× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

39 lat

WSPÓLNYCH PODRÓŻY

Podróżujemy od 1981 roku, zbierając przeżycia, doznania, smaki i zapachy. Wybieramy miejsca, które zaskakują i zachwycają. Współpracujemy z ludźmi, dla których podróże i poznawanie innych kultur to prawdziwa pasja. Tę pasję, doświadczenie i dbałość o najmniejszy szczegół znajdziesz w naszych wycieczkach. Zapraszamy do wspólnej podróży.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ PODRÓŻY

39 LAT DOŚWIADCZENIA I PASJI

Od ponad trzech dekad spełniamy marzenia Polaków o egzotycznych podróżach w każdy zakątek globu. Dziś możesz wybrać z ponad 200 propozycji wyjazdów kulturowo-poznawczych na 7 kontynentów, podczas których dbamy o każdy szczegół wyprawy. A wszystko zaczęło się 39 lat temu od pragnienia poznania świata.

NIEPORÓWNYWALNA JAKOŚĆ PODRÓŻY

Odkrywaj świat, zanurz się w egzotycznej kulturze i o nic się nie martw. Całkowicie skup się na swoich doznaniach – resztą zajmiemy się my. Łączymy wieloletnie doświadczenie biura z prawdziwą pasją naszych pilotów, zapewniając wyjątkowe doznania i niepowtarzalną przygodę podczas każdej wspólnej wyprawy.

BEZPIECZEŃSTWO, STABILNOŚĆ I PRZEJRZYSTOŚĆ

Nasz priorytet to Twój komfort, bezpieczeństwo i niepowtarzalne przeżycia. Z nami zawsze wygodnie dotrzesz do celu, dogłębnie poznasz wybrany kraj oraz bezpiecznie wrócisz do domu. Dajemy Ci 100% pewność, że wybierasz najlepsze polskie biuro podróży.

WYBIERZ PODRÓŻ DOPASOWANĄ
DO TWOICH POTRZEB

 • UNIKALNE WYCIECZKI DLA PRAWDZIWYCH KONESERÓW

  Synonim podróży idealnych. Dopracowane pod każdym względem wycieczki, podczas których rozsmakujesz się w egzotycznych specjałach i zanurzysz się w lokalnej kulturze.

 • REJSY MORSKIE LUKSUSOWYMI STATKAMI

  Pływający hotel z wszelkimi udogodnieniami i codziennie inna, tropikalna wyspa – to nasza wizja rejsów morskich. Wybierz prawdziwy wypoczynek, pełen relaks i bogactwo wrażeń.

 • WYPRAWY POŁĄCZONE Z TREKKINGIEM DLA AKTYWNYCH

  Standardowa turystyka nie jest naszą domeną. Wierzymy, że prawdziwie lokalną kulturę i przyrodę poznaje się z bliska – i tak przygotowujemy wycieczki dla Ciebie, abyś mógł tego doświadczyć.

 • WYCIECZKI AUTOKAROWE DO MIAST I KURORTÓW W EUROPIE

  Idealny, relaksujący rodzinny wyjazd do wybranego europejskiego miasta lub kurortu jest na wyciągnięcie ręki.

POZNAJ BIURO TURYSTYCZNE
KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Stabilna polska firma z ponad 37-letnią tradycją i doświadczeniem

Jesteśmy pierwszym biurem w Polsce, które zorganizowało wycieczki zagraniczne dla naszych rodaków. Do dzisiaj jakość naszych podróży nie ma sobie równych.

Doświadczenie w organizacji podróży kulturowo-poznawczych na 7 kontynentach świata

Tylko z nami zwiedzisz każdy z kontynentów i ruszysz w podróż dookoła świta. Wiemy, co warto zobaczyć i przeżyć – dzisiaj chcemy pokazać to Tobie.

Najwyższa jakość usług

Dbamy o najmniejszy szczegół Twojej podróży i pobytu. Program każdej wycieczki mieści w sobie bogactwo atrakcji i przeżyć, a nasi piloci towarzyszą Ci już w samolocie ( z wyjątkiem RPA, gdzie czeka na Ciebie lokalny polskojęzyczny przewodnik).

Znakomita znajomość lokalnych realiów i kultury

Wiemy, co zrobić, aby kontakt z lokalnym kolorytem i kulturą był wyjątkowo bliski. Tak niezwykłe przeżycia zapewnia wieloletnie doświadczenie i piloci z prawdziwą pasją.

Bezpieczeństwo

Na bieżąco sprawdzamy informacje płynące z całego świata i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa naszym Klientom.

Rzetelna organizacja wyjazdów

Podróże z nami to czysta przyjemność. Możesz całkowicie skupić się na swoich doznaniach i przeżyciach, a o wszystkie formalności zadbamy my.

Zaufana, wiarygodna marka na rynku turystycznym

Dzięki ponad trzem dekadom istnienia na rynku zyskaliśmy zaufanie i uznanie setek tysięcy Klientów, powracających do nas co roku , a jakość naszych wycieczek jest stawiana za przykład.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Słuchamy Twoich opinii i potrzeb, aby stworzyć wycieczki Twoich marzeń. Naszym priorytetem jest zadowolenie z każdej wyprawy i najwyższy komfort podróży.

Kompetentni pracownicy

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy zawsze szukają optymalnych rozwiązań i zaskakujących propozycji dopasowanych do Ciebie. Z uśmiechem pomogą wybrać Ci idealny kierunek podróży.

GWARANCJA
UDANEJ PODRÓŻY

 • BEZPIECZEŃSTWO ORGANIZACJI WYJAZDÓW - OPŁACAMY 100% ŚWIADCZEŃ

  Z nami jesteś zawsze pewien tego, co czeka Cię podczas podróży – wyłącznie dobra zabawa i mnóstwo przeżyć. Masz 100% pewność powrotu do domu.

 • PILOCI Z PASJĄ

  Kadra naszych pilotów składa się z pasjonatów, entuzjastów i ludzi pełnych energii. Z uśmiechem wtajemniczą Cię w kulturę zwiedzanych krajów i lokalne tradycje.

 • PEŁEN KOMFORTY - TY ODPOCZYWASZ, MY ZAŁATWIAMY WSZELKIE FORMALNOŚCI

  Odciążamy naszych Klientów i za niewielką dopłatą zajmujemy się w ich imieniu żmudnymi formalnościami związanymi z przygotowaniem wizy do wybranych krajów.

 • BLISKI KONTAKT Z LOKALNĄ KULTURĄ

  Tylko z nami doświadczysz lokalnych zwyczajów oraz zgłębisz znaczenie tradycji wybranego kraju. Nie jesteś jedynie biernym widzem, ale też uczestniczysz i przeżywasz.

 • BEZPIECZNE LOTY REJSOWYMI POŁĄCZENIAMI

  Wysoki komfort i standard podróży to nasza domena. Nasi Klienci latają jedynie renomowanymi liniami lotniczymi, zapewniającymi wszystkie wygody.

 • DBAŁOŚĆ O NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY PODCZAS PODRÓŻY ORAZ POBYTU

  Ty zwiedzasz, doświadczasz, smakujesz i przeżywasz – my dokładamy starań, aby wycieczka była dla Ciebie przygodą życia. Dopieszczamy każdy szczegół, abyś mógł w pełni cieszyć się wyjazdem.

 • NIEZAPOMNIANE MIEJSCA I WSPANIAŁE EMOCJE, JAKICH DOŚWIADCZYSZ

  Układamy programy tak, aby podczas jednej wyprawy zobaczyć jak najwięcej miejsc ciekawych, zaskakujących i związanych z historią danego miejsca.

 • ODKRYWANIE I SMAKOWANIE KULINARNYCH TAJEMNIC EGZOTYCZNEGO ŚWIATA

  Kosztowanie tradycyjnych dań i smakołyków jest integralną częścią procesu poznawania kultury innego kraju. Rozsmakuj się w kuchniach całego świata.

quote-img

Chcemy podziękować LogosTour za przepiękna i profesjonalną wycieczkę do Peru i Boliwii oraz pogratulować w naszej ocenie najwyżej wykwalifikowanego pilota. Na kolejną wycieczkę zabierzemy się również z Wami.

Dzidka i Andrzej B.

quote-img

Dziękujemy za wspaniałą podróż do Meksyku. Świetnie zaplanowany program, sprawna organizacja, niezapomniany pilot. Przygotował mnóstwo informacji, dbał o nas i był naszym oparciem. Dziękujemy za tak wspaniała opiekę!

Anna i Wojciech P.

quote-img

Birma, Kambodża, Bangkok i Wietnam! Organizacja była wspaniała, program bardzo ciekawy, hotele nadspodziewanie dobre, a przede wszystkim fantastyczny pilot. Już przeglądamy inne oferty LogosTour i planujemy kolejną wycieczkę.

Andrzej i Izabela W.

quote-img

Indonezja zrobiła na mnie ogromne wyrażenie. Każda z 8 zwiedzonych wysp jest inna, ludzie wspaniali, a krajobrazy jak w bajce. Pierwszy raz w życiu zrobiłam aż 2000 zdjęć! Byłam na wielu wycieczkach z LogosTour i zawsze miałam dobrego pilota – tutaj panią Agnieszkę.

Teresa S.

quote-img

Dziękujemy za udaną wycieczkę do Kanady! Dobry, intensywny program. Pilot jest jedyny w swoim rodzaju. Zależało mu na pokazaniu maksimum miejsc godnych zobaczenia. To entuzjasta i człowiek, który realizuje się w tym zawodzie.

Magdalena B.

BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Rzetelna Firma
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów