× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Anglia – Irlandia – Irlandia Północna – Szkocja

Tajemnicze megality w Stonehenge. Rzymskie zabytki w Bath. Destylarnia whiskey w Dublinie. Bazaltowa Grobla Olbrzyma. Szkocka twierdza w Stirling. Potwór w Loch Ness. Zamek Edynburski na szczycie wulkanu. Mur Hadriana. Katedra i wioska Wikingów w Yorku. Dom Szekspira w Stratford. Christ Church College w Oxfordzie. Królewska twierdza Tower w Londynie.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  WINCHESTER – STONEHENGE – BATH – DUBLIN – LONDONDERRY – BUSHMILLS – BELFAST – EDYNBURG – STIRLING – LOCH NESS – JEDBURGH – MELROSE – MUR HADRIANA – DURHAM – YORK – STRATFORD-UPON-AVON – OXFORD – LONDYN

 • Dzień 1 | WINCHESTER (Anglia) - STONEHENGE

  Zbiórka w na Lotnisku Chopina w Warszawie, w hali odlotów, przy stanowisku odpraw LogosTour. Wylot do Londynu. Przylot na lotnisko Heathrow. Zwiedzanie Winchester, pierwszej stolicy Anglii. Spacer po Starym Mieście z wizytą w najdłuższej w Europie katedrze. Przejazd do Stonehenge. Podziwianie tajemniczej budowli megalitycznej. Przejazd do hotelu w okolicach Bath.

 • Dzień 2 | BATH

  Po śniadaniu zwiedzanie Bath, zabytkowego miasta, które zawdzięcza swoją nazwę i sławę gorącym źródłom, jedynym na terenie Anglii. Spacer po starówce do zabytkowego, zabudowanego sklepami mostu Pulteney. Przejazd przez Walię w okolicę Convy na nocleg.

 • Dzień 3 | DUBLIN (Irlandia)

  Wcześnie rano wyjazd do Holyhead. Przeprawa promem do Irlandii. Przejazd do Dublina. Wizyta w katedrze św. Patryka - największej budowli sakralnej w Irlandii. Spacer po mieście - City Hall, Bank of Ireland, kompleks Trinity College (z zewnątrz). Wizyta w Muzeum Guinnessa, gdzie można zapoznać się z historią marki na tle dziejów Irlandii oraz zdegustować i zakupić to słynne irlandzkie piwo. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Dublina.

 • Dzień 4 | LONDONDERRY - BUSHMILLS (Irlandia Północna)

  Przejazd przez hrabstwo Monaghan do Irlandii Północnej. Postój w Londonderry – mieście wciąż odczuwającym skutki konfliktu katolicko-protestanckiego. Zwiedzanie Muzeum Wolnego Derry. Spacer po zachowanych murach obronnych okalających Stare Miasto oraz po dzielnicy Bogside – słynącej z wielu ogromnych murali pochodzących z czasów, kiedy ta dzielnica była całkowicie pod kontrolą IRA. Przejazd do Bushmills. Podziwianie bazaltowej Grobli Olbrzyma, ogłoszonej cudem natury już w 1693 r. Nocleg w okolicy Belfastu. Dla chętnych wspólne wieczorne wyjście integracyjne do irlandzkiego pubu.

 • Dzień 5 | BELFAST

  Przejazd do Belfastu. Spacer po Donegall Square, gdzie znajduje się ratusz. Przejazd przez tzw.„Złotą Milę” z budynkiem opery i zabytkowym Crown Liquor Saloon do dzielnic podziałów – Falls i Shankill, które do dziś są rozdzielone betonowym murem, a ściany domów stanowią swoistą galerię murali ukazującą historię podziału Irlandii. Zwiedzanie wystawy poświęconej historii statku Titanic, zbudowanego w tutejszej stoczni. Przeprawa promowa do Szkocji. Przejazd w okolice Edynburga na nocleg.

 • Dzień 6 | STIRLING - EDYNBURG (Szkocja)

  Zwiedzanie renesansowego zamku w Stirling, który był ulubioną rezydencją Stuartów i jest jedną z największych twierdz szkockich. Przejazd do Edynburga, stolicy Szkocji. Objazd miasta – na trasie pomnik Waltera Scott’a, New Town, Calton Hill oraz pałac Holyrood. Zwiedzanie Zamku Edynburskiego, wzniesionego na szczycie wygasłego wulkanu Spacer fragmentem Królewskiej Mili, pod drodze wizyta w katedrze St.Giles, Przejazd obok Forth Bridges (jednego z najdłuższych i najstarszych mostów kolejowych Europy, 1823 m) . Nocleg w okolicy Edynburga.

 • Dzień 7 | LOCH NESS - FORT WILLIAM

  Wyjazd w kierunku legendarnego jeziora Loch Ness. Objazd jeziora od strony Inverness. Zwiedzanie zamku Urquhart nad Loch Ness, gdzie najczęściej miał ukazywać się słynny potwór. Wyjazd w kierunku Edynburga. Po drodze przejazd przez słynny Kanał Kaledoński, drogę wodną łączącą Invernes z Fort William. Krótki postój w Fort William, uroczym miasteczku położonym nad fiordem Loch Linnhe, u podnóża Ben Nevis, najwyższego szczytu Wielkiej Brytanii (1344 m n.p.m.). Przejazd przez piękną dolinę Glencoe; po drodze liczne jeziora, rzeki i wrzosowiska. Nocleg w okolicy Edynburga.

 • Dzień 8 | MUR HADRIANA - DURHAM

  Zwiedzanie pogranicza szkocko-angielskiego – XII-wieczne opactwo Jedburgh Abbey oraz Melrose Abbey, w którym złożone jest serce słynnego króla Szkocji, Roberta Bruce. Przejazd do fortu Housesteads stanowiącego fragment słynnego Muru Hadriana, pochodzącego z II w. Postój w jednym z najpiękniejszych miasteczek północnej Anglii – Durham. Zwiedzanie gotyckiej katedry, spacer po starówce. Nocleg w okolicy Newcastle.

 • Dzień 9 | YORK

  Przejazd do Yorku – jednego z najpiękniejszych miast Wysp Brytyjskich. Zwiedzanie największej w Anglii gotyckiej katedry Minster oraz zrekonstruowanej wioski Wikingów z X w. – Jorvik Viking Center. Spacer po malowniczym centrum Yorku. Na szczególna uwagę zasługuje najsłynniejsza ulica miasta The Shambles, okrzyknięta w 2010 roku najbardziej malowniczą ulicą w Wielkiej Brytanii. W dawnych czasach była to ulica rzeźnicka ze sklepami, które jednocześnie były ubojniami i do dziś można tam zobaczyć atrybuty rzeźnickie, takie jak haki, tasaki itp. Przejazd na nocleg w okolice Birmingham.

 • Dzień 10 | STRATFORD-UPON-AVON - OXFORD - LONDYN

  Wizyta w Stratford-upon-Avon – mieście Williama Szekspira. Zwiedzanie jego domu rodzinnego. Wizyta w Holy Trinity Church, gdzie znajduje się nagrobek pisarza. Przejazd do Oxfordu. Zwiedzanie Christ Church College, najstarszego kolegium oksfordzkiego uniwersytetu, gdzie obok katedry można podziwiać ogromną jadalnię, która posłużyła za plener zdjęciowy do filmów o Harrym Potterze. Spacer po zabytkowym centrum miasta. Przejazd do hotelu w Londynie, zakwaterowanie. Wieczorny spacer po Londynie od Piccadilly Circus przez Soho, Leicester Square, China Town do Covent Garden. Nocleg w Londynie (Heathrow).

 • Dzień 11 | LONDYN

  Całodzienne zwiedzanie Londynu. Tower of London – największa twierdza średniowiecznej Europy ze wspaniałym skarbcem klejnotów królewskich i mostem Tower. Zwiedzanie Westminster Abbey – miejsca koronacji i ślubów królewskich oraz spoczynku władców i wybitnych Brytyjczyków. Palace of Westminster – siedziba parlamentu ze słynnym zegarem Big Ben, Whitehall, Downing Street 10. Spacer z Trafalgar Square, reprezentacyjną aleją The Mall do Buckingham Palace. Nocleg w Londynie (Heathrow).

 • Dzień 12 |

  Transfer na lotnisko. Wczesny wylot do Polski.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • MIEJSCA W AUTOKARZE
  Zajmowanie miejsc w autokarze wg kolejności zapisów na listę uczestników.
 • BILETY WSTĘPU
  Na bilety wstępu i przewodników lokalnych należy mieć ze sobą ok. 30 EUR i 200 GBP (wg cen na dzień 01.08.2017).
 • GNIAZDKA
  Napięcie w sieci 230 V (inne gniazdka niż w Polsce, aby używać sprzętów typu grzałki, czajniki, suszarki, lokówki należy mieć adapter),
 • WYCIECZKA AUTOKAROWA
  W sprzedaży jest również wersja autokarowa tej samej wycieczki. Program i cena dostępne będą na stronie www.logostour.pl oraz w katalogu LATO 2018.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 1500 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 35 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe,
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem lub busem,
 • przeprawy promami lokalnymi na trasie Holyhead-Dublin, Belfast-Stranraer,
 • zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2-osob. z łazienką, dopłata do pokoju 1-osob. 1450 PLN,
 • Śniadania po każdym noclegu w hotelu (dopłata do 11 kolacji 1100 PLN),
 • Opiekę pilota, który realizuje program,
 • Ubezpieczenie Signal Iduna NW (7000 PLN), KL (15 000 EUR) i bagaż (800 PLN).
WIELKA BRYTANIA – IRLANDIA 2018
0,0 5 1 0