× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

WYJAZD INCENTIVE - INWESTYCJA W TWOJĄ FIRMĘ

Zwiększ lojalność pracowników oraz wzmocnij wizerunek firmy i relacje biznesowe podczas jednej wspólnej podróży.
×

ODKRYJ WYJAZDY INCENTIVE
- PODRÓŻE, KTÓRE WPŁYWAJĄ NA BIZNES

Pracownicy i Klienci są fundamentem istnienia każdej firmy. Podczas unikalnego wyjazdu incentive Twój zespół zintegruje się, skoncentruje na dążeniu do sukcesu i zyska nowe umiejętności, które znacząco podniosą jakość jego pracy. Z kolei Twoi Klienci wrócą z podróży przekonani o najwyższej jakości Twojej marki, co umocni Wasze relacje biznesowe.

KAŻDY WYJAZD PRZYGOTOWUJEMY INDYWIDUALNIE

Program każdego wyjazdu incentive tworzymy kierując się profilem Klienta oraz celem, jaki ma spełnić wspólna podróż. 37-letnie doświadczenie oraz kreatywny zespół gwarantują wyróżniające się spośród innych ofert oryginalnością i atrakcyjną ceną. Na sukces składają się: doskonale dobrany kierunek podróży, rozrywki dostosowane do profilu uczestników oraz charakterystyczna dla nas dbałość o najmniejszy szczegół wyprawy.

BEZPIECZEŃSTWO

Nasze priorytety to perfekcyjnie przygotowany projekt oraz najwyższe bezpieczeństwo Klientów. Jesteśmy stabilną finansowo firmą z 37-letnim doświadczeniem. Uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Za cel stawiamy sobie pełne zadowolenie z podróży oraz troska o zdobycie zaufania naszych Klientów.

POZNAJ CHARAKTER
WYJAZDÓW INCENTIVE

 • Wyjazdy motywacyjne

  Nagródź efektywną pracę pracowników i jednocześnie zwiększ ich lojalność. Doceniony pracownik czuje się bardziej związany z firmą, co bezpośrednio przekłada się na jego wyniki. Proponujemy różnorodne rozrywki, m.in. kurs jazdy bolidami F1 na znanych torach wyścigowych, połów merlinów u wybrzeży Afryki czy weekend dla duszy w SPA.

 • Konferencje

  Przygotowanie dopracowanej w każdym szczególe konferencji jest wyzwaniem i pracą, w którą zaangażowanych jest często nawet kilkanaście osób. Nasz zespół tworzą doświadczeni pasjonaci w pełni angażujący się w prace. Z sukcesem realizujemy każdy pomysł Klienta, starannie planujemy działania i troszczymy się o każdy element projektu.

 • Wyjazdy biznesowe

  Wyjazdy biznesowe nawet dla niewielkiej ilości osób wymagają perfekcyjnej dbałości o każdy szczegół. Przez 24 godziny na dobę dokładamy starań, aby błyskawicznie reagować na potrzeby Klienta. Jest to możliwe dzięki świetnej koordynacji działań i doskonałej znajomości miejsca, w którym organizowane jest spotkanie.

 • Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi

  Wyjazdy związane z wydarzeniami sportowymi i kulturalnymi to gwarancja niezapomnianych wspomnień i emocji. Dodatkowo podkreślą prestiż Twojej firmy poprzez udział w światowym wydarzeniu. Podczas tych zazwyczaj krótkich pobytów maksymalnie wykorzystujemy czas na poznanie miejsca, w którym odbywa się wydarzenie.

 • Team building

  Zgrany zespół umiejący skutecznie się komunikować i współpracować nawet pod presją czasu jest kluczem do sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Imprezy zawierające elementy team buildingu zwiększą skuteczność Twoich pracowników. W niecodziennych okolicznościach poprzez zabawę nauczą się budować pozytywne relacje i wspólnie rozwiązywać konflikty w grupie.

 • Wyjazdy z elementami CSR (Corporate Social Responsibility)

  Z usług i produktów firm działających etycznie i odpowiedzialnie chętniej korzystają klienci, a ich pracownicy wydajniej pełnią swoje obowiązki. Dlatego niemal każdy z wyjazdów incentive zawiera elementy CSR, dzięki którym Twoi pracownicy łączą pracę na rzecz lokalnych społeczności z zabawą i poznawaniem miejscowych zwyczajów.

 • Nagrody dla zwycięzców wewnętrznych konkursów firmowych

  Elementem szczególnie zachęcającym do wzięcia udziału w wewnętrznym konkursie firmowym jest atrakcyjna wycieczka. Twoi pracownicy dołożą starań, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki i wybrać się w wymarzoną podróż. To również niebanalny sposób na nagrodzenie wyjątkowo lojalnego współpracownika czy partnera biznesowego.

POZNAJ BIURO TURYSTYCZNE
KTÓREMU MOŻESZ ZAUFAĆ

Stabilna polska firma z ponad 37-letnią tradycją i doświadczeniem

Jesteśmy jednym z pierwszych biur w Polsce, które zorganizowało wycieczki zagraniczne dla naszych rodaków. Do dzisiaj jakość naszych podróży nie ma sobie równych.

Doświadczenie w organizacji podróży kulturowo-poznawczych na 7 kontynentach świata

Tylko z nami zwiedzisz każdy z kontynentów i ruszysz w podróż dookoła świta. Wiemy, co warto zobaczyć i przeżyć – dzisiaj chcemy pokazać to Tobie.

Najwyższa jakość usług

Dbamy o najmniejszy szczegół Twojej podróży i pobytu. Program każdej wycieczki mieści w sobie bogactwo atrakcji i przeżyć, a nasi piloci towarzyszą Ci już w samolocie ( z wyjątkiem RPA, gdzie czeka na Ciebie lokalny polskojęzyczny przewodnik).

Znakomita znajomość lokalnych realiów i kultury

Wiemy, co zrobić, aby kontakt z lokalnym kolorytem i kulturą był wyjątkowo bliski. Tak niezwykłe przeżycia zapewnia wieloletnie doświadczenie i piloci z prawdziwą pasją.

Bezpieczeństwo

Na bieżąco sprawdzamy informacje płynące z całego świata i Ministerstwa Spraw Zagranicznych, aby zapewnić 100% bezpieczeństwa naszym Klientom.

Rzetelna organizacja wyjazdów

Podróże z nami to czysta przyjemność. Możesz całkowicie skupić się na swoich doznaniach i przeżyciach, a o wszystkie formalności zadbamy my.

Zaufana, wiarygodna marka na rynku turystycznym

Dzięki ponad trzem dekadom istnienia na rynku zyskaliśmy zaufanie i uznanie setek tysięcy Klientów, powracających do nas co roku , a jakość naszych wycieczek jest stawiana za przykład.

Indywidualne podejście do każdego Klienta

Słuchamy Twoich opinii i potrzeb, aby stworzyć wycieczki Twoich marzeń. Naszym priorytetem jest zadowolenie z każdej wyprawy i najwyższy komfort podróży.

Kompetentni pracownicy

Nasi pracownicy to specjaliści, którzy zawsze szukają optymalnych rozwiązań i zaskakujących propozycji dopasowanych do Ciebie. Z uśmiechem pomogą wybrać Ci idealny kierunek podróży.

BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów