× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

WYJAZD INCENTIVE - INWESTYCJA W TWOJĄ FIRMĘ

Zwiększ lojalność pracowników oraz wzmocnij wizerunek firmy i relacje biznesowe podczas jednej wspólnej podróży.
×

ODKRYJ WYJAZDY INCENTIVE
- PODRÓŻE, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA BIZNES

Pracownicy i Klienci są fundamentem istnienia każdej firmy. Podczas unikalnego wyjazdu incentive Twój zespół zintegruje się, skoncentruje na dążeniu do sukcesu i zyska nowe umiejętności, które znacząco podniosą jakość jego pracy. Z kolei Twoi Klienci wrócą z podróży przekonani o najwyższej jakości Twojej marki, co umocni Wasze relacje biznesowe.

KAŻDY WYJAZD PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNIE

Program każdego wyjazdu incentive tworzymy kierując się profilem Klienta oraz celem, jaki ma spełnić wspólna podróż. 35-letnie doświadczenie oraz kreatywny zespół gwarantują wyróżniające się spośród innych ofert oryginalnością i atrakcyjną ceną. Na sukces składają się: doskonale dobrany kierunek podróży, rozrywki dostosowane do profilu uczestników oraz charakterystyczna dla nas dbałość o najmniejszy szczegół wyprawy.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze priorytety to perfekcyjnie przygotowany projekt oraz najwyższe bezpieczeństwo Klientów. Jesteśmy stabilną finansowo firmą z 35-letnim doświadczeniem. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Za cel stawiamy sobie pełne zadowolenie z podróży oraz troska o zdobycie zaufania naszych Klientów.

POZNAJ CHARAKTER
WYJAZDÓW INCENTIVE

 • Wyjazdy motywacyjne

  Nagródź efektywną pracę pracowników i jednocześnie zwiększ ich lojalność. Doceniony pracownik czuje się bardziej związany z firmą, co bezpośrednio przekłada się na jego wyniki. Proponujemy różnorodne rozrywki, m.in. kurs jazdy bolidami F1 na znanych torach wyścigowych, połów merlinów u wybrzeży Afryki czy weekend dla duszy w SPA.

 • Konferencje

  Przygotowanie dopracowanej w każdym szczególe konferencji jest wyzwaniem i pracą, w którą zaangażowanych jest często nawet kilkanaście osób. Nasz zespół tworzą doświadczeni pasjonaci w pełni angażujący się w prace. Z sukcesem realizujemy każdy pomysł Klienta, starannie planujemy działania i troszczymy się o każdy element projektu.

 • Wyjazdy biznesowe

  Wyjazdy biznesowe nawet dla niewielkiej ilości osób wymagają perfekcyjnej dbałości o każdy szczegół. Przez 24 godziny na dobę dokładamy starań, aby błyskawicznie reagować na potrzeby Klienta. Jest to możliwe dzięki świetnej koordynacji działań i doskonałej znajomości miejsca, w którym organizowane jest spotkanie.

 • Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi

  Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi to gwarancja niezapomnianych wspomnień i emocji. Dodatkowo podkreślą prestiż Twojej firmy poprzez udział w światowym wydarzeniu. Podczas tych zazwyczaj krótkich pobytów maksymalnie wykorzystujemy czas na poznanie miejsca, w którym odbywa się wydarzenie.

 • Team building

  Zgrany zespół umiejący skutecznie się komunikować i współpracować nawet pod presją czasu jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Imprezy zawierające elementy team buildingu zwiększą skuteczność Twoich pracowników. W niecodziennych okolicznościach poprzez zabawę nauczą się budować pozytywne relacje i wspólnie rozwiązywać konflikty w grupie.

 • Wyjazdy z elementami CSR (Corporate Social Responsibility)

  Z usług i produktów firm działających etycznie i odpowiedzialnie chętniej korzystają klienci, a ich pracownicy wydajniej pełnią swoje obowiązki. Dlatego niemal każdy z wyjazdów incentive zawiera elementy CSR, dzięki którym Twoi pracownicy łączą pracę na rzecz lokalnych społeczności z zabawą i poznawaniem miejscowych zwyczajów.

 • Nagrody dla zwycięzców wewnętrznych konkursów firmowych

  Elementem szczególnie zachęcającym do wzięcia udziału w wewnętrznym konkursie firmowym jest atrakcyjna wycieczka. Twoi pracownicy dołożą starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i wybrać się w wymarzoną podróż. To również niebanalny sposób na nagrodzenie wyjątkowo lojalnego współpracownika czy partnera biznesowego.

POZNAJ BIURO TURYSTYCZNE
KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Stabilna polska firma z ponad 37-letnią tradycją i doświadczeniem

Jesteśmy jednym z pierwszych biur w Polsce, które zorganizowało wycieczki zagraniczne dla naszych rodaków. Do dzisiaj jakość naszych podróży nie ma sobie równych.

Doświadczenie w organizacji podróży kulturowo-poznawczych na 7 kontynentach świata

Tylko z nami zwiedzisz każdy z kontynentów i ruszysz w podróż dookoła świta. Wiemy, co warto zobaczyć i przeżyć – dzisiaj chcemy pokazać to Tobie.

Najwyższa jakość usług

Dbamy o najmniejszy szczegół Twojej podróży i pobytu. Program każdej wycieczki mieści w sobie bogactwo atrakcji i przeżyć, a nasi piloci towarzyszą Ci już w samolocie ( z wyjątkiem RPA, gdzie czeka na Ciebie lokalny polskojęzyczny przewodnik).

Znakomita znajomość lokalnych realiów i kultury

Wiemy, co zrobić, aby kontakt z lokalnym kolorytem i kulturą był wyjątkowo bliski. Tak niezwykłe przeżycia zapewnia wieloletnie doświadczenie i piloci z prawdziwą pasją.

Bezpieczeństwo

Na bieżąco sprawdzamy informacje płynące z całego świata i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa naszym Klientom.

Rzetelna organizacja wyjazdów

Podróże z nami to czysta przyjemność. Możesz całkowicie skupić się na swoich doznaniach i przeżyciach, a o wszystkie formalności zadbamy my.

Zaufana, wiarygodna marka na rynku turystycznym

Dzięki ponad trzem dekadom istnienia na rynku zyskaliśmy zaufanie i uznanie setek tysięcy Klientów, powracających do nas co roku , a jakość naszych wycieczek jest stawiana za przykład.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Słuchamy Twoich opinii i potrzeb, aby stworzyć wycieczki Twoich marzeń. Naszym priorytetem jest zadowolenie z każdej wyprawy i najwyższy komfort podróży.

Kompetentni pracownicy

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy zawsze szukają optymalnych rozwiązań i zaskakujących propozycji dopasowanych do Ciebie. Z uśmiechem pomogą wybrać Ci idealny kierunek podróży.

BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów