× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Rajskie wyspy - Filipiny

×
31-07-2017
Na krańcach świata, na Oceanie Spokojnym znajduje się Archipelag Filipiński, obejmujący ponad 7000 wysp, z których zaledwie 900 jest zamieszkanych. Można tu spędzić niezapomniane wakacje, z gwarantowaną pogodą i odwiedzić jedne z najpiękniejszych zakątków tego wyspiarskiego kraju.

Manila - gorące serce Filipin

Filipiny swoją stolicę mają w Manili, położonej na wyspie Luzon. To jedna z największych metropolii na świecie. Samą Manilę zamieszkuje 1 660 000 mieszkańców. Metropolia posiada szesnaście przylegających miejscowości, z którymi tworzy ośrodek miejski nazywany Metro Manila. Łącznie zamieszkuje ją ponad 11 milionów ludzi.
Wśród największych atrakcji stolicy Filipin należy wymienić Muzeum Narodowe w Rizal Park, Planetarium, Oceanarium, Orchidarium z imponującymi okazami storczyków, ratusz, Fort Santiago In Intramuros z zespołem fortyfikacji z XVI wieku, starą dzielnicę zbudowaną przez hiszpańskich kolonizatorów, zabytkowe świątynie, w tym Manila Cathedral i najstarszy zbudowany z kamienia kościół św. Augustyna, pałac gubernatora oraz bulwar Roxas przy Zatoce Manilskiej.
Manila ma nowoczesny charakter, o czym świadczy przede wszystkim dzielnica Makati. Wznoszą się tam wieżowce, funkcjonują galerie handlowe, sklepy i butiki. Kontrastuje z nią dzielnica bohemy - Ermita. W tak dużej metropolii można mówić o ogromnej różnorodności.

Wakacyjny raj - Puerto Princesa

Na Wyspie Palawan na Filipinach znajduje się słynny kurort wakacyjny Puerto Princesa. Można tu odpocząć, poopalać się i skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych na plaży Sabang. Miejscowość leży w sąsiedztwie miasta Puerto Princesa, które stanowi stolicę prowincji Palawan. W mieście tym zrobimy zakupy i będziemy mogli kupić lokalne pamiątki, w tym misy i rzeźby z drewna, torby z abaca czy biżuterię z muszli. W Puerto Princesa można wybrać się do lokalnego kościoła katolickiego.
Atrakcją wyspy Palawan są rejsy kajakami przez zarośla mangrowców, loty nad ziemią na linach tzw. Sabang Zipline czy wędrówka przez dżunglę.  Na wyspie znajduje się jeden z najbardziej podziwianych cudów natury na Filipinach - Park Narodowy Rzeki Podziemnej Puerto Princesa, obejmujący powierzchnię ponad 22 tys. ha. Niezapomniane wrażenia zapewni rejs podziemną rzeką przez tunele i jaskinie wyżłobione w skale wapiennej.

Filipiny są doskonałym miejscem na spędzanie urlopu - piaszczyste plaże, lazurowa woda w oceanie i przepiękne okoliczności przyrody stwarzają niezapomniany klimat. Na Filipiny najlepiej wybrać sie pomiędzy styczniem a kwietniem, kiedy panuje pora sucha, a temperatury są przyjemne - w okolicy 25oC.

Zwiedź Filipiny z LogosTour --> FILIPINY (zwiedzanie i wypoczynek)
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów