× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki na Sri Lankę

Sri Lanka – wycieczki po najbardziej malowniczych terenach Azji Południowej… Wczasy na Sri Lance to doskonały pomysł dla osób poszukujących egzotycznych wycieczek. Sri Lanka, położona na wyspie Cejlon, to kraina, która ma bogatą faunę, dobrze ukształtowaną linię brzegową i jedne z najpiękniejszych na świecie raf koralowych. Państwo to jest jednym z największych producentów herbaty. Wycieczka na Sri Lankę to zatem niepowtarzalna okazja do skosztowania dobrego gatunkowo herbacianego napoju. To również możliwość odwiedzenia intrygujących miejsc: parku narodowego Sinharaja Forest Reserve, skalnej fortecy (słynnej „lwiej skały”) w Sigiriya, świątyń buddyjskich w Kolombo, a także przepięknych plaż oblanych wodami Oceanu Indyjskiego. Sri Lanka – wakacje w krainie malowniczych jezior i zapierających dech w piersiach cejlońskich pejzaży!


4,7
OCENA OGÓLNA
9 opiniiŻaneta

Ocena:

Bardzo dobra organizacja wycieczek, niewielkie grupy uczestników.
Zofia

Ocena:

Wszystko była bardzo dobrze zorganizowane oraz baza noclegowa i wyżywienie na bardzo wysokim poziomie.
Wanda

Ocena:

Super wyprawa. Jestem bardzo zadowolona z moich trzech podróży zorganizowanych przez LogosTour. Polecam wszystkim znajomym.
Tamara

Ocena:

Polecam wycieczkę, że względu na małe grupy, niezłe hotele, dobrzy przewodnicy.
Małgorzata

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, realizacja programu 100%, pilot - rewelacja!!!
Małgorzata

Ocena:

Rzetelność, perfekcyjna organizacja, solidy poziom, ogromna wiedza i kompetencje pilotki.
Urszula

Ocena:

Z Logos Tourem byłam jeż wielokrotnie i chętnie polecam go znajomym. Dobre zaplanowanie trasy, dobre hotele. Dzięki opiece pilota czułam się bezpiecznie, co jest dla mnie bardzo ważne.
Beata

Ocena:

Polecam ! Małe grupy, sumienna realizacja programu.
Gabriela

Ocena:

Bardzo chcielibyśmy podziękować za zorganizowanie wyprawy na Sri Lankę. Impreza bardzo się podobała a najwyższe słowa uznania dla naszego pilota Andrzeja. Bardzo się starał przekazać jak najwięcej informacji o rzeczach i miejscach przez nas odwiedzanych. Niezwykle pomocny był miejscowy przewodnik , bardzo kompetentny, który wszelkie formalności załatwiał z wyprzedzeniem. Nigdzie nie musieliśmy czekać w kolejkach. Ogólnie impreza bardzo udana i sądzimy, że skorzystamy z innych Waszych ofert.
Sri Lanka
4,7 5 1 9