× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Niezapomniane wakacje. Pełen relaks na luksusowym statku. Rajskie kurorty i kolonialne miasteczka. Wiecznie zielony las deszczowy, a w nim bajecznie kolorowe ary i tukany. Oryginalna meksykańska tortilla i filiżanka prawdziwej kawy w Kolumbii. Cud techniki – niezwykły Kanał Panamski i klejnot architektury – Cartagena de Indias.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  LOS ANGELES (USA, Kalifornia) - PUERTO VALLARTA (Meksyk) - HUATULCO - SAN JUAN DEL SUR (Nikaragua) - PUNTARENAS (Kostaryka) - FUERTE AMADOR (Panama) - KANAŁ PANAMSKI - CARTAGENA (Kolumbia) - FORT LAUDERDALE (USA, Floryda)

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do USA. Transfer do hotelu w Los Angeles.

 • Dzień 2 | LOS ANGELES (USA, Kalifornia)

  Transfer do portu. Zaokrętowanie na luksusowy statek wycieczkowy, który zabiera na pokład 2000 osób. Statek zbudowany został specjalnie, aby sprostać wymogom przeprawy przez Kanał Panamski. Na kilkunastu pokładach znajduje się kilka restauracji i barów, w których serwowane są posiłki. Można z nich korzystać do późnych godzin wieczornych. Statek oferuje taras słoneczny do opalania oraz możliwość korzystania z basenów i sali fitness. W centrum Spa można natomiast poddać się relaksującym zabiegom. Do licznych rozrywek, jakie proponuje statek, należą kasyno i kino pod gwiazdami. Codziennie odbywają się przedstawienia i animacje umilające czas rejsu. Wieczór można spędzić przy muzyce w jednym z nocnych klubów lub dyskotece. Pasażerowie mogą korzystać z kafejki internetowej (płatna) oraz biblioteki. Dla wszystkich dostępne są sklepy wolnocłowe. Statek prowadzi własną galerię sztuki.

 • Dzień 3. - 4. | DZIEŃ NA MORZU (Ocean Spokojny)

  Rejs po Oceanie Spokojnym wzdłuż Półwyspu Kalifornijskiego. W tych dniach statek nie zawija do żadnego portu. Na tarasie słonecznym czekają leżaki do opalania. Wieczorem warto wyjść na pokład, by podziwiać zachód słońca, a potem rozgwieżdżone niebo. Kilkugodzinny relaks pozwoli zebrać siły na kolejne, pełne wrażeń dni.

 • Dzień 5 | PUERTO VALLARTA (Meksyk)

  Przypłynięcie do Puerto Vallarta, jednego z najlepszych kurortów Meksyku. Piaszczyste plaże położone w otoczeniu pokrytych dżunglą zielonych wzgórz to ulubione miejsce wypoczynku wielu światowych gwiazd i celebrytów. Puerto Vallarta szczyci się ponadto piękną, starówką z charakterystycznymi białymi domami nakrytymi czerwonymi dachówkami. Uwagę przyciąga też oryginalna wieża świątyni Templo de Guadalupe. Warto przespacerować się deptakiem Malecón, gdzie skupiły się liczne restauracje i sklepiki z rękodziełem. Czas na wypoczynek na plaży lub udział w wycieczkach fakultatywnych. Powrót na statek.

 • Dzień 6 | NA MORZU (Ocean Spokojny)

  Czas na relaks i wypoczynek na pokładzie statku.

 • Dzień 7 | HUATULCO (Meksyk)

  Przypłynięcie do Huatulco, miejsca porównywanego często do biblijnego Edenu. Krystalicznie czyste wody, rafa koralowa, niezatłoczone plaże odróżniają go od innych kurortów Meksykańskiej Riwiery. Czas na wypoczynek na jednej z plaż w otoczeniu tropikalnej przyrody lub udział w wycieczkach fakultatywnych. W okolicy kurortu znajduje się między innymi jedno z najnowszych stanowisk archeologicznych Meksyku - Bocana del Rio Copalita. Warto również udać się poza utarte szlaki, by odwiedzić położone w głębi lądu wioski i poznać codzienne życie, kulturę i rękodzieło mieszkańców oraz spróbować oryginalnych meksykańskich przysmaków tortilli i tamali. Powrót na statek.

 • Dzień 8 | NA MORZU (Ocean Spokojny)

  Czas na relaks i wypoczynek na pokładzie statku.

 • Dzień 9 | SAN JUAN DEL SUR (Nikaragua)

  Przypłynięcie do San Juan del Sur na zachodnim wybrzeżu Nikaragui, wzdłuż którego ciągnie się rząd 40 wulkanów o wysokościach przekraczających 1200 m n.p.m. Centrum kraju zajmuje natomiast poprzecinana pasmami górskimi wyżyna leżąca na skraju rowu tektonicznego, w którego zagłębieniu znajdują się dwa wielkie jeziora – Nikaragua i Managua. Podczas wycieczek fakultatywnych warto zwiedzić Granadę, niezwykle kolorowe, pełne perełek architektonicznych, kolonialne miasto, zbudowane w XVI wieku i nazwane na cześć hiszpańskiego pierwowzoru, ulokowane nad ogromnym Jeziorem Nikaragua. Atrakcją turystyczną jest również rejs po tym jeziorze pomiędzy Las Isletas, czyli setkami wysepek położonych nieopodal brzegu. Powrót na statek.

 • Dzień 10 | PUNTARENAS (Kostaryka)

  Przypłynięcie do Puntarenas, głównego portu morskiego Kostaryki na jej pacyficznym wybrzeżu. Przez środek tego kraju biegną trzy główne pasma górskie złożone głównie z czynnych wulkanów wznoszących się na wysokość ponad 1600 m n.p.m. Niższe partie porasta tropikalny las z bogactwem fauny i flory. Kostaryka jest jednym z 20 krajów o najwyższej różnorodności biologicznej na świecie. Warto odkryć jej przyrodnicze walory podczas wycieczek fakultatywnych do lasu deszczowego. Kostaryka słynie też z najlepszej na świecie kawy, która mając tu idealne warunki do uprawy, posiada wspaniałe właściwości smakowe, korzenny aromat i doskonałą kwasowość. Powrót na statek.

 • Dzień 11 | DZIEŃ NA MORZU (Ocean Spokojny)

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku.

 • Dzień 12 | FUERTE AMADOR (Panama)

  Przypłynięcie do portu w Fuerte Amador. Podczas wycieczek fakultatywnych armator proponuje rejs po jeziorze Gatun, wyprawę do tropikalnego lasu w Parku Narodowym Soberania, wizytę u Indian Embera lub zwiedzanie stolicy kraju – Panama City. Powrót na statek.

 • Dzień 13 | KANAŁ PANAMSKI (Panama)

  Pełna przeprawa Kanałem Panamskim, którego budowa na Przesmyku Panamskim na początku XX w. znacznie skróciła drogę z Oceanu Atlantyckiego na Pacyfik. Rocznie przepływa tędy ponad 15 tys. statków. Długość kanału wynosi prawie 82 km. Statek kilkakrotnie pokonuje różnice wysokości, będąc podnoszonym i opuszczanym w kolejnych śluzach. Rejs przez Kanał Panamski to okazja zarówno do podziwiania wspaniałego cudu techniki, jakim jest sama konstrukcja kanału, ale również tropikalnej przyrody wokół jeziora Gatun.

 • Dzień 14 | CARTAGENA (Kolumbia)

  Przypłynięcie do Cartageny. W ramach wycieczki fakultatywnej warto udać się na spacer wąskimi uliczkami Starego Miasta, uważanego za najpiękniejsze w regionie Karaibów. Cartagena była w epoce kolonialnej głównym portem przeładunkowym złota i centrum handlu niewolnikami. Starówka otoczona jest wielokilometrowym murem pełniącym dziś funkcję tarasu widokowego. Atrakcją turystyczną jest również słynna plaża Bocagrande, po której spacerują palenqueras, czyli ubrane w tradycyjne stroje czarnoskóre potomkinie niewolników z koszami pełnymi tropikalnych owoców na głowach. Koniecznie trzeba przysiąść w lokalnym barze i skosztować tradycyjnych kolumbijskich napoi – kokosowej lemoniady i tinto, czyli oryginalnej kolumbijskiej kawy. Powrót na statek.

 • Dzień 15. - 16. | DZIEŃ NA MORZU (Morze Karaibskie)

  Czas na relaks i korzystanie z atrakcji statku. Trasa rejsu wiedzie wschodnią granicą Morza Karaibskiego. Karaibami określa się część Oceanu Atlantyckiego między kontynentami Ameryk, odgrodzoną od otwartych wód oceanicznych pasem Małych i Wielkich Antyli. Karaiby leżą w strefie klimatu podrównikowego i zwrotnikowego, dlatego temperatura powietrza podczas całego roku jest stała. W dzień sięga 30ºC, nocą spada do 15-18ºC. Jednocześnie Morze Karaibskie należy do najcieplejszych mórz świata. Woda ma temperaturę prawie 30ºC, co ma wpływ na bogactwo świata podwodnego.

 • Dzień 17 | FORT LAUDERDALE (USA, Floryda)

  Przypłynięcie do Fort Lauderdale (Floryda). Zakończenie rejsu. Transfer do portu lotniczego. Wylot do Europy.

 • Dzień 18 |

  Przylot do Warszawy.

 • UWAGA | OPCJA WYPOCZYNKU W MIAMI BEACH

  Istnieje możliwość przedłużenia pobytu o 2 noclegi w Miami Beach (bez opieki polskiego pilota).

  Program dla opcji z wypoczynkiem


  17. DZIEŃ FORT LAUDERDALE (USA, Floryda)
  Przypłynięcie do Fort Lauderdale (Floryda). Zakończenie rejsu. Transfer do hotelu w Miami Beach. Czas na wypoczynek nad oceanem i zakupy. Możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych po Florydzie (w języku angielskim).

  18. DZIEŃ MIAMI BEACH (USA, Floryda)
  Pobyt w Miami Beach.

  19. DZIEŃ MIAMI BEACH (USA, Floryda)
  Pobyt w Miami Beach. Transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

  20. DZIEŃ
  Przylot do Warszawy.

  Cena pobytu w Miami Beach 1100 PLN obejmuje;
  2 noclegi w hotelu 4*, w pokoju 2-os.
  śniadania amerykańskie,
  transfery port-hotel-lotnisko,
  ubezpieczenie KL, NNW, bagaż.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • WIZA - PASZPORT
  Przy zapisywaniu się na wycieczkę należy złożyć pełną dokumentację wizową. Cena wizy do USA wynosi ok. 700 PLN. Pośrednictwo wizowe +200 PLN. W przypadku otrzymania wizy i rezygnacji z wyjazdu - potrącenie wg warunków uczestnictwa. Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty wyjazdu. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
 • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
  Cena nie zawiera wycieczek fakultatywnych rozpoczynających się w portach (ceny od 35 USD do 200 USD za każdą).
 • DODATKOWE OPŁATY
  Cena nie zawiera napojów alkoholowych, gazowanych, wody mineralnej oraz innych napojów zamawianych w restauracjach i barach (do zakupów w barach doliczane jest 15% podatku).
 • DODATKOWE UBEZPIECZENIE
  Sugerujemy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia od rezygnacji z wycieczki.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki dla obsługi statku podczas rejsu należy przeznaczyć ok. 210 USD.
 • REALIZACJA PROGRAMU - UWAGA
  W sytuacji złych warunków atmosferycznych kapitan statku może podjąć decyzję o zmianie programu rejsu.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 90 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • transfery lotnisko – hotel – port; port – hotel – lotnisko,
 • opłaty portowe,
 • rejs luksusowym statkiem wycieczkowym po Morzu Karaibskim,
 • 16 noclegów (w tym 15 noclegów na statku, 1 nocleg w hotelu); zakwaterowanie w kabinie 2-os., wewnętrznej (bez okna); w kabinie są 2 pojedyncze łóżka lub 1 podwójne, kącik wypoczynkowy, telewizor, radio, telefon, lodówka; łazienka wyposażona jest w umywalkę, WC i prysznic. Kabiny zewnętrzne z oknem lub balkonem oraz luksusowe apartamenty dostępne są za dopłatą. W Los Angeles zakwaterowanie w hotelu 3*, pokoje 2-os., dopłata do kabiny wewnętrznej 1-os. oraz do pokoju 1-os. podczas pobytu w hotelach 9 000 PLN,
 • serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku,
 • 24-godzinny serwis kabinowy,
 • 15 śniadań, 15 obiadów, 15 kolacji, dodatkowo podczas rejsu przekąski między posiłkami, napoje – kawa zwykła, herbata zwykła, woda stołowa i sok do śniadań,
 • korzystanie z urządzeń sportowo - rekreacyjnych na pokładzie statku (baseny, jacuzzi, boiska sportowe itd.),
 • udział w imprezach rozrywkowych organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, dyskoteki, kino, pokazy, animacje itd.),
 • opiekę polskiego pilota podczas całego rejsu,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
KARAIBY z Kanałem Panamskim - rejs (+opcja wypoczynku w Miami Beach) 2019
0,0 5 1 0