× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do USA

Pełne niezapomnianych atrakcji wycieczki do USA Stany Zjednoczone to kraj wielu kultur i różnorodności pod względem krajobrazowym. Biorąc pod uwagę jego wielkość oraz liczebność mieszkańców, zajmuje on trzecie miejsce na świecie. Tętniące życiem miasta, słoneczne plaże, a także urzekające regiony turystyczne sprawiają, że co roku przyjeżdża tutaj ogromna rzesza turystów. Gorąco zachęcamy do poznania naszej oferty, w której proponujemy niezapomniane oraz pełne wrażeń wycieczki do USA. Ośnieżone szczyty Alaski, Wodospad Niagara, słoneczne wybrzeża Florydy, Wielki Kanion rzeki Kolorado, bogactwo parków narodowych, światowa stolica hazardu - Las Vegas, Hollywood, zamek Hearsta - to tylko jedne z nielicznych atrakcji. USA to także raj dla najmłodszych. Park rozrywki Disneya czy gigantyczne akwarium w Orlando to punkty obowiązkowe w trakcie podróży z dziećmi. Poznaj naszą aktualną propozycję wycieczek. Przeżyj niezapomniane wakacje! Każda wycieczka do USA daje możliwość zwiedzenia najatrakcyjniejszych miejsc Stanów Zjednoczonych!


4,7
OCENA OGÓLNA
32 opiniiAnetta

Ocena:

Wycieczki organizowane przez Logos Tour, zawsze spełniają moje oczekiwania.
Teresa

Ocena:

Biuro rzetelne, przewodnik - pasjonat. Polecam mimo małych niedogodności.
Sławomir

Ocena:

Biuro proponuje bardzo ciekawe programy wycieczek i realizuje je na wysokim poziomie.
Hanna

Ocena:

Liczba uczestników wycieczki dogodna do realizacji programu i umożliwiająca wygodne rozmieszczenie w autobusie.
Katarzyna

Ocena:

LogosTour jest biurem rzetelnym, pozwala poznawać inne kultury, jest dobrze zorganizowane i spełnia oczekiwania swoich klientów.
Marta

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację, dobrych pilotów i wyczerpujący pakiet informacyjny, który dostaliśmy przed wylotem.
Bożena

Ocena:

Firma wiarygodna, solidna w profesjonalnej obsłudze wycieczki.
Janina

Ocena:

Wycieczki z LogosTour są zawsze bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe.
Amelia

Ocena:

Taki pilot jak pani Halina to rzadkość. Miła, uczynna, o dużej wiedzy sytuacyjnej. Mało jest tak wspaniałych pilotów wycieczek jak ona. Z wyrazami wielkiego szacunku i podziękowaniami za wspaniale spędzony czas.
Irena

Ocena:

Dobra organizacja, wspaniała Pani Pilot, ciekawy program.
Jacek

Ocena:

Polecamy biuro logosTour. Jeździmy od 7 lat. bardzo dobra organizacja, opieka pilota - bardzo dobre przygotowanie merytoryczne.
Eugenia

Ocena:

Zwiedzam świat z Logos tourem i zawsze jestem zadowolona z wyjazdów.
Stanisław

Ocena:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdów. Już na trzech wycieczkach byli z nami przyjaciele, którym poleciliśmy LogosTour: Peru -Boliwia, Indie - Nepal, USA - Parki Narodowe.
Grażyna

Ocena:

Rzetelne biuro, dobrze zorganizowany wyjazd, profesjonalny pilot dzięki któremu wysoko oceniamy ten wyjazd.
Wiesław

Ocena:

LogosTour na rynku polskim jest firmą, która reprezentuje poziom czołówki firm turystycznych.
Małgorzata

Ocena:

Podróżuję 9-ty raz z Logostourem i zawsze byłam zadowolona.
Maria

Ocena:

Bardzo ciekawa wycieczka i będę polecała ją ze względu na urodę odwiedzanych miejsc i organizację.
Jadwiga

Ocena:

Ciekawy program, realizacja zgodna z planem, bardzo dobry pilot wycieczki.
Elżbieta

Ocena:

Ciekawe trasy. Dobra organizacja. Firma godna zaufania.
Marzena

Ocena:

Dobra organizacja, zgodność realizacji programu z opisem w katalogu i w informacjach drukowanych.
Kasia

Ocena:

Mała grupa, dbałość o klienta. Cena katalogowa raczej zawiera wszystko, bez ukrytych kosztów, co jest zdenacyfikowanie na +.
Ewa

Ocena:

Interesująca trasa i zrealizowana zgodnie z programem.
Henryk

Ocena:

Bardzo interesujący program wycieczki i dobra organizacja oraz profesjonalnie przygotowany pilot.
Regina

Ocena:

Pełen profesjonalizm, małe grupy, dobre hotele, wytrawni piloci.
Danuta

Ocena:

Polecam. Bardzo duży poziom informacji przekazywanych przez przewodniczkę.
Maciej

Ocena:

Małe grupy, ciekawe programy, super organizacja, zaangażowani przewodnicy.
Tamara

Ocena:

Jestem uczestnikiem wycieczek Logos - Tour od wielu lat. Jestem z nich zadowolona. Polecam innym.
Danuta

Ocena:

Wycieczka udana, dobrze zorganizowana. Specjalne podziękowania dla pilota wycieczki Pana Marcina – ogromna wiedza, zaangażowanie, „zarażał” pozytywną energią i optymizmem
Ryszard

Ocena:

Chcę serdecznie osobiście podziękować za wspaniale zorganizowaną wyprawę.Zmiana trasy spowodowana huraganem nie popsuła mi w żaden sposób doznań. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm pilota Marcina. Mam cichą nadzieję,że nie była to moja ostatnia wyprawa, oczywiście następne też będą z Logostourem. Serdecznie pozdrawiam Ryszard
Władysława

Ocena:

Bardzo dobry pilot, o dużej wiedzy przekazuje informacje wykraczające poza program. Bardzo dobry organizator. Posiada duże umiejętności w godzeniu różnych nastrojów uczestników.
Zygmunt

Ocena:

Ciekawa trasa, bardzo dobra organizacja, profesjonalne podejście do klienta.
Kinga

Ocena:

bardzo dobre biuro oferujące ciekawe imprezy turystyczne.
Stany Zjednoczone (USA)
4,7 5 1 32