× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Ameryki Północnej

Kraina bizonów, mustangów, zapierające dech w piersiach krajobrazy, niesamowita przyroda oraz tętniące życiem miasta! To nie wszystkie atrakcje Ameryki Północnej! Przygotowaliśmy dla Ciebie ogrom propozycji, które pomogą Ci w spełnieniu Twojego American Dream! Poznaj prawdziwą potęgę tego kontynentu i zobacz najbardziej urzekające miejsca w USA. Stań nad krawędzią Wielkiego Kanionu i pokonaj most Golden Gate. Odwiedź głośną i kolorową stolicę hazardu, Las Vegas lub tłoczny Nowy Jork, w którym życie płynie naprawdę szybko. Daj się oczarować widokami niczym z filmów i poczuj na własnej skórze niebywałą potęgę tej części świata. Poznaj urok Kanady. Stań oko w oko z wodospadem Niagara, odwiedź największe miasto Kanady - Toronto oraz Montreal, z największym podziemnym miastem na świecie. Wyrusz w przygodę po Jasper – Parku Narodowym wpisanym na listę UNESCO! Ameryka Północna to... [czytaj więcej] także marzenie każdego wielbiciela przyrody! Poznaj najpiękniejsze parki narodowe Stanów Zjednoczonych! Pustynia Sonora i Newada, Wielki Kanion i wiele innych widowiskowych atrakcji! Poznaj krainę wielkich jezior i lasów, zamieszkiwaną przez grizzly! Ameryka Północna to nie tylko przepełnione miasta, ale także białe hawajskie plaże, pełne egzotycznych przysmaków. Umil sobie czas w wakacyjnym kurorcie Hawajów – Waikiki Beach. Udaj się na niezapomnianą wycieczkę do wnętrza wygasłego krateru Diamond Head, powstałego w wyniku erupcji wulkanicznej około 150 000 lat temu. Zrób piorunujące zdjęcia, które będą niezwykłą pamiątką, przypominającą magię tego miejsca! Pozwól sobie na relaks w gorących źródłach Ahalanui Hot Springs, których woda podgrzewana jest przez energię wciąż aktywnego wulkanu. Inną propozycja jest podróż przez muzyczne południe. Wsłuchaj się w jazz podczas rejsu statkiem przypominającym dawne parowce. Zobacz Memphis – miasto, z którego wywodzi się blues i rock and roll. Odwiedź Graceland – posiadłość Elvisa Presleya albo Nashville – stolicę country. To świetna okazja do odwiedzin domu rodzinnego Martina Luthera Kinga i studia telewizji CNN, znajdującego się w Atlancie. Ameryka Północna to niezliczone zakątki przepełnione różnorodnością, które musisz odwiedzić! [zwiń]


4,7
OCENA OGÓLNA
36 opiniiDanuta

Ocena:

Polecam. Bardzo duży poziom informacji przekazywanych przez przewodniczkę.
Tadeusz

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki, fachowa i profesjonalna wiedza pilota.
Henryk

Ocena:

Bardzo interesujący program wycieczki i dobra organizacja oraz profesjonalnie przygotowany pilot.
Regina

Ocena:

Pełen profesjonalizm, małe grupy, dobre hotele, wytrawni piloci.
Ewa

Ocena:

Interesująca trasa i zrealizowana zgodnie z programem.
Kinga

Ocena:

bardzo dobre biuro oferujące ciekawe imprezy turystyczne.
Zygmunt

Ocena:

Ciekawa trasa, bardzo dobra organizacja, profesjonalne podejście do klienta.
Danuta

Ocena:

Wycieczka udana, dobrze zorganizowana. Specjalne podziękowania dla pilota wycieczki Pana Marcina – ogromna wiedza, zaangażowanie, „zarażał” pozytywną energią i optymizmem
Władysława

Ocena:

Bardzo dobry pilot, o dużej wiedzy przekazuje informacje wykraczające poza program. Bardzo dobry organizator. Posiada duże umiejętności w godzeniu różnych nastrojów uczestników.
Ryszard

Ocena:

Chcę serdecznie osobiście podziękować za wspaniale zorganizowaną wyprawę.Zmiana trasy spowodowana huraganem nie popsuła mi w żaden sposób doznań. Na szczególną uwagę zasługuje profesjonalizm pilota Marcina. Mam cichą nadzieję,że nie była to moja ostatnia wyprawa, oczywiście następne też będą z Logostourem. Serdecznie pozdrawiam Ryszard
Tamara

Ocena:

Jestem uczestnikiem wycieczek Logos - Tour od wielu lat. Jestem z nich zadowolona. Polecam innym.
Marzena

Ocena:

Dobra organizacja, zgodność realizacji programu z opisem w katalogu i w informacjach drukowanych.
Elżbieta

Ocena:

Ciekawe trasy. Dobra organizacja. Firma godna zaufania.
Jadwiga

Ocena:

Ciekawy program, realizacja zgodna z planem, bardzo dobry pilot wycieczki.
Maria

Ocena:

Bardzo ciekawa wycieczka i będę polecała ją ze względu na urodę odwiedzanych miejsc i organizację.
Małgorzata

Ocena:

Podróżuję 9-ty raz z Logostourem i zawsze byłam zadowolona.
Kasia

Ocena:

Mała grupa, dbałość o klienta. Cena katalogowa raczej zawiera wszystko, bez ukrytych kosztów, co jest zdenacyfikowanie na +.
Jacek

Ocena:

Polecamy biuro logosTour. Jeździmy od 7 lat. bardzo dobra organizacja, opieka pilota - bardzo dobre przygotowanie merytoryczne.
Janina

Ocena:

Wycieczki z LogosTour są zawsze bardzo dobrze zorganizowane i ciekawe.
Irena

Ocena:

Dobra organizacja, wspaniała Pani Pilot, ciekawy program.
Amelia

Ocena:

Taki pilot jak pani Halina to rzadkość. Miła, uczynna, o dużej wiedzy sytuacyjnej. Mało jest tak wspaniałych pilotów wycieczek jak ona. Z wyrazami wielkiego szacunku i podziękowaniami za wspaniale spędzony czas.
Wiesław

Ocena:

LogosTour na rynku polskim jest firmą, która reprezentuje poziom czołówki firm turystycznych.
Grażyna

Ocena:

Rzetelne biuro, dobrze zorganizowany wyjazd, profesjonalny pilot dzięki któremu wysoko oceniamy ten wyjazd.
Stanisław

Ocena:

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdów. Już na trzech wycieczkach byli z nami przyjaciele, którym poleciliśmy LogosTour: Peru -Boliwia, Indie - Nepal, USA - Parki Narodowe.
Eugenia

Ocena:

Zwiedzam świat z Logos tourem i zawsze jestem zadowolona z wyjazdów.
Hanna

Ocena:

Liczba uczestników wycieczki dogodna do realizacji programu i umożliwiająca wygodne rozmieszczenie w autobusie.
Katarzyna

Ocena:

LogosTour jest biurem rzetelnym, pozwala poznawać inne kultury, jest dobrze zorganizowane i spełnia oczekiwania swoich klientów.
Magdalena

Ocena:

Dziękujemy z udaną wycieczkę do Kanady! Dobry, choć bardzo intensywny program. Pilot Pan Marek jest jedyny w swoim rodzaju ale bardzo pozytywnie go oceniamy. Nigdy w przeszłości jeżdżąc z Państwem wiele razy, nie spotkaliśmy pilota, któremu bardziej niż jemu zależałoby na rozszerzeniu programu i pokazaniu maximum miejsc godnych zobaczenia. To entuzjasta i człowiek, który realizuje się w tym zawodzie. Jedynie wspaniała Basia z Australii potrafiła wzbudzić podobne odczucia…!!!
Sławomir

Ocena:

Biuro proponuje bardzo ciekawe programy wycieczek i realizuje je na wysokim poziomie.
Teresa

Ocena:

Biuro rzetelne, przewodnik - pasjonat. Polecam mimo małych niedogodności.
Anetta

Ocena:

Wycieczki organizowane przez Logos Tour, zawsze spełniają moje oczekiwania.
Bożena

Ocena:

Firma wiarygodna, solidna w profesjonalnej obsłudze wycieczki.
Teresa

Ocena:

Doskonała organizacja. Poziom wiedzy pilota na temat zwiedzanych miejsc - niesamowity. Dobrze byłoby dać trochę wolnego czasu po zwiedzaniu z przewodnikiem.
Magdalena

Ocena:

Było super. Kanada nas zauroczyła i pewnie długo będziemy wspominać widoki, grupę. To była nasza 3-cia wycieczka z Państwa biurem.
Marta

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację, dobrych pilotów i wyczerpujący pakiet informacyjny, który dostaliśmy przed wylotem.
Maciej

Ocena:

Małe grupy, ciekawe programy, super organizacja, zaangażowani przewodnicy.
Ameryka Północna
4,7 5 1 36