× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Szczególnie polecamy

W dzisiejszym świecie czas wolny jest na wagę złota. Jeśli uda Ci się go skutecznie wygospodarować, to zachęcamy Cię do spędzenia go razem z nami! Nasze podróże sprawią, że oderwiesz się na chwilę od codziennych obowiązków, zasmakujesz luksusu i przeżyjesz coś, co zapamiętasz na długo! Zebraliśmy dla Ciebie nasze wyjątkowe propozycje wycieczek, zasługujące na miano niepowtarzalnych i nietuzinkowych! Wszystko po to, by podróż z nami była jednym z najlepszych przeżyć, jakich mogłeś doświadczyć! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie wycieczek do najcudowniejszych zakątków świata, w oparciu o Twoje preferencje, upodobania i najskrytsze marzenia. Poznaj nasze szczególne propozycje, dedykowane właśnie dla Ciebie!


4,7
OCENA OGÓLNA
29 opiniiWinicjusz

Ocena:

Profesjonalizm, dobra logistyka, świetni przewodnicy.
Oktawia

Ocena:

Podczas wieloletniego korzystania z usług biura, nie miałam negatywnych doświadczeń, a wręcz przeciwnie. Programy wycieczek są interesujące, a obsługa profesjonalna.
Wiesława

Ocena:

Bardzo dobra organizacja pobytu w poszczególnych miastach.
Joanna

Ocena:

Trzeba dostosować wymagania, do kraju do jakiego się jedzie. Ja byłam przygotowana na dużo gorsze warunki, wręcz spartańskie. Byłam zaskoczona dobrym jedzeniem i dobrymi hotelami, a czasem wręcz pięknym hotelem (Lalibela). Biuro bardzo profesjonalne, przejrzyste oferty w katalogu. Duża oferta i bardzo interesująca.
Wiesława

Ocena:

Polecam ponieważ wielokrotnie korzystam z tego biura i nigdy mnie ono nie zawiodło.
Magdalena

Ocena:

Dziękujemy z udaną wycieczkę do Kanady! Dobry, choć bardzo intensywny program. Pilot Pan Marek jest jedyny w swoim rodzaju ale bardzo pozytywnie go oceniamy. Nigdy w przeszłości jeżdżąc z Państwem wiele razy, nie spotkaliśmy pilota, któremu bardziej niż jemu zależałoby na rozszerzeniu programu i pokazaniu maximum miejsc godnych zobaczenia. To entuzjasta i człowiek, który realizuje się w tym zawodzie. Jedynie wspaniała Basia z Australii potrafiła wzbudzić podobne odczucia…!!!
Aleksandra

Ocena:

LogosTour jest dobrym podmiotem w branży. czasami z programem dobrym, czasem średnim, nigdy złym.
Maria

Ocena:

Świetny program, doskonała organizacja, najlepsi piloci ze wszystkich biur podróży.
Mirosław

Ocena:

W imieniu Pani Jolanty, mojej żony Barbary oraz własnym pragnę złożyć podziękowanie za bardzo dobrze przygotowany wyjazd do Etiopii. Zaproponowany przez Biuro program w pełni spełnił nasze oczekiwania. Do tego należy dodać wysokie kwalifikacje naszego pilota Pana Marcina. Ponadto mieliśmy świetną miejscową pilotkę Panią SAMI. Jeszcze raz gratuluję profesjonalizmu oraz pracownikom biura, którzy wnieśli wkład do zorganizowania tej trasy.
Ewa

Ocena:

Biuro z tradycjami, z dobrą organizacją i sprawdzonymi pilotami. Jeśli chodzi o organizację i kontakt pilota z uczestnikami to nawet nawet na 6!
Ewa

Ocena:

Chciałabym bardzo serdecznie podziękować za kolejną super wyprawę. Jak zawsze chylę głowę przed Państwa rzetelnością i profesjonalizmem. Wycieczka była świetna zarówno pod względem programowym jak i organizacyjnym. Biorąc dodatkowo pod uwagę bardzo trudne lokalne uwarunkowania, słabą miejscową infrastrukturę turystyczną itp. należy docenić wysiłki i pracę naszego pilota Tomka (bardzo sprawnie prowadził naszą radosną ekipę!). Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojego męża, no i już myślimy gdzie tu z wami pojechać następnym razem!
Tadeusz

Ocena:

Dobra organizacja wycieczki, fachowa i profesjonalna wiedza pilota.
Edward

Ocena:

Kapitalna, jedyna taka wycieczka, która obejmuje Północ i Południe pięknego Maroka ! Cesarskie miasta, góry Rifu , Atlasu i bezkresna Sahara. Nowoczesna Casablanca i zielone oazy na pustyni. Tajemnicze, kolorowe souki (targi) i wspaniali, uśmiechnięci Marokańczycy. Z całego serca polecam tą wycieczkę Logostouru i jej super pilota.
Teresa

Ocena:

Doskonała organizacja. Poziom wiedzy pilota na temat zwiedzanych miejsc - niesamowity. Dobrze byłoby dać trochę wolnego czasu po zwiedzaniu z przewodnikiem.
Joanna

Ocena:

Dziękujemy za katalog i piękny kalendarz. Ale przede wszystkim dziękujemy za świetną wyprawę do Etiopii w towarzystwie Pana Tomasza, który był genialnym pilotem. Serdecznie pozdrawiamy Państwa i Pana Tomka.
Renata

Ocena:

Polecam, od 16 lat podróżuje z LogosTourem zawsze byłam bardzo zadowolona.
Paweł

Ocena:

Wycieczka spełniła moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki.
Krzysztof

Ocena:

Podróżujemy z biurem od lat i nigdy się nie zawiedliśmy.
Jadwiga

Ocena:

- dobra jakość hoteli, - bardzo dobry pilot, - duża wartość poznawcza wycieczki, - ciekawe elementy fakultatywne.
Teresa

Ocena:

Polecam LogosTour jako biuro solidne, z ciekawymi programami, na dobrym poziomie, ale trochę drogie.
Edyta

Ocena:

Witamy!!!!!!!!!!!!! Jesteśmy zachwycone wyjazdem Kambodża, Birma – Pani Zuzanno dziękujemy za pomoc w organizacji. Wycieczka super, przewodnik P. Andrzej perfekcjonista, LogosTour spisał się wyśmienicie. Jesteśmy szczęśliwe, ze dane nam było to wszystko przeżyć, zobaczyć. Dziękujemy.
Genowefa

Ocena:

Jestem stałym klientem, bo dobrze oceniam organizację wyjazdów o bogatym programie turystycznym.
Gabriela

Ocena:

Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat.
Maria

Ocena:

Kompetentni piloci, dbałość o uczestników wypraw. Dobre hotele i wyżywienie. Duża kultura osobista pilota, same superlatywy.
Joanna

Ocena:

W sumie świetny program - a przede wszystkim rewelacyjny pilot, Pan Michał - Perfekcjonista.
Kamila

Ocena:

Dobra organizacja. Grupa nie jest zbyt duża. Świetny pilot wycieczki.
Agnieszka

Ocena:

Program spełnił oczekiwania. Realizacja zgodnie z planem. Łukasz jest świetnie zorganizowanym pilotem z umiejętnością zdyscyplinowania grupy w wyjątkowych sytuacjach. jego wiedza nas zaskoczyła. Całość oceniam na ponad przeciętną.
Magdalena

Ocena:

Było super. Kanada nas zauroczyła i pewnie długo będziemy wspominać widoki, grupę. To była nasza 3-cia wycieczka z Państwa biurem.
Agnieszka

Ocena:

Wycieczka bardzo ciekawa i urozmaicona. Program spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoki poziom wiedzy i kultury pilota wycieczki. Solidna firma, z którą zwiedzam świat od wielu lat. Dużym plusem są małe grupy.
Szczególnie polecamy
4,7 5 1 29