× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Kambodży

Kambodża jest jedną z największych atrakcji turystycznych kontynentu azjatyckiego. Wielu turystów obiera ją jako cel swoich wycieczek między innymi dlatego, aby mieć możliwość zobaczenia na własne oczy wspaniałych obiektów pozostawionych przez lud Khmerów. Na szczególną uwagę zasługuje kompleks świątynny Angkor. W czasie wycieczki do Kambodży, warto także odwiedzić ciekawą, tętniącą życiem, pełną motorów i riksz stolicę kraju Phnom Penh. Uwagę podróżnych przyciągają Pola Śmierci oraz miejsca związane z reżimem Czerwonych Khmerów. Kolonialną architekturę można podziwiać w prowincjonalnych miasteczkach, takich jak Kampong Cham, Kampot czy Battambang. Kambodża to również teren dla miłośników ciepłych kąpieli. Najpopularniejsze plaże znajdują się w Kep oraz Sihanoukville. W okolicach miejscowości Kratie, będzie można zaobserwować rzadki gatunek delfinów rzecznych. Pełne wrażeń, niezapomniane wycieczki - Kambodża. Serdecznie zapraszamy!


4,7
OCENA OGÓLNA
18 opiniiAleksandra

Ocena:

LogosTour jest dobrym podmiotem w branży. czasami z programem dobrym, czasem średnim, nigdy złym.
Mirosława

Ocena:

Wiarygodne biuro, właściwa relacja ceny do usługi.
Krzysztof

Ocena:

Doskonała organizacja, mimo napiętego programu jest czas wolny. Dobre zakwaterowanie i merytoryczne przygotowanie pilota.
Anna

Ocena:

Z Logostour byłam już na kilku wyjazdach i zawsze program realizowany był w 100%
Teresa

Ocena:

Ciekawe trasy, zadowalająca warunki hotelowe i środki transportu. Kompetentny pilot.
Janusz

Ocena:

Razem z żoną, chcieliśmy tą drogą wyrazić naszą bardzo pozytywną opinię na temat odbytej wycieczki, szczególnie w zakresie bogatego i atrakcyjnego programu oraz wysokiego profesjonalizmu i zaangażowania - prowadzącego nas - Pana Michała.
Gabriela

Ocena:

Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat.
Grażyna

Ocena:

Czuje się bezpiecznie, program nie jest "przeładowany", bardzo dobra opieka pilota.
Paweł

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki.
Renata

Ocena:

Polecam, od 16 lat podróżuje z LogosTourem zawsze byłam bardzo zadowolona.
Agnieszka

Ocena:

Wycieczka bardzo ciekawa i urozmaicona. Program spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki. Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat. Dużym plusem są małe grupy.
Jerzy

Ocena:

Dobra organizacja, dobrzy piloci, ciekawe wycieczki.
Agnieszka

Ocena:

Program spełnił oczekiwania. Realizacja zgodnie z planem. Łukasz jest świetnie zorganizowanym pilotem z umiejętnością zdyscyplinowania grupy w wyjątkowych sytuacjach. jego wiedza nas zaskoczyła. Całość oceniam na ponad przeciętną.
Barbara

Ocena:

Biuro solidne, organizacyjnie sprawne. Otrzymuję to czego oczekuję.
Marianna

Ocena:

Bardzo dobry program wycieczki i jego realizacja, czas maksymalnie wykorzystany.
Hanna

Ocena:

Biuro sprawdziłam wiele razy. Wszystko jest prawidłowo zorganizowane. Świetny pilot,który posiada dużo informacji o zwiedzanym kraju. Dużym plusem jest dobry i wygodny transport oraz małe grupy. Wyższy standard niż w innych biurach podróży.
Jerzy

Ocena:

Sprawność organizacji, uczciwość oferty, bezpieczeństwo pobytu.
Edyta

Ocena:

Witamy!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy zachwycone wyjazdem Kambodża, Birma – Pani Zuzanno dziękujemy za pomoc w organizacji. Wycieczka super, przewodnik P. Andrzej perfekcjonista, LogosTour spisał się wyśmienicie. Jesteśmy szczęśliwe, ze dane nam było to wszystko przeżyć, zobaczyć. Dziękujemy.
Kambodża
4,7 5 1 18