× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Wycieczki do Australii

Australia to jeden z najpiękniejszych zakątków na Ziemi. To miejsce i egzotyczni ludzie, różniący się w znaczący sposób od tego, co jest dobrze znane Europejczykom. Ten oddalony od pozostałych, stosunkowo niewielki, kontynent żyje własnym życiem, mimo że jest wyjątkowo słabo zaludniony - wyłączając obszary wielkich aglomeracji. Większość australijskich terenów jest jednak dzika. Doświadczymy tu niecodzienną faunę i florę, charakterystyczną dla tej części świata. Australię otacza Ocean Spokojny, w wyniku czego jest ona skutecznie oddzielona od reszty świata, a co sprawia, że jest niesłychanie wyjątkowa i zaskakująca - zarówno historycznie, jak i kulturowo. Taka izolacja miała ewidentny wpływ na rozwój australijskiej... [czytaj więcej] przyrody. Dzięki temu, że gatunki nie miały możliwości się ze sobą spotkać, powstały tu nowe okazy, które są endemitami, czyli są wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju, nie znajdziemy ich nigdzie indziej. Zobacz krainę misiów koala, żywiących się eukaliptusem oraz kangurów, przenoszące swoje młode w torbach. Wyjedź do Australii i Nowej Zelandii! Poczuj chłodną bryzę wiejącą znad Oceanu, zapach eukaliptusowych drzew. Zobacz przebijające się przez ostre trawy pustyni czerwone promienie słońca. Zobacz najsłynniejszą operę świata, poznaj kulturę rdzennych mieszkańców i rzuć bumerangiem! Zachwyć się bajecznie kolorową rafą koralową i prawdziwą wioską Hobbitów ukrytą wśród zielonych wzgórz Nowej Zelandii. Odwiedź zjawiskową operę w Sydney, której fasada przypomina ogromny wachlarz. Zrób zakupy w luksusowym centrum handlowym - Queen Victoria Building, okrzykniętym mianem jednego z najpiękniejszych na świecie. Zobacz rysunki naskalne, stworzone przez Aborygenów podczas tradycyjnych ceremonii. Zagraj na drewnianym didgeridoo. Spróbuj tradycyjnych australijskich przysmaków - lamingtonów, kalmarów lub dampera. Odwiedź obecną australijską stolicę - Canberrę lub poprzednią - Melbourne. Specyficzna miejska architektura przyciąga podróżnych jak magnes. Australia to moc atrakcji turystycznych. Godnym polecenia jest kamieniste wzniesienie Uluru, traktowane przez miejscowych Aborygenów jako miejsce święte. W znajdujących się u jego podnóży jaskiniach można podziwiać wiele malowideł ściennych. Wspaniałe parki narodowe, największa na świecie rafa koralowa, klify Great Ocean Road to tylko jedne z nielicznych znaków szczególnych tego kraju, które można poznać w trakcie wycieczek. Australia to także raj dla każdego miłośnika sportów wodnych i plażowych. Miasto Byron Bay jest uznawane za stolicę surferów. Wybierz się w niezapomnianą podróż, jaką jest wycieczka do Australii. [zwiń]


4,6
OCENA OGÓLNA
6 opiniiHenryk

Ocena:

Jestem bardzo zadowolony z wycieczki. Świetna organizacja i bardzo dobra pilotka.
Alicja

Ocena:

LogosTour zawsze wywiązuje się ze swojego swojego programu, solidna i sprawdzona firma, godna polecenia. Znakomita organizacja i opieka pilota. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Beata

Ocena:

Dobrze zaplanowany program program, bardzo dobra opieka pilota;. To co doceniam w LogosTour to możliwość dodatkowych aktywności proponowanych przez pilota jeśli program wycieczki pozwoli na to.
Beata

Ocena:

Mała grupa, bardzo dobry pilot wycieczki, bardzo dobre informacje przed wyjazdem - maile itp.
Rafał

Ocena:

w porównaniu z innymi biurami najpełniejszy program Australii z Nową Zelandią, z noclegami tranzytowymi w Hongkongu.
Tadeusz

Ocena:

Wróciłem z wyprawy o której marzyłem przez kilka lat. W tym roku odbyłem podróż w dniach 14.01 - 03.02 razem z żoną i znajomymi. Jestem pełen uznania dla pełnego zaangażowania dla opiekuna grupy Pana Marka. Jest to osoba która wypełnia swoją pracę z pełnym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Jest to duża wartość dodana dla całej wycieczki. Ponadto pełne pochwały dla kierowcy pana Romka /Australia /oraz dla pana Roberta /Nowa Zelandia/. Jestem po raz pierwszy z Państwem na wyjeździe, natomiast trochę świata zwiedziłem z konkurencją, dlatego podkreślam rolę pilotów aby ogólne wrażenie było pozytywne po wyjeździe. Po raz pierwszy piszę opinię po wyjeździe, natomiast czuję taką potrzebę po tak profesjonalnej obsłudze. pozdrawiam.
Australia
4,6 5 1 6