× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Z wizytą w Kraju Kwitnącej Wiśni

×
02-06-2017
Wiosna w Japonii ma szczególny urok, ponieważ właśnie wtedy można zobaczyć kwitnące w pełnej okazałości, drzewa wiśni. Do tego dalekiego kraju warto się jednak wybrać o dowolnej porze roku i odkryć jego największe tajemnice.

W stolicy Japonii
Zdecydowana większość turystów wycieczkę do Japonii rozpoczyna w Tokio - imponującym i jakże nowoczesnym mieście, pełniącym funkcję stolicy kraju. O innowacyjnym charakterze Tokio świadczy m.in. dzielnica Shinjukuczy i sztuczna wyspa Odaiba. Będąc w tym mieście, warto wybrać się do kompleksu chramu shintoistycznego Meiji, będącego symbolicznym mauzoleum cesarza Meiji. Warto zobaczyć również najstarszą dzielnicę Tokio - Asakusa i zwiedzić znany kompleks świątynny - Sensō-ji, albo wjechać kolejką miejską do Harajuku, ważnego miejsca spotkań głównie młodych ludzi.

Hakone w Parku Narodowym
Hakone to miejscowość usytuowana na wyspie Honsiu, u stóp świętej góry Fudżi. Jest ona jednocześnie częścią Parku Narodowego Fuji-Hakone-Izu. W Hakone można zobaczyć zbudowany w 757 roku chram shintoistyczny, z charakterystyczną bramą torii, stojącą w wodzie albo wybrać się na rejs statkiem po jeziorze Ashino-ko, skąd najlepiej widać potęgę góry Fudżi.

W danej stolicy Japonii
Kioto to miasto w zachodniej części japońskiej wyspy Honsiu, które niegdyś było stolicą Japonii oraz siedzibą cesarzy. Z racji dawnej funkcji znajduje się tu wiele ważnych zabytków, m.in.: Kiyomizu-dera (świątynia na palach), dzielnica gejsz Gion, Nijō-jō (samurajski zamek), Ryoan-ji (słynny kamienny ogród), Kinkaku-ji (Złoty Pawilon), Arashiyama i świątynia Tenryū-ji oraz świątynia Sanjūsangendō (z tysiącem posągów Buddy).
Niedaleko Kioto zlokalizowana jest miejscowość Uji, gdzie można zobaczyć świątynię Byōdō-in i wybrać się na ceremonię parzenia herbaty, w najstarszej japońskiej herbaciarni. W Nary, w pobliżu Kioto, istnieje zaś druga co do wielkości budowla drewniana na świecie - Tōdai-ji. Drewno było też budulcem Hōryū-ji, czyli słynnego kompleksu świątynnego z VII wieku, w miejscowości Ikaruga.

Rajska wyspa Japonii
Niewielu turystów leci do Japonii celem wypoczynku na plaży, ale i takie atrakcje oferuje ona przyjezdnym. Wystarczy wybrać się w tym celu na Wyspę Okinawę, nazywaną rajską wyspą Japonii. Krajobrazy przywodzą tu na myśl Karaiby - dzięki piaszczystym plażom, krystalicznie czystej, turkusowej wodzie oraz wyjątkowej roślinności. Na wyspie mieści się imponujące oceanarium, które niewątpliwie powinno stanowić punkt obowiązkowy każdej podróży na Okinawę.
Japonia to nowoczesny kraj o przebogatej historii, która zapisała się w pamięci kolejnych pokoleń, dzięki świetnie zachowanym zabytkom. Cieszą one oczy turystów po dziś, pomimo upływu kolejnych stuleci.

Odwiedź z nami rajską wyspę Japonii
-> Japonia (+wypoczynek na Okinawie)
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów