× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Iranu

Odkryj najciekawsze i najpiękniejsze zakątki Iranu!


4,7
OCENA OGÓLNA
9 opiniiRegina

Ocena:

Pilot bardzo przyjacielski, pomocny w każdej sytuacji. Bardzo starał się aby wszyscy uczestnicy byli zadowoleni.
Eliza

Ocena:

Pilot i przewodnik spełnili oczekiwania na wyjeździe.
Łucja

Ocena:

Dobra organizacja, ciekawy program i profesjonalny pilot. Jedyne co zasługuje na zmianę to autokar.
Tomasz

Ocena:

Lot sprawdzonymi liniami lotniczymi. Dobra organizacja. Sprawdzeni i kompetentni piloci oraz kontrahenci w danym kraju. Ważne aby grupy nie przekraczały 20-25 uczestników - Logostour stara sie trzymać tej zasady.
Maria

Ocena:

Jestem stałą klientką i jak dotąd w pełni usatysfakcjonowaną.
Andrzej

Ocena:

Ciekawa destynacja, bardzo profesjonalny pilot, ambitny program zwiedzania, kameralna grupa.
Krzysztof

Ocena:

Biuro oferuje to co prezentuje w 100%. Bardzo wysoko oceniam też pracę pilota i przewodnika.
Anna

Ocena:

To mój pierwszy wyjazd z Logosturem - to nie była wycieczka, ale podróż życia :) Jestem zachwycona i szczęśliwa. Dziękuję!
Anna

Ocena:

Ciekawy program wycieczki, wysoka jakość oferowanych przez Logostour usług, polecam.

Wycieczki: Iran – egzotyczne podróże

Sprawdź wycieczki do Iranu z Logostour i wybierz się na niezapomniane wakacje!
Iran
4,7 5 1 9