× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

15 parków narodowych i rezerwatów oraz Kanion Antylopy

Najwspanialsze parki narodowe i rezerwaty południa USA. Czerwone wzgórza, oryginalne formacje skalne, kaniony oraz kratery w Arizonie i Utah. Magiczny Kanion Antylopy. Widok na rzekę Kolorado w Wielkim Kanionie. Pustynia w Newadzie i gigantyczne sekwoje w Kalifornii. Rozrywkowe Las Vegas, artystyczne San Francisco, filmowe Los Angeles. Pełen dzieł sztuki zamek Hearsta.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  LOS ANGELES – P.N. JOSHUA TREE – SEDONA – KANION WALNUT – SUNSET CRATER – REZERWAT WUPATKI – P.N. WIELKIEGO KANIONU – KANION ANTYLOPY – P.N. LAKE POWELL – MONUMENT VALLEY – P.N. ARCHES – P.N. CANYONLANDS – PARK DEAD HORSE POINT – P.N. CAPITOL REEF – P.N. KANIONU BRYCE – P.N. ZION – LAS VEGAS – P.N. DOLINY ŚMIERCI – P.N. YOSEMITE – SAN FRANCISCO – MONTEREY – SAN SIMEON – LOS ANGELES – SANTA MONICA – HOLLYWOOD

 • Dzień 1 | LOS ANGELES

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA. Przylot do Los Angeles. Transfer do hotelu.

 • Dzień 2 | P.N. JOSHUA TREE

  Wyjazd z Los Angeles w kierunku Phoenix (Arizona). Przejazd przez pustynię Mojave. Krótki postój w Joshua Tree National Park, gdzie można spotkać unikalne pustynne jukki krótkolistne, rosnące prawie tysiąc lat. Dalej podróż przez pustynię Sonora, słynącą z ogromnych kaktusów saguaro. Przejazd w okolice Phoenix.

 • Dzień 3 | SEDONA – KANION WALNUT – KRATER SUNSET – WUPATKI

  Przejazd do Sedony, malowniczego miasteczka otoczonego czerwonymi skałami, o niezwykłych właściwościach. Następnie pobyt w Walnut Canyon National Monument. Przejazd do Sunset Crater Volcano National Monument, pokrytego lawą, przypominającą krajobraz księżycowy. Krótki postój w Wupatki National Monument.

 • Dzień 4 | P.N. WIELKIEGO KANIONU

  Przejazd do Parku Narodowego Wielkiego Kanionu (Grand Canyon National Park). Spacer krawędzią kanionu, który uformowała rzeka Kolorado, płynąca 1500 m poniżej. Okazja do podziwiania zachwycających krajobrazów. Fakultatywnie możliwość lotu helikopterem nad kanionem (cena uzależniona od wariantu, 30 minut lotu - ok. 230 USD). Dla chętnych film w kinie IMAX (ok. 15 USD).

 • Dzień 5 | KANION ANTYLOPY – P.N. JEZIORA POWELLA

  Przejazd nad malownicze Jezioro Powella. Rejs po jednym z najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych sztucznych zbiorników na świecie, gdzie błękit nieba, biel i brąz skał piaskowca i zieleń wody tworzą niezapomnianą scenerię. Powrót do Page.  Krótka przejażdżka samochodami terenowymi w głąb rezerwatu Indian Navajo. Wizyta w kanionie Antylopy, geologicznym arcydziele natury, o kolorach żółci, brązów, czerwieni, fioletów, spacer ciasnym dnem kanionu, niezapomniane widoki wysokich, rzeźbionych wiatrem i wodą ścian piaskowca. Przejazd do Horseshoe Bend. Piesza wycieczka do krawędzi Glen Canyon. W tym miejscu, rzeka Kolorado płynąca w kanionie głębokim na 310 m, utworzyła przepiękny i niepowtarzalny łuk w kształcie podkowy.

 • Dzień 6 | MONUMENT VALLEY

  Podróż przez pustynną Arizonę i tereny, które stanowią ojczyznę Indian Navajo. Pobyt w Dolinie Pomników (Monument Valley); znane z wielu filmów czerwone wzgórza o ściętych szczytach. Następnie przejazd z Arizony do stanu Utah.

 • Dzień 7 | P.N. ARCHES – P.N. CANYONLANDS

  Przejazd do Parku Narodowego Łuków Skalnych (Arches National Park). Spacery w pobliżu najciekawszych formacji czerwonych skał. Następnie postoje na punktach widokowych Parku Narodowego Canyonlands. Postój w pobliskim Parku Stanowym Dead Horse Point, z którego rozciąga się wspaniała panorama na zakole rzeki Colorado.

 • Dzień 8 | P.N. CAPITOL REEF – P.N. KANIONU BRYCE

  Przejazd do Parku Narodowego Capitol Reef, utworzonego w miejscu imponującego uskoku skalnego. Następnie przejazd do Parku Narodowego Kanionu Bryce, na krawędź głębokiej doliny, wypełnionej setkami czerwonych kolumn skalnych.

 • Dzień 9 | P.N. ZION – LAS VEGAS

  Przejazd do Parku Narodowego Zion, zielonej oazy w wąwozie rzeki Virgin. Następnie podróż do światowej stolicy hazardu – Las Vegas, w stanie Nevada. Wieczorny spacer po hotelach-kasynach, budowanych na wzór znanych zabytków światowych, jak piramida Cheopsa, Manhattan, wieża Eiffla, Wenecja, starożytny Rzym. Udział w ulicznych pokazach i atrakcjach.

 • Dzień 10 | P.N. DOLINY ŚMIERCI

  Przejazd przez bezkresną pustynię stanu Nevada. Krótki pobyt w Parku Narodowym Doliny Śmierci (Death Valley National Park), gdzie w głębokiej depresji znajduje się najgorętsze miejsce na kuli ziemskiej (którego temperatura sięga nawet 50ºC).

 • Dzień 11 | P.N. YOSEMITE

  Przejazd do Parku Narodowego Yosemite, gdzie rosną najstarsze i największe na świecie drzewa – gigantyczne sekwoje. Spacer po malowniczym wąwozie Yosemite z wodospadami, granitowymi monolitami, bujną roślinnością. Przejazd do San Francisco.

 • Dzień 12 | SAN FRANCISCO

  Całodzienne piesze zwiedzanie miasta. Przejazd słynnym tramwajem kablowym na znaną z filmów spadzistą uliczkę o ośmiu zakrętach – Lombard Street. Spacer po wybrzeżu i widok na most Golden Gate. Zakupy pamiątek w gwarnej dzielnicy portowej Fisherman’s Wharf. Dla chętnych (w miarę możliwości) fakultatywny rejs po Zatoce San Francisco, podczas którego opływa się wyspę Alcatraz, gdzie znajduje się dawne więzienie (cena ok. 40 USD). Spacer po dzielnicy chińskiej i okolicy Union Square.

 • Dzień 13 | MONTEREY

  Przejazd na południe. Postój w miasteczku Monterey i spacer po odrestaurowanej części portowej. Następnie przejazd wokół skalistego półwyspu malowniczą drogą 17-Mile Drive; postoje na punktach widokowych.

 • Dzień 14 | SAN SIMEON (Hearst Castle)

  Przejazd do San Simeon, gdzie znajduje się zamek Williama R. Hearsta z 165 pokojami, wypełniony skarbami przywiezionymi z Hiszpanii, Włoch, Francji, Grecji, Egiptu i innych zakątków świata.

 • Dzień 15 | LOS ANGELES – SANTA MONICA – HOLLYWOOD

  Zwiedzanie Los Angeles. Przejazd do leżącej nad Pacyfikiem miejscowości Santa Monica. Popołudniowy spacer znaną z wielu filmów, obsadzoną palmami promenadą i po malowniczym molo. Czas na zakupy pamiątek lub markowych towarów. Spacer po głównej ulicy Hollywood, przy której znajduje się Teatr Chiński z odciskami dłoni aktorów i Dolby Theatre (dawniej zwany Kodak Theatre), gdzie wręczane są nagrody Akademii Filmowej – Oscary.

 • Dzień 16 | LOS ANGELES

  Rano czas wolny lub dla chętnych fakultatywnie kilkugodzinna wizyta w Universal Studios (ok. 120 USD), filmowym parku rozrywki, ujawniającym kulisy kręcenia filmów (wycieczka jest uzależniona od godziny wylotu; jeżeli wylot jest wieczorem, to można ją zorganizować, a jeżeli w południe – nie będzie to możliwe). Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

 • Dzień 17 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT - WIZA
  Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.

  Uczestnicy wycieczki mogą starać się o wizę za pośrednictwem biura LogosTour (najpóźniej na 2 miesiące przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć formularze wizowe, z których dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet). Orientacyjna cena wizy wynosi około 700 PLN. Opłata za pośrednictwo wizowe – 200 PLN. Szczegóły w biurze. W przypadku otrzymania wizy i rezygnacji z wyjazdu – potrącenie wg Warunków Uczestnictwa. Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty powrotu i posiadać minimum 2 strony wolne.
 • BILETY WSTĘPU
  Na bilety wstępu do parków i innych atrakcji oraz rejs po Jeziorze Powella należy zabrać ze sobą ok. 350 USD.
 • WYŻYWIENIE
  Na wyżywienie sugerujemy przeznaczyć ok. 30-40 USD dziennie.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 40 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem/mikrobusem,
 • 15 noclegów; zakwaterowanie w motelach i hotelach 2*/3*, pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 4300 PLN,
 • 15 śniadań (bez 10. dnia),
 • napiwki dla kierowcy,
 • opiekę polskiego pilota-przewodnika,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
USA – Parki Narodowe (+Kanion Antylopy) 2019
0,0 5 1 0