× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Tybetu

Tybet przez wieki nie miał bliskich kontaktów z nowoczesną cywilizacją, dlatego zachowała się tu oryginalna kultura, którą można poznać i podziwiać chociażby na wycieczce z LogosTour. Tybet leży na Wyżynie Tybetańskiej, u stóp Himalajów. Znaczna część kraju położona jest na dużej wysokości – ponad 4 tys. m n.p.m. , co wywołuje konieczność aklimatyzacji turystów.


4,7
OCENA OGÓLNA
4 opiniiWiesława

Ocena:

Bardzo dobra organizacja pobytu w poszczególnych miastach.
Jadwiga

Ocena:

- dobra jakość hoteli, - bardzo dobry pilot, - duża wartość poznawcza wycieczki, - ciekawe elementy fakultatywne.
Joanna

Ocena:

W sumie świetny program - a przede wszystkim rewelacyjny pilot, Pan Michał - Perfekcjonista.
Kamila

Ocena:

Dobra organizacja. Grupa nie jest zbyt duża. Świetny pilot wycieczki.

Tybet wakacje marzeń z LogosTour!

Kultura i tradycje tego kraju zdominowane są przez buddyzm tybetański. Tybetańczycy są skryci i nie udostępniają zbyt wielu miejsc turystom. Podczas wyprawy do Tybetu z LogosTour zobaczycie jednak Lhasę, z zachwycającymi pałacami , w tym najsłynniejszym pałacem Potala i klasztorami Samye i Drepung. Dla miłośników wysokogórskich wypraw polecamy z kolei kilkudniowy trekking do Everest Base Camp, które położone jest najbliżej najwyższego szczytu na świecie, a nie wymaga profesjonalnego sprzętu wspinaczkowego. Niezapomniane widoki zapewniają też tybetańskie jeziora, np. Yamdrok.
Tybet
4,7 5 1 4