× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

4.5

z 3 recenzji

Wielki sen Aborygenów

 • 2

  wyspy - Północna i Południowa w Nowej Zelandii
 • 3*/4*

  mają hotele, w któych zakwaterowane są nasze grupy
 • 0

  tyle płacisz za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie
 • 20

  dni - pilot jest z grupą podczas całej wycieczki

 • Moeraki Boulders - jedyne na świecie formacje sklane w kształcie kul porozrzucane na plaży Koehoke

 • malownicze, turkusowe jezioro Tekapo, przy którym stoi kamienny kościół zbudowany przez misjonarzy dla Maorysów

 • Te Anau - urokliwe miasteczko położone nad największym jeziorem na Wyspie Południowej

 • Kawarau - kultowy most, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee

 • Dunedin - najbardziej szkockie miasto w Nowej Zelandii

 • Arrowtown - historyczne miasteczko, w którym były kopalnie złota

 • przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SYDNEY (Australia) – MANLY – KATOOMBA – CAIRNS – KURANDA – AYERS ROCK – PN ULURU-KATA TJUTA –CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia) – ARROWTOWN – QUEENSTOWN – TE ANAU – DUNEDIN – WELLINGTON – ROTORUA – WAIOTAPU – MATAMATA – WAITOMO – AUCKLAND

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Australii.

 • Dzień 2 |

  Przesiadka na jednym z lotnisk w Azji. Wieczorem wylot do Sydney.

 • Dzień 3 | SYDNEY (Australia) - MANLY

  Przylot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery – symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.

 • Dzień 4 | SYDNEY - KATOOMBA

  Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 35 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) – zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney. Dla chętnych przepłynięcie promem do wioski olimpijskiej (czas trwania ok. 40 min., cena 8 AUD).

 • Dzień 5 | SYDNEY

  Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym – Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą – George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Przejście po moście Portowym (Harbour Bridge), z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Powrót do hotelu.

 • Dzień 6 | SYDNEY

  Widokowy rejs promem z Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu – wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu.

 • Dzień 7 | SYDNEY - CAIRNS

  Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.

 • Dzień 8 | CAIRNS - KURANDA

  Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.

 • Dzień 9 | CAIRNS - GREEN ISLAND

  Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 135 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu rejs przeszkloną łodzią podwodną i łodzią ze szklanym dnem, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.

 • Dzień 10 | AYERS ROCK - PN ULURU-KATA TJUTA

  Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.

 • Dzień 11 | PN ULURU-KATA TJUTA - SYDNEY - CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)

  Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs) a następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.

 • Dzień 12 | ARROWTOWN - QUEENSTOWN

  Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców – Maorysów. Przejazd do kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Wieczorem przyjazd do Queenstown i zakwaterowanie w hotelu.

 • Dzień 13 | QUEENSTOWN - TE ANAU

  Rano wyjazd do Te Anau lub fakultatywnie (ok. 160 NZD) całodzienna wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 375 NZD). Nocleg w Te Anau, które jest małym miasteczkiem cudownie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie.

 • Dzień 14 | TE ANAU - DUNEDIN

  Przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii – Dunedin. Zwiedzanie miasta pięknie położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street – uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Przejazd wzdłuż zatoki oraz na półwysep, na którym można zobaczyć największe ptaki morskie – albatrosy mające tu swoje gniazda. Okazja do podziwiania cudownej panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.

 • Dzień 15 | DUNEDIN - WELLINGTON

  Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.

 • Dzień 16 | WELLINGTON - ROTORUA

  Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).

 • Dzień 17 | WAIOTAPU - ROTORUA

  Zwiedzanie geotermalnego świata cudów – Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia – obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.

 • Dzień 18 | MATAMATA - WAITOMO - AUCKLAND

  Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu „Władca Pierścieni”. Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.

 • Dzień 19 | AUCKLAND

  Transfer na lotnisko. Wylot do Azji.

 • Dzień 20 |

  Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • WIZA
  Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem LogosTour (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au
 • PASZPORT
  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
 • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
  Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD
 • PRZELOTY WEWNĘTRZNE
  Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

4.5

OGÓLNA OCENA W SKALI 1-5

z 3 recenzji

Ogólna organizacja
Program wycieczki
Komfort podróży
Wyżywienie
Standard

5.0

Tadeusz

4.4

Beata

4.0

Beata

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 3000 PLN płatna przy zapisie
II RATA płatna na 45 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe,
 • przeloty wewnętrzne,
 • przejazdy mikrobusem/autokarem, promem,
 • zakwaterowanie w hotelach 3*/4* i motelach, pokoje 2-osobowe – dopłata do pokoju 1-osobowego 3800 PLN (nie dotyczy Ayers Rock, gdzie 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel),
 • śniadania; oraz w Cairns – także kolacje (w Ayers Rock – 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
 • piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
 • przedstawienie w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua oraz kolacja,
 • opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
 • opiekę lokalnego polskojęzycznego pilota-przewodnika w Australii i Nowej Zelandii,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (NW, KL, bagaż).
AUSTRALIA – NOWA ZELANDIA  (wyspy Płn. i Płd.) 2018
4,5 5 1 3