× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

WIZA NA 7 KONTYNENTÓW

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Stali i powracający klienci to dla nas oznaka największego zaufania i uznania. Chcąc podziękować za wybór oferty LogosTour, dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy specjalny program lojalnościowy dopasowany do podróżników. „Wiza na 7 kontynentów” to pakiet atrakcyjnych zniżek, umożliwiających realizowanie kolejnych podróżniczych marzeń i pasji.
×

CZYM JEST „WIZA NA 7 KONTYNENTÓW”?

„Wiza na 7 kontynentów” jest kartą imienną przyznawaną uczestnikom wycieczek organizowanych przez LogosTour. Karta uprawnia do zniżek na wycieczki z aktualnego katalogu „Smak świata” z ofertą egzotyczną na 7 kontynentów, zniżek na pobyt w hoteach Logos*** oraz zniżek i promocji na ofertę firm współpracujących z LogosTour. „Wizę na 7 kontynentów” może otrzymać każdy, kto w okresie ostatnich 5 lat (począwszy od stycznia bieżącego roku) wziął udział przynajmniej w dwóch wycieczkach samolotowych zorganizowanych przez LogosTour.

CO ZYSKUJESZ Z KARTĄ „WIZA NA 7 KONTYNENTÓW”?

Skorzystaj z rabatu na jedną ze specjalnych ofert dla koneserów z aktualnego katalogu „Smak świata – Podróże na 7 kontynentów”.

RABATY NA OFERTĘ EGZOTYCZNĄ

Skorzystaj z rabatu na dowolną wycieczkę z aktualnego katalogu „Smak świata – Podróże na 7 kontynentów (z wyjątkiem ofert dla koneserów).

ZNIŻKA NA POBYT W HOTELACH LOGOS***

Wybierz jeden z naszych komfortowych hoteli Logos*** w Krakowie lub w Zakopanem i skorzystaj z aż 30% zniżki na noclegi! Sprawdź również pozostałe hotele Logos.

BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów