× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczka do Azerbejdżanu

Azerbejdżan to jeden z krajów Zakaukazia, obok Gruzji i Armenii, który jest celem niekomercyjnej turystyki. Stolicą kraju jest Baku, tętniące życiem miasto nad Morzem Kaspijskim. Warto wybrać się na główny prospekt – Nizami – lub na nabrzeże, gdzie życie toczy się przede wszystkim po zmroku. Baku jest miastem kontrastów, co pokażemy Wam podczas wycieczki objazdowej po Azerbejdżanie. Nasi piloci mają bogatą wiedzę dotyczącą historii tego kraju i świetnie się nią dzielą z turystami. Azerska kultura rozwijała się przez wieki pod zróżnicowanymi wpływami krajów ościennych i wielkich potęg – Arabów, Persów, Turków Seldżuckich i Osmańskich, Ormian, Mongołów i Rosjan. Wszyscy pozostawili po sobie piętno na kraju. Azerbejdżan czerpie z przebogatej historii, dlatego dla turystów jest bardzo ciekawym miejscem. W Azerbejdżanie warto wyjść poza typowe miejskie życie i zobaczyć zarówno górskie wioski z kamiennymi domami, jak i okazałe pałace chanów. Widoki na ośnieżony Kaukaz, zachwycające oryginalne formacje skalne oraz na kaniony to prawdziwe perełki warte odkrycia.


5,0
OCENA OGÓLNA
2 opiniiOlga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.

Azerbejdżan jako kraj będący częścią Zakaukazia i dawnego Związku Radzieckiego, jest tajemniczym krajem. Jednak wycieczka objazdowa z LogosTour odkryje przed Tobą jego wielobarwne oblicze.
Azerbejdżan
5,0 5 1 2