× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Oryginalne i niezapomniane wakacje na pokładzie luksusowego wycieczkowca. Wypoczynek i zwiedzanie. Słoneczna Malta. Atmosfera włoskiego południa w Neapolu. Katania w cieniu Etny. Secesyjna Barcelona. Kosmopolityczna Marsylia. Kolorowa Savona. Prawdziwe włoskie espresso i francuski lawendowy creme brulee. Wiele atrakcji na pokładzie statku.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SAVONA (Włochy) – NEAPOL – KATANIA - VALLETTA (Malta) - BARCELONA (Hiszpania) - MARSYLIA (Francja) - SAVONA (Włochy)

 • Dzień 1 | SAVONA

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Przelot do Włoch. Transfer do portu w Savonie. Zaokrętowane na statek. Rozpoczęcie rejsu. Statek płynie na południe przez Morze Tyrreńskie wzdłuż Półwyspu Apenińskiego.

 • Dzień 2 | NEAPOL

  Przypłynięcie do Neapolu, stolicy regionu Kampania, miasta położonego w południowych Włoszech, w centrum Zatoki Neapolitańskiej u stóp potężnego Wezuwiusza. Możliwość zwiedzania miasta lub jego okolic w ramach wycieczek fakultatywnych. W Neapolu na szczególną uwagę zasługuje m.in. gotycka katedra, słynna dzięki cudowi, jaki dokonuje się tu dwa razy w roku i ma związek z przemianą krwi świętego Januarego. Atrakcją turystyczną jest również tzw. podziemny Neapol, czyli korytarze znajdujące się pod jego starówką, wykopane w wulkanicznym tufie jeszcze w czasach rzymskich. Neapol to również punkt wypadowy do Pompei, na Wezuwiusz oraz wyspę Capri. Powrót na statek i kontynuacja rejsu w stronę Sycylii.

 • Dzień 3 | KATANIA (Sycylia, Włochy)

  Przypłynięcie do portu w Katanii na wschodnim wybrzeżu Sycylii, położonej u podnóża czynnego wulkanu Etna, który od czasu do czasu przypomina o swoim istnieniu spektakularnymi erupcjami. Jedna z nich zniszczyła w XVII w. Katanię. Trekking po stokach wulkanu wśród zastygłej lawy możliwy jest w ramach wycieczki fakultatywnej. Szczyt Etny oraz jej 300 bocznych kraterów objęty jest parkiem narodowym. Katania mimo zniszczeń wciąż ma wiele do zaoferowania turystom, w tym główny plac miasta, przy którym znajdują się liczne zabytki oraz Cattedrale di Sant’Agata, czyli katedra miejska nazwana na cześć patronki Katanii – św. Agaty. Powrót na statek. Rejs w kierunku Malty.

 • Dzień 4 | VALLETTA (Malta)

  Przypłynięcie do portu La Valletta na Malcie, wyspie, na której słońce świeci przez 300 dni w roku. Malta to niewielkie państwo położone w archipelagu Wysp Maltańskich na południe od Włoch. Powszechnie kojarzona jest z zakonem kawalerów maltańskich, którzy osiedlili się na wyspie w XVI wieku. Indywidualny spacer po mieście lub udział w wycieczce fakultatywnej. W mieście na uwagę zasługuje XVI-wieczna barokowa konkatedra św. Jana, niegdyś główna świątynia Rycerzy Maltańskich oraz pałac Wielkich Mistrzów będący przez wieki siedzibą władz zakonu. Miasto otaczają potężne fortyfikacje, a ulice często przechodzą w schody stromo wspinające się w górę. Powrót na statek i dalszy rejs w kierunku północno - zachodnim.

 • Dzień 5 | DZIEŃ NA MORZU

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Na kilkunastu pokładach pasażerowie mają do dyspozycji kilka basenów, jacuzzi, centrum fitness, salon odnowy biologicznej (sauna, masaże), boisko sportowe, boisko do minigolfa, trasę do joggingu. Wieczorem na statku działają dyskoteka, teatr, kino oraz bary i nocne kluby.

 • Dzień 6 | BARCELONA (Hiszpania)

  Przypłynięcie do portu w Barcelonie, stolicy Katalonii. Możliwość udziału w jednej z wycieczek fakultatywnych, w programie których znajdzie się spacer słynnym deptakiem Las Ramblas przechodzącym przez średniowieczną dzielnicę Barrio Gótico, pełnym restauracji, barów, sklepów i ulicznych mimów, oraz jedna z największych atrakcji miasta – secesyjny kościół Sagrada Família, największe dzieło Antonio Gaudíego. Z innych obiektów tego architekta warto zobaczyć Casa Mila i Park Guell. Osoby niezainteresowane zwiedzaniem mogą spędzić czas na jednej z pięknych barcelońskich plaż. Powrót na statek i wypłynięcie w kierunku Marsylii.

 • Dzień 7 | MARSYLIA (Francja)

  Przypłynięcie do Marsylii, największego portu na francuskim wybrzeżu. Udział w wycieczkach fakultatywnych po Marsylii lub regionie Prowansji. W Marsylii na uwagę zasługuje stara dzielnica portowa, niezwykle barwna, pełna tawern serwujących przysmaki lokalnej kuchni. Nad miastem góruje bazylika Notre Dame de la Garde, stojąca na 162-metrowym wzgórzu. W niedalekiej odległości od lądu widać wyspę Ile d’If z zamkiem, w którym przebywał hrabia Monte Christo, bohater powieści A. Dumasa. Powrót na statek. Rejs powrotny do Savony na Riwierze Liguryjskiej.

 • Dzień 8 | SAVONA

  Przypłynięcie do portu w Savonie. W miarę możliwości czasowych udział w wycieczce fakultatywnej po Savonie. Miasto posiada urokliwą starówkę i piękną nadmorską promenadę. Wjazdu do miasta broni potężna genueńska twierdza. Transfer na lotnisko. Przelot do Polski. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
  Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 40 EUR za każdą).
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok. 80 EUR.
 • DODATKOWE UBEZPIECZENIE
  Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z wycieczki.
 • REALIZACJA PROGRAMU - UWAGA
  W sytuacji złych warunków atmosferycznych kapitan statku może podjąć decyzję o zmianie programu rejsu.
 • DODATKOWE OPŁATY
  Do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 1500 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 65 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • transfery lotnisko – port - lotnisko,
 • opłaty portowe,
 • rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po zachodniej części Morza Śródziemnego,
 • 7 noclegów; zakwaterowanie w kabinie 2-os., wewnętrznej typu Comfort Classic – bez okna; w kabinie są 2 pojedyncze łóżka lub jedno podwójne, telewizor, sejf; łazienka (umywalka, WC, prysznic); kabiny zewnętrzne z oknem oraz z balkonem dostępne są za dopłatą. Dopłata do kabiny 1-os. bez okna wynosi 850 PLN,
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,
 • serwis w kabinie - sprzątanie,
 • 7 śniadań, 6 obiadów, 7 kolacji,
 • pakiet napojów Pranzo & Cena (piwo, wino, napoje gazowane w restauracji głównej oraz bufetowej do obiadów i kolacji),
 • korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe),
 • udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (widowiska, koncerty, dyskoteka, karaoke, pokazy, animacje),
 • opiekę polskiego pilota podczas całego rejsu,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
MORZE ŚRÓDZIEMNE – rejs 2019
0,0 5 1 0