× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki na Sri Lankę

Sri Lanka – wycieczki po najbardziej malowniczych terenach Azji Południowej… Wczasy na Sri Lance to doskonały pomysł dla osób poszukujących egzotycznych wycieczek. Sri Lanka, położona na wyspie Cejlon, to kraina, która ma bogatą faunę, dobrze ukształtowaną linię brzegową i jedne z najpiękniejszych na świecie raf koralowych. Państwo to jest jednym z największych producentów herbaty. Wycieczka na Sri Lankę to zatem niepowtarzalna okazja do skosztowania dobrego gatunkowo herbacianego napoju. To również możliwość odwiedzenia intrygujących miejsc: parku narodowego Sinharaja Forest Reserve, skalnej fortecy (słynnej „lwiej skały”) w Sigiriya, świątyń buddyjskich w Kolombo, a także przepięknych plaż oblanych wodami Oceanu Indyjskiego. Sri Lanka – wakacje w krainie malowniczych jezior i zapierających dech w piersiach cejlońskich pejzaży!


4,7
OCENA OGÓLNA
10 opiniiŻaneta

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, niewielkie grupy uczestników.
Małgorzata

Ocena:

Rzetelność, perfekcyjna organizacja, solidy poziom, ogromna wiedza i kompetencje pilotki.
Zofia

Ocena:

Wszystko była bardzo dobrze zorganizowane oraz baza noclegowa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie.
Małgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!
Urszula

Ocena:

Z Logos Tourem byłam jeż wielokrotnie i chętnie polecam go znajomym. Dobre zaplanowanie trasy, dobre hotele. Dzięki opiece pilota czułam się bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo ważne.
Gabriela

Ocena:

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie wyprawy na Sri Lankę. Impreza bardzo się podobała a najwyższe słowa uznania dla naszego pilota Andrzeja. Bardzo się starał przekazać jak najwięcej informacji o rzeczach i miejscach przez nas odwiedzanych. Niezwykle pomocny był miejscowy przewodnik , bardzo kompetentny, który wszelkie formalności załatwiał z wyprzedzeniem. Nigdzie nie musieliśmy czekać w kolejkach. Ogólnie impreza bardzo udana i sądzimy, że skorzystamy z innych Waszych ofert.
Tamara

Ocena:

Polecam wycieczkę, że względu na małe grupy, niezłe hotele, dobrzy przewodnicy.
Wanda

Ocena:

Super wyprawa. Jestem bardzo zadowolona z moich trzech podróży zorganizowanych przez LogosTour. Polecam wszystkim znajomym.
Anna

Ocena:

Zabrakło opcji wyboru zakwaterowania na Malediwach. Szkoda, że wcześniej nie wiedzieliśmy, że można zrobić upgrade do np. Watervilla. Udało nam się to z pomocą przewodnika. Taka opcja przy Malediwach jest istotna. Każdy wyobraża sobie, że Malediwy to domki na wodzie. Poza tym organizacja SUPER. Z pewnością polecielibyśmy to biuro znajomym.
Beata

Ocena:

Polecam ! Małe grupy, sumienna realizacja programu.
Sri Lanka
4,7 5 1 10