× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Malediwy wycieczki

Pocztówkowe, rajskie plaże i błękitne laguny istnieją naprawdę. Najlepszym tego przykładem są krajobrazy, jakie zastaniecie na Malediwach. Z lotu ptaka jawią się jako raj na ziemi. Zapewniają świetną pogodę, sprzyjającą odpoczynkowi na piaszczystych plażach, ale jednocześnie można tu zobaczyć wiele ciekawych atrakcji i rozkoszować się wyjątkową atmosferą wysp.


5,0
OCENA OGÓLNA
1 opiniiMałgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!

Wraz z LogosTour wybierz się na wycieczkę na Malediwy i

spędź trochę czasu w oazie spokoju, z dala od hałasu wielkomiejskich metropolii. Wyspy położone na Oceanie Indyjskim swój wyjątkowy charakter zawdzięczają warunkom geograficznym. Uznawane są za jeden z najpiękniejszych archipelagów na świecie. Można tu nurkować w przybrzeżnych lagunach i podziwiać rafy koralowe. Ważną atrakcją wysp jest stolica – Male, gdzie znajdziemy zabytkowe meczety, jak i pochodzący z XIX wieku pałac sułtana. LogosTour zaprasza na wakacje na Malediwach, z opcją zobaczenia przepięknych wysp na atolach Male, Baa, Ari i Lhaviyani.
Malediwy
5,0 5 1 1