× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Afryki

Wielu z nas pragnie, aby chociaż raz wybrać się w egzotyczną podróż po Afryce. Jesteśmy po to, aby pomóc w realizacji najskrytszych marzeń. Oferujemy bogaty wybór wycieczek do krajów afrykańskich (Kenia, Zambia, Mozambik, Mali, Burkina Faso, Benin i wiele innych). Dzięki nam przeżyjesz przygodę swojego życia! Poznasz uroki afrykańskich wiosek, poczujesz magię zmieniającego się krajobrazu oraz zachwycisz się wzgórzami sawanny. Wyjedź... [czytaj więcej] na pełne wrażeń safari w Kenii. Podglądanie z bliska dzikich zwierząt z pewnością będzie niezapomnianym przeżyciem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją najciekawszych wycieczek po Afryce. Etiopia, Senegal, Gambia, Kenia – wycieczki, które pozwolą Ci zobaczyć jak najwięcej i dostarczą niezapomnianych emocji! Zabierzemy Cię do fascynującego królestwa egzotycznej fauny i flory. Mnóstwo piaszczystych plaż, pustynie, góry i wodospady. Afrykańskie Parki Narodowe uznawane są za najpiękniejsze na świecie! Bogaty program wyprawy każdego dnia dostarczy Ci wielu niezapomnianych wrażeń i pozwoli poznać fenomen tego kontynentu. Z nami zrozumiesz, dlaczego Afryka jest marzeniem każdego prawdziwego podróżnika! Łączy w sobie zapierające dech krajobrazy, nadal nieujarzmionej jeszcze przez człowieka przyrody oraz urokliwe, spokojne plaże z atrakcjami miejskich metropolii. Starannie dobrane hotele i oferta rekreacyjna pozwolą Ci skutecznie odciąć się od pędzącego świata i zachwycić się pięknem niespotykanych okazów natury. Każdy z proponowanych kierunków Afryki jest wyjątkowy, ponieważ łączy w sobie komfort i kameralność, którą z całą pewnością docenisz. Afryka to nie tylko bujny świat przyrody, to także ludzie zamieszkujący ten nie do końca odkryty kontynent. Nasze podróże zorganizowane są tak, byś mógł poznać jak najbliżej tradycje i zwyczaje afrykańskiej ludności. Z nami odwiedzisz malownicze wioski i poznasz bogatą kulturę tutejszych plemion. Poznaj wspaniałą kulturę Etiopię, w której od 3 tysięcy lat mieszają się tradycje chrześcijańskie z pradawnymi wierzeniami licznych plemion. Wejdź do chłodnych wnętrz kościołów Lalibeli, wykutych w litej skale. Wyrusz w niezwykły rejs po lazurowym jeziorze Tana aż do źródeł samego Nilu. Namibia, Botswana i Zimbabwe to niezapomniane miejsca, dzikie zwierzęta, wielkie otwarte przestrzenie, cisza i zapierające dech w piersiach widoki. Odwiedź Park Chobe, najstarszą pustynię świata, Namib i widowiskowe wodospady Wiktorii! Kapsztad to z kolei jedno z najpiękniejszych miast świata. Zobacz Królestwo Suazi lub odbądź wizytę w wiosce Zulusów. Smakowite wina, niewiarygodne pustynie, sawanny, góry i oceany! Cały świat w jednym kraju! Wyrusz do najstarszego w Zimbabwe Parku Narodowego Matopos, zobacz egzotyczne zwierzęta w naturalnym środowisku! Przepłyń rzeką Zambezi, podziwiaj zdumiewające Wodospady Wiktorii i wypoczywaj nad jeziorem Malawi. Poczuj klimat Safari! Wybierz się na afrykańską przygodę! [zwiń]


4,8
OCENA OGÓLNA
23 opiniiJoanna

Ocena:

Dziękujemy za katalog i piękny kalendarz. Ale przede wszystkim dziękujemy za świetną wyprawę do Etiopii w towarzystwie Pana Tomasza, który był genialnym pilotem. Serdecznie pozdrawiamy Państwa i Pana Tomka.
Mirosław

Ocena:

W imieniu Pani Jolanty, mojej żony Barbary oraz własnym pragnę złożyć podziękowanie za bardzo dobrze przygotowany wyjazd do Etiopii. Zaproponowany przez Biuro program w pełni spełnił nasze oczekiwania. Do tego należy dodać wysokie kwalifikacje naszego pilota Pana Marcina. Ponadto mieliśmy świetną miejscową pilotkę Panią SAMI. Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu oraz pracownikom biura, którzy wnieśli wkład do zorganizowania tej trasy.
Maria

Ocena:

Dobry poziom i obsługa klienta, sprawna organizacja.
Krzysztof

Ocena:

Podróżujemy z biurem od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Elżbieta i Paweł

Ocena:

Szanowni Państwo! Bardzo dziękujemy z przygotowanie wycieczki do RPA. Nie mamy żadnych zastrzeżeń czy uwag co do organizacji. Zaproponowane hotele spełniły nasze oczekiwania. Śniadania w nich serwowane były urozmaicone. Wieczorne posiłki, choć w formie bufetu, były też urozmaicone i smaczne, a lokale starannie dobrane. Na szczególne wyróżnienie zasługuje pilot - Pani Anna. Zawsze uśmiechnięta, zorganizowana i kompetentna. Nie szczędziła nam informacji zarówno o miejscach w których aktualnie byliśmy jak też o całym RPA. A dzięki jej zdolnościom integracyjnym grupa się nie gubiła, stawiała na czas, i pomiędzy uczestnikami nie było żadnych konfliktów. Gratulujemy Państwu takiego pilota. Pozdrawiamy
Oktawia

