× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Zabytki kultury i ultranowoczesna architektura. Fascynująca podróż jak z baśni Tysiąca i Jednej Nocy. Noclegi w luksusowych hotelach. Orientalne bazary pachnące przyprawami. Wykwintna kuchnia w najlepszych restauracjach. Kawa z drobinkami złota w Emirates Palace. Formuła 1 i park Ferrari. Meydan – gonitwy konne i stajnia koni wyścigowych szejka Dubaju.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  DUBAJ – ABU DHABI – PUSTYNIA I OAZA – DUBAJ

 • Dzień 1 | DUBAJ

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, w hali odlotów, stanowisko odpraw LogosTour. Bezpośredni przelot do Emiratów Arabskich. Przylot do Dubaju. Transfer do nowoczesnego hotelu z widokiem na zatokę, usytuowanego w pobliżu promenady nadmorskiej z restauracjami i kawiarniami.

 • Dzień 2 | ABU DHABI – DUBAJ

  Przejazd do Abu Dhabi i zwiedzanie stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, słynącej z zachwycającego Wielkiego Meczetu Szejka Zajida. Wizyta na najnowocześniejszym torze Formuły 1 i zapleczu słynnych wyścigów. Chwila relaksu podczas wykwintnego poczęstunku w ekskluzywnym hotelu Emirates Palace. Okazja do skosztowania wyjątkowego specjału kawy z drobinkami złota. Następnie wizyta w Wielkim Meczecie. To jeden z najokazalszych obiektów współczesnej architektury sakralnej, zaprojektowany z rozmachem i dbałością o szczegóły, ale też ze smakiem i elegancją. Wizyta na wyspie Saadiyat, na której powstają oddziały najznakomitszych muzeów; paryskiego Luwru i nowojorskiego Guggenheima. Wstęp do Luwru. Następnie emocje związane z wizytą w pierwszym w świecie parku Ferrari z licznymi atrakcjami. Mieści się tutaj m.in. największa galeria Ferrari poza siedzibą firmy we Włoszech. Późnym wieczorem powrót do Dubaju.

 • Dzień 3 | DUBAJ z POWIETRZA I WODY

  Rano dla chętnych okazja do podziwiania miasta podczas panoramicznego lotu helikopterem. W czasie tego lotu, będzie można zobaczyć wieżowce na słynnej Sheikh Zayed, sztuczną wyspę Jumeirah oraz Dubaj Marina (fakultatywny lot helikopterem 17 minut – ok. 260 USD, wymagane wcześniejsze zgłoszenie w biurze). Następnie emocjonujący rejs charakterystyczną dla Dubaju szybką łodzią tzw. Yellow Boat. Podczas rejsu możliwość odkrycia innego oblicza najbardziej charakterystycznych miejsc. Miasto widziane z wody pozostawi niezapomniane wrażenie. Wizyta w najbardziej rozpoznawalnym hotelu Burj Al Arab. Jego oryginalna architektura – kształt żagla sprawiła, że hotel stał się niejako wizytówką Emiratów. Czas na wyśmienity lunch w restauracji. Najlepsze specjały, wyszukane przystawki, desery i owoce morza są w stanie zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia. Popołudnie do własnej dyspozycji w jednym z najsłynniejszych hoteli w Dubaju – Atlantis. Hotel znajduje się na krańcu sztucznej wyspy The Palm. Możliwość korzystania z uroków miejsca. Hotel zbudowany z rozmachem, posiada między innymi takie atrakcje jak ogromny park wodny położony na 42 akrach, labirynt zatopionych komnat zaginionego miasta Atlantydy – zwany Lost Chambers, delfinarium, chłodzone baseny oraz 2 plaże (wstęp do parku wodnego oraz wybrane atrakcje dodatkowo płatne). Powrót na nocleg.

