× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Gruzji

Gruzja jest chyba jednym z najbardziej tajemniczych krajów Europy, leżącym właściwie na styku Europy i Azji. Znajdziemy tam wiele ciekawych pod względem turystycznym miejsc. Wycieczka objazdowa z biurem turystyk LogosTour po Gruzji pozwoli zobaczyć, jak mocno zakorzenione są tam tradycje chrześcijańskie, liczące sobie prawie dwa tysiące lat, oraz zwiedzić największe zabytki Gruzji i zakosztować wyjątkowych specjałów gruzińskiej kuchni. Podstawowym punktem zwiedzania Gruzji podczas wszelkiego rodzaju wycieczek i wyjazdów turystycznych jest Tibilisi, stolica kraju, będąca miastem kontrastów, gdzie nowoczesność miesza się z tradycją. Na turystów czekają tu zabytki takie jak Sobór Trójcy Świętej, świątynia Anczischati z VI wieku czy monumentalna statua Matki Gruzji. Nad miastem wznosi się zaś twierdza Narikala. Oprócz Tibilisi koniecznie trzeba pojechać nad morze, do Batumi oraz wybrać się na wyprawę w góry gruzińskie czy, na Kaukaz. Znajdziemy tam między innymi starożytne miasta wykute w skalnych zboczach – Wardzia i Uplisciche.


4,8
OCENA OGÓLNA
6 opiniiMieczysław

Ocena:

Mam bardzo dobre wspomnienia z wycieczek organizowanych przez biuro.
Alicja

Ocena:

Dobre biuro organizujące wycieczki w profesjonalny sposób.
Olga

Ocena:

Program wycieczki jest bardzo ciekawy i bogaty. Wycieczkę oceniamy wysoko za pełen profesjonalizm biura.
Jadwiga

Ocena:

To był mój kolejny wyjazd z tym biurem i wracam jak zwykle zadowolona, myślę, że to wystarczający powód by jeszcze raz w przyszłości pojechać.
Olga

Ocena:

Ciekawa trasa wycieczki. Program wycieczki został stworzony w taki sposób, by pokazać różnorodność kraju zarówno pod względem przyrodniczym jak i kulturowym. Ponadto wycieczka intensywna i bardzo dobrze zorganizowana. Wysoki komfort i małe grupy.
Irena

Ocena:

Jest to moje ulubione biuro, z którym podróżuje od ponad 20 lat.

Fascynujące krajobrazy Kaukazu, skalne miasta oraz kosmopolityczna, kontrastowa stolica – Tibilisi. Jedź z LogosTour do Gruzji i odkrywaj jej uroki.
Gruzja
4,8 5 1 6