× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Wietnamu

Znakomite, nadmorskie położenie, wielowiekowe tradycje oraz bogata kultura – tak w skrócie można opisać Wietnam. Podróże po Wietnamie z biurem LogosTour pozwalają dotrzeć do miejsc, które na długo zapadną w pamięć.


4,7
OCENA OGÓLNA
11 opiniiAnna

Ocena:

Z Logostour byłam już na kilku wyjazdach i zawsze program realizowany był w 100%
Teresa

Ocena:

Ciekawe trasy, zadowalająca warunki hotelowe i środki transportu. Kompetentny pilot.
Barbara

Ocena:

Biuro solidne, organizacyjnie sprawne. Otrzymuję to czego oczekuję.
Marianna

Ocena:

Bardzo dobry program wycieczki i jego realizacja, czas maksymalnie wykorzystany.
Hanna

Ocena:

Biuro sprawdziłam wiele razy. Wszystko jest prawidłowo zorganizowane. Świetny pilot,który posiada dużo informacji o zwiedzanym kraju. Dużym plusem jest dobry i wygodny transport oraz małe grupy. Wyższy standard niż w innych biurach podróży.
Janusz

Ocena:

Razem z żoną, chcieliśmy tą drogą wyrazić naszą bardzo pozytywną opinię na temat odbytej wycieczki, szczególnie w zakresie bogatego i atrakcyjnego programu oraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania - prowadzącego nas - Pana Michała.
Mirosława

Ocena:

Wiarygodne biuro, właściwa relacja ceny do usługi.
Krzysztof

Ocena:

Doskonała organizacja, mimo napiętego programu jest czas wolny. Dobre zakwaterowanie i merytoryczne przygotowanie pilota.
Jerzy

Ocena:

Dobra organizacja, dobrzy piloci, ciekawe wycieczki.
Grażyna

Ocena:

Czuje się bezpiecznie, program nie jest "przeładowany", bardzo dobra opieka pilota.
Jerzy

Ocena:

Sprawność organizacji, uczciwość oferty, bezpieczeństwo pobytu.

Sprawdź z LogosTour podczas wycieczki objazdowej, czym różnią się Hanoi i Sajgon w Wietnamie

Wycieczka objazdowa po Wietnamie to możliwość zobaczenia dwóch najważniejszych miast - Hanoi i Ho Chi Minh City – szerzej znane jako Sajgon. Zabytki ery kolonialnej stanowią nieodłączną panoramę tych miast. Z pewnością wartą zapamiętania będzie wycieczka łodzią na gwarny targ wodny.. Rejs po zatoce Ha long, całodniowa wyprawa do delty Mekongu, bez nich zwiedzanie Wietnamu byłoby niemożliwe
Wietnam
4,7 5 1 11