 • Dzień 4 | DUBAJ – MEYDAN I PUSTYNIA

  Poranek w hotelu Meydan, z którego balkonów szejkowie podziwiają swoje konie podczas prestiżowych wyścigów konnych. Kompleks Meydan to największy tego typu obiekt na świecie. Trybuny toru są w stanie pomieścić 80 tysięcy widzów. Meydan to nie tylko miejsce konnych gonitw, ale także pięciogwiazdkowy hotel, przystań i muzeum. Śniadanie w restauracji, z której zwykle szejkowie oglądają gonitwy. Następnie zwiedzanie stajni koni wyścigowych szejka Dubaju, zaplecza wyścigów konnych m.in. pomieszczenia dżokejów. Wizyta w galerii handlowej Mall of Emirates z pierwszym kurortem narciarskim i parkiem śnieżnym na Bliskim Wschodzie – Ski Dubai. Dla chętnych możliwość skorzystania z uroków białego szaleństwa na największym zadaszonym stoku w strefie zwrotnikowej. Powierzchnia obiektu pokrytego prawdziwym śniegiem wynosi ponad 20 tys. m². Najdłuższa z 5 tras ma 400 m (cena za pakiet 2 godz. ok. 60 USD, zawiera sprzęt narciarski i ciepłe ubranie oprócz czapki i szalika). Fascynująca podróż do oazy na pustyni. Okazja do poznania arabskiej tradycji w wersji luksusowej. Historia pustynnych karawan, Beduinów, jak z opowieści z Tysiąca i Jednej Nocy. Zakwaterowanie w luksusowym kompleksie położonym wśród wydm pustynnych. Bujne ogrody, dziedzińce z fontannami, kamienne uliczki prowadzą do elegancko urządzonych pokoi. W ramach pobytu możliwość korzystania z basenu, spa, udziału w pokazach sokołów, konno lub na wielbłądzie (niektóre atrakcje, jak przejazd jeepami po pustyni dodatkowo płatne na miejscu). Po zmierzchu podziwianie rozgwieżdżonego nieba, które na pustyni prezentuje się niezwykle okazale. Kolacja i nocleg w urzekającej scenerii.

 • Dzień 5 | PUSTYNIA I OAZA – DUBAJ NOWOCZESNY

  Do południa czas do własnej dyspozycji w hotelu na pustyni i możliwość korzystania z atrakcji, jakie oferuje hotel. Powrót do Dubaju. Następnie przejazd do ultranowoczesnego centrum handlowego. Czas wolny na zakupy w największym centrum handlowym na świecie Dubai Mall. Okazja do fakultatywnej wizyty w jednym z największych akwariów na świecie, znajdujących się w tym centrum (dodatkowo płatne na miejscu). Wieczorem przejazd do ekskluzywnej dzielnicy wieżowców Dubai Marina. Rejs tradycyjną arabską łodzią – Marina Dhow Cruise połączony z kolacją – bufet z napojami. Widok na oświetlone miasto i nowoczesne dzielnice. Powrót do hotelu.

 • Dzień 6 | DUBAJ – STARE MIASTO I NOWOCZESNOŚĆ

  Od rana spotkanie z niezwykłą historią, tradycją i kulturą emiratu. Przejazd do Bastakiya, leżącej nad wodą dzielnicy z zabytkowymi domami kupców; są one wyposażone w wieże wiatrów spełniające rolę klimatyzacji. Spacer do Muzeum Dubaju, mieszczącego się w 180-letnim forcie Al Fahidi. Przeprawa na drugą stronę rzeki Creek tradycyjną taksówką wodną – abra. Wizyta na tętniących życiem bazarach będąca swoistą podróżą w czasie. Gwar, zapach orientalnych perfum i kadzideł, feeria barw to eksplozja wrażeń dla zmysłów. Spacer wąskimi uliczkami Spice Souk wśród stosów aromatycznych ziół i przypraw, wypełniających ogromne kosze. Można tutaj skosztować świeżych daktyli pierwszego gatunku, suszonych owoców, orzechów. Następnie przejście na Gold Souk, którego zakątki wypełnione są olśniewającą, arabską biżuterią. Przejazd do Dubai Frame – słynnej ramy oddzielającej stary Dubaj od nowoczesnych dzielnic miasta. Postój przy najwyższym wieżowcu świata Burj Khalifa (828 m). Wjazd na poziom widokowy, usytuowany na 124 piętrze. Wieczorem kolacja w restauracji z widokiem na fontanny i najwyższy budynek świata. Dubajska fontanna to największy tego typu pokaz choreografii na świecie. Powrót do hotelu.

 • Dzień 7 |

  Transfer na lotnisko. Bezpośredni przelot do Polski. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT
  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu. W paszporcie powinna być min. 1 strona wolna.
  W paszporcie nie powinno być śladów pobytu w Izraelu, jak wiza czy stempel z przejścia granicznego.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki oraz opłatę turystyczną w hotelach sugerujemy przeznaczyć ok. 100 USD.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 3000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 65 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi,
 • transfery lotniskowe,
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem/minibusem,
 • 6 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 5* (4 noce) i 4* (2 noce), pokoje 2-os.; dopłata do pokoju 1-os. 3600 PLN,
 • 5 śniadań, 2 obiady, 3 kolacje, w tym:
 • lunch w Abu Dhabi,
 • kolację w luksusowym kompleksie na pustyni,
 • elegancki lunch w Burj Al Arab,
 • kolację z napojami podczas rejsu,
 • kolację w restauracji z widokiem na pokaz fontann,
 • poczęstunek z kawą w Emirates Palace,
 • bilety wstępu do obiektów wg programu poza fakultatywnymi,
 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi lokalnych przewodników,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (NNW, KL, bagaż).
EMIRATY ARABSKIE dla Koneserów 2021
0,0 5 1 0