× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Niesamowity rejs po Karaibach

×
26-07-2017
Twoim ulubionym filmem są „Piraci z Karaibów” z Johnnym Deppem w roli głównej? Chciałbyś zobaczyć na własne oczy okolice, w których kręcono poszczególne sceny? Wybierz się w rejs po tym niezwykle pięknym zakątku naszej planety i odkryj jego wszystkie tajemnice. Dodatkową atrakcją podróży może być cud techniki - kanał Panamski.

Przygoda na morzu
Wiele statków wypływa w rejsy wycieczkowe po Karaibach z Fort Lauderdale w USA na Florydzie. Statki przystosowane do tego celu zabierają na pokład nawet 2000 pasażerów, mają kilkanaście pokładów i zapewniają wiele atrakcji. Można się na nich poczuć jak w luksusowym, pięciogwiazdkowym hotelu.
Same Karaiby to część Oceanu Atlantyckiego, położona między Ameryką Północą a Południową. Od otwartego oceanu odgrodzone są one pasmem Małych i Wielkich Antyli. Na trasie rejsu znajduje się m.in. Wyspa Aruba, powstała po wybuchu wulkanu. Wchodzi ona w skład Królestwa Niderlandów i tylko 24 km dzielą ją od wybrzeży Wenezueli. Atutem wyspy są przepiękne, piaszczyste plaże, porośnięte drzewami palmowymi. Za symbol Aruby uznawane jest drzewo divi-divi, przybierające niezwykłe formy.

Statek wycieczkowy może zawinąć do portu w Cartagenie w Kolumbii, gdzie turyści schodzą na ląd by podziwiać wąskie uliczki starego Miasta, uznawanego za najpiękniejsze na całych Karaibach. Wartym uwagi jest fakt, że wspomniane miasteczko w epoce kolonialnej było głównym portem przeładunkowym złota i centrum handlu niewolnikami. Starówka Cartageny otoczona jest wielokilometrowym murem. Tutaj również można wypocząć na słynnej plaży Bocagrande.

Kanał Panamski
Atrakcją rejsu po Karaibach jest przeprawa Kanałem Panamskim. Ma on prawie 82 km długości i składa się z kilkunastu różnych śluz. Sama konstrukcja kanału to prawdziwy cud techniki. Podczas przeprawy można podziwiać tropikalną przyrodę wokół jeziora Gatún albo wybrać się na wycieczkę do lasu w Parku Narodowym Soberanía i odwiedzić samą Panamę. 

Kostaryka i Jamajka
Kostaryka, kraj znajdujący się w Ameryce Środkowej, zachwyca tropikalną roślinnością oraz pięknymi plażami. Warto wybrać się do portu Limón, a następnie odwiedzić Park Narodowy Tortuguero, który powstał dla ochrony żółwi morskich, ale nie tylko te zwierzęta można tu spotkać.
Jamajka to z kolei ojczyzna muzyki reggae. Głównym ośrodkiem turystycznym wyspy jest Ochio Rios z delikatnym perłowo-białym piaskiem i ciepłym morzem. Na Jamajce koniecznie trzeba zobaczyć słynne wodospady na rzece Dunn.

Zobacz to wszystko z nami --> Karaiby z Kanałem Panamskim
BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów