× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Azji

Odwiedź krainę największych kontrastów! Ten potężny kontynent to bogata mieszanka kultur, języków czy temperatur. Warto odwiedzić wszystkie jej zakątki, ponieważ każdy z nich to inna przygoda! Dobrym przykładem są Chiny. Czeka Cię tu fascynujące zderzenie nowoczesności z tradycją. Tybet tworzy niepowtarzalną kulturę, która przyciąga obcokrajowców duchowością i mistycyzmem. Możesz też wypłynąć w rejs po rzece Jangcy, by poznać tutejsze zwyczaje i zabytki tej baśniowej krainy. Innym pomysłem na Azję są Emiraty Arabskie. Zachwycisz się tu widokami z najwyższych i najpiękniejszych wieżowców świata. Poczuj orientalny klimat tego miejsca uwidoczniony na... [czytaj więcej] bazarach pachnących przyprawami. Podziwiaj niesamowite zabytki kultury i ultranowoczesną architekturę. W Japonii zjesz tradycyjną kolację w ryokanie i zobaczysz, jak piękny taniec gejsz. Odkryj tajniki najbardziej wyrafinowanej sztuki ogrodowej na świecie, odwiedź Tokio, Kioto i Park Narodowy Góry Fuji! Nie wyjeżdżaj stąd bez spróbowania prawdziwego sushi i oryginalnego sake. Birma i Kambodża to prawdziwa podróż w czasie. Zobacz niesamowite budowle, które przechowują w sobie skarby buddyjskiej kultury oraz pływające ogrody i wioski na jeziorze Inle. Tutejsze pagody to kolejna rzecz, która na pewno Cię zachwyci. Korea Północna i Południowa to kolejne miejsce warte uwagi prawdziwego miłośnika przygód. Odkryj zdumiewającą tajemnicę niedostępnej Korei Północnej i poznaj zakątki bardziej otwartej, Korei Południowej. Zobacz monumentalne wzgórza, buddyjskie świątynie i barwne światy kontrastów. Stań oko w oko z azjatyckim tygrysem! Azja to też złote plaże Sri Lanki przy Oceanie Indyjskim i tropikalna przyroda. Będziesz miał tu niepowtarzalną okazję zobaczyć plantacje słynnej herbaty oraz sierociniec słoni – Pinnawela. Bezkresne pola ryżowe, kolorowe wioski i dopracowane w każdym szczególe kompleksy świątynne, to krajobrazy typowe dla Wietnamu czy Laosu. Wypłyń z nami w rejs po rzece Mekong, odwiedź Sajgon i Hanoi! Poznaj tutejszą, oryginalną sztukę ludową. Podziwiaj niesamowite widoki na Himalaje, odkryj fascynującą kulturę podczas podróży do Indii i Nepalu! Zwiedź pełne kolorów i zapachów Delhi, podziwiaj monumentalne grobowce oraz Taj Mahal. Zobacz słynną, nepalską dolinę Kathmandu. W Tajwanie z kolei odwiedzisz kosmopolityczną stolicę Taipei pełną drapaczy chmur. Podziwiaj jaskinie, wodospady i wiszące mosty w Parku Narodowym Taroko. Azja na długo pozostanie w Twojej pamięci! [zwiń]


4,8
OCENA OGÓLNA
111 opiniiGrażyna

Ocena:

Czuje się bezpiecznie, program nie jest "przeładowany", bardzo dobra opieka pilota.
Joanna

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za najlepszego pilota wycieczek Panią Joannę !!! Pani Joanna oprócz genialnej znajomości Japonii wprowadziła wspaniałą atmosferę i udzielała bezcennych rad. Profesjonalizm Pani Joanny oraz wspaniałe podejście do uczestników sprawiły, że wyjazd ten był bardzo miły i bogaty pod względem poznawczym. Gratuluję takiego pilota!
Włodzimierz

Ocena:

Dobry przewodnik, ciekawa trasa, niewygórowana cena, fajni ludzie w grupie.
Maria

Ocena:

Kompetencja biura na wysokim poziomie, wiedza przewodnika, ciekawy sposób prowadzenia wycieczek i przekazywania informacji. To wszystko sprawia, że wyjeżdżam tylko z LT.
Monika

Ocena:

Pragnę serdecznie podziękować za możliwość realizacji mojego marzenia. To było fantastyczne przeżycie zobaczyć kraj kwitnącej wiśni, a jednocześnie poznać tylu wspaniałych ludzi z całego świata. Nasza grupa liczyła 13 osób. Byliśmy tak ogromną sensacją w regionie, że nasz pobyt relacjonowano nawet w lokalnej telewizji.
Elżbieta

Ocena:

Dobry przewodnik, duże zaangażowanie, dobry program, bardzo dobry wybór miejsc zakwaterowania, dobry standard.
Mirosław

Ocena:

Perfekcyjna organizacja, wysoki standard miejsca pobytu i transportu. Profesjonalny pilot.
Beata

Ocena:

Polecam ! Małe grupy, sumienna realizacja programu.
Marianna

Ocena:

bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Sylwia

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację i umiejętne przekazywanie wiedzy przez pilota.
Lidia

Ocena:

Do tej pory nie zawiedliśmy się pod żadnym względem. Standard hoteli, kompetencje pilotów i organizacja była na znakomitym poziomie. Programy interesujące.
Magdalena

Ocena:

Według mnie największym atutem wyjazdu były: mała grupa, hotele w centrum i przede wszystkim pilot.
Włodzimierz

Ocena:

Powinien być program alternatywny na wypadek negatywnych prognoz pogody na dzień wjazdu na punkt widokowy góry Fudżi. W naszym przypadku, góra była niewidoczna, wyjazd bez sensu. Cały program wycieczki był jednak ciekawie przygotowany, dobra organizacja.
Agnieszka

Ocena:

Program spełnił oczekiwania. Realizacja zgodnie z planem. Łukasz jest świetnie zorganizowanym pilotem z umiejętnością zdyscyplinowania grupy w wyjątkowych sytuacjach. jego wiedza nas zaskoczyła. Całość oceniam na ponad przeciętną.
Barbara

Ocena:

Polecam ze względu na program, standard świadczonych uisług i zgodnosć deklaracji z realizowanym programem, kompetencjami i zaangażowaniem pilota.
Regina

Ocena:

Pilot bardzo przyjacielski, pomocny w każdej sytuacji. Bardzo starał się aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.
Małgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!
Agnieszka

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki pod początku opieka pilota, dobre hotele, jasna informacja.
Eliza

Ocena:

Pilot i przewodnik spełnili oczekiwania na wyjeździe.
Żaneta

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, niewielkie grupy uczestników.
Edward

Ocena:

Jest to moja trzecia impreza z Logos Tour i wszystkie odbyły się bez problemów z bardzo dobrymi pilotami.
Arkadiusz

Ocena:

Polecam za profesjonalizm w organizacji wycieczek. Po 4-5 dniach wycieczki objazdowej zrobić 1 dzień odpoczynku.
Agnieszka

Ocena:

Firma bardzo profesjonalna, wynajmuje hotele dobrze położone i wygodne. Pilot jest znakomitym przewodnikiem i organizatorem.
Mirosława

Ocena:

Wiarygodne biuro, właściwa relacja ceny do usługi.
Teresa

Ocena:

Ciekawe trasy, zadowalająca warunki hotelowe i środki transportu. Kompetentny pilot.
Andrzej

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, pełen profesjonalizm.
Olga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Tomasz

Ocena:

Lot sprawdzonymi liniami lotniczymi. Dobra organizacja. Sprawdzeni i kompetentni piloci oraz kontrahenci w danym kraju. Ważne aby grupy nie przekraczały 20-25 uczestników - Logostour stara sie trzymać tej zasady.
Barbara

Ocena:

Na wszystkich wyjazdach, w których brałam udział byli dobrzy piloci, dobre hotele, dobre posiłki
Anna

Ocena:

To mój pierwszy wyjazd z Logosturem - to nie była wycieczka, ale podróż życia :) Jestem zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję!
Jan

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawa forma prowadzenia wycieczek, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Miła, fachowa obsługa pilota wycieczki. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Po raz pierwszy jestem z Państwem na wycieczce i odniosłam bardzo dobre wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pilota naszej wycieczki, Pani Joanny za niezwykle dobrą organizację i punktualność. Realizacja programu była stuprocentowa, aczkolwiek myślę, że należałoby wprowadzić korekty do programów, gdyż tempo jest chyba zbyt duże. Uważam również, że dobrym pomysłem byłaby organizowanie np. obiadokolacji dla grupy, a czas, który daje się na posiłek indywidualny, możnaby wykorzystać na zwiedzanie. Reasumując było super. Dziękuję.
Elżbieta

Ocena:

W informacjach drukowanych, przeznaczonych dla Klientów proszę o wpisanie, że w Japonii jest bardzo dużo schodów. To jest bardzo ważna informacja dla nas, bo wtedy wzięlibyśmy o wiele mniejsze walizki.
Krzysztof

Ocena:

Biuro oferuje to co prezentuje w 100%. Bardzo wysoko oceniam też pracę pilota i przewodnika.
Jerzy

Ocena:

Sprawność organizacji, uczciwość oferty, bezpieczeństwo pobytu.
Szymon

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Pilot wycieczki przekazał dużo ciekawych informacji na temat odwiedzanych miejsc. W ciągu tych 10 dni zobaczyliśmy bardzo dużo.
Małgorzata

Ocena:

To był mój 6 wyjazd z Państwem. Wycieczka zorganizowana na 5+
Grzegorz

Ocena:

Dobry plan wycieczki, sprawna organizacja, przystępna cena.
Alicja

Ocena:

Ciekawe programy wycieczek, dobra organizacja i piloci.
Janusz

Ocena:

Dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo dobry pilot. Kraj przyjazny finansowo.
Anna

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, wysoka jakość oferowanych przez Logostour usług, polecam.
Olga

Ocena:

Ciekawa trasa wycieczki. Program wycieczki został stworzony w taki sposób, by pokazać różnorodność kraju zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Ponadto wycieczka intensywna i bardzo dobrze zorganizowana. Wysoki komfort i małe grupy.
Patrycja

Ocena:

Organizacja i przebieg wycieczki bez zakłóceń. Program w pełni zrealizowany, bez opóźnień. Przewodnik nie pozwolił wejść sobie na głowę dlatego też organizacja była tak dobra.
Janusz

Ocena:

Razem z żoną, chcieliśmy tą drogą wyrazić naszą bardzo pozytywną opinię na temat odbytej wycieczki, szczególnie w zakresie bogatego i atrakcyjnego programu oraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania - prowadzącego nas - Pana Michała.
Anna

Ocena:

Ostatnio byłam na wycieczce Tajlandia – Malezja – Singapur, wróciłam bardzo zadowolona z trasy i programu wyjazdu, ale najbardziej z pilota Pana Dariusza, który swoim olbrzymim zaangażowaniem, wielką wiedzą i chęcią przekazania i pokazania wycieczkowiczom wszystkiego co najciekawsze, znacznie wzmocnił nasze zadowolenia.
Anna

Ocena:

Z Logostour byłam już na kilku wyjazdach i zawsze program realizowany był w 100%
Elżbieta

Ocena:

Dobrze zaplanowane miejsca zwiedzania, dobra cena, pilot bardzo dobrze integrował grupę, przekazywał informacje, wiedzę, ciekawostki.
Mieczysław

Ocena:

Mam bardzo dobre wspomnienia z wycieczek organizowanych przez biuro.
Renata

Ocena:

Polecam, od 16 lat podróżuje z LogosTourem zawsze byłam bardzo zadowolona.
Alicja

Ocena:

Dobre biuro organizujące wycieczki w profesjonalny sposób.
Jerzy

Ocena:

Dobra organizacja, dobrzy piloci, ciekawe wycieczki.
Renata

Ocena:

polecam biuro, które zapewnia doskonałe warunki podróżowania, ciekawy program i wspaniałych pilotów takich jak Pani Joanna.
Izabella

Ocena:

Profesjonalnie przygotowane dla wymagającego Klienta. Pilot zaangażowany, oddany temu co robi - po prostu z pasją. Dobre relacje w grupie - dość rozpiętej wiekowo.
Marianna

Ocena:

Bardzo dobry program wycieczki i jego realizacja, czas maksymalnie wykorzystany.
Aldona

Ocena:

Bardzo dobry pilot, ze świetną, ogromną wiedzą merytoryczną. Doskonale zorientowany w miejscach, które były odwiedzane.
Teresa

Ocena:

Polecam LogosTour jako biuro solidne, z ciekawymi programami, na dobrym poziomie, ale trochę drogie.
Małgorzata

Ocena:

Rzetelność, perfekcyjna organizacja, solidy poziom, ogromna wiedza i kompetencje pilotki.
Tadeusz

Ocena:

Bardzo dobra organizacja. Pilot wycieczki, pan Tomasz, wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Dorota

Ocena:

Bardzo dziękuję za przesłany upominek. Podróż z Państwa Biurem po Tajlandii, Malezji i Singapurze, była podróżą niezwykle atrakcyjną, znakomicie przygotowaną i miłą towarzysko. Bardzo się cieszę, bo dzięki Panu Dariuszowi, człowiekowi doskonale przygotowanemu, znającemu realia tamtych stron, ciekawie opowiadającemu i niestrudzonemu, a do tego ogromnie życzliwemu, pobyt w tych krajach był podwójnie ciekawy, niezapomniany. Dziękuję.
Alina

Ocena:

Organizacja dobrze zaplanowana. Bogaty program, chociaż wyczerpujący.
Kinga

Ocena:

Ciekawe trasy, solidna firma trzymająca poziom, bardzo dobrze przygotowani piloci realizujący program zgodnie z planem.
Aldona

Ocena:

Po raz kolejny chcemy Państwu podziękować za bardzo udany wyjazd do Japonii (05.07.-17.07.2017) Japonia nigdy nie była naszym kierunkiem priorytetowym, ale zdecydowałyśmy się na ten wyjazd ze względu na osobę pilota - pana Marka i teraz możemy tylko wyrazić nasze uznanie za całokształt imprezy. Bardzo dobry plan wycieczki, kilka noclegów w jednym hotelu, co zapewnia wyjątkowy komfort-brak konieczności codziennego pakowania. Zdaję sobie sprawę, że umożliwiają taki luksus połączenia shinkansenami, niemniej bardzo doceniamy taką kombinację połączeń i pozwolenie nam w ten sposób na odpoczynek. Hotele na bardzo dobrym, wysokim poziomie, zlokalizowane w centrum miasta, co umożliwiało nam swobodne poruszanie się po centrum w wolnych chwilach i możliwość skorzystania z dowolnych restauracji, których w centrum nie brakowało.Pokoje wygodne, duże, co było sporym , ale bardzo miłym zaskoczeniem, spodziewaliśmy się znacznie mniejszych powierzchni. Przejazdy dograne co do minuty (zabójcze dla każdego pilota- duży szacunek dla pilotów, którzy prowadzą wycieczki po Japonii), z rezerwacją miejsc i to takich, że siedzieliśmy w odpowiadających nam konfiguracjach rodzinnych. Plan zwiedzania opracowany na cały dzień, bez niepotrzebnego przesiadywania czy przymusowego odpoczywania w hotelu. Ponieważ jeździłyśmy z różnymi biurami podróży, muszę Państwu oddać honor,że jedynie w Państwa przypadku nie trafiłyśmy na złą organizację ,czy niskie jakościowo hotele. Pan Marek jak zwykle na najwyższym poziomie, doskonały merytorycznie i organizacyjnie, ale też pilnujący nas tak,że można sobie pozwolić na komfort bezstresowego korzystania z wakacji.Wielkie podziękowania dla pana Marka za nieustającą pomoc przy noszeniu walizek, pilnowaniu przy zakupach, pilnowaniu by nikt z nas niczego nie zostawił w pociągach przy ciągłych przesiadkach.Ponadto dzięki poświęceniu i inicjatywie pilota udało nam się, mimo tak napiętego programu, zobaczyć kilka dodatkowych atrakcji jak np. przepiękny las bambusowy i dodatkowe świątynie. Są to rzeczy, których, zdajemy sobie z tego sprawę, pilot nie musi robić, ale które dla nas są wyjątkowym luksusem i z którymi, przy nikim innym się nie spotkałyśmy. Nie było to żadnym zaskoczeniem- pan Marek potwierdził, po raz kolejny, swoją pilocką klasę. Mamy więc przyjemność podziękować Państwu za bardzo udane wakacje.
Barbara

Ocena:

Brawa i słowa uznania dla pilota wycieczki - Asi, która wykorzystała każdą minutę tego wyjazdu w perfekcyjny sposób z myślą o uczestnikach wyprawy.
Bartłomiej

Ocena:

bardzo polecam z następujących powodów: - małe grupy zapaleńców, - bardzo dobra organizacja, - ciekawy program.
Hubert

Ocena:

Ta trasa to według mnie najciekawsza opcja by zwiedzić Japonię z biurem podróży w tej cenie.
Ryszard

Ocena:

Polecam, bardzo dobra organizacja wyjazdów, ciekawe trasy.
Krystyna

Ocena:

Polecam biuro ze względu na różnorodność i bogatą ofertę. Z LogosTour można zwiedzić cały świat.
Jan

Ocena:

Atrakcyjny program, wyśmienita praca pilota, pełna poświęcenia.
Marek

Ocena:

W czasie 12 dni pobytu w Japonii zobaczyliśmy naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc. Nasz pan przewodnik wspaniale organizował nam czas i jesteśmy wdzięczni za wiedzę jaką nam przekazał. Bardzo dziękujemy !!! :)
Mariola

Ocena:

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, bardzo dobra opieka pilota - dbał o wszystko.
Roman

Ocena:

Ciekawy program oraz dbałość o uczestników, realizacja i standard wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom.
Krystyna

Ocena:

Ciekawa trasa zwiedzania, przyjaźni, sympatyczni ludzie, ciekawa architektura, wspaniałe budowle.
Kamila

Ocena:

Dobra organizacja. Grupa nie jest zbyt duża. Świetny pilot wycieczki.
Gabriela

Ocena:

Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat.
Wiesława

Ocena:

Bardzo dobra organizacja pobytu w poszczególnych miastach.
Jolanta

Ocena:

Profesjonalni piloci, dobra jakość hoteli, mała grupa, dobra organizacja.
Paweł

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki.
Joanna

Ocena:

W sumie świetny program - a przede wszystkim rewelacyjny pilot, Pan Michał - Perfekcjonista.
Joanna

Ocena:

Plan w pełni zrealizowany, świetna współpraca pilotki z przewodnikami miejscowymi. Dobra organizacja i opieka.
Barbara

Ocena:

Biuro solidne, organizacyjnie sprawne. Otrzymuję to czego oczekuję.
Katarzyna

Ocena:

Firma rzetelna, dobrej jakości usługi, ciekawe trasy.
Krystyna

Ocena:

Szanowni Państwo, chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę Pana Jacka podczas wycieczki do południowych Chin. Jego znajomość kultury Chin jest olbrzymia. Uśmiech, opiekuńczość wyrozumiałość okazywana uczestnikom wycieczki na co dzień była przeogromna – wręcz rzadko spotykana. Spędzenie tych 21 dni z kulturą Dalekiego Wschodu z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wycieczki. Pełne zadowolenie ze wszystkich elementów wycieczki: wyżywienie, zakwaterowanie i profesjonalizm pilota skłania mnie do planowania kolejnych podróży w kierunku Azji. Mamy przy tym nadzieję, że będzie możliwe spotkać Pana Jacka na drodze kolejnych wojaży – nie tylko do Chin i Japonii.
Tamara

Ocena:

Polecam wycieczkę, że względu na małe grupy, niezłe hotele, dobrzy przewodnicy.
Edyta

Ocena:

Bardzo dobry program i duża wiedza przewodnika. Biuro i jego obsługa bardzo profesjonalna zarówno przed wyjazdem, w trakcie i po. To był pierwszy ale na pewno nie jedyny wyjazd z LogosTour.
Urszula

Ocena:

Z Logos Tourem byłam jeż wielokrotnie i chętnie polecam go znajomym. Dobre zaplanowanie trasy, dobre hotele. Dzięki opiece pilota czułam się bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo ważne.
Gabriela

Ocena:

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie wyprawy na Sri Lankę. Impreza bardzo się podobała a najwyższe słowa uznania dla naszego pilota Andrzeja. Bardzo się starał przekazać jak najwięcej informacji o rzeczach i miejscach przez nas odwiedzanych. Niezwykle pomocny był miejscowy przewodnik , bardzo kompetentny, który wszelkie formalności załatwiał z wyprzedzeniem. Nigdzie nie musieliśmy czekać w kolejkach. Ogólnie impreza bardzo udana i sądzimy, że skorzystamy z innych Waszych ofert.
Jadwiga

Ocena:

To był mój kolejny wyjazd z tym biurem i wracam jak zwykle zadowolona, myślę, że to wystarczający powód by jeszcze raz w przyszłości pojechać.
Łucja

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawy program i profesjonalny pilot. Jedyne co zasługuje na zmianę to autokar.
Maria

Ocena:

Polecam ze względu na zakres zwiedzanych miejsc - wszechstronne zwiedzanie danego kraju i dokładne poznawanie.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.
Hanna

Ocena:

Biuro sprawdziłam wiele razy. Wszystko jest prawidłowo zorganizowane. Świetny pilot,który posiada dużo informacji o zwiedzanym kraju. Dużym plusem jest dobry i wygodny transport oraz małe grupy. Wyższy standard niż w innych biurach podróży.
Henryka

Ocena:

Super organizacja, rzetelność, wysoka kultura osobista pracowników LogosTour.
Zofia

Ocena:

Wszystko była bardzo dobrze zorganizowane oraz baza noclegowa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie.
Katarzyna

Ocena:

Oferta LogosTour zawiera ciekawe cele wycieczkowe, organizacja jest na wysokim poziomie i biuro w mojej opinii jest godne polecenia.
Aleksandra

Ocena:

LogosTour jest dobrym podmiotem w branży. czasami z programem dobrym, czasem średnim, nigdy złym.
Bożena

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek i dobra profesjonalna opieka.
Jadwiga

Ocena:

- dobra jakość hoteli, - bardzo dobry pilot, - duża wartość poznawcza wycieczki, - ciekawe elementy fakultatywne.
Krzysztof

Ocena:

Doskonała organizacja, mimo napiętego programu jest czas wolny. Dobre zakwaterowanie i merytoryczne przygotowanie pilota.
Maria

Ocena:

Jestem stałą klientką i jak dotąd w pełni usatysfakcjonowaną.
Adam

Ocena:

Wycieczka zorganizowana była profesjonalnie, spełniła moje oczekiwania związane z wyjazdem.
Jakub

Ocena:

Zachorowałem ciężko podczas wycieczki, winę ponosi pilot Paweł. Nieuleczalnie zaraził mnie miłością do podróżowania do Chin, do poznawania świata. Takich pilotów życzę każdemu, a LogosTour będę polecał bez wahania.
Wanda

Ocena:

Super wyprawa. Jestem bardzo zadowolona z moich trzech podróży zorganizowanych przez LogosTour. Polecam wszystkim znajomym.
Jolanta

Ocena:

Bogaty program, zakwaterowanie w centrach miast, wspaniali przewodnicy/piloci.
Agnieszka

Ocena:

Wycieczka bardzo ciekawa i urozmaicona. Program spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki. Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat. Dużym plusem są małe grupy.
Tatiana i Walentyn

Ocena:

Serdecznie dziękujemy za wysłany na nasz adres film o Japonii. Jesteśmy cały czas pod wrażeniem naszej niedawnej wyprawy do tego kraju. W ciągu ostatnich 25 lat zwidzieliśmy dożo krajów, ale z Logotour byliśmy poraz pierwszy z uwagi na to, iż jesteśmy emerytami pracującymi i nie zawsze nam pasują terminy... Tym razem udało się i musimy wyrazić Pani Prezes i wszystkim pracownikom biura serdeczne podziękowania za doskonałe przygotowanie programu wycieczki. Tak naprawdę nie było do czego się przyczepić... Duża zasługa w tym świetnego pilota(jednego z najlepszych których spotkaliśmy w ostatnich latach). Takim fachowcem może szczycić się każde biuro podroży. Doskonały organizator, niemiecka albo lepiej powiedzieć japońska punktualność, opieka nad każdym uczestnikiem, chęć pokazania jak najwięcej z tego co możliwe nawet ponad programem wycieczki, życzliwość - to niektóry walory Pana Marka ... Jeżeli to możliwe, prosimy o wysłanie dalszych wycieczek w tym roku w których pilotem będzie Pan Marek, chętnie z nim pojedziemy...
Grażyna

Ocena:

Biuro LOGOSTOUR najlepsze ze wszystkich polskich biur podróży!!!
Edyta

Ocena:

Witamy!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy zachwycone wyjazdem Kambodża, Birma – Pani Zuzanno dziękujemy za pomoc w organizacji. Wycieczka super, przewodnik P. Andrzej perfekcjonista, LogosTour spisał się wyśmienicie. Jesteśmy szczęśliwe, ze dane nam było to wszystko przeżyć, zobaczyć. Dziękujemy.
Krystyna

Ocena:

Bardzo dziękujemy za miły upominek. Będzie on wspaniałym uzupełnieniem naszych zdjęć i filmu nagranego przez mego męża w trakcie tej szalonej, niezwykłej wycieczki. Japonia to dla mnie chyba najbardziej egzotyczny kraj ze wszystkich, które do tej pory zwiedzaliśmy, również z Państwa Biurem, samodzielnie i z innymi biurami. A było już tego całkiem sporo w różnych miejscach naszego Globu. Mimo że upłynął już ponad miesiąc od powrotu do kraju, ciągle jesteśmy pod wrażeniem wszystkiego (kultura, ludzie, jedzenie, obyczaje, zabytki, przyroda), czego tam doświadczyliśmy. To wszystko przebiło inne wrażenia z tak bardzo wydawało by się egzotycznych zakątków, jak np. Etiopia, Indie, Birma, Namibia, cała Ameryka Poł. i wiele innych. Państwa katalog ciągle jest na widocznym miejscu, pod ręką, by inspirować do jakiejś następnej pięknej wyprawy. Dziękujemy też Paniom Adzie i Grażynie, z którymi to Paniami najczęściej mamy kontakt przy okazji różnych wycieczek i zawsze jest to kontakt bardzo miły, a także można być pewnym profesjonalizmu.
Andrzej

Ocena:

Ciekawa destynacja, bardzo profesjonalny pilot, ambitny program zwiedzania, kameralna grupa.
Monika, Alicja, Grazyna

Ocena:

Właśnie wróciłyśmy z wycieczki z Japonii pełne niezapomnianych wrażeń i samych pozytywnych doświadczeń. Mieliśmy pogodę, dobrze dobrana grupę i co najważniejsze SUPER przewodnika- pilota p. Marka. Zawsze świetnie przygotowany merytoryczne przekazał nam dużo cennych informacji dot.zwiedzanych miejsc. Z praktycznym wyczuciem realizował idealnie założony program i kilkakrotnie (gdy starczało czasu) uzupełniał go o dodatkowe atrakcje jak np ogrody Zen w Kioto, ogród cesarza w Tokio czy zjawiskowy las bambusowy - niezapomniany widok. Marek jest bardzo elastyczny a równocześnie konkretny i bezpośredni w kontakcie co tworzyło dobra atmosferę w grupie. Był pomocny w wielu praktycznych sytuacjach- związanych z bagażem, przy robieniu zdjęć; mamy dzięki niemu piękne fotografie - najlepsze pamiątki z wyprawy. Pomimo napiętego programu wczuwał się zawsze w nasze potrzeby, starał się żeby wszyscy byli zadowoleni. Miałyśmy SUPER czas, szkoda ze tak szybko minal. Jestem przekonana ze wyruszę z Wami na kolejna wycieczkę. Jeśli w lipcu 2018 będzie wyprawa do parków narodowych USA prowadzona przez Marka- to pisze się na dwa miejsca:-)
Jerzy i Beata

Ocena:

Polecamy. Dobra organizacja, dobry pilot, ciekawy program.
Małgorzata

Ocena:

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Pilot pokazał nam wiele klimatycznych miejsc gdzie m.in. można było smacznie i tanio zjeść.
Azja
4,8 5 1 111