× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Brak wyników wyszukiwania

Podróż na Karaiby

Karaibskie plaże nie mają sobie równych na świecie. Biały piasek, palmy i lazur morza, które kryją wiele przepięknych stworzeń i roślin – to wszystko znajdziemy na Karaibach. Swoją nazwę Karaiby zawdzięczają plemieniu Indian Carib – Caribes, którzy zamieszkiwali południowo-wschodnie wyspy archipelagu.

Archipelag Karaibów obejmuje dwa główne łańcuchy

– Wielkie Antyle, z Kubą, Haiti, Dominikaną, Jamajką i Portoryko na czele, oraz Małe Antyle na wschodzie, które obejmują Dominikę, Martynikę, Wyspy Dziewicze, St. Lucia i inne. Znajdują się one na Morzu Karaibskim, pomiędzy Ameryką Północą a Południową. Trudno powiedzieć, która z tych wysp jest najpiękniejsza i zasługuje na miano perły Karaibów. Na pewno na wycieczce objazdowej czy podczas rejsu po Karaibach warto zobaczyć Kubę, gdzie czas jakby zatrzymał się w latach 50. XX wieku. To największa wyspa Karaibów, ze specyficznym klimatem. Jeśli pociąga Cię egzotyka w najczystszym wydaniu, powinieneś wybrać się z LogosTour na Arubę, która jest synonimem doskonałej pogody i pięknego wybrzeża. Znana jest z pastelowych domów, luksusowych sklepów, a także z flamingów, które, na jej plażach, są wręcz w zasięgu ręki. Ceniący błogi odpoczynek powinni pojechać na Dominikanę, która zajmuje około dwie trzecie powierzchni wyspy Haiti. To jeden z najbardziej popularnych kierunków turystycznych obok Barbadosu, który jest jednym z najcieplejszych miejsc na świecie.
Karaiby
0 5 1 0