× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

4.9

z 10 recenzji

Od Pacyfiku po Atlantyk. Pięć różnych krajów, wiele niezwykłych miejsc. Malownicze Valparaiso i przejazd przez ośnieżone Andy. Stolica argentyńskiego wina Mendoza. Kolonialna perła Urugwaju Colonia del Sacramento. Ogniste tango w Buenos Aires i gorąca samba w Rio de Janeiro. Majestatyczne wodospady Iguacu. Pokaz tańców latynoamerykańskich.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SANTIAGO DE CHILE (Chile) – VINA DEL MAR – VALPARAISO – MENDOZA (Argentyna) – BUENOS AIRES – COLONIA DEL SACRAMENTO (Urugwaj) – MONTEVIDEO – PUERTO IGUAZU (Argentyna) – FOZ DO IGUACU (Brazylia) – CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj) – RIO DE JANEIRO (Brazylia)

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Chile.

 • Dzień 2 | SANTIAGO DE CHILE (Chile)

  Przylot do Santiago de Chile, transfer do hotelu. Spacer po mieście. Główna aleja Bernardo O’Higginsa, pałac prezydencki Palacio de La Moneda, plac Konstytucji, kolorowy pasaż Ahumada. Spacer po gwarnym i pełnym artystów Plaza de Armas, katedra, najstarszy kolonialny budynek Casa Colorada. Przejazd na Cerro Santa Lucía, gdzie w 1541 r. założono obecną stolicę Chile. Spacer po otaczającym wzgórze parku i wejście na skałę z szeroką panoramą miasta. Powrót do hotelu wzdłuż głównej arterii Alameda, wizyta w kościele San Francisco, najstarszym w mieście. Kolacja.

 • Dzień 3 | VINA DEL MAR – VALPARAISO

  Całodzienna wycieczka nad Pacyfik. Przejazd przez urodzajne doliny Curacavi i Casablanca do Valparaiso i Vina del Mar. Przejazd przez centrum Valparaiso, obok budynku Kongresu i teatru narodowego. Wjazd na wzgórze Bellavista, postój na tarasie widokowym przed willą La Sebastiana, najpiękniejszą z posiadłości poety Pabla Nerudy, ze wspaniałą panoramą miasta, portu i całej zatoki. Zejście w dół krętymi, stromymi uliczkami wśród kolorowych, ozdobionych muralami domów do centralnego placu Sotomayor. Wizyta w porcie, zakup pamiątek. Przejazd do Vina del Mar, położonego nieopodal kurortu pełnego ogrodów, pięknych plaż i eleganckich rezydencji. Czas wolny na obiad w restauracji z widokiem na ocean, serwującej typowe dania kuchni chilijskiej, m.in. doskonałe ryby i owoce morza. Po południu spacer po plaży, możliwość kąpieli w Pacyfiku. Powrót do Santiago, kolacja.

 • Dzień 4 | SANTIAGO DE CHILE – MENDOZA

  Wyjazd do Argentyny przez zieloną, urodzajną dolinę Aconcagua, wśród plantacji migdałowców, pomarańczy, awokado, brzoskwiń, winorośli i oliwek, z pięknym widokiem na ośnieżone Andy. Wjazd piękną widokową trasą na przełęcz Uspallata, wzdłuż dawnej transandyjskiej linii kolejowej. Przystanek w ośrodku narciarskim Portillo. Po drodze punkt widokowy, skąd można podziwiać niedaleki już najwyższy szczyt Ameryki Południowej – Aconcaguę (6962 m n.p.m.). Postój przy Puente del Inca – zachwycającej, wielobarwnej formacji skalnej będącej naturalnym, kamiennym mostem nad rzeką Las Cuevas i dalsza droga do Mendozy w pięknej górskiej scenerii. Kolacja, spacer do centrum.

  Uwaga! Od kwietnia do października przelot z Santiago de Chile do Mendozy zamiast przejazdu autokarem. Po przylocie do Mendozy dla chętnych wycieczka fakultatywna. Przejazd do znanego kurortu Termas Cacheuta (45 km od Mendozy). Po drodze podziwianie winnic i górskich krajobrazów. Przyjazd do malowniczego Parku Wodnego – wodospady, fontanny, egzotyczna roślinność. Dwugodzinny pobyt w naturalnym kompleksie skalnych basenów z ciepłą wodą źródlaną, położonych wśród gór. Cena wycieczki wraz ze wstępem 45 USD (przy min. 10 uczestnikach).

 • Dzień 5 | MENDOZA – BUENOS AIRES (Argentyna)

  Zwiedzanie miasta Mendoza. Plac Pedro de Castillo, muzeum archeologiczne, w którym zgromadzone są pamiątki z historii całego regionu. Wejście na górę Cerro da Gloria, gdzie wznosi się imponujący, bogato dekorowany płaskorzeźbami pomnik niepodległości. Przejazd do winnicy Bodega Norton, jednej z najbardziej znanych w Argentynie. Zwiedzanie piwnic, degustacja najbardziej znanych win, możliwość zakupu. Następnie obiad w restauracji serwującej typowe argentyńskie dania, jak empanadas i doskonała wołowina podana ze wspaniałym winem. Przelot do Buenos Aires.

 • Dzień 6 | COLONIA DEL SACRAMENTO – MONTEVIDEO (Urugwaj)

  Rejs katamaranem do Urugwaju. Podziwianie jednego z najpiękniejszych miast kolonialnych Ameryki Południowej – Colonia del Sacramento. Spacer po części historycznej, gdzie pozostały jeszcze fragmenty murów miejskich. Podziwianie malowniczych, pełnych kwiatów uliczek Starego Miasta, w otoczeniu nastrojowych kawiarenek i sklepików z miejscową sztuką i rzemiosłem. Przejazd autokarem do stolicy Urugwaju – Montevideo. Obiad. Zwiedzanie miasta – plac Niepodległości, Palacio Salvo, Teatro Solis i budynek parlamentu. Przejście pod dawną bramą miejską do pasażu prowadzącego na plac Konstytucji, katedra i ratusz miejski. Objazd dalej położonych części miasta, Rambla de Montevideo wzdłuż wybrzeża. Transfer na przystań promową i powrót do Buenos Aires.

 • Dzień 7 | BUENOS AIRES

  Zwiedzanie Buenos Aires; Plaza de Mayo – z katedrą, pałacem prezydenckim i budynkiem dawnego ratusza. Przejazd Avenida de Mayo do siedziby Kongresu. Wizyta w barwnej i pełnej muzyki dzielnicy La Boca będąca podróżą w czasie do epoki, kiedy w jej zaułkach rodziło się tango. Przejazd przez elegancką dzielnicę Palermo z jej wytwornymi willami, pałacami i ambasadami. Spacer po nekropolii Recoleta, w której spoczywają wybitne postacie z historii kraju, m.in. Evita Peron. Obiad. Po południu czas wolny, możliwość zakupów na pobliskiej promenadzie Florida. Wieczorem dla chętnych kolacja w stylowej, eleganckiej sali dawnego teatru, a po niej zrealizowane we wspaniałej choreografii Tango Show w wykonaniu mistrzów (135 USD, min. 10 osób). Od dawnych, pozostających w klimacie lat dwudziestych nieśmiertelnych przebojów po nowoczesne, akrobatyczne aranżacje Tango Nuevo.

 • Dzień 8 | PUERTO IGUAZU (Argentyna)

  Przelot do Puerto Iguazu i zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata po stronie argentyńskiej. Możliwość obserwacji przyrody w lesie pełnym barwnych motyli, egzotycznych ptaków i wszędobylskich coati – ostronosów, będących symbolem parku narodowego. Spacer ponad ścianą spadającej wody oraz przejście pod wodospady i podziwianie ich ogromu z dolnej perspektywy. Przejście pomostem do potężnej kaskady zwanej Gardzielą Diabła, porywający spektakl tworzony przez naturę w miejscu, gdzie wody rzeki Iguazu pokonują najwyższy próg wodospadów. Obiad. Fakultatywnie – wodne safari, wycieczka pod wodospady pontonami (ok. 90 USD). Przejazd do Brazylii, nocleg.

 • Dzień 9 | FOZ DO IGUACU (Brazylia) – CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj)

  Spacer po brazylijskiej stronie rzeki Iguacu. Możliwość podziwiania całego kompleksu wodospadów z większego dystansu i w szerokiej panoramie, co pozwala uchwycić ich piękno w pełnej okazałości. Fakultatywnie (w zależności od warunków pogodowych i liczby chętnych) przelot helikopterem ponad wodospadami (ok. 140 USD). Następnie przejazd do Ciudad del Este w Paragwaju przez most Przyjaźni nad rzeką Paraną. Panoramiczny objazd miasta, zwiedzanie przypominającej arkę katedry św. Błażeja i krótki spacer po pełnej kontrastów stolicy stanu Alto Parana. Powrót do Brazylii. Kolacja w oryginalnej restauracji serwującej dania z różnych części świata. Podziwiać będzie można tańce charakterystyczne dla wielu krajów Ameryki Łacińskiej, takie jak cueca, polka paraguaya, chacarera, tango, malambo, capoeira i samba.

 • Dzień 10 | FOZ DO IGUACU – RIO DE JANEIRO

  Przelot do Rio de Janeiro. Transfer do hotelu. Obiad. Czas wolny na spacer wzdłuż słynnej plaży Copacabana obleganej przez mieszkańców i turystów oraz zakup pamiątek. Wieczorem dla chętnych fakultatywnie Samba Show, najlepszy w Rio pokaz tańców brazylijskich. Łączy on tradycje różnych kultur tworzących folklor tego kraju, w barwnej scenografii i mistrzowskim wykonaniu, zwieńczony prezentacją wspaniałych strojów karnawałowych (130 USD).

 • Dzień 11 | RIO DE JANEIRO

  Zwiedzanie Rio de Janeiro, jednego z najpiękniej położonych miast na świecie. Przejazd do słynnej Głowy Cukru (Pao de Acucar) i wjazd kolejką linową na wierzchołek wzgórza, z którego roztacza się niezapomniany widok na centrum Rio i zatokę Guanabara. Wjazd wspinającą się stromo kolejką szynową na górę Corcovado, na której wierzchołku stoi, patronując miastu, posąg Chrystusa Odkupiciela (Cristo Redentor). Zwiedzanie katedry św. Sebastiana, patrona miasta. Na trasie przejazdu zabytkowy akwedukt Lapa, piłkarski stadion Maracana oraz Sambodromo – miejsce corocznego, szalonego karnawału. Obiad.

 • Dzień 12 | RIO DE JANEIRO

  Rano czas wolny. Dla chętnych zwiedzanie muzeum brazylijskich kamieni szlachetnych i możliwość zakupu olśniewającej biżuterii. Po południu transfer na lotnisko i wylot do Europy.

 • Dzień 13 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT
  Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak – imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.
  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
  W paszporcie powinny być min. 3 strony wolne.
 • BILETY WSTĘPU
  Na bilety wstępu należy zabrać ok. 140 USD.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

4.9

OGÓLNA OCENA W SKALI 1-5

z 10 recenzji

Ogólna organizacja
Program wycieczki
Komfort podróży
Wyżywienie
Standard

5.0

Anna

5.0

Ewa i Aleksander

5.0

Ewa

5.0

Bożena

4.6

Tomasz

4.6

Arkadiusz

4.6

Krystyna

5.0

Dariusz

5.0

Iwona

5.0

Roman

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 40 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • przeloty wewnętrzne,
 • przejazdy autokarem/mikrobusem,
 • 10 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*; w Buenos Aires hotel 4*; 2 noclegi w pousada; pokoje 2-osob., dopłata do pokoju 1-osob. 1700 PLN,
 • 10 śniadań, 6 obiadów, 4 kolacje w tym

  – wieczór z kolacją i z pokazem tańców latynoamerykańskich w Iguazu,

 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi lokalnych przewodników,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
CHILE – ARGENTYNA – URUGWAJ – PARAGWAJ – BRAZYLIA 2019
4,9 5 1 10