× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Armenii

Armenia, inaczej Hajastan, jako kraj Zakaukazia jest – najstarszym państwem, które przyjęło chrześcijaństwo. Początki Armenii sięgają czasów biblijnych, a według wierzeń, górą, na której osiadła Arka Noego był Ararat - święta góra Ormian. Graniczy on z Gruzją i Azerbejdżanem, z Turcją, Iranem i z azerską eksklawą Nachiczewanem. Mieszkańców Armenii, cechuje głęboki patriotyzm, choć większość z nich żyje poza krajem. Lud ten ma długą historię, którą chętnie dzieli się z innymi. Zawierzając opowieściom – pochodzą oni od wnuka Noego – Hajka. Stolicą Armenii jest Erywań, który zobaczycie podczas wycieczki objazdowej organizowanej przez LogosTour. Erywań ma wiele do zaoferowania turystom – Muzeum Narodowe, zabytkowy gmach poczty na placu głównym, wieżę zegarową, a także główny trakt handlowy – ulicę Aboviana. Armenia była terenem ścierania się wpływów wielu sąsiadujących mocarstw. Obowiązkowym punktem wycieczki objazdowej do Armenii jest Eczmiadzyn, będący ormiańskim Watykanem, gdzie mieści się siedziba katolikosa-głowy Kościoła ormiańskiego. W Armenii są i niebosiężne góry, i piękne morze, a właściwie duże jezioro Sewan – to wszystko można poczuć i podziwiać podczas przygody z LogosTour. Pozwól by Armenia oczarowała Cię swoim pięknem – niebotycznymi górami, malowniczo położonym jeziorem Sewan oraz wieloma innymi „perełkami” tego kraju.


5,0
OCENA OGÓLNA
2 opiniiOlga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.

Armenia – wycieczki, wczasy, atrakcje

Armenia to mały kraj ludzi o wielkich sercach – Ormianie, to zagorzali patrioci o bogatych tradycjach i historii. Zobacz z LogosTour ich ojczyznę.
Armenia
5,0 5 1 2