× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

10 sposobów na przyjemniejszy lot samolotem!

×
Administrator
06-11-2016
W dzisiejszych czasach loty samolotami stały się najchętniej wybieraną formą podróżowania.
Komfort, wygoda i czas to główne czynniki, dzięki którym podróżujemy samolotem zamiast autokarem, statkiem czy samochodem.
Okazuje się, że ta forma transportu jest też bezpieczniejsza od wcześniej wymienionych.
Wielu z nas nie do końca zgadza się z tym faktem, co jest przyczyną strachu i obawy przed lotem.

Są też tacy, dla których podróż samolotem jest ogromną przyjemnością.
Co łączy obie grupy? Zbyt długie podróże, są w stanie zmęczyć każdego.

Poznajcie więc kilka sposobów, dzięki którym wasza podniebna przygoda stanie się przyjemniejsza, niż dotychczas.

1. Spakuj się tak, by waga nie przekroczyła limitu Musisz pamiętać, że linie lotnicze posiadają limity wagowe bagażu na jednego pasażera. Jeśli lecisz na kilka dni, potrzebny będzie Ci tylko bagaż podręczy, który musi mieć określone wymiary i wagę. Jeżeli planujesz dłuższy pobyt, zastanów się nad wykupieniem dodatkowego bagażu, który także nie powinien przekraczać określonej wagi. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie stresu, a także sporej sumy gotówki, którą w razie nadwagi, będziesz musiał wpłacić przewoźnikowi.

2. Jeśli to możliwe, odpraw się przez Internet Odprawa przez Internet to jedno z najlepszych udogodnień, jakie wprowadzono dla pasażerów. Trwa kilkanaście minut, możesz jej dokonać od kilku do kilkunastu godzin przed odlotem, a dzięki temu nie musisz stać w kolejce na lotnisku. Oszczędza to dużo czasu oraz podnosi komfort Twojej podróży.

3. Ubierz wygodny strój Komfort i wygoda podróży w dużej mierze zależy od tego, w co jesteśmy ubrani. Dlatego pamiętaj o wygodnym stroju i butach. Na dłuższą podróż warto wziąć ze sobą ciepłą bluzę lub sweter. Może to uchronić przed zbyt mocno ustawioną klimatyzacją w samolocie.

4. Przyjedź przed czasem Przez lotnisko codziennie przewija się mnóstwo ludzi, samoloty startują w odstępach co kilka minut, a czasami nawet jednocześnie. Przyjedź na lotnisko przed czasem, by z powodu korków, braku miejsca parkingowego czy długiej kolejki przed seciurity, nie spóźnić się na samolot.

5. Wybierz odpowiednią kolejkę Kiedy czekasz przed kontrolą bezpieczeństwa uważnie obserwuj, kto stoi przed tobą w kolejce. Jeśli widzisz, że ktoś ma dużo bagaży podręcznych i dodatkowe akcesoria, jak jest w przypadku rodzin z dziećmi, postaraj się ustawić do innej bramki. Pamiętaj, że najszybciej przez kontrolę bezpieczeństwa przechodzą ludzie podróżujący w pojedynkę, czy biznesmeni.

6. Weź ze sobą książkę, gazetę lub urządzenia mobilne Dobra książka, muzyka, czy gazeta potrafią umilić każdą podróż. Są one niezbędne zarówno podczas oczekiwań, jak i samego lotu. Zabierz je ze sobą, a Twoja podróż będzie trwała krócej, niż Ci się zdaje.

7. Pamiętaj o gumie do żucia lub cukierkach Zatkane uszy i dziwne uczucie w Twoim brzuchu to nieodłączny element każdego startu oraz lądowania. Każdemu pasażerowi pomaga co innego, jednak najpowszechniejszą metodą, która pozwala zlikwidować te objawy, jest żucie gumy lub spożywanie cukierków. Warto więc zabrać je ze sobą na pokład samolotu.

8. Rozprostuj kości W trakcie długiego lotu musisz pamiętać o tym, by co jakiś czas przejść się po samolocie. Jeśli przez całą podróż będziesz siedzieć w fotelu, możesz poczuć ból w kręgosłupie lub zaczną puchnąć Ci nogi. Jeżeli znajdziesz kawałek przestrzeni , rozprostuj kolana i wykonaj kilka prostych ćwiczeń, polepszy to Twoje samopoczucie.

9. Zapoznaj się z przepisami bezpieczeństwa Przed każdym startem stewardessy i stewardzi przedstawiają zasady bezpieczeństwa panujące na pokładzie samolotu. Na wszelki wypadek oglądaj uważnie prezentację i staraj się zapamiętać jak najwięcej. Na pewno zwiększy to Twoją świadomość, a w związku z tym poczujesz się bezpieczniej.

10. Wybierz odpowiednie miejsce Jeżeli panicznie boisz się latać, wybierz miejsce na środku samolotu. Nie siadaj przy oknie, bo to tylko pogłębi uczucie strachu. Jeśli jesteś koneserem pięknych widoków, to zdecydowanie przy nim usiądź. Dzięki temu zrobisz niesamowite zdjęcia oraz zobaczysz piękne krajobrazy. Osoby, które niecierpliwią się, by jak najszybciej wyjść z samolotu powinny usiąść blisko drzwi wyjściowych. Natomiast Ci, którzy nie lubią tłoku podczas lotu muszą pamiętać, by nie siedzieć blisko toalety.
Życzymy przyjemnych lotów :)
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów