× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Raj na krańcu świata - Polinezja Francuska

×
02-06-2017
Polinezja Francuska znajduje się tak daleko od Europy, że może wydawać się krańcem świata. Zapewnia ona niezapomniane widoki, bliskość dziewiczej natury i wielowiekowe zabytki. Za co jeszcze można pokochać ten obszar?

Wspólnota zamorska Francji
Polinezja Francuska znajduje się w południowo-wschodniej części Oceanu Spokojnego i obejmuje 5 archipelagów oraz ponad 150 różnych wysp i wysepek. Stolicą tego szczególnego terytorium jest miejscowość Papeete, położona na najbardziej znanej i największej wyspie Polinezji Francuskiej - Tahiti. W Papeete warto zobaczyć kompleks gmachów rządowych, pałac prezydencki, katedrę Notre Dame, ratusz - Mairie, park Bougainville, centrum handlowe Baima oraz bazar Le Marche.

Wyspa Moorea i Bora-Bora
Pomiędzy wyspami polinezyjskimi działają połączenia promowe. Z Tahiti można wybrać się między innymi na Wyspę Moorea, na której będziemy cieszyć się spokojem i relaksem. Na wyspie znajdują się wulkaniczne szczyty gór, których zbocza opadają aż do malowniczych zatok, z których najbardziej znane są Zatoka Cooka oraz Zatoka Opunohu. Odznaczają się one turkusowymi wodami laguny, pięknymi, piaszczystymi plażami oraz bogatą roślinnością. Na Wyspie Moorea zbudowano skansen Tiki Village, gdzie turyści mają okazję zapoznać się z kulturą polinezyjską.

W znacznej odległości od Tahiti leży wyspa Bora-Bora, która jest prawdziwym rajem dla turystów, chcących wypocząć i zobaczyć unikalną faunę i florę. Z Tahiti na Bora-Bora można dostać się połączeniem lotniczym. Wyspa ma ponad 20 km linii brzegowej, a w jej centrum wznoszą się dwa szczyty wulkanicznych gór - Otemanu i Pahia. Główną miejscowością na Bora-Bora jest Vaitape. Zobaczyć tam można starożytne świątynie - marae tubylczych ludów, ze świątynią Opu Marae na czele i wioski zamieszkane przez rdzennych Polinezyjczyków.  Na wybrzeżu wyspy oferowane są turystom atrakcje w postaci sportów wodnych, rejsów łodzią ze szklanym dnem czy nurkowanie przy rafie koralowej.

Polinezja Francuska kusi odmiennością, egzotyką, której nie uświadczymy nigdzie w Europie, a nawet w Afryce. Liczne wysepki archipelagów w Polinezji są zamieszkałe tylko przez tubylców. Można tu zobaczyć, jak żyją ludzie z dala od wielkomiejskiej cywilizacji. Na Tahiti i Bora-Bora znajdziemy z  kolei miasta i miasteczka utrzymane we francuskich klimatach.

Odzwiedź z nami rajskie wyspy
-> POLINEZJA FRANCUSKA (Moorea – Bora Bora – Tahiti)
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów