× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Europy

Europa, czyli Stary Kontynent to zestawienie atrakcji kulturalnych i turystycznych oraz niesamowitych miejsc, o których możesz nie mieć pojęcia, a są na wyciągnięcie ręki! Europa to niezwykle piękny kontynent, na którym doświadczysz niezliczoną ilość znakomitych plaż, genialnych archaicznych lub nowszych zabytków i zachwycających miast. Na Starym Kontynencie wypoczniesz na przeróżne sposoby w otoczeniu nieskazitelnej przyrody lub cennych ruin. Bardzo duża część europejskich krajów to nieduże krainy, które jednak odróżniają się od siebie w charakterystyczny sposób. Dla przykładu - Szwecja w znaczący sposób różni się od Włoch, Portugalii, Serbii czy Austrii. Europa to również... [czytaj więcej] zlepek różnych kultur - każdy kraj to odrębna karta historii i zestaw tradycji. Bogata historia, zróżnicowana architektura oraz zjawiskowe krajobrazy sprawiają, że tutejsza turystyka cieszy się ogromną popularnością. Podziwiaj skąpane słońcem bałkańskie miasteczka! Zwiedź Sofię, Sarajewo i Belgrad! Odwiedź obiekty religijnego kultu, zachwyć się mozaiką kultur i narodowości. Oddaj się słowiańskim klimatom z nutą orientu! Poznaj piękno śródziemnomorskiego Południa! Odwiedź Maltę - jeden z najmniejszych krajów świata, malowniczy i słoneczny zakątek pełen zabytków i scenerii docenionych w największych filmowych produkcjach! Zobacz „lazurowe okno”, Vallettę wpisaną na listę UNESCO oraz Mdinę – miasto ciszy. Zobacz Anglię, pełną światowej klasy galerii i czerwonych autobusów. Odwiedź Irlandię - bajeczną krainę zielonej koniczyny oraz Szkocję, zamieszkiwaną przez potwora z Loch Ness. Zachwyć się kolorowym budownictwem i niepowtarzalną atmosferą przy lampce wina w Porto. Zobacz słynne sanktuarium w Santiago de Compostela i bijące serce Madrytu – Puerta del Sol. Odwiedź skandynawskie stolice - Sztokholm, Helsinki i Oslo ! Daj się oczarować przepięknym, dzikim krajobrazom oraz najwspanialszym cudom natury – fiordom, wpisanym na listę światowego dziedzictwa. Poznaj wszystkie atrakcje Szwajcarii! Wyrusz we wspaniałą podróż Lodowcowym Expressem przez setki mostów i dziesiątki tuneli w górach Szwajcarii. Zwiedź największe atrakcje Zurychu, Genewy, Lozanny i Berna. Rozsmakuj się w słynnych szwajcarskich serach i czekoladzie firmy Lindt podczas zwiedzania manufaktur tych produktów. Odkryj, jak piękne są Włochy! Zwiedź najpiękniejsze włoskie miasta i budowle sakralne Watykanu. Zobacz najsłynniejsze włoskie zabytki, a na koniec zrelaksuj się w Montecatini Terme – jednym z najbardziej znanych, już w czasach rzymskich, uzdrowisk we Włoszech. Europy nie da się kochać! [zwiń]


4,7
OCENA OGÓLNA
17 opiniiJoanna

Ocena:

Wszystko było najlepszej jakości, a sam pilot to nawet na 6.
Piotr

Ocena:

Osobom wybierającym się na wyjazd, zalecam zabrać gogle i piersiówkę. Ogólnie dobra organizacja, intensywny program, urozmaicony zestaw atrakcji, można spotkać interesujących ludzi.
Jerzy

Ocena:

Dobrzy przewodnicy, w tym pilot, możliwość maksymalnego zwiedzenia, w krótkim czasie, bardzo ciekawych miejsc.
Barbara

Ocena:

Wycieczkę do Szwajcarii oceniam bardzo dobrze. Chciałam podkreślić profesjonalizm i zaangażowanie pilota Pana Jana.
Krystyna

Ocena:

Chciałam podkreślić, że przewodnik nasz był wspaniały: ogromna wiedza, kultura i troska o nas.
Bożena

Ocena:

Zarówno program wycieczki jak i komfort podróży oceniam na 5 pkt, wyżywienie i standard usług na 4 pkt,natomiast ogólną organizację wycieczki zaledwie na 3 pkt- Pani pilot posiadała małą wiedzę o zwiedzanych krajach, wyjazd z Petersburga do Tallina zaplanowała za późno mimo, że świadoma była, że przekraczanie granicy Rosja-Estonia to nie to samo co granicy UE, w rezultacie do hotelu w Tallinie dotarliśmy około godz. 21. na obiadokolację. Ponadto w ostatnim dniu zwiedzania Wilna, mimo, że mieliśmy wcześniej do własnej dyspozycji dużo wolnego czasu, na lotnisko przyjechaliśmy 1 godzinę za wcześnie i spędziliśmy na lotnisku 3 godziny. Wiedzę o zwiedzanych krajach i zabytkach zawdzięczam wyłącznie dobrym przewodnikom lokalnym. Słowa uznania także dla Pana kierowcy.
Wiesława

Ocena:

W Laponii było wszystko co trzeba. Mróz - 24C, śnieg, ciemny i jasny dzień, atrakcje rewelacja, nawet zorza polarna. Czułam się jak w bajce i jestem zachwycona wszystkim. A przyleciałam tu spełnić swoje marzenie - zobaczyć zorzę polarną i ją sfotografować. dziękuję pani Joannie za profesjonalizm i świetną opiekę nad całą grupą. Było cudnie !!!
Justyna

Ocena:

Dobra organizacja, małe grupy, zgodność opisu wyjazdu z realizowanym programem. Jedyne comogę doradzić to dodać ze 2 dni na tzw. aktywność własną.
Julia

Ocena:

Wycieczka była bardzo dobrze zorganizowana, przemyślana. Zobaczyliśmy wszystko co w tym miejscu najważniejsze, a mimo tego, że program był napięty mieliśmy bardzo dużo wolnego czasu wieczorami.
Mirosława i Mieczysław

Ocena:

Pilot grupy Pan Jan złoty człowiek. Wiedza i wytrzymałość tylko zazdrościć. Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana. Trochę obiado-kolacje przyskromnione. Mało zieleniny i nie wszyscy lubią wieprzowinę którą karmiono co wieczór. Raz była pierś z kurczaka-średnia i raz ryba -dobra. Ale daliśmy radę, dobre towarzystwo w grupie i Pan Jan ,nie ma co narzekać . No i kierowca bardzo sympatyczny Pan Arek. Dziękujemy i na pewno jeszcze skorzystamy z Państwa wycieczek.
Elżbieta i Maciej

Ocena:

Standard wyjazdu(hotele,wyżywienie,organizacja pobytu i zwiedzania) na bardzo wysokim poziomie jak na wycieczkę objazdową (byliśmy już na kilku, z różnymi biurami i mamy punkty odniesienia) Program wyjazdu ciekawie ułożony, dość rozbudowany i dostarczający wielu różnorodnych wrażeń, zmienilibyśmy tylko proporcje - zbyt dużo miast, a za krótki pobyt w Alpach - może zrezygnować z Lozanny , Fryburga , zamku Chillon i zaproponować jeden nocleg więcej w górach.Słowa uznania dla pilota , Pana Jana Cymcyka za przekazywaną wiedzę,sprawność organizacyjną kulturę i poczucie humoru- klasa sama w sobie.Chętnie wybralibyśmy się z waszym biurem np do Islandii - też na objazd
Beata

Ocena:

Trasa zwiedzania powinna zawierać bardziej charakterystyczne dla Laponii miejsca np. lodowa restauracja, lodowy hotel - nigdzie indziej na świecie tego się nie zobaczy. Polecam tym osobom, które potrzebują bardzo dużej opieki i same nie potrafią sobie radzić. Ja czułam się opieką osaczona.
Sławomir

Ocena:

Cenię za dobrą organizację i dobre zakwaterowanie.
Irena

Ocena:

Biuro bardzo rzetelne, byłam na kilku wycieczkach i zawsze byłam zadowolona. Organizacja perfekcyjna, piloci spełniający z pasją swoją rolę.
Ewa i Jacek

Ocena:

Jedyna uwaga, bynajmniej nie krytyczna dotyczy lodowcowego ekspresu, wydaje nam się, że ten przejazd był trochę za długi- duża część trasy wcale nie jest taka interesująca. Być może nasza uwaga wynika, że złej pogody tego dnia. Na szczęście Państwa wycieczka obfitowała w tak wiele innych atrakcji i przepięknych widoków, że ta drobna "niedogodność" nie zepsuła nam wspaniałych wrażeń. Osobne słowa uznania należą się znakomitemu Pilotowi naszej grupy- Panu Janowi C., który opiekował się nami i dzielił się swoją ogromną wiedzą.
Teresa i Andrzej

Ocena:

Od 2 do 9 lipca b.r. wzięliśmy udział w wycieczce do Szwajcarii. Uczyniliśmy to po raz drugi, niemal taką samą trasą co dwa lata temu. Powodem takiego pomysłu było nie tylko zauroczenie krajem, ale także osoba przewodnika dr Jana, którego znaliśmy z poprzedniej wycieczki . Przed pochwałami Jego licznych zalet chcemy podkreślić doskonałą organizację podróży odbywanej bez najmniejszych zacięć, opóźnień. A teraz zalety naszego Przewodnika, który jest człowiekiem niezwykle odpowiedzialnym i opiekuńczym, bardzo pracowitym, bardzo zrównoważonym i pogodnym. Szwajcarię zna doskonale dzięki czemu może pilotować kierowcę zarówno po zawiłych drogach górskich i nie prostych ulicach miast. Taka sama była opinia innych uczestników wycieczki, Waszych klientów z licznych innych wycieczek, zachwyconych panem dr Janem , bezkonkurencyjnym wobec doświadczeń z innymi przewodnikami wycieczek Waszej Firmy. Gratulujemy tak wspaniałego współpracownika. Musimy też wspomnieć o kierowcy panu Stanisławie, znakomicie prowadzącym swój wyjątkowo wygodny autokar, ale także uprzejmym i pomocnym w ładowaniu i wyjmowaniu bagażu oraz podawaniu napojów.
Grażyna

Ocena:

Nigdy nie zawiodłam się na biurze LogosTour, szczególnie bardzo cenię pilotów wycieczek.
Europa
4,7 5 1 17