× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Niestety, nie udało się nam znaleźć tego, czego szukasz.
Zachęcamy do zapoznania się z innymi ofertami wycieczek dla koneserów lub wycieczkami egzotycznymi na 7 kontynentów.

Wycieczki dla koneserów

Od podróży wymagasz więcej niż inni? Na wycieczkach lubisz się czuć ekskluzywnie i naprawdę wyjątkowo? Chcesz poznać każdy szczegół zagranicznych kultur – co więcej, chcesz być aktywnym ich uczestnikiem, a nie tylko biernym obserwatorem? Masz wrażenie, że nie zapewni Ci tego żadne biuro podróży? Logos Tour ma coś specjalnie dla Ciebie! Sprawdź ofertę dla Koneserów – czyli ofertę luksusowych wycieczek, przygotowanych z myślą o najbardziej wymagających Klientach! Podróż z nami to coś więcej niż zwykła turystyka – tu liczy się doświadczenie, niezaspokojona chęć poznania świata z bliska oraz staranność w doborze atrakcji względem Twoich preferencji! Z nami poznasz aspekty podróżowania na możliwie najwyższym poziomie. Naszą ofertę bez wątpienia można określić mianem premium! To w naszej ofercie... [czytaj więcej] znajdziesz między innymi podróż oszklonym pociągiem przez Alaskę lub pociągiem „Carska Rosja” przez osiem stref czasowych i dwa kontynenty! Zobaczysz z bliska naturalne środowisko przeróżnych gatunków zwierząt i napotkasz roślinność, której nie doświadczysz nigdzie indziej na świecie. Odwiedzisz najpiękniejsze rezerwaty, parki narodowe i krajobrazowe świata, a następnie wybierzesz się w rejs luksusowym statkiem. Z nami zobaczysz wspaniałe, jedyne w swoim rodzaju cuda natury i krajobrazy zapierające dech w piersiach, ale również odwiedzisz sielankowe wioski na ustronnych, skalnych zboczach i poznasz lokalny folklor. Spróbujesz regionalnych potraw oraz odwiedzisz lokalne bazary, gdzie spróbujesz oryginalnych miejscowych przysmaków. Poznasz smak, m.in.: prawdziwego nowojorskiego burgera lub argentyńskich steków i chilijskiego wina! Odwiedzisz rajskie plaże, zanurzysz się w wodach mórz i oceanów, zobaczysz najpiękniejsze rafy koralowe, podwodną faunę i florę. Każda wyprawa będzie należała do wyjątkowych, ponieważ zawsze znajdziesz czas na zobaczenie najtrudniej dostępnych zabytków lub niewiarygodnie pięknych krajobrazów. Do Twojej dyspozycji będą wykwintne restauracje, prestiżowe hotele oraz dogodny transport, na możliwie najwyższym poziomie. Sprawimy, żeby każdy dzień był dla Ciebie inspirujący i jedyny w swoim rodzaju. Nasze oferty zachwycą Cię swoim niepowtarzalnym charakterem oraz przygotowaniem z najstaranniejszą precyzją i smakiem. Z nami poczujesz prawdziwy luksus na wszystkich kontynentach! [zwiń]


5,0
OCENA OGÓLNA
4 opiniiSylwia

Ocena:

Polecam ze względu na dobrą organizację i umiejętne przekazywanie wiedzy przez pilota.
Regina

Ocena:

Pełen profesjonalizm, małe grupy, dobre hotele, wytrawni piloci.
Włodzimierz

Ocena:

Dobry przewodnik, ciekawa trasa, niewygórowana cena, fajni ludzie w grupie.
Renata

Ocena:

polecam biuro, które zapewnia doskonałe warunki podróżowania, ciekawy program i wspaniałych pilotów takich jak Pani Joanna.
Wycieczki dla koneserów
5,0 5 1 4