× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Etiopii

Etiopia jest krajem afrykańskim leżącym na tzw. Rogu Afryki, we wschodniej jej części. Graniczy z Sudanem, Sudanem Południowym, Kenią, Somalią, Dżibuti i małą Erytreą. Stolicą Etiopii, którą turyści obowiązkowo zwiedzają podczas wycieczki objazdowej z LogosTour, jest Addis Abeba. Miasto o typowo afrykańskim klimacie, oferujące turystom do zwiedzania ekspozycje w Muzeum Etnologicznym oraz w Muzeum Narodowym Etiopii, gdzie znajduje się kopia szkieletu kobiety o imieniu Lucy – pramatki ludzkości, którego wiek szacowany jest na około 3,5 mln lat. Oprócz tego w Addis Abeba jest Mercato, największy w skali całej Afryki targ pod gołym niebem. Wycieczka po mieście obejmuje zwiedzanie mauzoleum Menelika II, katedrę św. Jerzego i św. Trójcy czy też podziwianie panoramy stolicy ze wzgórza Entoto. Kraj jest mocno zróżnicowany, o czym szerzej powiedzą Wam nasi piloci z wieloletnim doświadczeniem, którzy są prawdziwymi pasjonatami podróżowania. W Etiopii zarówno na chłodnej północy, gdzie występują tereny górzyste, jak i na nizinnym, gorącym południu jest wiele ciekawych miejsc wartych zobaczenia. To kraj o długiej, bogatej historii. Jednym z wielu interesujących miejsc w Etiopii jest Lalibela, nazywana ósmym cudem świata, ze względu na wykute w skale kościoły. Aby poczuć smak prawdziwej przygody, należy wybrać się w Dolinę Rzeki Omo, gdzie w symbiozie z naturą żyją fascynujące afrykańskie plemiona.


4,8
OCENA OGÓLNA
12 opiniiWiesława

Ocena:

Polecam ponieważ wielokrotnie korzystam z tego biura i nigdy mnie ono nie zawiodło.
Krzysztof

Ocena:

Podróżujemy z biurem od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Mirosław

Ocena:

W imieniu Pani Jolanty, mojej żony Barbary oraz własnym pragnę złożyć podziękowanie za bardzo dobrze przygotowany wyjazd do Etiopii. Zaproponowany przez Biuro program w pełni spełnił nasze oczekiwania. Do tego należy dodać wysokie kwalifikacje naszego pilota Pana Marcina. Ponadto mieliśmy świetną miejscową pilotkę Panią SAMI. Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu oraz pracownikom biura, którzy wnieśli wkład do zorganizowania tej trasy.
Joanna

Ocena:

Dziękujemy za katalog i piękny kalendarz. Ale przede wszystkim dziękujemy za świetną wyprawę do Etiopii w towarzystwie Pana Tomasza, który był genialnym pilotem. Serdecznie pozdrawiamy Państwa i Pana Tomka.
Maria

Ocena:

Świetny program, doskonała organizacja, najlepsi piloci ze wszystkich biur podróży.
Joanna

Ocena:

Trzeba dostosować wymagania, do kraju do jakiego się jedzie. Ja byłam przygotowana na dużo gorsze warunki, wręcz spartańskie. Byłam zaskoczona dobrym jedzeniem i dobrymi hotelami, a czasem wręcz pięknym hotelem (Lalibela). Biuro bardzo profesjonalne, przejrzyste oferty w katalogu. Duża oferta i bardzo interesująca.
Winicjusz

Ocena:

Profesjonalizm, dobra logistyka, świetni przewodnicy.
Oktawia

Ocena:

Podczas wieloletniego korzystania z usług biura, nie miałam negatywnych doświadczeń, a wręcz przeciwnie. Programy wycieczek są interesujące, a obsługa profesjonalna.
Maria

Ocena:

Kompetentni piloci, dbałość o uczestników wypraw. Dobre hotele i wyżywienie. Duża kultura osobista pilota, same superlatywy.
Ewa

Ocena:

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za kolejną super wyprawę. Jak zawsze chylę głowę przed Państwa rzetelnością i profesjonalizmem. Wycieczka była świetna zarówno pod względem programowym jak i organizacyjnym. Biorąc dodatkowo pod uwagę bardzo trudne lokalne uwarunkowania, słabą miejscową infrastrukturę turystyczną itp. należy docenić wysiłki i pracę naszego pilota Tomka (bardzo sprawnie prowadził naszą radosną ekipę!). Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojego męża, no i już myślimy gdzie tu z wami pojechać następnym razem!
Genowefa

Ocena:

Jestem stałym klientem, bo dobrze oceniam organizację wyjazdów o bogatym programie turystycznym.
Ewa

Ocena:

Biuro z tradycjami, z dobrą organizacją i sprawdzonymi pilotami. Jeśli chodzi o organizację i kontakt pilota z uczestnikami to nawet nawet na 6!

Etiopia to kraj, w którym odwiedzisz m.in.: wioski egzotycznych plemion, wykute w skale kościoły, niezwykłe klasztory chrześcijańskie i wiele więcej. Zobacz to wszystko z LogosTour.
Etiopia
4,8 5 1 12