× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Niestety, nie udało się nam znaleźć tego, czego szukasz.
Mamy za to ponad 230 innych egzotycznych wycieczek na 7 kontynentów – sprawdź!

Wycieczki na 7 kontynentów

Do podróżowania potrzeba pasji – obudź ją w sobie! Logos Tour to niezwykłe wycieczki, przeznaczone dla ludzi posiadających niebywałą chęć poznania świata, którą bez wątpienia zapewnia im podróżowanie. 35 lat organizowania podróży pokazało nam, że ludzie kochają zwiedzać i smakować. Odkryliśmy również, że podróżujące z nami osoby różnią się pod względem oczekiwań i potrzeb, dlatego przygotowaliśmy dla Was ponad 200 unikalnych, dopracowanych wycieczek na 7 kontynentów - od Antarktydy, przez Azję, po Europę. W swojej ofercie posiadamy mnóstwo ciekawych propozycji na wszystkie kontynenty, dzięki czemu każdy znajdzie swój wymarzony kierunek. Wybierając naszą wycieczkę na jeden z 7 kontynentów, pamiętaj, że może być to Twoja podróż życia! Zabierzemy Cię do... [czytaj więcej] najbardziej znanych i polecanych miejsc, w każdym zakątku naszej planety: Europa (Francja, Hiszpania, Chorwacja), Azja (Azerbejdżan, Bhutan, Birma, Chiny), Afryka (Namibia, RPA, Etiopia, Kenia, Ghana, Maroko, Botswana), Australia (Australia, Nowa Zelandia, Markizy i Polinezja Francuska), Ameryka Północna (USA, Alaska, Kanada), Ameryka Południowa (Peru, Boliwia, Argentyna, Barbados, Aruba, Brazylia), Antarktyda. W ofercie znajdziecie również wycieczki autokarowe po Europie oraz wczasy, a dla prawdziwych pasjonatów i koneserów specjalne programy zwiedzania.

Zdecyduj, co wolisz:
- oglądać nieatrakcyjne hotelowe pokazy i animacje dla zabicia czasu czy wziąć udział w ognistym, plemiennym tańcu pełnym emocji, potu i krzyków?
- grzecznie odhaczać kolejne punkty wycieczki oglądane z daleka czy dotknąć chropowatego kamienia Muru Chińskiego na jego szczycie i zobaczyć swoje odbicie w witrażach Taj Mahal?
- jeść to samo, co w domu i każdej innej hotelowej restauracji na świecie, czy skosztować soczystych, lokalnych potraw i owoców dojrzewających w pełnym słońcu?
- tłoczyć się w 50-osobywych grupach, oglądając przewodnika z daleka czy ramię w ramię z pilotem pokonywać kolejny odcinek trasy wraz z pozostałymi kilkunastoma uczestnikami wyprawy?
- odciąć się od miejscowej kultury za białymi ścianami kurortu czy wyjść naprzeciw przygodzie, podjąć wyzwanie i otworzyć się na unikalność każdego z miejsc?

Jeśli za każdym razem bliższa jest Ci ta druga propozycja, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość – to najlepszy sposób podróżowania i jest to turystyka kulturowo-poznawcza, w której się specjalizujemy. Od 35 lat realizujemy marzenia osób takich jak Ty. Wyrusz z nami na wyprawę po 7 kontynentach!
[zwiń]