× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  

POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

PODZIEL SIĘ
NAJLEPSZYMI ZDJĘCIAMI
Z WYCIECZEK

WYMIENIAJ OPINIE,
DZIEL SIĘ WRAŻENIAMI
I ZDOBYWAJ WIEDZĘ

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Bajkowy rejs przez Morze Południowochińskie. Rajskie plaże. Różnorodność kulturowa mieszkańców Malezji, Tajlandii 
i Wietnamu. Buddyzm, hinduizm i malajscy muzułmanie. Perła francuskich Indochin. Pływające wioski, nowoczesne drapacze chmur, pola ryżowe i łowcy głów. Czas na relaks i wypoczynek z odrobiną prawdziwego luksusu na pokładzie wycieczkowca.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SINGAPUR - KOTA KINABALU (Malezja) - NHA TRANG (Wietnam) - HO CHI MINH (Wietnam) - BANGKOK (Tajlandia) - KO SAMUI (Tajlandia) - SINGAPUR - PENANG (Malezja) - KUALA LUMPUR (Malezja) - SINGAPUR

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Singapuru.

 • Dzień 2 | SINGAPUR

  Przylot do Singapuru. Transfer do hotelu. Odpoczynek po podróży.

 • Dzień 3 | SINGAPUR

  Transfer do portu. Zaokrętowanie na luksusowy statek. Rozpoczęcie rejsu. Kierunek północno-wschodni przez Morze Południowochińskie.

 • Dzień 4 | NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Na kilkunastu pokładach poza kabinami pasażerskimi do dyspozycji pasażerów znajdują się słoneczne tarasy nad basenami, gabinety spa i centrum fitness. Działa ponadto kilka restauracji serwujących międzynarodową kuchnię oraz bary i kawiarnie. Wieczorem odbywają się projekcje filmów w kinie pod gwiazdami oraz występy artystyczne w nocnych klubach i teatrze. Można również spróbować szczęścia w pokładowym kasynie.

 • Dzień 5 | KOTA KINABALU (Malezja)

  Przypłynięcie do Kota Kinabalu w Malezji, położonego na północnym wybrzeżu Borneo, jednej z Wielkich Wysp Sundajskich. Borneo jest największą wyspą Archipelagu Malajskiego i jednocześnie całej Azji. W odległości ok. 90 km od Kota Kinabalu leży wielka atrakcja wyspy – porośnięty lasem równikowym park narodowy otaczający szczyt Gunung Kinabalu o wysokości 4101 m n.p.m. Poza wspaniałymi widokami bogactwem parku jest jego endemiczna flora i fauna. Park można zwiedzić w ramach wycieczki fakultatywnej. Inną ciekawą propozycją jest wizyta w Lok Kawi Wildlife Park lub etnicznej wiosce – muzeum plemion Sabahu, do których należy plemię słynnych łowców głów. Chętni mogą udać się również na połów krabów. W Kota Kinabalu na uwagę zasługuje również wspaniały targ rybny. Powrót na statek. Dalszy rejs przez Morze Południowochińskie.

 • Dzień 6 | NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji wycieczkowca.

 • Dzień 7 | NHA TRANG (Wietnam)

  Przypłynięcie do Nha Trang w Wietnamie, jednego z najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych tego kraju, który oferuje piękne piaszczyste wybrzeże i lazurowe morze. Wypoczynek na plaży lub udział w wycieczce fakultatywnej po okolicy. W programie wizyta na wietnamskiej prowincji, w wioskach otoczonych polami ryżowymi. Okazja do przyjrzenia się tradycyjnym zajęciom i warunkom życia lokalnej społeczności. W Nha Trang warto zwiedzić obiekty świątynne Czamów (Cham), które do dzisiaj są miejscem pielgrzymek. Ze wzgórza, na którym stoją, roztacza się piękny widok na morze i port z łodziami rybackimi. Inną atrakcją jest wzgórze świątynne z pagodą Long Son i dwoma olbrzymimi posągami Buddy. Powrót na statek i rejs 450 km na południe do miasta Ho Chi Minh.

 • Dzień 8 | HO CHI MINH (Wietnam)

  Przypłynięcie do Ho Chi Minh (do 1976 r. Sajgon). Zwiedzanie miasta w ramach wycieczek fakultatywnych. Ho Chi Minh to największe wietnamskie miasto z populacją kilku milionów mieszkańców. W okresie kolonialnym Francuzi uczynili ówczesny Sajgon stolicą swoich indochińskich kolonii, co miało duży wpływ na dzisiejszy wygląd miasta. Secesyjne, kolonialne budynki sąsiadują tu z nowoczesną architekturą. Pamiątką po francuskim panowaniu jest m.in. piękny budynek Poczty Głównej i katolicka katedra. Ho Chi Minh to typowa azjatycka metropolia pełna gwaru, koloru i tłumu spieszących się ludzi. Osoby, które już znają miasto, mogą udać się na wycieczkę na prowincję do delty Mekongu. Uchodzący do morza Mekong tworzy labirynt odnóg, kanałów i jezior, nad którymi żyją ludzie zajmujący się głównie rybołówstwem i uprawą ryżu. Wiele domów wręcz unosi się na powierzchni wody, a zakupy robi się na pływających bazarach prosto z łodzi. Inną propozycją jest wycieczka do tuneli Cu Chi, wybudowanych przez Wietkong podczas wojny w Wietnamie. Powrót na statek. Dalszy rejs.

 • Dzień 9 | NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Statek wpływa do Zatoki Tajlandzkiej.

 • Dzień 10 | BANGKOK (Tajlandia)

  Przypłynięcie do portu w Bangkoku. Zwiedzanie miasta w ramach wycieczek fakultatywnych. Stolica Tajlandii oferuje całą gamę atrakcji turystycznych do wyboru. Do największych należy kompleks pałacowo-świątynny Grand Palace i świątynia Szmaragdowego Buddy (Wat Phra Kaew). Ponadto najstarsza świątynia Bangkoku Wat Pho, mieszcząca monumentalny posąg leżącego Buddy, świątynia Wat Traimit z posągiem Buddy ze szczerego złota oraz Wat Arun, czyli Świątynia Świtu. Ciekawą propozycją jest rejs po klongach, wodnych kanałach stanowiących dawniej system komunikacyjny miasta, oraz wycieczka tuk-tukiem do chińskiej dzielnicy. Powrót na statek. Dalszy rejs przez Zatokę Tajlandzką.

 • Dzień 11 | KO SAMUI (Tajlandia)

  Przypłynięcie na Ko Samui. Wyspa stanowi część Morskiego Parku Narodowego Ang Thong, obejmującego pobliskie rafy koralowe. Jej atutem są piękne plaże, ciepłe i czyste morze. Rajski krajobraz dopełniają wysokie palmy kokosowe. Wyspa eksportuje ponad dwa miliony kokosów miesięcznie, a te są uważane za najlepsze w Tajlandii. Wnętrze wyspy zajmują porośnięte lasem wzgórza oraz szmaragdowe słone jezioro połączone podziemnym tunelem z morzem. Wyspę można objechać dookoła. Trasa liczy zaledwie 50 km. Atrakcją Ko Samui są również świątynie. Wat Phra Yai ze względu na 12-metrowy posąg Buddy stanowi znany punkt orientacyjny wyspy. Inna świątynia, Wat Plai Laem, przyciąga kolorami i posągiem Guanyin, chińskiej bogini miłosierdzia i współczucia, która ma aż 18 ramion. Czas na relaks lub zwiedzanie wyspy w ramach wycieczek fakultatywnych. Powrót na statek. Dalszy rejs.

 • Dzień 12 | NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku.

 • Dzień 13 | SINGAPUR

  Przypłynięcie do portu w Singapurze, miasta-państwa położonego na wyspie o tej samej nazwie na południowym krańcu Półwyspu Malajskiego. Tu łączą się wody Oceanu Indyjskiego i Pacyfiku. Singapur to jeden z najbogatszych krajów świata o wielkości zbliżonej do powierzchni Warszawy. Fakultatywne zwiedzanie miasta – wizyta na nabrzeżu, na którym stoi posąg Merliona, lwa będącego symbolem Singapuru. Spacer promenadą nad Marina Bay i Boat Quay z uroczymi knajpkami ulokowanymi tuż nad brzegiem rzeki Singapur. Wizyta na Orchard Road, głównej ulicy handlowej Singapuru. Zwiedzanie dzielnicy chińskiej i jej buddyjskich świątyń Thian Hock Keng i Sri Mariamman. Spacer przez część arabską – Arab Street i hinduską – Little India. Atrakcją miasta są fantastyczne ogrody botaniczne, a szczególnie ogrody orchidei. Wiele dodatkowych atrakcji proponuje też wyspa Sentosa. Powrót na statek. Kontynuacja rejsu.

 • Dzień 14 | PENANG (Malezja)

  Przypłynięcie do portu na wyspie Penang w Malezji. Wyspa stanowi mieszankę kultur i religii. Jest jedną z największych atrakcji Malezji. Obok hinduistycznych świątyń stoją tu muzułmańskie meczety i chińskie pagody. Udział w fakultatywnych wycieczkach, w tym do świątyni buddyjskiej Wat Chayamangkalaram, w której znajduje się złoty posąg leżącego Buddy. Można również wjechać kolejką linową na wzgórze Penang i zwiedzić największy w Azji Południowo-Wschodniej kompleks buddyjski – Kek Lok Si. Powrót na statek. Wypłynięcie w kierunku południowym do Kuala Lumpur.

 • Dzień 15 | KUALA LUMPUR (Malezja)

  Przypłynięcie do portu w Kuala Lumpur, kulturalnego, finansowego i gospodarczego centrum Malezji. Dla chętnych transfer do miasta i zwiedzanie jego największych atrakcji, wśród których są bliźniacze wieże Petronas Twin Towers. Warto przespacerować się przez gwarną chińską dzielnicę, której tradycyjna, pełna kolorów zabudowa jest wspaniałą przeciwwagą dla futurystycznej architektury pozostałej części miasta. Jedną z największych atrakcji jest postmodrnistyczny meczet Masjid Negara, który może pomieścić 24 tysiące wiernych. Jego przeciwieństwem jest Masjid Jamek, jeden z najstarszych meczetów zbudowany w stylu mauretańskim. Powrót na statek. Rejs powrotny do Singapuru.

 • Dzień 16 | SINGAPUR

  Przypłynięcie do Singapuru. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

 • Dzień 17 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT - WIZA
  Paszport powinien być ważny co najmniej rok od daty zakończenia wyjazdu. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne. Na rejs należy zabrać ze sobą 1 zdjęcie paszportowe do wizy.
 • DODATKOWE OPŁATY
  Podczas wpłynięcia statku do Wietnamu pobierana jest opłata (ok. 60 USD),
  Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach (do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku).
  Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 35 USD do 200 USD za każdą).
  Na zwyczajowe napiwki sugeruje się przeznaczyć podczas rejsu ok. 170 USD.
 • UBEZPIECZENIE
  Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z rejsu.
 • PRZELICZNIK WALUT

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN płatna przy zapisie
II RATA płatna na 90 dni przed wyjazdem
POBIERZ
PDF
 • przeloty międzynarodowe,
 • transfery,
 • opłaty portowe,
 • zakwaterowanie w hotelu 3* przed rejsem ze śniadaniem, pokoje 2-osobowe, dopłata do kabiny 1-osobowej oraz do pokoju 1-osobowego podczas pobytu w hotelu ok. 7200 PLN,
 • rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Południowochińskim, 13 noclegów w kabinie 2-osobowej wewnętrznej (wyposażenie kabiny interior – 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą),
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,
 • 24-godzinny serwis kabinowy,
 • podczas rejsu pełne wyżywienie – śniadanie, obiad, kolacja, przekąski między posiłkami, napoje – kawa zwykła, herbata zwykła, woda stołowa i sok do śniadań,
 • korzystanie z urządzeń sportowo-rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe itd.),
 • udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteki, kino, pokazy, animacje, itd.),
 • opiekę polskojęzycznego pilota podczas całego rejsu,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL i NNW, bagaż).
SINGAPUR – MALEZJA – WIETNAM – TAJLANDIA – rejs (OPCJA II) 2017
0,0 5 1 0