× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki na Islandie

Islandia jest krajem specyficznym, klimat, który się tu spotyka, nie występuje nigdzie indziej w Europie. Przyroda na Islandii jest dzika, nietknięta ludzką ręką, można tu spotkać pełno cudów natury. Niesamowite jest to, że jednego dnia na Islandii można doświadczyć każdej pory roku i nigdy nie wiadomo, co zdarzy się za chwilę. Wycieczka objazdowa po Islandii z biurem podróży LogosTour pozwoli zobaczyć Islandię taką, jaką jest naprawdę. To najbardziej wysunięta na północ wyspa świata, która ma intensywną aktywność wulkaniczną. Na terenie wyspy, gorące wnętrze ziemi nieustępliwie toczy walkę z lodem. Islandia jest wyjątkowa, dziewicza i piękna w swojej surowości. Może stanowić spełnienie marzeń niejednego podróżnika. Podczas wyprawy na Islandię można zobaczyć zachwycające krajobrazy, potężne wodospady, bezkresne lodowce, pola lawowe i majestatyczne gejzery. Nigdzie indziej ludzie nie żyją w takiej harmonii z naturą. Mało tego, nie powinniśmy się dziwić, gdy w tym czy innym zakątku tego magicznego kraju spotkamy się z wiarą w elfy, które wpływają nawet na niektóre decyzje podejmowane na szczeblach administracyjnych.


5,0
OCENA OGÓLNA
3 opiniiIrena

Ocena:

Biuro bardzo rzetelne, byłam na kilku wycieczkach i zawsze byłam zadowolona. Organizacja perfekcyjna, piloci spełniający z pasją swoją rolę.
Sławomir

Ocena:

Cenię za dobrą organizację i dobre zakwaterowanie.
Grażyna

Ocena:

Nigdy nie zawiodłam się na biurze LogosTour, szczególnie bardzo cenię pilotów wycieczek.

Tam gdzie lód i ogień spotykają się w jednym miejscu i toczą ze sobą fundamentalną walkę, tam znajdziesz Islandię. Wybierz się z LogosTour na wyprawę życia wokół Islandii.
Islandia
5,0 5 1 3