× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Złoty Wrzesień w Hotelu Logos w Krakowie!

×
LogosTour
09-09-2020


Złóż rezerwację do 30.09.2020 roku na pobyt w dogodnym dla Ciebie terminie aż do 30.12.2020 roku!
Zdecyduj, kiedy chcesz spędzić fantastyczny czas w Krakowie; jesienny weekend, Andrzejki, Mikołajki, a może Święta Bożego Narodzenia?
Zarezerwuj bezpieczny pobyt w naszym odrestaurowanym Hotelu LOGOS w Krakowie ze specjalną zniżką.

Złoty Wrzesień to wyjątkowe rabaty:

- 50 % dla Klientów Biura Turystyki LogosTour,

- 20 % dla Wszystkich chętnych do skorzystania ze Złotego Września, a niebędących Klientami Biura Turystyki LogosTour.


Aby otrzymać rabat wystarczy zarezerwować minimum 2 noclegi ze śniadaniem na pobyt w terminie 11.09 - 30.12.2020 r.
Rezerwacji należy dokonywać poprzez zgłoszenia e-mail na adres biuro@logostour.pl w tytule wpisując Złoty Wrzesień.
W treści prosimy podać termin planowanego pobytu, rodzaj zakwaterowania (pokoje z opisem dostępne na stronie http://hotel-logos.pl/hotel/pokoje), a także liczbę osób i ich dane.


Zachęcamy do zapoznania się z Prezesntacjami Hotelu!

Prezentacja oferty Hotelu Logos w Krakowie 

Prezentacja oferty kulinarnej restauracji "Pod Piątką" w Hotelu Logos w Krakowie
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów