× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Meksyku

Meksyk - wycieczki pełne niezapomnianych przygód... Meksyk jest krajem, który zachwyca egzotyczną przyrodą, pustyniami, górami i parkami. Nie brakuje tutaj również przepięknych plaż, turkusowej ciepłej wody oraz przyjaznych i radosnych mieszkańców. Meksyk kipi wszechobecną energią. Zwiedzając jego stolicę, spotkamy wiele barwnych i tętniących życiem targowisk, które oferują bogaty wybór pamiątek - rzeźby z ziarenek ryżu, wyroby rękodzielnicze, a także akcesoria wykorzystywane do czynienia czarów. Meksyk, nazywany skarbnicą dziedzictwa Majów to miejsce, w którym będziemy mogli podziwiać wiele interesujących zabytków (katedra w stolicy, świątynia Templo Mayor i wiele innych). Poniżej znajduje się propozycja obejmująca najciekawsze wycieczki. Meksyk zachwyca wielokulturowością oraz różnorodną, miejscami bujną roślinnością. Odkryj jego piękno!


4,7
OCENA OGÓLNA
25 opiniiMaryla

Ocena:

Chciałabym się podzielić swoimi odczuciami z pięknej wycieczki Logosturu Meksyk-Płw Jukatan (17.11- 2.12.2017). Zarówno ramowy plan zwiedzania jak i wycieczki fakultatywne w pełni oddały piękno tego kraju. Cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć jako " wieloletnia" turystka doceniająca ofertę Logosturu w porównaniu z innymi biurami podróży czy indywidualnymi wyjazdami. Myślę, że wielką rolę w tej wyprawie odegrała niezwykła osoba wszechstronnego pilota Pana Marka. Dzięki swej osobowości, inteligencji, kulturze osobistej ,fantastycznego poczucia humoru stworzył sympatyczną atmosferę. Pod pozorami luzu , bezpośredniości na co dzień nigdy nie przekroczył dopuszczalnych granic, był perfekcjonistą i profesjonalistą w swym zawodzie. Każdy szczegół wszystkich zaplanowanych atrakcji zwiedzania omawiał szczegółowo z grupą,poświęcając też wiele uwagi dodatkowym wycieczkom fakultatywnym, starając się tak zorganizować przejazdy aby ograniczyć nie tylko ich koszty ale i możliwość uczestniczenia w nich większej grupie osób/ ostatecznie prawie całej grupie a także zobaczenie innych atrakcji po drodze (np. Tulum, Isla Mujeres). Zdolności organizacyjne Pana Marka, jego rzetelność , niezwykła solidność i transparentność w rozliczeniach finansowych, dbanie o nas wszystkich i każdego z osobna każdego dnia wycieczki dawały nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Bardzo doceniam, że tak wiele czasu, który mógłby przeznaczyć na własny odpoczynek, poświęcał nam wszystkim ze zwyczajnej życzliwości ( np. robienie zdjęć, pomoc w zakupach,negocjowanie rabatów czy pomoc z bagażem). Zarażał każdego z nas swoją oryginalną żywiołowością i spontanicznością. Dzięki znakomitemu przygotowaniu merytorycznemu całymi godzinami mógł opowiadać o atrakcjach zwiedzanych przez nas miejsc. Z takim pilotem nie można się było nigdy nudzić. To była niezapomniana wycieczka. Chciałabym podziękować Panu Markowi za piękny czas darowany nam uczestnikom wyjazdu, bo nie często perfekcyjność ma twarz i imię drugiego człowieka.
Magdalena

Ocena:

Dziękuję za wspaniały program wycieczki, doskonale zaplanowany i zrealizowany. Pomimo niewątpliwej intensywności wycieczki, kilka dni wypoczynku w Akapulko i Cancun pozwoliło mi się zregenerować. Jak na tak krótki okres czasu zobaczyłam kompleksowy przekrój Meksyku, zarówno pod względem zabytków jak i kultury, przyrody i charakteru mieszkańców. Jestem przekonana że nawet najlepszy plan bez głównodowodzącego nie udał by się. Tutaj chciałam bardzo podziękować naszej pilotce Pani Ewie za jej zaangażowanie i fachowość. Będąc wielokrotnie na tego typu imprezach nie spotkałam jeszcze tak doskonałego pilota. Bardzo dziękuję za tak wspaniały wyjazd.
Monika

Ocena:

Dobra organizacja wyjazdu, wszystko "zapięte na ostatni guzik", rewelacyjny pilot.
Sławomir

Ocena:

Polecam tpo biuro z pełnym przekonaniem gdyż nie zawiódł mnie program wycieczki, a fakt, że prowadziła go rewelacyjna pilotka był szczególnie ważny. Braki słów uznania dla profesjonalizmu i zaangażowania. Również kierowca wspaniale i bezpiecznie obwiózł nas, był miły i utrzymywał samochód w czystości.
Robert

Ocena:

POLECAM - dobry program, małe grupy, doskonały pilot.
Karolina

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wyjazdu, mało liczna grupa uczestników. Wycieczka bardzo ciekawa i tutaj ogromne ukłony w stronę pilota wycieczki - pani Kasi. Bardzo dobre, czyste i komfortowe hotele. Wyjeżdżam z biurem już kolejny raz i mogę polecić "z czystym sumieniem" osobom, które lubią komfort i wygodę w czasie podróży. W zaproponowanym przez biuro wyjeździe niczego bym nie zmieniła.
Andrzej

Ocena:

Generalnie lubimy jeździć z LogosTour. Wycieczka do Meksyku była równie interesująca jak inne ze względu na osobę pilota, program, wygodę podróżowania I sympatycznych współuczestników. Mamy doświadczenie z biurami amerykańskimi i Amerykanami. Polskie wycieczki są dynamiczne, amerykańskie bla-bla; Polacy jada żeby zobaczyć, amerykanie żeby się nie zmęczyć.Wiec jeśli czasem jest coś nie tak, nigdy nie narzekamy bo w sumie wrażenia mamy zawsze pozytywne.Jestem pewien, ze Szwajcaria będzie również udaną wycieczką. Pozdrowienia.
Mikołaj

Ocena:

Wycieczka zorganizowana przez LogoTour pozwoliła mi dobrze poznać Meksyk (konsultowałem program z kolegą z Meksyku, który był pod wrażeniem), dzięki pani pilot poznałem wiele ciekawostek po tym kraju. 16 dni zleciało bardzo szybko.
Jolanta

Ocena:

Organizacja we wszystkich miejscach pobytu bardzo dobra, szybka i sprawna głównie dzięki zorganizowaniu pilota.
Elżbieta

Ocena:

Wysoki poziom organizacyjny, świetna wiedza pilota na temat zwiedzanych miejsc i historii kraju.
Barbara

Ocena:

Skorzystaliśmy z usług Logostour po raz 4 i jesteśmy zadowoleni.
Marek

Ocena:

Plusy: - super przewodnik - profesjonalne podejście do organizacji wycieczki - dobry program - małe grupy - dobra cena Co zmienić: - hotel w Meridzie - wydłużyć wypoczynek w Cancun
Zdzisława

Ocena:

Ciekawe trasy i w miarę możliwości zawsze mozna się spodziewać zobaczenia dodatkowych rzeczy nie objętych programem.
Renata

Ocena:

Biuro godne polecenia, bardzo dobra organizacja, sumienność. Dla mnie zbyt mało czasu na zwiedzanie Chichen Itza
Dorota

Ocena:

Uwielbiam Biuro Turystyki LogosTour :) !!! Profesjonalni w każdym calu.
Renata

Ocena:

Solidne biuro, dobra trasa, realizacja programu, super przewodnicy.
Barbara

Ocena:

Jestem strzelcem jako Strzelec kocham podróże, przygody i aktywny wypoczynek. Kiedy zaczęłam podróżować wystarczały mi wyjazdy pobytowe z kilkoma wycieczkami fakultatywnymi ale z czasem zaczęłam się nudzić i chciałam czegoś więcej. Korzystałam z wielu oferty z różnym skutkiem. Kilka lat temu szukając ofert przypomniałam sobie, że kiedyś było biuro ZNP, które oferowało ciekawe wycieczki. Poprosiłam o katalog, a gdy go otrzymałam, przeczytałam jak dobrą książkę od początku do końca – nie mogłam się zdecydować, najlepiej pojechałabym wszędzie. Pierwszy raz pojechałam z Logostourem do Indii i Nepalu – była to wyprawa mojego życia(jak każda następna). Dobrze zorganizowana trasa, w miarę dobre hotele jak na warunki indyjskie, dobry pilot i tak też było na kolejnych wyprawach z Waszym Biurem. W tym roku postanowiłam zwiedzić Meksyk i jestem zachwycona. Bogaty program, ciekawe Miejsca, dobrze zorganizowana trasa, bardzo wygodny autokar, bardzo ładne hotele no i pilot – pilot z górnej półki Pan Darek - zorganizowany, koleżeński, stanowczy, od początku potrafił zintegrować grupę i wyprowadzić miłą, koleżeńską atmosferę wśród uczestników, a to bardzo ważna cecha. Pilot o bardzo dużym zasobie wiedzy, którą potrafił przekazać w ciekawy sposób i zarazić nas swoja pasją- zwiedzaniem. Podziękowania dla pilota za to, że podróż okazała się ciekawsza niż opisana w katalogu. Właśnie planujemy kolejną wyprawę w świat.
Ewa

Ocena:

Biuro realizuje ciekaw wycieczki w atrakcyjny sposób dla turystów lubiących aktywny wypoczynek.
Anita

Ocena:

Bardzo ciekawa trasa wycieczki oraz bardzo kompetentni i sympatyczni piloci/przewodnicy.
Maciej

Ocena:

Profesjonalnie zorganizowana wycieczka. Odpowiedzialny pilot. Ciekawy program wycieczki.
Magdalena

Ocena:

Bardzo szeroka oferta, doskonały pilot, bezpieczny transport. dostosowany program imprezy do możliwości uczestników.
Beata

Ocena:

Dziękujemy serdecznie za wspaniale zorganizowany program wycieczki Meksyk-Yukatan styczeń 2017. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ciekawego programu , wspaniałej organizacji , genialnej wprost opieki pilota Darka, który fantastycznie panując nad grupą potrafił stworzyć wręcz rodzinną atmosferę, która dopełniała bogate wrażenia jakie niosły ze sobą kolejne bardzo różnorodne atrakcje przewidziane programem. Wśród różnorodności programowych można było w stosunkowo krótkim czasie zapoznać się z przeszłością i teraźniejszością Meksyku, który jest wyjątkowo bogaty historycznie, geograficznie, socjologicznie i kulturowo. W komfortowej temperaturze zwiedzaliśmy i duże aglomeracje i mniejsze kolonialne, przeurocze, pełne swoistego klimatu miasteczka oraz małe klimatyczne osady, ale też nieskończoną ilość miast i osad liczących ponad tysiąc lat - takiej ilości piramid i obiektów im towarzyszących nie spodziewaliśmy się zobaczyć. Pięknej architektury, przebogato zdobione, fantastycznie utrzymane, tętniące życiem duchowym świątynie chrześcijańskie były również mocnym atutem programu. Dodatkowo fantastyczna przyroda w naturalnej postaci - dżungla, kaniony, przełomy rzek, wulkany, góry kilometrami porośnięte kaktusami, wybrzeża dwóch oceanów , kurorty o minionych i teraźniejszych czasach rozkwitu, wybrzeże karaibskie. I przede wszystkim ludzie, ludzie, którzy są w pełni naturalni, urokliwi, dbający o swoją kulturę, tradycję, ludzie pełni wiary chrześcijańskiej, którą widać i słychać i czuć w codziennym życiu, ludzie oddani Matce Bożej z Guadalupe, która to również dla wielu z naszej grupy była głównym celem podróży i która odwzajemniła się doskonałą opieką bowiem cały program został zrealizowany w nadzwyczajnej łatwości i przyjemności. Dziękujemy również za prezent niespodziankę , który pocztowo otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu, jest on dopełnieniem tych wspaniałych chwil, jakie dzięki Waszemu biuru udało nam się przeżyć. Polecamy wszystkim LogosTour i jego małe grupy i mamy Was na uwadze w kolejnych planowanych naszych podróżach. Pozdrawiam serdecznie:)
Justyna

Ocena:

Świetna organizacja, małe grupy, zwiedzanie miejsc, których inne biura nie mają w programie, wysokie kompetencje organizacyjne oraz wiedza pilota.
Anna

Ocena:

Szanowni Państwo Chcemy podziękować za wspaniałą podróż do Meksyku. Świetnie zaplanowany program, sprawna organizacja, niezapomniany pilot – p. Darek. Przygotował dla nas mnóstwo informacji, dbał o nas i był naszym oparciem. Dziękujemy za tak wspaniała opiekę. Mamy nadzieję skorzystać z waszej oferty i podróżować razem z p. Darkiem.
Ula

Ocena:

Polecam głównie za: dobór formy i miejsc godnych zwiedzenia, za dobry poziom usług, dobry wybór hoteli zlokalizowanych na ogół w bliskiej odległości od centrum.

Wakacje w Meksyku – kraju o wielu obliczach!

Wycieczki – Meksyk – odkryj skarbnicę dziedzictwa Majów i przeżyj spotkanie z niesamowitą architekturą!
Meksyk
4,7 5 1 25