× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Brazylii

Brazylia to fascynujący kraj kontrastów. Z jednej strony jest to państwo najlepszych piłkarzy świata, z drugiej niesamowita kraina, w której wciąż można zetknąć się z indiańskimi tradycjami. Meandry Amazonki, bujna przyroda, a także imponujące zabytki czekają tu na turystów z całego świata. Godnym uwagi miejscem, które można zobaczyć w trakcie wycieczki do Brazylii, jest przede wszystkim Rio de Janeiro, malowniczo usytuowana metropolia pośród gór, zachwycająca egzotycznymi plażami. Brazylia to jednak nie tylko piaszczyste plaże i karnawałowa stolica świata. Wycieczki organizowane w ten zakątek Ameryki dają również możliwość ucieczki od cywilizacji, chociażby za sprawą Archipelagu Fernando de Noronha, najpiękniejszego archipelagu Ameryki Południowej. Brazylia to także wspaniały Wodospad Iguazu, na granicy brazylijsko-argentyńskiej, miasto Natal położone wśród wydm, idylliczna wyspa Boipeba i wiele innych fascynujących miejsc.


4,8
OCENA OGÓLNA
27 opiniiDanuta

Ocena:

Dobra organizacja i kompetencje pilota. Dobra organizacja imprezy.
Marek

Ocena:

Dobra organizacja oraz pokazanie tego, co zasługuje na zwiedzanie.
Krzysztof

Ocena:

W dniu wczorajszym wróciliśmy z naszej kolejnej dalekiej wycieczki z Logos Tour-em, tym razem do Argentyny i Brazylii. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam zwiedzania świata w tak wspaniały sposób. Pragniemy poinformować, że jak zawsze była to wyprawa pod każdym względem świetnie zorganizowana i zrealizowana. Daliśmy już temu wyraz w wypełnionej ankiecie, zaznaczając najwyższe oceny we wszystkich polach. Tym niemniej chcielibyśmy dodatkowo, z prawdziwą przyjemnością, podkreślić wielką rolę naszego pilota Pana Mariusza w tym znakomitym sukcesie podróży. Pan Mariusz posiada ogromną wiedzę dotyczącą zwiedzonych przez nas krajów i co równie ważne – potrafi przekazywać ją w sposób niezwykle interesujący i przystępny. Nie zawsze spotyka się kogoś kto z takim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę, jest tak uczynny i przy tym bardzo sympatyczny w bezpośrednich kontaktach.
Dariusz

Ocena:

Solidna usługa za rozsądną cenę. Wycieczka spełniła moje oczekiwania.
Krystyna

Ocena:

Bardzo dobra, udana wycieczka jak i inne, na których byliśmy z LogosTourem.
Anna

Ocena:

Byłam uczestnikiem wyjazdu do Chile – Argentyna – Urugwaj – Paragwaj – Brazylia organizowanym przez Państwa biuro. Chciałam podziękować za tak dobrze zorganizowaną imprezę. Ciekawy program, dobra organizacja, dobrzy lokalni przewodnicy. Słowa uznania dla pilota p. Marcina za profesjonalizm oraz a może przede wszystkim za czas poświęcony wszystkim uczestnikom, również poza programem imprezy.
Krystyna

Ocena:

Logos nigdy mnie nie zawiódł w wycieczkach, w których uczestniczyłam.
Kamila

Ocena:

Dobry, spójny program i rzetelny, obowiązkowy pilot.
Tomasz

Ocena:

olbrzymia wiedza pilota, na temat zwiedzanych miejsc. Zdecydowanie polecę LT znajomym.
Grażyna

Ocena:

Bardzo dobra organizacja, dobre zakwaterowanie, wysoka jakość, miłe niespodzianki.
Katarzyna

Ocena:

Było super, na pewno powtórzymy taki wyjazd :) Szczególne brawa dla pilotki za świetne radzenie sobie z problematycznymi uczestnikami wycieczki.
Grzegorz

Ocena:

Witam, Chciałbym ta drogą wyrazić swoje uznanie i podziękowanie za super profesjonalne przygotowanie wycieczki. Pan Łukasz, ogromną wiedzę i doświadczenie, profesjonalnie opiekował się cała grupa, przekazywał wiele informacji i ciekawostek, w miarę możliwości rozszerzając program. Jednocześnie pan Łukasz bardzo sprawnie organizował wszelkie sprawy ,,administracyjne” Pan Łukasz w pełni rekompensował ,,niedostatki” niektórych lokalnych przewodników (szczególnie przewodnika w Rio de Janeiro) jak i niekompetentnej obsługi hotelowej w Rio. Chciałbym również podziękować za wspaniałe przeżycia kulinarne, które powinny być chyba wyszczególnione w katalogu, jako atut wycieczki.
Jolanta

Ocena:

Ciekawa trasa, profesjonalny pilot o dużej wiedzy na temat zwiedzanych miejsc, bardzo dobry kontakt z uczestnikami, wyjątkowa opieka.
Iwona

Ocena:

Bardzo dobrze ułożony program, dodatkowo proponowane atrakcje, które wynikają z nagle pojawiających się okazji.
Maria

Ocena:

Ciekawe trasy, dobra obsługa, świetna lokalizacja hoteli.
Arkadiusz

Ocena:

Jakość obsługi na najwyższym poziomie, bogaty program, profesjonalni piloci.
Hanna

Ocena:

Ciekawe trasy wycieczek, przeloty liniami rejsowymi, a nie czarterem, dobra lokalizacja hoteli.
Ewa

Ocena:

Szanowni Państwo, Miałam przyjemność wziąć udział (wraz z mężem) w organizowanej przez Państwa wycieczce do Brazylii i chciałabym bardzo, bardzo Państwu podziękować za wspaniałe wakacje! Kolejny raz nie zawiedliśmy się na LogosTourze i przeżyliśmy wspaniałą przygodę na bezdrożach (drogach) Brazylii. Za Państwa pośrednictwem chciałabym również jeszcze raz bardzo podziękować naszemu pilotowi Mirkowi, który bardzo profesjonalnie, miło i sympatycznie poprowadził waszą grupę. Było naprawdę super i już planuję kolejne wakacje z Państwem w przyszłym roku. Myślimy o Etiopii lub Kenii/ Tanzanii, a może jeszcze coś innego?
Bogusław

Ocena:

Sprawdzona marka, zrealizowany program, dobra informacja = brak "ściemniania" o wyjazdach.
Bożena

Ocena:

Dobra organizacja i wyczerpująca realizacja programu.
Mirosława

Ocena:

Całość przygotowana profesjonalnie. Bardzo dobra organizacja, bardzo dobry pilot.
Krzysztof

Ocena:

Jak dotychczas profesjonalni piloci. Biuro realizuje nasze potrzeby dotyczące podróży i zwiedzania świat. Wysoka jakość obsługi.
Krystyna

Ocena:

Biuro jest wiarygodne, dobrzy piloci, organizacja tras i atrakcji zadowalająca w pełni.
Jacek

Ocena:

Znakomici piloci, interesujące trasy, profesjonalna organizacja.
Halina

Ocena:

Bogaty program, bardzo dobra opieka pilota, duża ilość przekazywanych informacji oraz dbałość o uczestników.
Ewa

Ocena:

Biuro rzetelne, nigdy się nie zawiodłam. Wyjazd dobrze zorganizowany, pilot świetnie przygotowany, dbał o całą grupę. Wykazał się ogromną wiedzą na temat zwiedzanych miejsc. Plusem jest konkurencyjna cena i ilość zwiedzanych miejsc podczas jednej wycieczki.
Anna

Ocena:

Polecam ze względu na profesjonalnych pilotów, bogaty i atrakcyjny program, dobre hotele i liczne atrakcje.
Brazylia
4,8 5 1 27