× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Azji

Odwiedź krainę największych kontrastów! Ten potężny kontynent to bogata mieszanka kultur, języków czy temperatur. Warto odwiedzić wszystkie jej zakątki, ponieważ każdy z nich to inna przygoda! Dobrym przykładem są Chiny. Czeka Cię tu fascynujące zderzenie nowoczesności z tradycją. Tybet tworzy niepowtarzalną kulturę, która przyciąga obcokrajowców duchowością i mistycyzmem. Możesz też wypłynąć w rejs po rzece Jangcy, by poznać tutejsze zwyczaje i zabytki tej baśniowej krainy. Innym pomysłem na Azję są Emiraty Arabskie. Zachwycisz się tu widokami z najwyższych i najpiękniejszych wieżowców świata. Poczuj orientalny klimat tego miejsca uwidoczniony na... [czytaj więcej] bazarach pachnących przyprawami. Podziwiaj niesamowite zabytki kultury i ultranowoczesną architekturę. W Japonii zjesz tradycyjną kolację w ryokanie i zobaczysz, jak piękny taniec gejsz. Odkryj tajniki najbardziej wyrafinowanej sztuki ogrodowej na świecie, odwiedź Tokio, Kioto i Park Narodowy Góry Fuji! Nie wyjeżdżaj stąd bez spróbowania prawdziwego sushi i oryginalnego sake. Birma i Kambodża to prawdziwa podróż w czasie. Zobacz niesamowite budowle, które przechowują w sobie skarby buddyjskiej kultury oraz pływające ogrody i wioski na jeziorze Inle. Tutejsze pagody to kolejna rzecz, która na pewno Cię zachwyci. Korea Północna i Południowa to kolejne miejsce warte uwagi prawdziwego miłośnika przygód. Odkryj zdumiewającą tajemnicę niedostępnej Korei Północnej i poznaj zakątki bardziej otwartej, Korei Południowej. Zobacz monumentalne wzgórza, buddyjskie świątynie i barwne światy kontrastów. Stań oko w oko z azjatyckim tygrysem! Azja to też złote plaże Sri Lanki przy Oceanie Indyjskim i tropikalna przyroda. Będziesz miał tu niepowtarzalną okazję zobaczyć plantacje słynnej herbaty oraz sierociniec słoni – Pinnawela. Bezkresne pola ryżowe, kolorowe wioski i dopracowane w każdym szczególe kompleksy świątynne, to krajobrazy typowe dla Wietnamu czy Laosu. Wypłyń z nami w rejs po rzece Mekong, odwiedź Sajgon i Hanoi! Poznaj tutejszą, oryginalną sztukę ludową. Podziwiaj niesamowite widoki na Himalaje, odkryj fascynującą kulturę podczas podróży do Indii i Nepalu! Zwiedź pełne kolorów i zapachów Delhi, podziwiaj monumentalne grobowce oraz Taj Mahal. Zobacz słynną, nepalską dolinę Kathmandu. W Tajwanie z kolei odwiedzisz kosmopolityczną stolicę Taipei pełną drapaczy chmur. Podziwiaj jaskinie, wodospady i wiszące mosty w Parku Narodowym Taroko. Azja na długo pozostanie w Twojej pamięci! [zwiń]


4,8
OCENA OGÓLNA
171 opiniiTadeusz

Ocena:

Bardzo dobra organizacja. Pilot wycieczki, pan Tomasz, wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Jerzy i Beata

Ocena:

Polecamy. Dobra organizacja, dobry pilot, ciekawy program.
Henryka

Ocena:

Super organizacja, rzetelność, wysoka kultura osobista pracowników LogosTour.
Gabriela

Ocena:

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie wyprawy na Sri Lankę. Impreza bardzo się podobała a najwyższe słowa uznania dla naszego pilota Andrzeja. Bardzo się starał przekazać jak najwięcej informacji o rzeczach i miejscach przez nas odwiedzanych. Niezwykle pomocny był miejscowy przewodnik , bardzo kompetentny, który wszelkie formalności załatwiał z wyprzedzeniem. Nigdzie nie musieliśmy czekać w kolejkach. Ogólnie impreza bardzo udana i sądzimy, że skorzystamy z innych Waszych ofert.
Alicja

Ocena:

Ciekawe programy wycieczek, dobra organizacja i piloci.
Ryszard

Ocena:

Polecam, bardzo dobra organizacja wyjazdów, ciekawe trasy.
Jan

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawa forma prowadzenia wycieczek, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Miła, fachowa obsługa pilota wycieczki. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Po raz pierwszy jestem z Państwem na wycieczce i odniosłam bardzo dobre wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pilota naszej wycieczki, Pani Joanny za niezwykle dobrą organizację i punktualność. Realizacja programu była stuprocentowa, aczkolwiek myślę, że należałoby wprowadzić korekty do programów, gdyż tempo jest chyba zbyt duże. Uważam również, że dobrym pomysłem byłaby organizowanie np. obiadokolacji dla grupy, a czas, który daje się na posiłek indywidualny, możnaby wykorzystać na zwiedzanie. Reasumując było super. Dziękuję.
Mirosław

Ocena:

Perfekcyjna organizacja, wysoki standard miejsca pobytu i transportu. Profesjonalny pilot.
Monika, Alicja, Grazyna

Ocena:

Właśnie wróciłyśmy z wycieczki z Japonii pełne niezapomnianych wrażeń i samych pozytywnych doświadczeń. Mieliśmy pogodę, dobrze dobrana grupę i co najważniejsze SUPER przewodnika- pilota p. Marka. Zawsze świetnie przygotowany merytoryczne przekazał nam dużo cennych informacji dot.zwiedzanych miejsc. Z praktycznym wyczuciem realizował idealnie założony program i kilkakrotnie (gdy starczało czasu) uzupełniał go o dodatkowe atrakcje jak np ogrody Zen w Kioto, ogród cesarza w Tokio czy zjawiskowy las bambusowy - niezapomniany widok. Marek jest bardzo elastyczny a równocześnie konkretny i bezpośredni w kontakcie co tworzyło dobra atmosferę w grupie. Był pomocny w wielu praktycznych sytuacjach- związanych z bagażem, przy robieniu zdjęć; mamy dzięki niemu piękne fotografie - najlepsze pamiątki z wyprawy. Pomimo napiętego programu wczuwał się zawsze w nasze potrzeby, starał się żeby wszyscy byli zadowoleni. Miałyśmy SUPER czas, szkoda ze tak szybko minal. Jestem przekonana ze wyruszę z Wami na kolejna wycieczkę. Jeśli w lipcu 2018 będzie wyprawa do parków narodowych USA prowadzona przez Marka- to pisze się na dwa miejsca:-)
Tamara

Ocena:

Polecam wycieczkę, że względu na małe grupy, niezłe hotele, dobrzy przewodnicy.
Jolanta

Ocena:

Bogaty program, zakwaterowanie w centrach miast, wspaniali przewodnicy/piloci.
Adam

Ocena:

Wycieczka zorganizowana była profesjonalnie, spełniła moje oczekiwania związane z wyjazdem.
Bartłomiej

Ocena:

bardzo polecam z następujących powodów: - małe grupy zapaleńców, - bardzo dobra organizacja, - ciekawy program.
Krystyna

Ocena:

Bardzo dziękujemy za miły upominek. Będzie on wspaniałym uzupełnieniem naszych zdjęć i filmu nagranego przez mego męża w trakcie tej szalonej, niezwykłej wycieczki. Japonia to dla mnie chyba najbardziej egzotyczny kraj ze wszystkich, które do tej pory zwiedzaliśmy, również z Państwa Biurem, samodzielnie i z innymi biurami. A było już tego całkiem sporo w różnych miejscach naszego Globu. Mimo że upłynął już ponad miesiąc od powrotu do kraju, ciągle jesteśmy pod wrażeniem wszystkiego (kultura, ludzie, jedzenie, obyczaje, zabytki, przyroda), czego tam doświadczyliśmy. To wszystko przebiło inne wrażenia z tak bardzo wydawało by się egzotycznych zakątków, jak np. Etiopia, Indie, Birma, Namibia, cała Ameryka Poł. i wiele innych. Państwa katalog ciągle jest na widocznym miejscu, pod ręką, by inspirować do jakiejś następnej pięknej wyprawy. Dziękujemy też Paniom Adzie i Grażynie, z którymi to Paniami najczęściej mamy kontakt przy okazji różnych wycieczek i zawsze jest to kontakt bardzo miły, a także można być pewnym profesjonalizmu.
Paweł

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki.
Jan

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawa forma prowadzenia wycieczek, dobre zakwaterowanie i wyżywienie. Miła, fachowa obsługa pilota wycieczki. Jednym słowem pełen profesjonalizm. Po raz pierwszy jestem z Państwem na wycieczce i odniosłam bardzo dobre wrażenie. Jestem pełna podziwu dla pilota naszej wycieczki, Pani Joanny za niezwykle dobrą organizację i punktualność. Realizacja programu była stuprocentowa, aczkolwiek myślę, że należałoby wprowadzić korekty do programów, gdyż tempo jest chyba zbyt duże. Uważam również, że dobrym pomysłem byłaby organizowanie np. obiadokolacji dla grupy, a czas, który daje się na posiłek indywidualny, możnaby wykorzystać na zwiedzanie. Reasumując było super. Dziękuję.
Olga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Elżbieta

Ocena:

Dobrze zaplanowane miejsca zwiedzania, dobra cena, pilot bardzo dobrze integrował grupę, przekazywał informacje, wiedzę, ciekawostki.
Urszula

Ocena:

Z Logos Tourem byłam jeż wielokrotnie i chętnie polecam go znajomym. Dobre zaplanowanie trasy, dobre hotele. Dzięki opiece pilota czułam się bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo ważne.
Eliza

Ocena:

Pilot i przewodnik spełnili oczekiwania na wyjeździe.
Teresa

Ocena:

Ciekawe trasy, zadowalająca warunki hotelowe i środki transportu. Kompetentny pilot.
Olga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Janusz

Ocena:

Dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo dobry pilot. Kraj przyjazny finansowo.
Małgorzata

Ocena:

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Pilot pokazał nam wiele klimatycznych miejsc gdzie m.in. można było smacznie i tanio zjeść.
Agnieszka

Ocena:

Program spełnił oczekiwania. Realizacja zgodnie z planem. Łukasz jest świetnie zorganizowanym pilotem z umiejętnością zdyscyplinowania grupy w wyjątkowych sytuacjach. jego wiedza nas zaskoczyła. Całość oceniam na ponad przeciętną.
Anna

Ocena:

To mój pierwszy wyjazd z Logosturem - to nie była wycieczka, ale podróż życia :) Jestem zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję!
Alicja

Ocena:

Ciekawe programy wycieczek, dobra organizacja i piloci.
Katarzyna

Ocena:

Oferta LogosTour zawiera ciekawe cele wycieczkowe, organizacja jest na wysokim poziomie i biuro w mojej opinii jest godne polecenia.
Anna

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, wysoka jakość oferowanych przez Logostour usług, polecam.
Agnieszka

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki pod początku opieka pilota, dobre hotele, jasna informacja.
Jolanta

Ocena:

Profesjonalni piloci, dobra jakość hoteli, mała grupa, dobra organizacja.
Jan

Ocena:

Atrakcyjny program, wyśmienita praca pilota, pełna poświęcenia.
Arkadiusz

Ocena:

Polecam za profesjonalizm w organizacji wycieczek. Po 4-5 dniach wycieczki objazdowej zrobić 1 dzień odpoczynku.
Maria

Ocena:

Kompetencja biura na wysokim poziomie, wiedza przewodnika, ciekawy sposób prowadzenia wycieczek i przekazywania informacji. To wszystko sprawia, że wyjeżdżam tylko z LT.
Magdalena

Ocena:

Według mnie największym atutem wyjazdu były: mała grupa, hotele w centrum i przede wszystkim pilot.
Jolanta

Ocena:

Bogaty program, zakwaterowanie w centrach miast, wspaniali przewodnicy/piloci.
Janusz

Ocena:

Razem z żoną, chcieliśmy tą drogą wyrazić naszą bardzo pozytywną opinię na temat odbytej wycieczki, szczególnie w zakresie bogatego i atrakcyjnego programu oraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania - prowadzącego nas - Pana Michała.
Mariola

Ocena:

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, bardzo dobra opieka pilota - dbał o wszystko.
Grzegorz

Ocena:

Dobry plan wycieczki, sprawna organizacja, przystępna cena.
Edward

Ocena:

Jest to moja trzecia impreza z Logos Tour i wszystkie odbyły się bez problemów z bardzo dobrymi pilotami.
Jerzy

Ocena:

Sprawność organizacji, uczciwość oferty, bezpieczeństwo pobytu.
Izabella

Ocena:

Profesjonalnie przygotowane dla wymagającego Klienta. Pilot zaangażowany, oddany temu co robi - po prostu z pasją. Dobre relacje w grupie - dość rozpiętej wiekowo.
Edyta

Ocena:

Witamy!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy zachwycone wyjazdem Kambodża, Birma – Pani Zuzanno dziękujemy za pomoc w organizacji. Wycieczka super, przewodnik P. Andrzej perfekcjonista, LogosTour spisał się wyśmienicie. Jesteśmy szczęśliwe, ze dane nam było to wszystko przeżyć, zobaczyć. Dziękujemy.
Tomasz

Ocena:

Lot sprawdzonymi liniami lotniczymi. Dobra organizacja. Sprawdzeni i kompetentni piloci oraz kontrahenci w danym kraju. Ważne aby grupy nie przekraczały 20-25 uczestników - Logostour stara sie trzymać tej zasady.
Włodzimierz

Ocena:

Powinien być program alternatywny na wypadek negatywnych prognoz pogody na dzień wjazdu na punkt widokowy góry Fudżi. W naszym przypadku, góra była niewidoczna, wyjazd bez sensu. Cały program wycieczki był jednak ciekawie przygotowany, dobra organizacja.
Roman

Ocena:

Ciekawy program oraz dbałość o uczestników, realizacja i standard wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom.
Monika

Ocena:

Pragnę serdecznie podziękować za możliwość realizacji mojego marzenia. To było fantastyczne przeżycie zobaczyć kraj kwitnącej wiśni, a jednocześnie poznać tylu wspaniałych ludzi z całego świata. Nasza grupa liczyła 13 osób. Byliśmy tak ogromną sensacją w regionie, że nasz pobyt relacjonowano nawet w lokalnej telewizji.
Patrycja

Ocena:

Organizacja i przebieg wycieczki bez zakłóceń. Program w pełni zrealizowany, bez opóźnień. Przewodnik nie pozwolił wejść sobie na głowę dlatego też organizacja była tak dobra.
Grażyna

Ocena:

Biuro LOGOSTOUR najlepsze ze wszystkich polskich biur podróży!!!
Jolanta

Ocena:

Profesjonalni piloci, dobra jakość hoteli, mała grupa, dobra organizacja.
Teresa

Ocena:

Polecam LogosTour jako biuro solidne, z ciekawymi programami, na dobrym poziomie, ale trochę drogie.
Monika, Alicja, Grazyna

Ocena:

Właśnie wróciłyśmy z wycieczki z Japonii pełne niezapomnianych wrażeń i samych pozytywnych doświadczeń. Mieliśmy pogodę, dobrze dobrana grupę i co najważniejsze SUPER przewodnika- pilota p. Marka. Zawsze świetnie przygotowany merytoryczne przekazał nam dużo cennych informacji dot.zwiedzanych miejsc. Z praktycznym wyczuciem realizował idealnie założony program i kilkakrotnie (gdy starczało czasu) uzupełniał go o dodatkowe atrakcje jak np ogrody Zen w Kioto, ogród cesarza w Tokio czy zjawiskowy las bambusowy - niezapomniany widok. Marek jest bardzo elastyczny a równocześnie konkretny i bezpośredni w kontakcie co tworzyło dobra atmosferę w grupie. Był pomocny w wielu praktycznych sytuacjach- związanych z bagażem, przy robieniu zdjęć; mamy dzięki niemu piękne fotografie - najlepsze pamiątki z wyprawy. Pomimo napiętego programu wczuwał się zawsze w nasze potrzeby, starał się żeby wszyscy byli zadowoleni. Miałyśmy SUPER czas, szkoda ze tak szybko minal. Jestem przekonana ze wyruszę z Wami na kolejna wycieczkę. Jeśli w lipcu 2018 będzie wyprawa do parków narodowych USA prowadzona przez Marka- to pisze się na dwa miejsca:-)
Włodzimierz

Ocena:

Dobry przewodnik, ciekawa trasa, niewygórowana cena, fajni ludzie w grupie.
Katarzyna

Ocena:

Firma rzetelna, dobrej jakości usługi, ciekawe trasy.
Aleksandra

Ocena:

LogosTour jest dobrym podmiotem w branży. czasami z programem dobrym, czasem średnim, nigdy złym.
Aldona

Ocena:

Po raz kolejny chcemy Państwu podziękować za bardzo udany wyjazd do Japonii (05.07.-17.07.2017) Japonia nigdy nie była naszym kierunkiem priorytetowym, ale zdecydowałyśmy się na ten wyjazd ze względu na osobę pilota - pana Marka i teraz możemy tylko wyrazić nasze uznanie za całokształt imprezy. Bardzo dobry plan wycieczki, kilka noclegów w jednym hotelu, co zapewnia wyjątkowy komfort-brak konieczności codziennego pakowania. Zdaję sobie sprawę, że umożliwiają taki luksus połączenia shinkansenami, niemniej bardzo doceniamy taką kombinację połączeń i pozwolenie nam w ten sposób na odpoczynek. Hotele na bardzo dobrym, wysokim poziomie, zlokalizowane w centrum miasta, co umożliwiało nam swobodne poruszanie się po centrum w wolnych chwilach i możliwość skorzystania z dowolnych restauracji, których w centrum nie brakowało.Pokoje wygodne, duże, co było sporym , ale bardzo miłym zaskoczeniem, spodziewaliśmy się znacznie mniejszych powierzchni. Przejazdy dograne co do minuty (zabójcze dla każdego pilota- duży szacunek dla pilotów, którzy prowadzą wycieczki po Japonii), z rezerwacją miejsc i to takich, że siedzieliśmy w odpowiadających nam konfiguracjach rodzinnych. Plan zwiedzania opracowany na cały dzień, bez niepotrzebnego przesiadywania czy przymusowego odpoczywania w hotelu. Ponieważ jeździłyśmy z różnymi biurami podróży, muszę Państwu oddać honor,że jedynie w Państwa przypadku nie trafiłyśmy na złą organizację ,czy niskie jakościowo hotele. Pan Marek jak zwykle na najwyższym poziomie, doskonały merytorycznie i organizacyjnie, ale też pilnujący nas tak,że można sobie pozwolić na komfort bezstresowego korzystania z wakacji.Wielkie podziękowania dla pana Marka za nieustającą pomoc przy noszeniu walizek, pilnowaniu przy zakupach, pilnowaniu by nikt z nas niczego nie zostawił w pociągach przy ciągłych przesiadkach.Ponadto dzięki poświęceniu i inicjatywie pilota udało nam się, mimo tak napiętego programu, zobaczyć kilka dodatkowych atrakcji jak np. przepiękny las bambusowy i dodatkowe świątynie. Są to rzeczy, których, zdajemy sobie z tego sprawę, pilot nie musi robić, ale które dla nas są wyjątkowym luksusem i z którymi, przy nikim innym się nie spotkałyśmy. Nie było to żadnym zaskoczeniem- pan Marek potwierdził, po raz kolejny, swoją pilocką klasę. Mamy więc przyjemność podziękować Państwu za bardzo udane wakacje.
Katarzyna

Ocena:

Firma rzetelna, dobrej jakości usługi, ciekawe trasy.
Krystyna

Ocena:

Szanowni Państwo, chciałabym podziękować za wspaniałą opiekę Pana Jacka podczas wycieczki do południowych Chin. Jego znajomość kultury Chin jest olbrzymia. Uśmiech, opiekuńczość wyrozumiałość okazywana uczestnikom wycieczki na co dzień była przeogromna – wręcz rzadko spotykana. Spędzenie tych 21 dni z kulturą Dalekiego Wschodu z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników wycieczki. Pełne zadowolenie ze wszystkich elementów wycieczki: wyżywienie, zakwaterowanie i profesjonalizm pilota skłania mnie do planowania kolejnych podróży w kierunku Azji. Mamy przy tym nadzieję, że będzie możliwe spotkać Pana Jacka na drodze kolejnych wojaży – nie tylko do Chin i Japonii.
Wanda

Ocena:

Super wyprawa. Jestem bardzo zadowolona z moich trzech podróży zorganizowanych przez LogosTour. Polecam wszystkim znajomym.
Elżbieta

Ocena:

W informacjach drukowanych, przeznaczonych dla Klientów proszę o wpisanie, że w Japonii jest bardzo dużo schodów. To jest bardzo ważna informacja dla nas, bo wtedy wzięlibyśmy o wiele mniejsze walizki.
Adam

Ocena:

Wycieczka zorganizowana była profesjonalnie, spełniła moje oczekiwania związane z wyjazdem.
Barbara

Ocena:

Brawa i słowa uznania dla pilota wycieczki - Asi, która wykorzystała każdą minutę tego wyjazdu w perfekcyjny sposób z myślą o uczestnikach wyprawy.
Dorota

Ocena:

Bardzo dziękuję za przesłany upominek. Podróż z Państwa Biurem po Tajlandii, Malezji i Singapurze, była podróżą niezwykle atrakcyjną, znakomicie przygotowaną i miłą towarzysko. Bardzo się cieszę, bo dzięki Panu Dariuszowi, człowiekowi doskonale przygotowanemu, znającemu realia tamtych stron, ciekawie opowiadającemu i niestrudzonemu, a do tego ogromnie życzliwemu, pobyt w tych krajach był podwójnie ciekawy, niezapomniany. Dziękuję.
Alicja

Ocena:

Dobre biuro organizujące wycieczki w profesjonalny sposób.
Regina

Ocena:

Pilot bardzo przyjacielski, pomocny w każdej sytuacji. Bardzo starał się aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.
Małgorzata

Ocena:

Jestem bardzo zadowolona z wyjazdu. Pilot pokazał nam wiele klimatycznych miejsc gdzie m.in. można było smacznie i tanio zjeść.
Joanna

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za najlepszego pilota wycieczek Panią Joannę !!! Pani Joanna oprócz genialnej znajomości Japonii wprowadziła wspaniałą atmosferę i udzielała bezcennych rad. Profesjonalizm Pani Joanny oraz wspaniałe podejście do uczestników sprawiły, że wyjazd ten był bardzo miły i bogaty pod względem poznawczym. Gratuluję takiego pilota!
Joanna

Ocena:

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania za najlepszego pilota wycieczek Panią Joannę !!! Pani Joanna oprócz genialnej znajomości Japonii wprowadziła wspaniałą atmosferę i udzielała bezcennych rad. Profesjonalizm Pani Joanny oraz wspaniałe podejście do uczestników sprawiły, że wyjazd ten był bardzo miły i bogaty pod względem poznawczym. Gratuluję takiego pilota!
Sylwia

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację i umiejętne przekazywanie wiedzy przez pilota.
Lidia

Ocena:

Do tej pory nie zawiedliśmy się pod żadnym względem. Standard hoteli, kompetencje pilotów i organizacja była na znakomitym poziomie. Programy interesujące.
Barbara

Ocena:

Polecam ze względu na program, standard świadczonych uisług i zgodnosć deklaracji z realizowanym programem, kompetencjami i zaangażowaniem pilota.
Izabella

Ocena:

Profesjonalnie przygotowane dla wymagającego Klienta. Pilot zaangażowany, oddany temu co robi - po prostu z pasją. Dobre relacje w grupie - dość rozpiętej wiekowo.
Małgorzata

Ocena:

To był mój 6 wyjazd z Państwem. Wycieczka zorganizowana na 5+
Gabriela

Ocena:

Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat.
Jan

Ocena:

Atrakcyjny program, wyśmienita praca pilota, pełna poświęcenia.
Małgorzata

Ocena:

To był mój 6 wyjazd z Państwem. Wycieczka zorganizowana na 5+
Arkadiusz

Ocena:

Polecam za profesjonalizm w organizacji wycieczek. Po 4-5 dniach wycieczki objazdowej zrobić 1 dzień odpoczynku.
Agnieszka

Ocena:

Firma bardzo profesjonalna, wynajmuje hotele dobrze położone i wygodne. Pilot jest znakomitym przewodnikiem i organizatorem.
Maria

Ocena:

Kompetencja biura na wysokim poziomie, wiedza przewodnika, ciekawy sposób prowadzenia wycieczek i przekazywania informacji. To wszystko sprawia, że wyjeżdżam tylko z LT.
Krzysztof

Ocena:

Doskonała organizacja, mimo napiętego programu jest czas wolny. Dobre zakwaterowanie i merytoryczne przygotowanie pilota.
Barbara

Ocena:

Biuro solidne, organizacyjnie sprawne. Otrzymuję to czego oczekuję.
Marek

Ocena:

W czasie 12 dni pobytu w Japonii zobaczyliśmy naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc. Nasz pan przewodnik wspaniale organizował nam czas i jesteśmy wdzięczni za wiedzę jaką nam przekazał. Bardzo dziękujemy !!! :)
Krystyna

Ocena:

Bardzo dziękujemy za miły upominek. Będzie on wspaniałym uzupełnieniem naszych zdjęć i filmu nagranego przez mego męża w trakcie tej szalonej, niezwykłej wycieczki. Japonia to dla mnie chyba najbardziej egzotyczny kraj ze wszystkich, które do tej pory zwiedzaliśmy, również z Państwa Biurem, samodzielnie i z innymi biurami. A było już tego całkiem sporo w różnych miejscach naszego Globu. Mimo że upłynął już ponad miesiąc od powrotu do kraju, ciągle jesteśmy pod wrażeniem wszystkiego (kultura, ludzie, jedzenie, obyczaje, zabytki, przyroda), czego tam doświadczyliśmy. To wszystko przebiło inne wrażenia z tak bardzo wydawało by się egzotycznych zakątków, jak np. Etiopia, Indie, Birma, Namibia, cała Ameryka Poł. i wiele innych. Państwa katalog ciągle jest na widocznym miejscu, pod ręką, by inspirować do jakiejś następnej pięknej wyprawy. Dziękujemy też Paniom Adzie i Grażynie, z którymi to Paniami najczęściej mamy kontakt przy okazji różnych wycieczek i zawsze jest to kontakt bardzo miły, a także można być pewnym profesjonalizmu.
Hanna

Ocena:

Biuro sprawdziłam wiele razy. Wszystko jest prawidłowo zorganizowane. Świetny pilot,który posiada dużo informacji o zwiedzanym kraju. Dużym plusem jest dobry i wygodny transport oraz małe grupy. Wyższy standard niż w innych biurach podróży.
Wiesława

Ocena:

Bardzo dobra organizacja pobytu w poszczególnych miastach.
Grażyna

Ocena:

Czuje się bezpiecznie, program nie jest "przeładowany", bardzo dobra opieka pilota.
Tatiana i Walentyn

Ocena:

Serdecznie dziękujemy za wysłany na nasz adres film o Japonii. Jesteśmy cały czas pod wrażeniem naszej niedawnej wyprawy do tego kraju. W ciągu ostatnich 25 lat zwidzieliśmy dożo krajów, ale z Logotour byliśmy poraz pierwszy z uwagi na to, iż jesteśmy emerytami pracującymi i nie zawsze nam pasują terminy... Tym razem udało się i musimy wyrazić Pani Prezes i wszystkim pracownikom biura serdeczne podziękowania za doskonałe przygotowanie programu wycieczki. Tak naprawdę nie było do czego się przyczepić... Duża zasługa w tym świetnego pilota(jednego z najlepszych których spotkaliśmy w ostatnich latach). Takim fachowcem może szczycić się każde biuro podroży. Doskonały organizator, niemiecka albo lepiej powiedzieć japońska punktualność, opieka nad każdym uczestnikiem, chęć pokazania jak najwięcej z tego co możliwe nawet ponad programem wycieczki, życzliwość - to niektóry walory Pana Marka ... Jeżeli to możliwe, prosimy o wysłanie dalszych wycieczek w tym roku w których pilotem będzie Pan Marek, chętnie z nim pojedziemy...
Anna

Ocena:

Ostatnio byłam na wycieczce Tajlandia – Malezja – Singapur, wróciłam bardzo zadowolona z trasy i programu wyjazdu, ale najbardziej z pilota Pana Dariusza, który swoim olbrzymim zaangażowaniem, wielką wiedzą i chęcią przekazania i pokazania wycieczkowiczom wszystkiego co najciekawsze, znacznie wzmocnił nasze zadowolenia.
Mirosława

Ocena:

Wiarygodne biuro, właściwa relacja ceny do usługi.
Jadwiga

Ocena:

To był mój kolejny wyjazd z tym biurem i wracam jak zwykle zadowolona, myślę, że to wystarczający powód by jeszcze raz w przyszłości pojechać.
Ryszard

Ocena:

Polecam, bardzo dobra organizacja wyjazdów, ciekawe trasy.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.
Zofia

Ocena:

Wszystko była bardzo dobrze zorganizowane oraz baza noclegowa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie.
Olga

Ocena:

Ciekawa trasa wycieczki. Program wycieczki został stworzony w taki sposób, by pokazać różnorodność kraju zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Ponadto wycieczka intensywna i bardzo dobrze zorganizowana. Wysoki komfort i małe grupy.
Mirosław

Ocena:

Perfekcyjna organizacja, wysoki standard miejsca pobytu i transportu. Profesjonalny pilot.
Tadeusz

Ocena:

Bardzo dobra organizacja. Pilot wycieczki, pan Tomasz, wykazał się pełnym profesjonalizmem.
Agnieszka

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki pod początku opieka pilota, dobre hotele, jasna informacja.
Krystyna

Ocena:

Polecam biuro ze względu na różnorodność i bogatą ofertę. Z LogosTour można zwiedzić cały świat.
Alina

Ocena:

Organizacja dobrze zaplanowana. Bogaty program, chociaż wyczerpujący.
Edward

Ocena:

Jest to moja trzecia impreza z Logos Tour i wszystkie odbyły się bez problemów z bardzo dobrymi pilotami.
Bożena

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek i dobra profesjonalna opieka.
Aldona

Ocena:

Bardzo dobry pilot, ze świetną, ogromną wiedzą merytoryczną. Doskonale zorientowany w miejscach, które były odwiedzane.
Szymon

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Pilot wycieczki przekazał dużo ciekawych informacji na temat odwiedzanych miejsc. W ciągu tych 10 dni zobaczyliśmy bardzo dużo.
Joanna

Ocena:

W sumie świetny program - a przede wszystkim rewelacyjny pilot, Pan Michał - Perfekcjonista.
Krystyna

Ocena:

Polecam biuro ze względu na różnorodność i bogatą ofertę. Z LogosTour można zwiedzić cały świat.
Jakub

Ocena:

Zachorowałem ciężko podczas wycieczki, winę ponosi pilot Paweł. Nieuleczalnie zaraził mnie miłością do podróżowania do Chin, do poznawania świata. Takich pilotów życzę każdemu, a LogosTour będę polecał bez wahania.
Agnieszka

Ocena:

Wycieczka bardzo ciekawa i urozmaicona. Program spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki. Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat. Dużym plusem są małe grupy.
Hubert

Ocena:

Ta trasa to według mnie najciekawsza opcja by zwiedzić Japonię z biurem podróży w tej cenie.
Alicja

Ocena:

Dobre biuro organizujące wycieczki w profesjonalny sposób.
Janusz

Ocena:

Dobrze zorganizowana wycieczka. Bardzo dobry pilot. Kraj przyjazny finansowo.
Katarzyna

Ocena:

Oferta LogosTour zawiera ciekawe cele wycieczkowe, organizacja jest na wysokim poziomie i biuro w mojej opinii jest godne polecenia.
Andrzej

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, pełen profesjonalizm.
Lidia

Ocena:

Do tej pory nie zawiedliśmy się pod żadnym względem. Standard hoteli, kompetencje pilotów i organizacja była na znakomitym poziomie. Programy interesujące.
Andrzej

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, pełen profesjonalizm.
Alina

Ocena:

Organizacja dobrze zaplanowana. Bogaty program, chociaż wyczerpujący.
Patrycja

Ocena:

Organizacja i przebieg wycieczki bez zakłóceń. Program w pełni zrealizowany, bez opóźnień. Przewodnik nie pozwolił wejść sobie na głowę dlatego też organizacja była tak dobra.
Elżbieta

Ocena:

W informacjach drukowanych, przeznaczonych dla Klientów proszę o wpisanie, że w Japonii jest bardzo dużo schodów. To jest bardzo ważna informacja dla nas, bo wtedy wzięlibyśmy o wiele mniejsze walizki.
Agnieszka

Ocena:

Firma bardzo profesjonalna, wynajmuje hotele dobrze położone i wygodne. Pilot jest znakomitym przewodnikiem i organizatorem.
Mieczysław

Ocena:

Mam bardzo dobre wspomnienia z wycieczek organizowanych przez biuro.
Włodzimierz

Ocena:

Powinien być program alternatywny na wypadek negatywnych prognoz pogody na dzień wjazdu na punkt widokowy góry Fudżi. W naszym przypadku, góra była niewidoczna, wyjazd bez sensu. Cały program wycieczki był jednak ciekawie przygotowany, dobra organizacja.
Edyta

Ocena:

Bardzo dobry program i duża wiedza przewodnika. Biuro i jego obsługa bardzo profesjonalna zarówno przed wyjazdem, w trakcie i po. To był pierwszy ale na pewno nie jedyny wyjazd z LogosTour.
Jerzy

Ocena:

Dobra organizacja, dobrzy piloci, ciekawe wycieczki.
Łucja

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawy program i profesjonalny pilot. Jedyne co zasługuje na zmianę to autokar.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.
Szymon

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Pilot wycieczki przekazał dużo ciekawych informacji na temat odwiedzanych miejsc. W ciągu tych 10 dni zobaczyliśmy bardzo dużo.
Renata

Ocena:

polecam biuro, które zapewnia doskonałe warunki podróżowania, ciekawy program i wspaniałych pilotów takich jak Pani Joanna.
Barbara

Ocena:

Polecam ze względu na program, standard świadczonych uisług i zgodnosć deklaracji z realizowanym programem, kompetencjami i zaangażowaniem pilota.
Joanna

Ocena:

Plan w pełni zrealizowany, świetna współpraca pilotki z przewodnikami miejscowymi. Dobra organizacja i opieka.
Elżbieta

Ocena:

Dobry przewodnik, duże zaangażowanie, dobry program, bardzo dobry wybór miejsc zakwaterowania, dobry standard.
Maria

Ocena:

Jestem stałą klientką i jak dotąd w pełni usatysfakcjonowaną.
Krzysztof

Ocena:

Biuro oferuje to co prezentuje w 100%. Bardzo wysoko oceniam też pracę pilota i przewodnika.
Małgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!
Bożena

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek i dobra profesjonalna opieka.
Małgorzata

Ocena:

Rzetelność, perfekcyjna organizacja, solidy poziom, ogromna wiedza i kompetencje pilotki.
Jadwiga

Ocena:

To był mój kolejny wyjazd z tym biurem i wracam jak zwykle zadowolona, myślę, że to wystarczający powód by jeszcze raz w przyszłości pojechać.
Marianna

Ocena:

bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Grażyna

Ocena:

Biuro LOGOSTOUR najlepsze ze wszystkich polskich biur podróży!!!
Kinga

Ocena:

Ciekawe trasy, solidna firma trzymająca poziom, bardzo dobrze przygotowani piloci realizujący program zgodnie z planem.
Jakub

Ocena:

Zachorowałem ciężko podczas wycieczki, winę ponosi pilot Paweł. Nieuleczalnie zaraził mnie miłością do podróżowania do Chin, do poznawania świata. Takich pilotów życzę każdemu, a LogosTour będę polecał bez wahania.
Olga

Ocena:

Ciekawa trasa wycieczki. Program wycieczki został stworzony w taki sposób, by pokazać różnorodność kraju zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Ponadto wycieczka intensywna i bardzo dobrze zorganizowana. Wysoki komfort i małe grupy.
Bartłomiej

Ocena:

bardzo polecam z następujących powodów: - małe grupy zapaleńców, - bardzo dobra organizacja, - ciekawy program.
Anna

Ocena:

Z Logostour byłam już na kilku wyjazdach i zawsze program realizowany był w 100%
Krystyna

Ocena:

Ciekawa trasa zwiedzania, przyjaźni, sympatyczni ludzie, ciekawa architektura, wspaniałe budowle.
Barbara

Ocena:

Na wszystkich wyjazdach, w których brałam udział byli dobrzy piloci, dobre hotele, dobre posiłki
Mieczysław

Ocena:

Mam bardzo dobre wspomnienia z wycieczek organizowanych przez biuro.
Krystyna

Ocena:

Ciekawa trasa zwiedzania, przyjaźni, sympatyczni ludzie, ciekawa architektura, wspaniałe budowle.
Tatiana i Walentyn

Ocena:

Serdecznie dziękujemy za wysłany na nasz adres film o Japonii. Jesteśmy cały czas pod wrażeniem naszej niedawnej wyprawy do tego kraju. W ciągu ostatnich 25 lat zwidzieliśmy dożo krajów, ale z Logotour byliśmy poraz pierwszy z uwagi na to, iż jesteśmy emerytami pracującymi i nie zawsze nam pasują terminy... Tym razem udało się i musimy wyrazić Pani Prezes i wszystkim pracownikom biura serdeczne podziękowania za doskonałe przygotowanie programu wycieczki. Tak naprawdę nie było do czego się przyczepić... Duża zasługa w tym świetnego pilota(jednego z najlepszych których spotkaliśmy w ostatnich latach). Takim fachowcem może szczycić się każde biuro podroży. Doskonały organizator, niemiecka albo lepiej powiedzieć japońska punktualność, opieka nad każdym uczestnikiem, chęć pokazania jak najwięcej z tego co możliwe nawet ponad programem wycieczki, życzliwość - to niektóry walory Pana Marka ... Jeżeli to możliwe, prosimy o wysłanie dalszych wycieczek w tym roku w których pilotem będzie Pan Marek, chętnie z nim pojedziemy...
Kinga

Ocena:

Ciekawe trasy, solidna firma trzymająca poziom, bardzo dobrze przygotowani piloci realizujący program zgodnie z planem.
Maria

Ocena:

Polecam ze względu na zakres zwiedzanych miejsc - wszechstronne zwiedzanie danego kraju i dokładne poznawanie.
Maria

Ocena:

Polecam ze względu na zakres zwiedzanych miejsc - wszechstronne zwiedzanie danego kraju i dokładne poznawanie.
Marianna

Ocena:

bardzo dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik.
Jadwiga

Ocena:

- dobra jakość hoteli, - bardzo dobry pilot, - duża wartość poznawcza wycieczki, - ciekawe elementy fakultatywne.
Barbara

Ocena:

Na wszystkich wyjazdach, w których brałam udział byli dobrzy piloci, dobre hotele, dobre posiłki
Anna

Ocena:

Zabrakło opcji wyboru zakwaterowania na Malediwach. Szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy, że można zrobić upgrade do np. Watervilla. Udało nam się to z pomocą przewodnika. Taka opcja przy Malediwach jest istotna. Każdy wyobraża sobie, że Malediwy to domki na wodzie. Poza tym organizacja SUPER. Z pewnością polecielibyśmy to biuro znajomym.
Jerzy i Beata

Ocena:

Polecamy. Dobra organizacja, dobry pilot, ciekawy program.
Magdalena

Ocena:

Według mnie największym atutem wyjazdu były: mała grupa, hotele w centrum i przede wszystkim pilot.
Andrzej

Ocena:

Ciekawa destynacja, bardzo profesjonalny pilot, ambitny program zwiedzania, kameralna grupa.
Barbara

Ocena:

Brawa i słowa uznania dla pilota wycieczki - Asi, która wykorzystała każdą minutę tego wyjazdu w perfekcyjny sposób z myślą o uczestnikach wyprawy.
Kamila

Ocena:

Dobra organizacja. Grupa nie jest zbyt duża. Świetny pilot wycieczki.
Renata

Ocena:

Polecam, od 16 lat podróżuje z LogosTourem zawsze byłam bardzo zadowolona.
Marek

Ocena:

W czasie 12 dni pobytu w Japonii zobaczyliśmy naprawdę bardzo dużo ciekawych miejsc. Nasz pan przewodnik wspaniale organizował nam czas i jesteśmy wdzięczni za wiedzę jaką nam przekazał. Bardzo dziękujemy !!! :)
Elżbieta

Ocena:

Dobry przewodnik, duże zaangażowanie, dobry program, bardzo dobry wybór miejsc zakwaterowania, dobry standard.
Monika

Ocena:

Pragnę serdecznie podziękować za możliwość realizacji mojego marzenia. To było fantastyczne przeżycie zobaczyć kraj kwitnącej wiśni, a jednocześnie poznać tylu wspaniałych ludzi z całego świata. Nasza grupa liczyła 13 osób. Byliśmy tak ogromną sensacją w regionie, że nasz pobyt relacjonowano nawet w lokalnej telewizji.
Roman

Ocena:

Ciekawy program oraz dbałość o uczestników, realizacja i standard wyszły naprzeciw moim oczekiwaniom.
Beata

Ocena:

Polecam ! Małe grupy, sumienna realizacja programu.
Żaneta

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, niewielkie grupy uczestników.
Hubert

Ocena:

Ta trasa to według mnie najciekawsza opcja by zwiedzić Japonię z biurem podróży w tej cenie.
Henryka

Ocena:

Super organizacja, rzetelność, wysoka kultura osobista pracowników LogosTour.
Aldona

Ocena:

Po raz kolejny chcemy Państwu podziękować za bardzo udany wyjazd do Japonii (05.07.-17.07.2017) Japonia nigdy nie była naszym kierunkiem priorytetowym, ale zdecydowałyśmy się na ten wyjazd ze względu na osobę pilota - pana Marka i teraz możemy tylko wyrazić nasze uznanie za całokształt imprezy. Bardzo dobry plan wycieczki, kilka noclegów w jednym hotelu, co zapewnia wyjątkowy komfort-brak konieczności codziennego pakowania. Zdaję sobie sprawę, że umożliwiają taki luksus połączenia shinkansenami, niemniej bardzo doceniamy taką kombinację połączeń i pozwolenie nam w ten sposób na odpoczynek. Hotele na bardzo dobrym, wysokim poziomie, zlokalizowane w centrum miasta, co umożliwiało nam swobodne poruszanie się po centrum w wolnych chwilach i możliwość skorzystania z dowolnych restauracji, których w centrum nie brakowało.Pokoje wygodne, duże, co było sporym , ale bardzo miłym zaskoczeniem, spodziewaliśmy się znacznie mniejszych powierzchni. Przejazdy dograne co do minuty (zabójcze dla każdego pilota- duży szacunek dla pilotów, którzy prowadzą wycieczki po Japonii), z rezerwacją miejsc i to takich, że siedzieliśmy w odpowiadających nam konfiguracjach rodzinnych. Plan zwiedzania opracowany na cały dzień, bez niepotrzebnego przesiadywania czy przymusowego odpoczywania w hotelu. Ponieważ jeździłyśmy z różnymi biurami podróży, muszę Państwu oddać honor,że jedynie w Państwa przypadku nie trafiłyśmy na złą organizację ,czy niskie jakościowo hotele. Pan Marek jak zwykle na najwyższym poziomie, doskonały merytorycznie i organizacyjnie, ale też pilnujący nas tak,że można sobie pozwolić na komfort bezstresowego korzystania z wakacji.Wielkie podziękowania dla pana Marka za nieustającą pomoc przy noszeniu walizek, pilnowaniu przy zakupach, pilnowaniu by nikt z nas niczego nie zostawił w pociągach przy ciągłych przesiadkach.Ponadto dzięki poświęceniu i inicjatywie pilota udało nam się, mimo tak napiętego programu, zobaczyć kilka dodatkowych atrakcji jak np. przepiękny las bambusowy i dodatkowe świątynie. Są to rzeczy, których, zdajemy sobie z tego sprawę, pilot nie musi robić, ale które dla nas są wyjątkowym luksusem i z którymi, przy nikim innym się nie spotkałyśmy. Nie było to żadnym zaskoczeniem- pan Marek potwierdził, po raz kolejny, swoją pilocką klasę. Mamy więc przyjemność podziękować Państwu za bardzo udane wakacje.
Marianna

Ocena:

Bardzo dobry program wycieczki i jego realizacja, czas maksymalnie wykorzystany.
Elżbieta

Ocena:

Dobrze zaplanowane miejsca zwiedzania, dobra cena, pilot bardzo dobrze integrował grupę, przekazywał informacje, wiedzę, ciekawostki.
Azja
4,8 5 1 171