× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

Australia unikalna wyprawa w okresie sylwestrowym.

×
PG
08-08-2019

Możesz wybrać się na przygodę życia i powitać Nowy Rok jako jedna z pierwszych osób na świecie, jeśli wyjedziesz na sylwestra do Australii. Wieczorem udział w programie sylwestrowym w Sydney Opera House. Najpierw uroczysty koncert, po którym o godz. 21.00 pierwszy, główny pokaz sztucznych ogni. Następnie dalsza część koncertu. Przy okazji będziesz mógł zobaczyć największe atrakcje, jakie zapewnia ten kraj. To wszystko wybierając jedną z naszych wycieczek AUSTRALIA – NOWA ZELANDIA (wyspy Płn.i Płd.)Sylwester w Sydney 

Sydney – wizytówka Australii


Choć Sydney jest wizytówką Australii, tak jak charakterystyczny budynek Sydney Opera House, przypominający rozpostarte na wietrze żagle, to miasto to nie jest stolicą kraju. Trudno jednak pominąć je przy planowaniu zwiedzania najciekawszych miejsc w Australii.


Wycieczka z biurem LogosTour daje  możliwość spędzenia w Sydney niezwykłej nocy sylwesterowej.  Noc sylwestrową spędzimy w słynnej Sydney Opera House gdzie organizowane są uroczyste koncerty, a o godzinie 21 ma miejsce pierwszy, główny pokaz sztucznych ogni, jeszcze przed godziną 24. Pokaz fajerwerków sprzed budynku opery, z widokiem na Harbour Bridge, robi niebotyczne wrażenie.


W samym mieście warto wybrać się na rejs promem przez zatokę do Manly czy Circular Quay, odwiedzić eleganckie Queen Victoria Building, pospacerować ulicą George Street, czy zachwycić się portową dzielnicą The Rocks. Odpocząć można z kolei w egzotycznych ogrodach – Królewskim Ogrodzie Botanicznym oraz na plaży. Zarówno młodsi, jak i starsi turyści mogą zwiedzić akwarium z rekinami i płaszczkami czy Muzeum Morskie.


W drodze do Gór Błękitnych


Pomiędzy Sydney a miejscowością Katoomba w Górach Błękitnych można zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Zalicza się do nich szczególne zoo – Featherdale Wildlife Park, z wszystkimi gatunkami zwierząt żyjącymi na wyspie, punkt widokowy Echo Point, skąd widoczne są lasy eukaliptusowe i skała Trzy Siostry. Adrenalinę mogą z kolei przynieść atrakcje Scenic World.


Aborygeni i Wielka Rafa Koralowa


Rdzennymi mieszkańcami Australii są Aborygeni. Nadal można złożyć im wizytę w Centrum Kultury Aborygenów w lasach deszczowych. Kolejną atrakcją  Australii jest ukryta w morskich toniach Wielka Rafa Koralowa. Świetnym pomysłem jest wybranie się katamaranem na Green Island, gdzie z przeszklonej łodzi podwodnej lub łodzi ze szklanym dnem każdy może podziwiać kolorowe ryby i fragmenty bogatej rafy. Dla miłośników nurkowania czeka możliwość snorkelingu czyli płytkiego nurkowania z rurką.


Parki narodowe w Australii


W środkowej Australii turyści zmierzają do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, gdzie podziwiać można przede wszystkim formacje skalne, np. słynną czerwoną skałę Uluru, nazywaną Ayers Rock, a o zachodzie słońca czeka na nich degustacja australijskich przysmaków takich jak mięso kangura i krokodyla prosto z grilla.

BIURO NAGRADZANE
Złota Statuetka – Lider Polskiego Biznesu
Kryształowy Globus – nagroda Fair Play polskiej turystyki
Gazela Biznesu
Róża Kolumba
Lider Polskiej Turystyki
Ambasador Polskiej Gospodarki
Laur Klienta – Podróże dla Koneserów