Ocena:

Podczas wieloletniego korzystania z usług biura, nie miałam negatywnych doświadczeń, a wręcz przeciwnie. Programy wycieczek są interesujące, a obsługa profesjonalna.
Tomasz

Ocena:

Według mnie wszystko było dobrze zaplanowane i zrealizowane. Pewne, stabilne, doświadczone biuro.
Genowefa

Ocena:

Jestem stałym klientem, bo dobrze oceniam organizację wyjazdów o bogatym programie turystycznym.
Edward

Ocena:

Kapitalna, jedyna taka wycieczka, która obejmuje Północ i Południe pięknego Maroka ! Cesarskie miasta, góry Rifu , Atlasu i bezkresna Sahara. Nowoczesna Casablanca i zielone oazy na pustyni. Tajemnicze, kolorowe souki (targi) i wspaniali, uśmiechnięci Marokańczycy. Z całego serca polecam tą wycieczkę Logostouru i jej super pilota.
Zbigniew

Ocena:

Profesjonalny dobór pilota, bardzo dobra organizacja i ciekawy program, dobre warunki zakwaterowania.
Grzekorz

Ocena:

Świetny program, dobra realizacja, choć drogo. Profesjonalni piloci.
Ewa

Ocena:

Biuro z tradycjami, z dobrą organizacją i sprawdzonymi pilotami. Jeśli chodzi o organizację i kontakt pilota z uczestnikami to nawet nawet na 6!
Danuta

Ocena:

Często polecam LogosTour. Była to kolejna wyprawa świetnie przygotowana, dobre hotele, przejrzyste koszty wyjazdu. Polecam jednak zmniejszyć ilość parków rozrywki i postojów w czasie podróży.
Winicjusz

Ocena:

Profesjonalizm, dobra logistyka, świetni przewodnicy.
Urszula

Ocena:

Brałam udział w wycieczce Namibia – Botswana – Zimbabwe. Jestem bardzo z niej zadowolona. Organizacyjnie była dograna we wszystkich szczegółach. Również pilot – przewodnik Pan Adam ze swoją wiedzą, zrozumieniem, serdecznością wobec uczestników bardzo dobrze wypadł w swojej roli.
Joanna

Ocena:

Trzeba dostosować wymagania, do kraju do jakiego się jedzie. Ja byłam przygotowana na dużo gorsze warunki, wręcz spartańskie. Byłam zaskoczona dobrym jedzeniem i dobrymi hotelami, a czasem wręcz pięknym hotelem (Lalibela). Biuro bardzo profesjonalne, przejrzyste oferty w katalogu. Duża oferta i bardzo interesująca.
Anna

Ocena:

Polecam wyłączyć z programu Sun City (wg mnie nie warte poświęcenia całego dnia) na korzyść dodatkowego dnia w Cale Town.
Ewa

Ocena:

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za kolejną super wyprawę. Jak zawsze chylę głowę przed Państwa rzetelnością i profesjonalizmem. Wycieczka była świetna zarówno pod względem programowym jak i organizacyjnym. Biorąc dodatkowo pod uwagę bardzo trudne lokalne uwarunkowania, słabą miejscową infrastrukturę turystyczną itp. należy docenić wysiłki i pracę naszego pilota Tomka (bardzo sprawnie prowadził naszą radosną ekipę!). Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojego męża, no i już myślimy gdzie tu z wami pojechać następnym razem!
Wiesława

Ocena:

Polecam ponieważ wielokrotnie korzystam z tego biura i nigdy mnie ono nie zawiodło.
Maria

Ocena:

Świetny program, doskonała organizacja, najlepsi piloci ze wszystkich biur podróży.
Małgorzata

Ocena:

Byłam już na kilku wycieczkach z Państwem i zawsze byłam zadowolona. Ciekawe programy wycieczek, kompetentni przewodnicy. Dobra organizacja.
Maria

Ocena:

Kompetentni piloci, dbałość o uczestników wypraw. Dobre hotele i wyżywienie. Duża kultura osobista pilota, same superlatywy.
Agnieszka

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim osobom zaangażowanym w organizację i przeprowadzenie wycieczki do Kenii, Tanzanii i na Zanzibar w terminie od 15 do 29 stycznia 2017 roku. Tak jak zwykle dorób odpowiednich ludzi do wykonania pewnego zadania daje gwarancję sukcesu tak i tym razem był to przysłowiowy "strzał w dziesiątkę". Pilot wycieczki - pani Małgorzata znów (byłam z panią Małgosią w Chile, Argentynie i na Wyspie Wielkanocnej podczas pamiętnego lądowania kapitana Wrony, gdzie LogosTour po raz kolejny udowodnił, że jest biurem, któremu można w pełni zaufać) wykazała się świetnymi umiejętnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi. Jej pasja i zaangażowanie jest godne podziwu i Jej postawa w całości oddaje Państwa filozofię prowadzenia wycieczek poprzez poznanie danego kraju, jego kultury, środowiska przyrodniczego i doświadczenie niepowtarzalnych przeżyć. Wybór lokalnych kontrahentów również był wspaniały. Lokalni przewodnicy wykazali się niespotykaną wiedzą zarówno jeśli chodzi o tropienie zwierząt, opowiadanie o ich zwyczajach, jak również wiadomościami ogólnymi dotyczącymi kraju. Wyżywienie i zakwaterowanie jak zwykle bardzo dobre. Czasami wręcz zasługujące na ocenę - wspaniałe.
Afryka
4,8 5 1 23