× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Rejs wzdłuż Półwyspu Malajskiego. Singapur – spotkanie z nowoczesnością i tradycją azjatyckiego tygrysa.  Malezja – kraj na styku trzech kultur. Indonezja - tropikalne lasy i potężne wulkany. Tajlandia – królestwo uśmiechu i bajkowych plaż. Czas na relaks i wypoczynek z odrobiną prawdziwego luksusu na pokładzie wycieczkowca.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SINGAPUR – KUALA LUMPUR (Malezja) – PENANG (Malezja) – PHUKET (Tajlandia) – BALI (Indonezja) – SINGAPUR

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Singapuru.

 • Dzień 2 | SINGAPUR

  Przylot do Singapuru. Transfer do hotelu. Odpoczynek po podróży. Singapur to miasto-państwo położone na wyspie o tej samej nazwie na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego. Tu łączą się wody Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku. To jeden z najbogatszych krajów świata o wielkości zbliżonej do powierzchni Warszawy, będący fascynującą mieszanką kulturową wpływów malajskich, hinduskich i chińskich. Fakultatywne zwiedzanie miasta – wizyta na nabrzeżu, na którym stoi posąg Merliona, lwa będącego symbolem Singapuru. W ramach wycieczek fakultatywnych można udać się na spacer promenadą nad Marina Bay i Boat Quay z uroczymi knajpkami ulokowanymi tuż nad brzegiem rzeki Singapur, złożyć wizytę  na Orchard Road, głównej ulicy handlowej Singapuru lub zwiedzić dzielnicę chińską z jej buddyjskimi świątyniami Thian Hock Keng i Sri Mariamman. Warty uwagi jest również spacer przez część arabską – Arab Street i hinduską – Little India. Atrakcją miasta są fantastyczne ogrody botaniczne, a szczególnie ogrody orchidei. W Singapurze stale powstaje coś nowego, niezwykłego i nietuzinkowego. Warto odwiedzać to miasto co jakiś czas.

 • Dzień 3 | SINGAPUR

  Transfer do portu. Zaokrętowanie na luksusowy statek. Rozpoczęcie rejsu.

 • Dzień 4. - 5. | NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Na kilkunastu pokładach poza kabinami pasażerskimi do dyspozycji pasażerów znajdują się słoneczne tarasy nad basenami, gabinety spa i centrum fitness. Działa ponadto kilka restauracji serwujących międzynarodową kuchnię oraz bary i kawiarnie. Wieczorem odbywają się projekcje filmów w kinie pod gwiazdami oraz występy artystyczne w nocnych klubach i teatrze. Można również spróbować szczęścia w pokładowym kasynie.

 • Dzień 6 | BALI (Indonezja) WIECZÓR SYLWESTROWY

  Przypłynięcie do portu Benoa na Wyspie Bali położonej w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Bali nazywana jest perłą pośród indonezyjskich wysp, krainą szczęśliwości, bóstw, wspaniałej przyrody i uśmiechniętych ludzi. Możliwość udziału w wycieczkach fakultatywnych. Niedaleko Benoa położony jest Denpasar, gwarna stolica wyspy. W okolicy znajduje się też kilka tradycyjnych balijskich wiosek znanych z produkcji słynnego indonezyjskiego batiku. Powrót na statek. Wieczorem uroczysty wieczór sylwestrowy. Dalszy rejs.

 • Dzień 7. - 8. | DZIEŃ NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku.

 • Dzień 9 | KUALA LUMPUR (Malezja)

  Przypłynięcie do portu w Kuala Lumpur, kulturalnego, finansowego i gospodarczego centrum Malezji. Dla chętnych transfer do miasta i zwiedzanie jego największych atrakcji, wśród których są wysokie na ponad 450 metrów bliźniacze wieże Petronas Twin Towers. Warto przespacerować się przez gwarną chińską dzielnicę, której tradycyjna, pełna kolorów zabudowa jest wspaniałą przeciwwagą dla futurystycznej architektury pozostałej części miasta. Jedną z największych atrakcji jest postmodrnistyczny meczet Masjid Negara, który może pomieścić 24 tysiące wiernych. Jego przeciwieństwem jest Masjid Jamek, jeden z najstarszych meczetów zbudowany w stylu mauretańskim. Powrót na statek. Dalszy rejs.

 • Dzień 10 | PENANG (Malezja)

  Przypłynięcie do portu na wyspie Penang w Malezji. Wyspa stanowi mieszankę kultur i religii. Jest jedną z największych atrakcji Malezji. Obok hinduistycznych świątyń stoją tu muzułmańskie meczety i chińskie pagody. Udział w fakultatywnych wycieczkach, w tym do świątyni buddyjskiej Wat Chayamangkalaram, w której znajduje się złoty posąg leżącego Buddy. Można również wjechać kolejką linową na wzgórze Penang i zwiedzić największy w Azji Południowo-Wschodniej kompleks buddyjski – Kek Lok Si. Powrót na statek. Dalszy rejs.

 • Dzień 11 | PHUKET (Tajlandia)

  Przypłynięcie na wyspę Phuket, położoną u zachodnich wybrzeży Tajlandii na Morzu Andamańskim. Wyspa należy do najsłynniejszych regionów wypoczynkowych Azji. Piękne piaszczyste plaże w uroczych zatoczkach, lazurowa przejrzysta woda i bogactwo świata podwodnego sprawiają, że jest idealnym miejscem na relaks. W ramach wycieczek fakultatywnych można udać się do dżungli lub na pobliskie wyspy Phi Phi i Ko Khao Phing Kan, która znana jest jako Wyspa Jamesa Bonda i była miejscem akcji jednego z filmów o tym najsłynniejszym agencie świata. Powrót na statek. Dalszy rejs.

 • Dzień 12 | REJS NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Na kilkunastu pokładach poza kabinami pasażerskimi do dyspozycji pasażerów znajdują się słoneczne tarasy nad basenami, gabinety spa i centrum fitness. Działa ponadto kilka restauracji serwujących międzynarodową kuchnię oraz bary i kawiarnie. Wieczorem odbywają się projekcje filmów w kinie pod gwiazdami oraz występy artystyczne w nocnych klubach i teatrze. Można również spróbować szczęścia w pokładowym kasynie.

 • Dzień 13 | SINGAPUR

  Przypłynięcie do Singapuru. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

 • Dzień 14 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT
  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wyjazdu. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
 • DODATKOWE OPŁATY
  Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach (do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku).
 • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
  Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 35 USD do 200 USD za każdą).

  Realizacja programu wycieczek fakultatywnych uzależniona jest od czasu postoju statku w porcie.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok. 140 USD.
 • DODATKOWE UBEZPIECZENIE
  Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z rejsu.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 90 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • transfery lotnisko – hotel – port; port - lotnisko,
 • opłaty portowe,
 • rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Południowochińskim,
 • 11 noclegów (w tym 10 noclegów na statku, 1 nocleg w hotelu); zakwaterowanie w kabinie 2-os. wewnętrznej (bez okna); w kabinie są 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą. W Singapurze zakwaterowanie w hotelu 4*, pokoje 2-os., dopłata do kabiny wewnętrznej 1-os. oraz do pokoju 1-os. podczas pobytu w hotelu 8 200 PLN,
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,
 • 24-godzinny serwis kabinowy,
 • 11 śniadań, 10 obiadów, 10 kolacji, dodatkowo podczas rejsu przekąski między posiłkami, napoje – kawa zwykła, herbata zwykła, woda stołowa i sok do śniadań,
 • korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe itd.),
 • udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteki, kino, pokazy, animacje, itd.),
 • opiekę polskiego pilota podczas całego rejsu,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
SINGAPUR – INDONEZJA - MALEZJA – TAJLANDIA – rejs - Sylwester na Morzu Jawajskim
0,0 5 1 0