× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Ajurweda - starożytna nauka o życiu.

Wycieczka objazdowa i pobyt z zabiegami ajurwedy. Główną jej zasadą – stosowaną w Indiach, a szczególnie w stanie Kerala, od setek lat – jest raczej zapobiegać schorzeniom, niż je leczyć. Ogromną wagę przywiązuje do zdrowego stylu życia. Zabiegi ajurwedy mają duży wpływ na zdrowie fizyczne, psychiczne i duchowe. Wybrany przez nas dla Państwa hotel oferuje duży wybór terapeutycznych zestawów zabiegowych. Zgodnie z zasadami ajurwedy najlepsze rezultaty przynoszą masaże i terapia odmładzająca powiązana z głębokim oczyszczeniem organizmu z toksyn oraz zabiegami upiększającymi. W hotelu na miejscu jest ogród, gdzie hoduje się ekologiczne zioła stosowane w ajurwedzie, przyprawy i owoce, które następnie wykorzystuje się w hotelowych restauracjach.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  KOLOMBO – DAMBULLA (Sri Lanka) – SIGIRIYA – POLONNARUWA – MATALE – KANDY - NUWARA ELIYA – PINNAWELA – NEGOMBO - KOCHI (Indie) - MARARIKULAM

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot na Sri Lankę.

 • Dzień 2 | SIGIRIYA – POLONNARUWA

  Przylot do Kolombo, na Lotnisko Bandaranaike. Powitanie tradycyjnymi girlandami kwiatów. Przejazd do miejscowości Dambulla. Znajdują się tam najlepiej w kraju zachowane groty z licznymi posągami Buddy. W pięciu grotach (spośród znalezionych w tym rejonie 80) można podziwiać barwne freski i ponad 150 posągów Buddy naturalnej wielkości. Zakwaterowanie w hotelu (na 2 noce). Odpoczynek po podróży. Kolacja.

 • Dzień 3 | SIGIRIYA – POLONNARUWA

  Przejazd pod górującą nad okolicą skałą Sigiriya. Wejście na 180-metrowy szczyt jednej z największych atrakcji Sri Lanki, gdzie znajdują się ruiny pałacu króla Kashyapy, fortecy i zbiorników wodnych z V wieku. W połowie skały widać freski przedstawiające postaci kilkunastu pięknych kobiet. Miejsce nazywane jest też Lwią Skałą, gdyż u podnóża schodów częściowo zachowała się wielka kamienna rzeźba lwich łap. Po południu przejazd do Polonnaruwa. Zwiedzanie pozostałości stolicy Syngalezów założonej w XI wieku, m.in. fragmenty imponujących budowli – pałacu królewskiego, klasztorów i licznych świątyń buddyjskich. Najciekawszym obiektem jest świątynia Gal Vihara z czterema wielkimi posągami Buddy wykutymi w skalnej ścianie. Powrót do hotelu. Kolacja.

 • Dzień 4 | MATALE – KANDY

  Przejazd do Kandy. Po drodze postój w okolicy Matale i spacer przez ogród przypraw, gdzie rosną m.in. drzewa cynamonowe, pieprzowe, wanilia. Następnie zwiedzanie położonego w skalnych grotach klasztoru Aluvihara z niezwykłymi freskami. Po drodze wizyta w tradycyjnej manufakturze batiku, możliwość zakupu niezwykle barwnych tkanin i strojów. Przyjazd do położonej wśród gór stolicy dawnego królestwa Kandy (1469-1815), będącego w latach 1815-1848 pod panowaniem brytyjskich kolonizatorów, obecnie drugiego co do wielkości miasta Sri Lanki. Zwiedzanie Świątyni Zęba, w której przechowuje się najważniejszą relikwię kraju – ząb Buddy. Wieczorem atrakcyjny pokaz tańców i folkloru wyspy. Kolacja.

 • Dzień 5 | KANDY – NUWARA ELIYA

  Przejazd do wspaniałego królewskiego ogrodu botanicznego Peradeniya. Spacer alejami królewskich palm i gigantycznych drzew strefy tropikalnej. Następnie przejazd transfer na stację kolejową Peradeniya. Przejazd do Nanu-Oya. Następnie trzygodzinny przejazd pociągiem malowniczą trasą przez góry do Nuwara Eliya – ulubionej niegdyś przez Anglików górskiej miejscowości wypoczynkowej. Po drodze podziwianie widoków na góry i plantacje krzewów herbacianych. Postój w manufakturze herbaty – degustacja różnych gatunków i okazja do zakupu. Przyjazd do Nuwara Eliya. Zakwaterowanie w hotelu i kolacja.

 • Dzień 6 | PINNAWELA – NEGOMBO

  Przejazd nad słoneczne wybrzeże Oceanu Indyjskiego, do Negombo. Po drodze wizyta w schronisku dla słoni w Pinnawela. Pokaz karmienia małych słoniątek, a następnie oglądanie kąpieli całego stada w pobliskiej rzece. Przyjazd do Negombo. Zakwaterowanie w hotelu. Kolacja.

 • Dzień 7 | NEGOMBO – KOCHI – MARARIKULAM (Indie)

  Rano transfer na lotnisko w Kolombo. Wylot do stanu Kerala w południowej części Indii. Przylot do Kochi. Transfer 65 km do hotelu w Mararikulam. Luksusowy kompleks hotelowy ma kategorię 5 gwiazdek. Oferuje zabiegi ajurwedy i wellness. Położony jest wśród tropikalnej zieleni, posiada basen. Na jego terenie stoją luksusowo wyposażone wille. Wille posiadają tarasy wyłożone dębowymi parkietami z leżakami do opalania. Całość od sąsiednich willi odgrodzono murem, zapewniając intymność. W willach jest TV oraz dostęp do internetu (wi-fi). Do dyspozycji gości są dwie restauracje położone w ogrodzie. Pierwsza z nich Ida serwuje lokalne przysmaki oraz kuchnię międzynarodową. Druga – Chimaera oferuje owoce morza.

 • Dzień 8 - 13 | MARARIKULAM

  Hotel proponuje szeroki program zabiegów ajurwedy. W ofercie są do wyboru dwa pakiety odmładzający lub antystresowy (zgłoszenia przy zapisie). W pakiecie są zabiegi ajurwedy (60-90 min dziennie, w zależności od zaleceń lekarza), codzienna konsultacja z lekarzem, leki oraz indywidualna dieta zgodnie z zaleceniami lekarza, dodatkowo codzienna sesja jogi oraz masaż głowy lub stóp (45 min), całodzienna wycieczka do Kochi, rejs hotelową łodzią po spokojnych wodach delty Alappuzha. W hotelu można skorzystać z centrum fitness, sejfu, kantoru wymiany walut, pralni, wycieczek rowerowych po okolicy. Goście mogą wziąć udział w programie kulturalnym – tańce indyjskie oraz koncerty muzyki na tradycyjnych instrumentach.

 • Dzień 14 |

  Po północy transfer na lotnisko. Wylot z Kochi. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • ZAKWATEROWANIE W WILLI Z PRYWATNYM BASENEM
  Możliwość dopłaty do willi z prywatnym basenem. Dopłata w wysokości 3000 PLN za willę dwuosobową. Dopłata do willi jednoosobowej z basenem – 3500 PLN. Ilość miejsc w willach z basenami ograniczona. Zamówienie należy składać przy podpisywaniu umowy.
 • PASZPORT - WIZA
  Cena nie obejmuje wiz. Wizę do Indii można uzyskać samodzielnie przez internet na stronie indianvisaonline.gov.in – koszt wizy ok. 65 USD lub za pośrednictwem biura LogosTour – opłata 250 PLN oraz za pośrednictwo 100 PLN. W przypadku pośrednictwa przy wpłacie II raty należy złożyć dokumentacje wizową – 1 wypełniony formularz do wizy, zdjęcie paszportowe w formie cyfrowej oraz skan paszportu (strona ze zdjęciem). Opłata za wizę na Sri Lankę wynosi 150 PLN + pośrednictwo wizowe 50 PLN. Przy wpłacie II raty należy dostarczyć skan paszportu (strona ze zdjęciem). Paszport powinien być ważny co najmniej pół roku od zakończenia wycieczki i mieć min. 3 strony wolne.
 • BILETY WSTĘPU
  Na bilety wstępu na Sri Lance należy zabrać ze sobą ok. 135 USD.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć ok. 100 USD.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 3000 PLN płatna przy zapisie
II RATA płatna na 65 dni przed imprezą
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi,
 • powitanie tradycyjnymi girlandami kwiatów na Sri Lance,
 • przejazdy klimatyzowanym, turystycznym mikrobusem/autokarem,
 • 13 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 5*/4* (w czasie pobytu w Indiach - luksusowy hotel 5* - zakwaterowanie w willach), w pokojach 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 8800 PLN,
 • 12 śniadań, 6 obiadów, 12 kolacji,
 • drinki powitalne w hotelach,
 • zabiegi ajurwedy, wybrany pakiet odmładzający lub antystresowy,
 • konsultacje z lekarzem,
 • leki oraz indywidualna dieta zgodnie z zaleceniami lekarza,
 • codzienna sesja jogi,
 • codzienny masaż głowy lub stóp,
 • rejs łodzią po spokojnych wodach delty Alappuzha,
 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi przewodnika lokalnego na Sri Lance,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
SRI LANKA – INDIE (+ ajurweda) dla Koneserów 2019
0,0 5 1 0