× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Śladami greckich bogów

×
11-07-2017
Grecja to kraj o bogatej kulturze i wielowiekowej historii, na podstawie której zbudowano po części cywilizację europejską. Jest jednym z najchętniej wybieranych kierunków wakacyjnych wyjazdów Polaków. Sprawdźmy, co ma do zaoferowania.

Ateny - z wizytą w stolicy Grecji
Zdecydowanie najwięcej zabytków i atrakcji turystycznych w Grecji oferuje jej stolica. Ateny zostały poświęcone bogini mądrości i słusznej wojny - Atenie. Nad miastem góruje wzgórze Akropolu z zespołem architektonicznym, w skład którego wchodzi Partenon, Erechtejon (wzniesiony ku czci Ateny i Posejdona), świątynia Ateny i Propyleje, czyli główna brama na Akropol.  U podnóża Akropolu istniała niegdyś dzielnica Plaka, która obecnie jest uznawana za ulubioną wśród artystów. Panuje tam niesamowity klimat, kształtowany przez tutejsze zabytki, tawerny i urokliwe kafejki. W Atenach warto ponadto zobaczyć Muzeum Akropolu, Teatr Dionizosa, Odeon Herodosa Attyka, starożytną Agorę czy Wieżę Wiatrów.
Nieopodal Aten znajduje się jeden z najważniejszych portów w Grecji - Pireus, skąd można popłynąć na liczne greckie wyspy.

Ekskluzywna wyspa Mykonos
Wyspa Mykonos jest uwielbiana przez gwiazdy światowego show biznesu i jednocześnie stanowi przepiękne miejsce do spędzenia letnich wakacji. Funkcję jej stolicy pełni miasto o tej samej nazwie, a jej największą atrakcją jest dzielnica - „Mała Wenecja”, gdzie zabytkowe domy schodzą aż do samej wody. Charakterystyczną cechę krajobrazu Mykonos stanowią XVI-wieczne białe wiatraki oraz cerkiew Paraportiani (Matki Boskiej z Tylnej Bramy). Warto wypoczywać na przepięknych plażach wyspy, m.in. na Kalafatis, Platis Gialos lub Psarou. Znaczną część Mykonos zajmują starożytne zabytki, np. świątynia Apollina, sanktuarium Dionizosa, Taras Lwów czy fragmenty posągu Apollina.

Na wzgórzach Santorini
Kto choć raz był na greckiej wyspie Santorini, ten z pewnością będzie chciał tutaj wrócić. To według wielu najpiękniejsza grecka wyspa. Została ukształtowana poprzez wybuch wulkanu około 1500 lat p.n.e. Erupcja doprowadziła do zatopienia całej środkowej części wyspy i utworzyła kalderę - urwisko w kształcie półksiężyca, które dziś usiane jest gęsto białymi domami z charakterystycznymi niebieskimi dachami. Atrakcjami Santorini są m.in.: czarne plaże, strome wąwozy i piękne miasteczka, jak choćby stolica wyspy - Fira. W południowo-zachodniej części wyspy znajduje się Akrotiri, czyli minojskie miasto zasypane przez popiół wulkaniczny.
Grecja zapewnia wszystko, czego oczekują turyści - przepiękne plaże, niezapomniane krajobrazy naturalne i wielowiekowe zabytki. Wyprawa w te okolice będzie wyjątkową przygodą.
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów