× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Europy

Europa, czyli Stary Kontynent to zestawienie atrakcji kulturalnych i turystycznych oraz niesamowitych miejsc, o których możesz nie mieć pojęcia, a są na wyciągnięcie ręki! Europa to niezwykle piękny kontynent, na którym doświadczysz niezliczoną ilość znakomitych plaż, genialnych archaicznych lub nowszych zabytków i zachwycających miast. Na Starym Kontynencie wypoczniesz na przeróżne sposoby w otoczeniu nieskazitelnej przyrody lub cennych ruin. Bardzo duża część europejskich krajów to nieduże krainy, które jednak odróżniają się od siebie w charakterystyczny sposób. Dla przykładu - Szwecja w znaczący sposób różni się od Włoch, Portugalii, Serbii czy Austrii. Europa to również... [czytaj więcej] zlepek różnych kultur - każdy kraj to odrębna karta historii i zestaw tradycji. Bogata historia, zróżnicowana architektura oraz zjawiskowe krajobrazy sprawiają, że tutejsza turystyka cieszy się ogromną popularnością. Podziwiaj skąpane słońcem bałkańskie miasteczka! Zwiedź Sofię, Sarajewo i Belgrad! Odwiedź obiekty religijnego kultu, zachwyć się mozaiką kultur i narodowości. Oddaj się słowiańskim klimatom z nutą orientu! Poznaj piękno śródziemnomorskiego Południa! Odwiedź Maltę - jeden z najmniejszych krajów świata, malowniczy i słoneczny zakątek pełen zabytków i scenerii docenionych w największych filmowych produkcjach! Zobacz „lazurowe okno”, Vallettę wpisaną na listę UNESCO oraz Mdinę – miasto ciszy. Zobacz Anglię, pełną światowej klasy galerii i czerwonych autobusów. Odwiedź Irlandię - bajeczną krainę zielonej koniczyny oraz Szkocję, zamieszkiwaną przez potwora z Loch Ness. Zachwyć się kolorowym budownictwem i niepowtarzalną atmosferą przy lampce wina w Porto. Zobacz słynne sanktuarium w Santiago de Compostela i bijące serce Madrytu – Puerta del Sol. Odwiedź skandynawskie stolice - Sztokholm, Helsinki i Oslo ! Daj się oczarować przepięknym, dzikim krajobrazom oraz najwspanialszym cudom natury – fiordom, wpisanym na listę światowego dziedzictwa. Poznaj wszystkie atrakcje Szwajcarii! Wyrusz we wspaniałą podróż Lodowcowym Expressem przez setki mostów i dziesiątki tuneli w górach Szwajcarii. Zwiedź największe atrakcje Zurychu, Genewy, Lozanny i Berna. Rozsmakuj się w słynnych szwajcarskich serach i czekoladzie firmy Lindt podczas zwiedzania manufaktur tych produktów. Odkryj, jak piękne są Włochy! Zwiedź najpiękniejsze włoskie miasta i budowle sakralne Watykanu. Zobacz najsłynniejsze włoskie zabytki, a na koniec zrelaksuj się w Montecatini Terme – jednym z najbardziej znanych, już w czasach rzymskich, uzdrowisk we Włoszech. Europy nie da się kochać! [zwiń]


4,7
OCENA OGÓLNA
13 opiniiJoanna

Ocena:

Wszystko było najlepszej jakości, a sam pilot to nawet na 6.
1

Ocena:

test asdfasfdasdfasdads fasdfasdfasdfasdfasd fasdfasdfasdfasd
Irena

Ocena:

Biuro bardzo rzetelne, byłam na kilku wycieczkach i zawsze byłam zadowolona. Organizacja perfekcyjna, piloci spełniający z pasją swoją rolę.
Joanna

Ocena:

Wszystko było najlepszej jakości, a sam pilot to nawet na 6.
Jerzy

Ocena:

Dobrzy przewodnicy, w tym pilot, możliwość maksymalnego zwiedzenia, w krótkim czasie, bardzo ciekawych miejsc.
Beata

Ocena:

Trasa zwiedzania powinna zawierać bardziej charakterystyczne dla Laponii miejsca np. lodowa restauracja, lodowy hotel - nigdzie indziej na świecie tego się nie zobaczy. Polecam tym osobom, które potrzebują bardzo dużej opieki i same nie potrafią sobie radzić. Ja czułam się opieką osaczona.
Julia

Ocena:

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, przemyślana. Zobaczyliśmy wszystko co w tym miejscu najważniejsze, a mimo tego, że program był napięty mieliśmy bardzo dużo wolnego czasu wieczorami.
Justyna

Ocena:

Dobra organizacja, małe grupy, zgodność opisu wyjazdu z realizowanym programem. Jedyne comogę doradzić to dodać ze 2 dni na tzw. aktywność własną.
Piotr

Ocena:

Osobom wybierającym się na wyjazd, zalecam zabrać gogle i piersiówkę. Ogólnie dobra organizacja, intensywny program, urozmaicony zestaw atrakcji, można spotkać interesujących ludzi.
Grażyna

Ocena:

Nigdy nie zawiodłam się na biurze LogosTour, szczególnie bardzo cenię pilotów wycieczek.
Wiesława

Ocena:

W Laponii było wszystko co trzeba. Mróz - 24C, śnieg, ciemny i jasny dzień, atrakcje rewelacja, nawet zorza polarna. Czułam się jak w bajce i jestem zachwycona wszystkim. A przyleciałam tu spełnić swoje marzenie - zobaczyć zorzę polarną i ją sfotografować. dziękuję pani Joannie za profesjonalizm i świetną opiekę nad całą grupą. Było cudnie !!!
Sławomir

Ocena:

Cenię za dobrą organizację i dobre zakwaterowanie.
Jerzy

Ocena:

Dobrzy przewodnicy, w tym pilot, możliwość maksymalnego zwiedzenia, w krótkim czasie, bardzo ciekawych miejsc.
Europa
4,7 5 1 13