× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Archipelag leżący na Oceanie Atlantyckim. Prawdziwy raj dla miłośników piękna przyrody – wulkanicznych plaż i wędrówek po górach. Teneryfa z najwyższym w Hiszpanii szczytem Teide, Gomera – plantacje bananów i język gwizdany, Gran Canaria ze złotymi wydmami Maspalomas , Lanzarote – czarno-biała wyspa z wciąż czynnym wulkanem Timanfaya.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  TENERYFA – GOMERA – GRAN CANARIA – LANZAROTE

 • Dzień 1 | TENERYFA

  Zbiórka na lotnisku. Wylot na Teneryfę. Transfer i zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny.

 • Dzień 2 | TENERYFA

  Zwiedzanie stolicy wyspy Santa Cruz de Tenerife oraz największego kurortu na północnym wybrzeżu wyspy – Puerto de la Cruz. Dla chętnych wizyta w Loro Parque, największym na wyspach ogrodzie botaniczno-zoologicznym, w którym znajduje się m.in. atrakcyjne pingwinarium oraz oceanarium (cena biletu ok. 35 EUR). Powrót do hotelu.

 • Dzień 3 | TENERYFA

  Wycieczka do Parque Nacional del Teide. Przejazd pod najwyższy szczyt Hiszpanii Pico del Teide (3718 m. n.p.m.), będący uśpionym wulkanem. Przy sprzyjającej pogodzie dla chętnych wjazd kolejką na stację pośrednią i podziwianie widoków na szczyt i wielką kalderę otaczającą wulkan (koszt biletu ok. 30 EUR). Wizyta w malowniczo położonej wiosce Masca (600 m n.p.m.), gdzie można podziwiać wspaniałe widoki na wulkan Teide i Ocean Atlantycki. Następnie przejazd do otoczonego pasem winnic Icod de los Vinos, gdzie rośnie żywy symbol wysp – smocze drzewo Drago Milenario. Ten najstarszy liczący 1000 lat i zarazem największy na archipelagu okaz ma niemal 17 m wysokości i 6 m obwodu pnia. Powrót do hotelu.

 • Dzień 4 | TENERYFA - GOMERA

  Wypoczynek na plaży. Dla chętnych fakultatywna całodniowa wycieczka na leżącą na zachód od Teneryfy – Gomerę. Jest to jedna z najmniejszych, zamieszkałych wysp archipelagu, zwana ogrodem, ze względu na jej rolniczy charakter. Objazd wyspy ze zwiedzaniem m.in. Parque Nacional de Garajonay, gdzie rośnie ok. 400 gatunków drzew i krzewów. Wizyta w tradycyjnym gospodarstwie agroturystycznym. Odwiedzenie najpiękniejszego punktu widokowego wyspy - Mirador de Abrante oraz jej najstarszego miasta - San Sebastian de La Gomera (cena wycieczki (przejazd busem lub jeepem, rejs promem, przewodnik, obiad) – ok. 90 EUR, realizowana przy minimum 6 osobach).

 • Dzień 5 | GRAN CANARIA - LANZAROTE

  Bardzo wczesne śniadanie (lub pakiet za śniadanie). Rejs statkiem na Gran Canarię, wyspę zwaną kontynentem w miniaturze. Klimat dzieli wyspę na dwie części – chłodniejszą i zieloną północ oraz gorące i piaszczyste południe. Zwiedzanie największego miasta archipelagu Wysp Kanaryjskich – Las Palmas de Gran Canaria, stolicy Gran Canarii. Wizyta w Domu Kolumba (Casa de Colon), w którym gościł w roku 1492. Zobaczyć tu można m.in. odtworzone, naturalnej wielkości wnętrze La Nina, jednego z statków Kolumba, a także modele innych statków, przyrządy nawigacyjne i zabytki sztuki prekolumbijskiej. Następnie spacer bulwarem Calle Mayor de Triana z domami o modernistycznych fasadach, których dolne kondygnacje zajmują eleganckie sklepy. Chwila odpoczynku w parku Telmo, gdzie można napić się kawy w zabytkowej, secesyjnej kawiarni. Przejazd do Maspalomas, gdzie znajdują się najpiękniejsze na wyspie złote wydmy, otoczone kurortami wczasowymi. Przejazd do „kanaryjskiej Wenecji” - Puerto de Mogan. Spacer po uroczym starym porcie, w plątaninie uliczek poprzecinanych kanałami. Przelot na Lanzarote. Zamiast wielopiętrowych hoteli i apartamentowców na wyspie dominuje niska, biała zabudowa, która przy wulkanicznych bazaltowych krajobrazach tworzy szczególny klimat. Wyspa w całości jest rezerwatem biosfery. Zaletą wyspy jest stabilna, słoneczna pogoda, którą zapewniają wiatry pasatowe rozwiewające gromadzące się chmury. Nocleg w hotelu.

 • Dzień 6 | LANZAROTE

  Zwiedzanie stolicy wyspy – Arrecife. Na trasie monumentalna forteca Castillo de San Gabriel, dawna stolica Teguise z rezydencją głównego rodu – Palacio Spinola. Przejazd pod XVI-wieczny kościół Nuestra Senora de Guadalupe. Postój w najstarszym forcie w archipelagu – Castillo de Santa Barbara, skąd roztacza się rozległy widok na okalające miasto równiny. Wizyta w Jardín de Cactus – ogrodzie kaktusów, ostatnim projekcie Cesare Manrique. Zwiedzanie jaskini Jameos del Aqua, w której wielkie wrażenie robi 40-metrowy, otwierający się nad głowami, lej ukształtowany w lawie, zwany La Corona. Ze względu na znakomitą akustykę w jednej z pieczar urządzono salę koncertową. Na koniec wjazd na punkt widokowy Mirador del Rio (475 m n.p.m.), skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na wysokie klify i archipelag tzw. małych Kanarów, wśród których jest najmniejsza z zamieszkanych wysp archipelagu - Graciosa. Jej nazwa oznacza pełna wdzięku i w pełni odzwierciedla charakter wysepki, na której można wypoczywać w prawdziwym spokoju.

 • Dzień 7 | LANZAROTE

  Wyprawa do Parku Narodowego Timanfaya, miejsca ostatnich erupcji wulkanicznych (w latach 1730-36). Wjazd na Górę Ognia (Las Montanas del Fuego). Po drodze można podziwiać wspaniałe widoki na rozciągające się wokół kratery, skały i zastygłą lawę mieniącą się w słońcu odcieniami brązów i czerwieni. Przejazd pod skałę Hilario, gdzie mieści się restauracja El Diablo. Można w niej skosztować mięsa i ryb smażonych na wulkanicznym grillu, bowiem zaledwie 10 centymetrów pod powierzchnią zastygłej lawy temp. sięga 140ºC, a 6 metrów niżej 400ºC. Odbywają się tu również pokazy, jak wlewana do szczelin ziemi woda zamienia się z hukiem w obłoki pary. Postój nad szmaragdowym jeziorkiem Laguna de los Clicos w kalderze Golf. Po południu, dla odprężenia, degustacja wytwarzanego na wyspie, wspaniałego wina Malvasia. Winorośl uprawiana jest w dolinie La Geria, w osobliwych winnicach. Każda sadzonka jest umieszczona w specjalnym zagłębieniu (geria) otoczonym półkolistym murkiem i obsypana żwirem wulkanicznym.  Powrót do hotelu.

 • Dzień 8 | LANZAROTE - TENERYFA

  Transfer na lotnisko. Przelot na Teneryfę. Następnie wylot do Polski. Dla osób, które wykupiły opcję wypoczynku, transfer do hotelu i zakwaterowanie.

 • Dzień 9. - 14. | TENERYFA

  Pobyt na wyspie, wypoczynek.

 • Dzień 15 |

  Transfer na lotnisko i wylot do Polski

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • DODATKOWE OPŁATY - WYPOCZYNEK
  Dopłata do opcji 7-dniowego wypoczynku 1550 PLN
 • BILETY WSTĘPU
  Na rezerwacje i bilety wstępu i usługi przewodnickie do zwiedzanych obiektów należy mieć obowiązkowo 150 EUR.
 • MIEJSCA W AUTOKARZE
  Zajmowanie miejsc w autokarze odbywa się wg kolejności podpisywania umów na imprezę.
 • KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA
  Kolejność zwiedzania wysp może ulec zmianie.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 1800 PLN płatna przy zapisie
II RATA płatna na 35 dni przed wyjazdem
 • Przeloty międzynarodowe i wewnętrzne regularnymi lotniczymi w klasie ekonomicznej lub tanimi liniami
 • Przejazdy klimatyzowanym autokarem/busem turystycznym
 • Dzienny rejs promem na Gran Canarię
 • 7 lub 14 noclegów w hotelach 4*/3*, pokoje 2-osob., dopłata do pok. 1-osob. 650 PLN (7 noclegów) i 1300 PLN (14 noclegów),
 • 7 lub 14 śniadań, 7 lub 14 kolacji (bufet), napoje do kolacji płatne osobno
 • Opiekę polskiego pilota, który realizuje program
 • Ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż, OC).
HISZPANIA – Wyspy Kanaryjskie (zwiedzanie 4 wysp z opcją wypoczynku) 2019
0,0 5 1 0