× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

4.7

z 11 recenzji

Wspaniały, tajemniczy kompleks świątynny Angkor Wat – w Kambodży. Rejs po zatoce Ha Long z tysiącami wapiennych ostańców – w Wietnamie. Pałace i klasztory nad Mekongiem w historycznej stolicy Laosu – Luang Prabang. Zabytki ery kolonialnej w miastach budowanych przez Francuzów – Sajgonie i Hanoi. Teatr kukiełek na wodzie – wietnamski folklor.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  HO CHI MINH (Wietnam) – DELTA MEKONGU – CAN THO – SIEM REAP (Kambodża) – ANGKOR THOM – ANGKOR WAT – PHNOM PENH – VIENTIANE (Laos) – LUANG PRABANG – HANOI (Wietnam) – ZATOKA HA LONG

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Wietnamu.

 • Dzień 2 | HO CHI MINH (Wietnam)

  Rano przylot do Ho Chi Minh (d. Sajgon). Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Po południu zwiedzanie miasta. Zabytkowy budynek poczty, katedra Notre Dame (z zewnątrz), kościół Cha Tam, Muzeum Wojny i ulica Dong Khoi. Spacer po bazarze Ben Thanh. Kolacja. Wieczorem – fakultatywnie – przedstawienie AO Show w operze (od ok. 40 USD do ok. 55 USD).

 • Dzień 3 | DELTA MEKONGU – CAN THO

  Całodniowa wycieczka do delty Mekongu. Przejazd do Cai Be. Rejs krytą, drewnianą łodzią, zwaną sampan, po kanałach delty. Obiad w gospodarstwie lokalnego rolnika; okazja do kupna świeżych owoców tropikalnych z jego sadu. Po południu dalszy rejs do Vinh Long i przejazd autokarem do Can Tho. Zakwaterowanie w hotelu.

 • Dzień 4 | HO CHI MINH – SIEM REAP (Kambodża)

  Rano wycieczka łodzią na gwarny targ wodny w  Cai Rang. Następnie powrót autokarem do Ho Chi Minh. Wylot do Siem Reap w Kambodży. Zakwaterowanie w hotelu.

 • Dzień 5 | ANGKOR THOM

  Wycieczka do Angkoru. Kompleks świątynny Angkor powstał pod koniec VIII w., kiedy król Khmerów Jayavarman II przeniósł na ten teren stolicę swojego królestwa. Przez setki lat każdy z jego następców budował świątynię w Angkorze. W ten sposób na powierzchni ponad 200 km² powstał ogromny zespół budynków świątynnych i kaplic. Przed tysiącem lat Angkor był jednym z najwspanialszych miast na świecie. Spacer do Angkor Thom, ostatniej stolicy cesarstwa Khmerów. Południowej bramy prowadzącej do miasta strzegą stojące w rzędach po obu stronach wspaniałe posągi, przedstawiające demony i dobre duchy. Na samym środku Angkor Thom stoi świątynia Bayon, która funkcjonowała jako łącznik między niebem a ziemią. Przejazd do świątyni leżącej za murami miasta – Ta Prohm, która pozostała w takim stanie, w jakim została odkryta w XIX w., z nienaruszonymi gigantycznymi drzewami, które przez minione kilkaset lat oplotły korzeniami mury, kaplice i biblioteki. Spacer po tarasie słoni oraz podziwianie pięknych ozdób ściennych na tarasie Trędowatego Króla. Wieczorem – fakultatywnie – kolacja w formie bufetu z pokazem tradycyjnych tańców khmerskich (ok. 15 USD).

 • Dzień 6 | ANGKOR WAT – SIEM REAP – PHNOM PENH

  Przed świtem dla chętnych – fakultatywnie – wyjazd rikszami na obserwację wschodu słońca nad Angkor Wat (ok. 5 USD). Zwiedzanie najpiękniejszego obiektu w kompleksie – Angkor Wat. Na charakterystycznej dla królestwa Angkoru świątyni-górze, znajdują się galerie pokryte m.in. płaskorzeźbami z 2 tys. apsar – tanecznic niebieskich. Wspaniale zachowane płaskorzeźby, ciągnące się wzdłuż ścian o powierzchni 1200 m² przedstawiają stworzenie świata, toczące się wojny, historię państwa Khmerów i postacie bóstw z mitologii. Powstała w XII wieku za panowania króla Suryavarmana II świątynia była budowana z niezwykłym artyzmem i pieczołowitością przez ponad 30 lat. Dla chętnych – fakultatywnie – wycieczka nad jezioro Tonle Sap i rejs łodzią do pływającej wioski (ok. 15 USD). Po południu transfer na lotnisko i wylot do Phnom Penh. Zakwaterowanie w hotelu

 • Dzień 7 | PHNOM PENH – VIENTIANE (Laos)

  Zwiedzanie stolicy Kambodży. Na trasie; pałac królewski, Srebrna Pagoda, Wat Phnom – najważniejsza pagoda w mieście. Wizyta w Muzeum Narodowym, w którym znajdują się cenne dzieła sztuki Khmerów. Transfer na lotnisko. Wylot do Vientiane, stolicy Laosu. Po przylocie – formalności wizowe. Zakwaterowanie w hotelu.

 • Dzień 8 | VIENTIANE – LUANG PRABANG

  Zwiedzanie Vientiane, m.in. najważniejsze centrum religijne Laosu – świątynia Pha That Luang, pagoda Wat Sisaket i pagoda Wat Phra Kaeo, w której przechowywany był słynny posąg Szmaragdowego Buddy (obecnie jest on w Wielkim Pałacu w Bangkoku). Postój przy pomniku niepodległości Patuxai i widok z góry na całe miasto. Transfer na lotnisko i wylot do Luang Prabang. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie.

 • Dzień 9 | LUANG PRABANG

  Luang Prabang jest najlepiej zachowanym zabytkowym miastem w południowo-wschodniej Azji. Wzdłuż ulic stoją niewielkie domy mieszkalne, hoteliki i sklepy pochodzące z czasów kolonialnych. Na trasie zwiedzania znajdą się m.in. buddyjskie świątynie z bogato zdobionymi wnętrzami, stupa Wat Wisunalat, stupa Wat Mai oraz liczący cztery wieki królewski kompleks klasztorny – Wat Xieng Thong. Dla chętnych – fakultatywnie – przejazd nad wodospad Kuang Si, możliwość kąpieli (ok. 18 USD).

 • Dzień 10 | LUANG PRABANG

  Wczesnym rankiem dla chętnych – fakultatywnie – udział w ceremonii rozdawania jałmużny mnichom (ok. 10 USD). Wyjazd nad brzeg rzeki i rejs łodzią motorową wzdłuż Mekongu, do jaskini Pak Ou. Przez minione 500 lat królowie, książęta, kupcy i wieśniacy przybywali do groty na modlitwy, zostawiając jako wota ponad 3 tysiące częściowo pozłacanych statuetek Buddy. Obiad. Powrót do Luang Prabang. Wizyta w byłym pałacu królewskim, obecnie Muzeum Narodowym. Wejście na wzgórze Phu Si, z którego rozpościera się piękny widok na miasto i pałac królewski. Malowniczy zachód słońca za rzeką Mekong z górami w tle. Czas wolny na spacer po nocnym targu H’mong.

 • Dzień 11 | LUANG PRABANG – HANOI (Wietnam)

  Transfer na lotnisko i wylot do Hanoi. Miasto zachowało swój oryginalny, historyczny charakter, chociaż nowe budynki zajmują coraz więcej miejsca. Zwiedzanie miejsc związanych z wujem Ho. Przejazd na plac Ba Dinh, gdzie znajduje się (zbudowane z granitu i marmuru) mauzoleum Ho Chi Minha (z zewnątrz) oraz jego skromny dom, w którym żył i pracował. Przejazd do Pagody na Jednej Kolumnie, zbudowanej w XI w. Zwiedzanie Świątyni Literatury – najstarszego, założonego w 1076 roku, uniwersytetu w Wietnamie. Czas wolny na zakupy pamiątek; lokalne wyroby rękodzieła, tekstylia, ao dai – czyli tradycyjne suknie noszone przez wietnamskie kobiety.

 • Dzień 12 | HANOI – ZATOKA HA LONG

  Wyjazd autokarem nad Morze Południowochińskie. Następnie rejs statkiem wycieczkowym po zatoce Ha Long. Jest ona znana z malowniczych formacji skalnych – ok. 3 tysięcy wystających z morza gór, czyli wapiennych ostańców, tworzy unikalny krajobraz z licznymi zatoczkami, grotami, skalistymi wysepkami. Podczas rejsu obiad i kolacja – posiłki składające się ze świeżych owoców morza. Nocleg na statku.

 • Dzień 13 | ZATOKA HA LONG – HANOI

  O świcie podziwianie wschodu słońca nad zatoką Ha Long. Po śniadaniu na pokładzie powrót na ląd. Przejazd do Hanoi; po drodze gwarne miasta i wioski. Wieczorem okazja do podziwiania specjalności wietnamskiej – oryginalnego teatru kukiełek na wodzie. Kolacja. Późnym wieczorem transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

 • Dzień 14 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT
  Przy wpłacie II raty należy dostarczyć skan paszportu (strona ze zdjęciem w kolorze). Paszport musi być ważny co najmniej rok od daty zakończenia wycieczki. Do Wietnamu, Kambodży i Laosu potrzebne są wizy, które otrzymuje się przy przekraczaniu granicy. Należy mieć min. 4 wolne strony w paszporcie oraz należy zabrać ze sobą 4 zdjęcia.
 • DODATKOWE OPŁATY
  Na bilety wstępu oraz wizy należy zabrać ok. 270 USD.
 • SZCZEPIENIA
  Zalecana profilaktyka przeciwmalaryczna.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

4.7

OGÓLNA OCENA W SKALI 1-5

z 11 recenzji

Ogólna organizacja
Program wycieczki
Komfort podróży
Wyżywienie
Standard

5.0

Janusz

4.8

Marianna

5.0

Hanna

4.8

Jerzy

4.6

Krzysztof

3.8

Jerzy

4.0

Anna

5.0

Barbara

4.8

Mirosława

5.0

Teresa

4.4

Grażyna

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 40 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • przeloty wewnętrzne,
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem,
 • 11 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-os.; 1 noc na statku wycieczkowym, kabiny 2-os. z łazienką, dopłata do pokoju/kabiny 1-os. 1250 PLN,
 • 12 śniadań, 3 obiady, 3 kolacje,
 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi lokalnych przewodników,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
WIETNAM – KAMBODŻA – LAOS 2019
4,7 5 1 11