× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

HOTELE LOGOS - WYSOKI
STANDARD I WYJĄTKOWY KOMFORT

Zrelaksuj się w doskonale położonych hotelach o bogatym zapleczu i profesjonalnej obsłudze. Wybierz jakość, jaką daje tylko LogosTour.

HOTEL LOGOS*** KRAKÓW

Wypocznij w zabytkowym centrum Krakowa. Zorganizuj każde spotkanie biznesowe i rodzinne dzięki w pełni wyposażonemu zapleczu szkoleniowo-konferencyjnemu oraz sali weselnej. Zrelaksuj się w SPA i skosztuj wykwintnych dań naszej restauracji.

HOTEL LOGOS*** ZAKOPANE

Zrelaksuj się w centrum Zakopanego. Korzystaj ze zdrowotnych właściwości górskiego klimatu oraz rozsmakuj się w tradycyjnej, polskiej kuchni w naszej restauracji. SPA & Wellness położone na terenie hotelu zadba o Twoje ciało i duszę.

POZOSTAŁE HOTELE LOGOS

HOTEL LOGOS W WARSZAWIE
00-379 Warszawa
ul. Wyb. Kościuszkowskie 31/33
tel.: 22 622 55 62
tel./fax 22 625 51 85
HOTEL LOGOS W GDAŃSKU
80-237 Gdańsk
ul. Uphagena 28
tel.: 58 341 91 16
fax 58 341 55 87
LOGOS - AUGUSTÓW
16-300 Augustów
ul. 29 listopada 9
tel.: 87 643 20 21
fax 87 643 54 10
HOTEL LOGOS W SUWAŁKACH
16-400 Suwałki
ul. Kościuszki 120
tel.: 87 566 69 00
fax 87 566 62 70
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Rzetelna Firma
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów