:

Polecam ze względu na program, standard świadczonych uisług i zgodnosć deklaracji z realizowanym programem, kompetencjami i zaangażowaniem pilota.
Jadwiga

Ocena:

- dobra jakość hoteli, - bardzo dobry pilot, - duża wartość poznawcza wycieczki, - ciekawe elementy fakultatywne.
Rafał

Ocena:

w porównaniu z innymi biurami najpełniejszy program Australii z Nową Zelandią, z noclegami tranzytowymi w Hongkongu.
Grażyna

Ocena:

Rzetelne biuro, dobrze zorganizowany wyjazd, profesjonalny pilot dzięki któremu wysoko oceniamy ten wyjazd.
Jerzy i Beata

Ocena:

Polecamy. Dobra organizacja, dobry pilot, ciekawy program.
Edyta

Ocena:

Witamy!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy zachwycone wyjazdem Kambodża, Birma – Pani Zuzanno dziękujemy za pomoc w organizacji. Wycieczka super, przewodnik P. Andrzej perfekcjonista, LogosTour spisał się wyśmienicie. Jesteśmy szczęśliwe, ze dane nam było to wszystko przeżyć, zobaczyć. Dziękujemy.
Sławomir

Ocena:

Polecam tpo biuro z pełnym przekonaniem gdyż nie zawiódł mnie program wycieczki, a fakt, że prowadziła go rewelacyjna pilotka był szczególnie ważny. Braki słów uznania dla profesjonalizmu i zaangażowania. Również kierowca wspaniale i bezpiecznie obwiózł nas, był miły i utrzymywał samochód w czystości.
Krystyna

Ocena:

Chciałam podkreślić, że przewodnik nasz był wspaniały: ogromna wiedza, kultura i troska o nas.
Magdalena

Ocena:

Dziękuję za wspaniały program wycieczki, doskonale zaplanowany i zrealizowany. Pomimo niewątpliwej intensywności wycieczki, kilka dni wypoczynku w Akapulko i Cancun pozwoliło mi się zregenerować. Jak na tak krótki okres czasu zobaczyłam kompleksowy przekrój Meksyku, zarówno pod względem zabytków jak i kultury, przyrody i charakteru mieszkańców. Jestem przekonana że nawet najlepszy plan bez głównodowodzącego nie udał by się. Tutaj chciałam bardzo podziękować naszej pilotce Pani Ewie za jej zaangażowanie i fachowość. Będąc wielokrotnie na tego typu imprezach nie spotkałam jeszcze tak doskonałego pilota. Bardzo dziękuję za tak wspaniały wyjazd.
Janusz

Ocena:

Razem z żoną, chcieliśmy tą drogą wyrazić naszą bardzo pozytywną opinię na temat odbytej wycieczki, szczególnie w zakresie bogatego i atrakcyjnego programu oraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania - prowadzącego nas - Pana Michała.
Maria

Ocena:

Jestem stałą klientką i jak dotąd w pełni usatysfakcjonowaną.
Maria

Ocena:

Dobry poziom i obsługa klienta, sprawna organizacja.
Barbara

Ocena:

Jestem strzelcem jako Strzelec kocham podróże, przygody i aktywny wypoczynek. Kiedy zaczęłam podróżować wystarczały mi wyjazdy pobytowe z kilkoma wycieczkami fakultatywnymi ale z czasem zaczęłam się nudzić i chciałam czegoś więcej. Korzystałam z wielu oferty z różnym skutkiem. Kilka lat temu szukając ofert przypomniałam sobie, że kiedyś było biuro ZNP, które oferowało ciekawe wycieczki. Poprosiłam o katalog, a gdy go otrzymałam, przeczytałam jak dobrą książkę od początku do końca – nie mogłam się zdecydować, najlepiej pojechałabym wszędzie. Pierwszy raz pojechałam z Logostourem do Indii i Nepalu – była to wyprawa mojego życia(jak każda następna). Dobrze zorganizowana trasa, w miarę dobre hotele jak na warunki indyjskie, dobry pilot i tak też było na kolejnych wyprawach z Waszym Biurem. W tym roku postanowiłam zwiedzić Meksyk i jestem zachwycona. Bogaty program, ciekawe Miejsca, dobrze zorganizowana trasa, bardzo wygodny autokar, bardzo ładne hotele no i pilot – pilot z górnej półki Pan Darek - zorganizowany, koleżeński, stanowczy, od początku potrafił zintegrować grupę i wyprowadzić miłą, koleżeńską atmosferę wśród uczestników, a to bardzo ważna cecha. Pilot o bardzo dużym zasobie wiedzy, którą potrafił przekazać w ciekawy sposób i zarazić nas swoja pasją- zwiedzaniem. Podziękowania dla pilota za to, że podróż okazała się ciekawsza niż opisana w katalogu. Właśnie planujemy kolejną wyprawę w świat.
Bartłomiej

Ocena:

Profesjonalne biuro. Bardzo dobra organizacja. Mała ilość uczestników.
Włodzimierz

Ocena:

Dobry przewodnik, ciekawa trasa, niewygórowana cena, fajni ludzie w grupie.
Jerzy

Ocena:

Sprawność organizacji, uczciwość oferty, bezpieczeństwo pobytu.
Hanna

Ocena:

Liczba uczestników wycieczki dogodna do realizacji programu i umożliwiająca wygodne rozmieszczenie w autobusie.
Grażyna

Ocena:

Czuje się bezpiecznie, program nie jest "przeładowany", bardzo dobra opieka pilota.
Krzysztof

Ocena:

Biuro oferuje to co prezentuje w 100%. Bardzo wysoko oceniam też pracę pilota i przewodnika.
Jolanta

Ocena:

Polecam ze względu na profesjonalizm w przygotowaniu programu i poziomie świadczonej usługi.
Mirosława

Ocena:

Świetny pilot wycieczki z ogromną wiedzą przekazywaną bardzo przystępnie, dobry program i baza noclegowa.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.
Marzena

Ocena:

Grupa liczyła max 20 osób. Pilot był bardzo dobrze przygotowany, opiekuńczy, troskliwy, dawał nawet poczucie bezpieczeństwa. W każdej sytuacji był pomocny. Życzylibyśmy sobie zawsze takich pilotów.
Regina

Ocena:

Pełen profesjonalizm, małe grupy, dobre hotele, wytrawni piloci.
Elżbieta i Paweł

Ocena:

Szanowni Państwo! Bardzo dziękujemy z przygotowanie wycieczki do RPA. Nie mamy żadnych zastrzeżeń czy uwag co do organizacji. Zaproponowane hotele spełniły nasze oczekiwania. Śniadania w nich serwowane były urozmaicone. Wieczorne posiłki, choć w formie bufetu, były też urozmaicone i smaczne, a lokale starannie dobrane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pilot - Pani Anna. Zawsze uśmiechnięta, zorganizowana i kompetentna. Nie szczędziła nam informacji zarówno o miejscach w których aktualnie byliśmy jak też o całym RPA. A dzięki jej zdolnościom integracyjnym grupa się nie gubiła, stawiała na czas, i pomiędzy uczestnikami nie było żadnych konfliktów. Gratulujemy Państwu takiego pilota. Pozdrawiamy
Łucja

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawy program i profesjonalny pilot. Jedyne co zasługuje na zmianę to autokar.
Katarzyna

Ocena:

Bardzo ciekawa wycieczka, ciekawy kraj, dobrze zorganizowana, intensywna wyprawa ale interesująca.
Anna

Ocena:

Szanowni Państwo Chcemy podziękować za wspaniałą podróż do Meksyku. Świetnie zaplanowany program, sprawna organizacja, niezapomniany pilot – p. Darek. Przygotował dla nas mnóstwo informacji, dbał o nas i był naszym oparciem. Dziękujemy za tak wspaniała opiekę. Mamy nadzieję skorzystać z waszej oferty i podróżować razem z p. Darkiem.
Marek

Ocena:

Dobra organizacja oraz pokazanie tego, co zasługuje na zwiedzanie.
Katarzyna

Ocena:

Bardzo dobra organizacja, ciekawa wycieczka, świetny pilot.
Grażyna

Ocena:

Nigdy nie zawiodłam się na biurze LogosTour, szczególnie bardzo cenię pilotów wycieczek.
Hubert

Ocena:

Ta trasa to według mnie najciekawsza opcja by zwiedzić Japonię z biurem podróży w tej cenie.
Krystyna

Ocena:

Szanowni Państwo, chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę Pana Jacka podczas wycieczki do południowych Chin. Jego znajomość kultury Chin jest olbrzymia. Uśmiech, opiekuńczość wyrozumiałość okazywana uczestnikom wycieczki na co dzień była przeogromna – wręcz rzadko spotykana. Spędzenie tych 21 dni z kulturą Dalekiego Wschodu z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wycieczki. Pełne zadowolenie ze wszystkich elementów wycieczki: wyżywienie, zakwaterowanie i profesjonalizm pilota skłania mnie do planowania kolejnych podróży w kierunku Azji. Mamy przy tym nadzieję, że będzie możliwe spotkać Pana Jacka na drodze kolejnych wojaży – nie tylko do Chin i Japonii.
Tamara

Ocena:

Jestem uczestnikiem wycieczek Logos - Tour od wielu lat. Jestem z nich zadowolona. Polecam innym.
Ewa

Ocena:

Biuro rzetelne, nigdy się nie zawiodłam. Wyjazd dobrze zorganizowany, pilot świetnie przygotowany, dbał o całą grupę. Wykazał się ogromną wiedzą na temat zwiedzanych miejsc. Plusem jest konkurencyjna cena i ilość zwiedzanych miejsc podczas jednej wycieczki.
Katarzyna

Ocena:

Firma rzetelna, dobrej jakości usługi, ciekawe trasy.
Edward

Ocena:

Jest to moja trzecia impreza z Logos Tour i wszystkie odbyły się bez problemów z bardzo dobrymi pilotami.
Katarzyna

Ocena:

Oferta LogosTour zawiera ciekawe cele wycieczkowe, organizacja jest na wysokim poziomie i biuro w mojej opinii jest godne polecenia.
Henryk

Ocena:

Bardzo interesujący program wycieczki i dobra organizacja oraz profesjonalnie przygotowany pilot.
Jerzy

Ocena:

Dobra organizacja, dobrzy piloci, ciekawe wycieczki.
Joanna

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za najlepszego pilota wycieczek Panią Joannę !!! Pani Joanna oprócz genialnej znajomości Japonii wprowadziła wspaniałą atmosferę i udzielała bezcennych rad. Profesjonalizm Pani Joanny oraz wspaniałe podejście do uczestników sprawiły, że wyjazd ten był bardzo miły i bogaty pod względem poznawczym. Gratuluję takiego pilota!
Eugenia

Ocena:

Zwiedzam świat z Logos tourem i zawsze jestem zadowolona z wyjazdów.
Mariola

Ocena:

Braliśmy udział w kilku wycieczkach organizowanych przez Logos Tour, zawsze wracamy zadowoleni.
Teresa

Ocena:

W porównaniu z ofertą innych biur podróży, oferta trasy zwiedzania była najciekawsza.
Izabella

Ocena:

Profesjonalnie przygotowane dla wymagającego Klienta. Pilot zaangażowany, oddany temu co robi - po prostu z pasją. Dobre relacje w grupie - dość rozpiętej wiekowo.
Urszula

Ocena:

Byliśmy uczestnikami wyjazdu do Chile (+Wyspa Wielkanocna) – Argentyna . Jesteśmy zadowoleni z wycieczki. Program był realizowany zgodnie z planem. Chcieliśmy szczególnie pochwalić pilota, Panią Agatę. To bardzo dobrze przygotowana i kompetentna osoba. Stanowi bardzo dobrą wizytówkę Państwa Firmy. Jest kulturalna, ciepła, zorganizowana i komunikatywna. Chętnie spotkamy się z nią przy kolejnym wyjeździe.
Renata

Ocena:

Solidne biuro, dobra trasa, realizacja programu, super przewodnicy.
Barbara

Ocena:

Znakomite przygotowanie imprez oraz ich realizacja jak również świetna opieka pilotów.
Henryk

Ocena:

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki. Świetna organizacja i bardzo dobra pilotka.
Danuta

Ocena:

Wspaniała wycieczka. Bardzo dobry program oraz bardzo dobra jego organizacja dzięki pilotowi, panu Mieczysławowi. Bardzo bogaty program zwiedzania, każdy dzień zwiedzania wypełniony
Agnieszka

Ocena:

Firma bardzo profesjonalna, wynajmuje hotele dobrze położone i wygodne. Pilot jest znakomitym przewodnikiem i organizatorem.
Krzysztof

Ocena:

Doskonała organizacja, mimo napiętego programu jest czas wolny. Dobre zakwaterowanie i merytoryczne przygotowanie pilota.
Robert

Ocena:

POLECAM - dobry program, małe grupy, doskonały pilot.
Joanna

Ocena:

Trzeba dostosować wymagania, do kraju do jakiego się jedzie. Ja byłam przygotowana na dużo gorsze warunki, wręcz spartańskie. Byłam zaskoczona dobrym jedzeniem i dobrymi hotelami, a czasem wręcz pięknym hotelem (Lalibela). Biuro bardzo profesjonalne, przejrzyste oferty w katalogu. Duża oferta i bardzo interesująca.
Grażyna z Kielc

Ocena:

Byłam uczestniczką wyjazdu :Argentyna-Urugwaj-Paragwaj-Brazylia + Paraty w terminie 05.11-17.11.2017 Wycieczką jestem zachwycona. Pilot p.Jacek - profesjonalista na najwyższym poziomie, ogromna wiedza bardzo dobrze przekazana, właściwa opieka i bardzo dobra organizacja. Na pewno będę polecać Państwa Biuro - Logos Tour szczególnie wycieczki ,które będą prowadzone i pilotowane przez Pana Jacka. Pozdrawiam i z wyrazami szacunku
Krzysztof

Ocena:

Jak dotychczas profesjonalni piloci. Biuro realizuje nasze potrzeby dotyczące podróży i zwiedzania świat. Wysoka jakość obsługi.
Ewa

Ocena:

Biuro z tradycjami, z dobrą organizacją i sprawdzonymi pilotami. Jeśli chodzi o organizację i kontakt pilota z uczestnikami to nawet nawet na 6!
Maryla

Ocena:

Chciałabym się podzielić swoimi odczuciami z pięknej wycieczki Logosturu Meksyk-Płw Jukatan (17.11- 2.12.2017). Zarówno ramowy plan zwiedzania jak i wycieczki fakultatywne w pełni oddały piękno tego kraju. Cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć jako " wieloletnia" turystka doceniająca ofertę Logosturu w porównaniu z innymi biurami podróży czy indywidualnymi wyjazdami. Myślę, że wielką rolę w tej wyprawie odegrała niezwykła osoba wszechstronnego pilota Pana Marka. Dzięki swej osobowości, inteligencji, kulturze osobistej ,fantastycznego poczucia humoru stworzył sympatyczną atmosferę. Pod pozorami luzu , bezpośredniości na co dzień nigdy nie przekroczył dopuszczalnych granic, był perfekcjonistą i profesjonalistą w swym zawodzie. Każdy szczegół wszystkich zaplanowanych atrakcji zwiedzania omawiał szczegółowo z grupą,poświęcając też wiele uwagi dodatkowym wycieczkom fakultatywnym, starając się tak zorganizować przejazdy aby ograniczyć nie tylko ich koszty ale i możliwość uczestniczenia w nich większej grupie osób/ ostatecznie prawie całej grupie a także zobaczenie innych atrakcji po drodze (np. Tulum, Isla Mujeres). Zdolności organizacyjne Pana Marka, jego rzetelność , niezwykła solidność i transparentność w rozliczeniach finansowych, dbanie o nas wszystkich i każdego z osobna każdego dnia wycieczki dawały nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Bardzo doceniam, że tak wiele czasu, który mógłby przeznaczyć na własny odpoczynek, poświęcał nam wszystkim ze zwyczajnej życzliwości ( np. robienie zdjęć, pomoc w zakupach,negocjowanie rabatów czy pomoc z bagażem). Zarażał każdego z nas swoją oryginalną żywiołowością i spontanicznością. Dzięki znakomitemu przygotowaniu merytorycznemu całymi godzinami mógł opowiadać o atrakcjach zwiedzanych przez nas miejsc. Z takim pilotem nie można się było nigdy nudzić. To była niezapomniana wycieczka. Chciałabym podziękować Panu Markowi za piękny czas darowany nam uczestnikom wyjazdu, bo nie często perfekcyjność ma twarz i imię drugiego człowieka.
4,8 5 1 286