× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Niestety, nie udało się nam znaleźć tego, czego szukasz.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami wycieczek dla koneserów lub wycieczkami egzotycznymi na 7 kontynentów.

Wycieczki dla koneserów

Od podróży wymagasz więcej niż inni? Na wycieczkach lubisz się czuć ekskluzywnie i naprawdę wyjątkowo? Chcesz poznać każdy szczegół zagranicznych kultur – co więcej, chcesz być aktywnym ich uczestnikiem, a nie tylko biernym obserwatorem? Masz wrażenie, że nie zapewni Ci tego żadne biuro podróży? Logos Tour ma coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź ofertę dla Koneserów – czyli ofertę luksusowych wycieczek, przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających Klientach! Podróż z nami to coś więcej niż zwykła turystyka – tu liczy się doświadczenie, niezaspokojona chęć poznania świata z bliska oraz staranność w doborze atrakcji względem Twoich preferencji! Z nami poznasz aspekty podróżowania na możliwie najwyższym poziomie. Naszą ofertę bez wątpienia można określić mianem premium! To w naszej ofercie... [czytaj więcej] znajdziesz między innymi podróż oszklonym pociągiem przez Alaskę lub pociągiem „Carska Rosja” przez osiem stref czasowych i dwa kontynenty! Zobaczysz z bliska naturalne środowisko przeróżnych gatunków zwierząt i napotkasz roślinność, której nie doświadczysz nigdzie indziej na świecie. Odwiedzisz najpiękniejsze rezerwaty, parki narodowe i krajobrazowe świata, a następnie wybierzesz się w rejs luksusowym statkiem. Z nami zobaczysz wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju cuda natury i krajobrazy zapierające dech w piersiach, ale również odwiedzisz sielankowe wioski na ustronnych, skalnych zboczach i poznasz lokalny folklor. Spróbujesz regionalnych potraw oraz odwiedzisz lokalne bazary, gdzie spróbujesz oryginalnych miejscowych przysmaków. Poznasz smak, m.in.: prawdziwego nowojorskiego burgera lub argentyńskich steków i chilijskiego wina! Odwiedzisz rajskie plaże, zanurzysz się w wodach mórz i oceanów, zobaczysz najpiękniejsze rafy koralowe, podwodną faunę i florę. Każda wyprawa będzie należała do wyjątkowych, ponieważ zawsze znajdziesz czas na zobaczenie najtrudniej dostępnych zabytków lub niewiarygodnie pięknych krajobrazów. Do Twojej dyspozycji będą wykwintne restauracje, prestiżowe hotele oraz dogodny transport, na możliwie najwyższym poziomie. Sprawimy, żeby każdy dzień był dla Ciebie inspirujący i jedyny w swoim rodzaju. Nasze oferty zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym charakterem oraz przygotowaniem z najstaranniejszą precyzją i smakiem. Z nami poczujesz prawdziwy luksus na wszystkich kontynentach! [zwiń]


5,0
OCENA OGÓLNA
4 opiniiRenata

Ocena:

polecam biuro, które zapewnia doskonałe warunki podróżowania, ciekawy program i wspaniałych pilotów takich jak Pani Joanna.
Włodzimierz

Ocena:

Dobry przewodnik, ciekawa trasa, niewygórowana cena, fajni ludzie w grupie.
Sylwia

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację i umiejętne przekazywanie wiedzy przez pilota.
Regina

Ocena:

Pełen profesjonalizm, małe grupy, dobre hotele, wytrawni piloci.
Wycieczki dla koneserów
5,0 5 1 4