× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Dzielnice Singapuru

×
LogosTour
26-03-2019
Singapur to niezwykle różnorodne państwo-miasto w Azji Południowo-Wschodniej. Różne grupy etniczne spotykają się w nim i tworzą fascynującą mieszankę kultur. Na ulicach miasta jego bogata historia spotyka się z teraźniejszością – tradycyjne, zabytkowe świątynie stoją
w cieniu ultranowoczesnych drapaczy chmur.

Będąc w Singapurze nie zapomnij udać się w cztery miejsca:

Marina Bay

Aby przekonać się, że Singapur to jeden z najbardziej luksusowych i nowoczesnych kierunków turystycznych, wystarczy spojrzeć na dzielnicę Marina Bay, która na przestrzeni lat przeszła ogromną transformację. Dziś można w niej zobaczyć najbardziej rozpoznawalne symbole miasta – pięciogwiazdkowe hotele, drapacze chmur i wiele innych atrakcji. To tu znajduje się jeden z najsłynniejszych ogrodów świata – Gardens by the Bay. Wertykalne ogrody, rosnące na mierzących 25 do 50 metrów konstrukcjach nazywane są „super drzewami”. Po tych „drzewach przyszłości” pnie się ponad 200 gatunków i odmian roślin. Nieopodal znajduje się kolejna wizytówka Singapuru – luksusowy hotel Marina Bay Sands. Inspiracją da budowli był domek z kart. Znajdujący się na jej szczycie panoramiczny taras widokowy ma aż 1 hektar powierzchni i można z niego podziwiać wspaniały widok miasta oraz zatoki.

Sentosa Island

Sentosa Island to sztuczna wyspa, która w całości została stworzona z myślą o odwiedzających miasto turystach. Jedną z jej największych atrakcji jest park rozrywki Universal Studios. Na Sentosa można zrelaksować się na pięknej, piaszczystej plaży, które tak jak jej otoczenie powstała w wyniku interwencji człowieka – miękki, biały piasek został sprowadzony z sąsiedniej Malezji. Na wyspę można dostać się specjalnym wyciągiem,
z którego rozciąga się niesamowity widok. Gdy zapadnie zmrok, warto udać się do Resorts World Sentosa, gdzie co wieczór odbywa się niezwykłe widowisko audiowizualne – „Taniec Żurawi”.

 
Chinatown

Singapur zamieszkuje wiele grup etnicznych. Największą z nich stanowią Chińczycy, którzy historycznie zajmowali położone w sercu miasta Chinatown. Podróż do Singapuru nie może odbyć się bez wizyty w tej tętniącej życiem dzielnicy. Można tu odwiedzić najstarszą chińską świątynię w mieście – Thian Hock Keng oraz jego pierwszą świątynię hinduistyczną - Sri Mariamman. Dla tych, którzy chcą skosztować autentycznych singapurskich dań, obowiązkowym punktem spaceru po Chinatown jest Hawkers Centre. Największą popularnością cieszy się hainanese chicken rice, danie, które jako pierwsi zaczęli przyrządzać imigranci z leżącej na południu Chin prowincji Hainan.Orchard Road

Ulica Orchard Road i jej okolice to prawdziwy raj dla każdego, kto lubi spędzać czas na zakupach. Znajdują się tu liczne, ogromne centra handlowe oraz luksusowe butiki. Ale miejsce to warto odwiedzić nawet jeśli nie ma się ochoty na zakupowe szaleństwo. Z tarasu widokowego centrum handlowego ION Orchard można podziwiać piękny widok miasta.
W Orchard Central oprócz sklepów znajdują się także liczne instalacje artystyczne. Far East Plaza jest natomiast popularnym miejscem spotkań singapurskiej młodzieży. W okolicy znajdują się też jedne z najlepszych restauracji w mieście.

Odwiedź Singapur podczas jednej z naszych wycieczek - Sprawdź oferty
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów