× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

ZAREJESTRUJ SIĘ, ABY DODAĆ OPINIĘ

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!

Pragniemy, aby opinie wyświetlane na naszej stronie były wiarygodne. Załóż konto i dołącz do społeczności LogosTourowiczów.

Poza imieniem nie upubliczniamy żadnych Twoich danych osobowych w naszym serwisie.


  lub  


Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail
Stwórz profil przez Facebooka

  lub  Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

4.7

z 3 recenzji

W krainie Aborygenów, kangurów i koali

Architektoniczny symbol Sydney – gmach opery. Lasy eukaliptusowe i rafa koralowa. Misie koala i kangury, ptaki kiwi i owoce kiwi. Święta góra Aborygenów – Uluru. Turkusowe jeziora i ośnieżone szczyty gór. Aktywne gejzery i wapienne jaskinie. Bogata kultura Aborygenów i Maorysów. Ekscytująca wizyta w Górach Błękitnych – przejazdy kolejką linową i górniczą.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  SYDNEY (Australia) – MANLY – KATOOMBA – CAIRNS – KURANDA – AYERS ROCK – P.N. ULURU-KATA TJUTA – CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia) – CROMWELL – ARROWTOWN – QUEENSTOWN – TE ANAU – DUNEDIN – WELLINGTON – ROTORUA – WAIOTAPU – MATAMATA – WAITOMO – AUCKLAND

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Australii.

 • Dzień 2 | HONGKONG

  Przylot do Hongkongu. Zwiedzanie miasta. Wjazd na górę Victoria Peak z panoramą miasta. Przejazd do Kowloon i zwiedzanie bulwaru z panoramicznym widokiem na wyspę Hongkong. Wieczorem spacer po słynnej Natham Road – największej ulicy handlowej Hong Kongu. Transfer do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 3 | HONGKONG

  Zwiedzanie wioski rybackiej Aberdeen. Czas wolny na spacery lub zakupy. Transfer na lotnisko i przelot do Sydney.

 • Dzień 4 | SYDNEY (Australia) – MANLY

  Przylot do Sydney. Zakwaterowanie w hotelu. Odpoczynek. Spacer przez Królewski Ogród Botaniczny, w którym przez ponad 100 lat sadzono wiele egzotycznych drzew i roślin zwożonych z całego świata. Przejście koło budynku opery – symbolu Sydney. Rejs promem przez zatokę do Manly. Spacer handlowym pasażem na nadmorską promenadę, obsadzoną palmami, wzdłuż której ciągnie się piękna plaża. Czas na plażowanie, kąpiel w oceanie lub zakupy. Powrót promem do miasta, a następnie przejazd do hotelu.

 • Dzień 5 | SYDNEY – KATOOMBA

  Wycieczka do Katoomba w Górach Błękitnych. Po drodze Featherdale Wildlife Park, gdzie żyją wszystkie egzotyczne ptaki i zwierzęta występujące w Australii, w tym misie koala, kangury, diabły tasmańskie, kazuary, pingwiny, psy dingo, emu i wiele innych (wstęp ok. 35 AUD). Możliwość zrobienia zdjęcia z oswojonym misiem koala. Postój przy punkcie widokowym Echo Point, skąd widać lasy eukaliptusowe i skałę Trzy Siostry. Dla chętnych dodatkowe atrakcje (bilet łączony Scenic World ok. 35 AUD) – zjazd prawie pionową kolejką górniczą Scenic Railway na dno doliny Jamison Valley. Spacer przez las. Następnie wjazd kolejką linową na górę. Kolejny przejazd poziomo wiszącą nad doliną kolejką Skyway, z której przez szklane dno widać ciekawe formacje skalne i zieleń eukaliptusów. Powrót do Sydney. Dla chętnych przepłynięcie promem do wioski olimpijskiej (czas trwania ok. 40 min., cena 8 AUD).

 • Dzień 6 | SYDNEY

  Zwiedzanie Sydney. Spacer po gwarnym śródmieściu. Czas wolny w eleganckim centrum handlowym – Queen Victoria Building. Następnie przejście główną ulicą – George Street, przy której stoją zarówno zabytkowe, jak i bardzo nowoczesne budynki, w stronę portowej dzielnicy The Rocks. Przejście po moście Portowym (Harbour Bridge), z którego rozciąga się widok na miasto, zatokę oraz operę. Powrót do hotelu.

 • Dzień 7 | SYDNEY

  Widokowy rejs promem z Circular Quay w pobliżu budynku Sydney Opera House. Dla chętnych zwiedzanie wspaniałego akwarium z rekinami i płaszczkami (ok. 40 AUD) oraz Muzeum Morskiego (wstęp od 7 AUD). Na miejscu – wiele restauracji i sklepów. Spacer do orientalnej Dzielnicy Chińskiej. Wieczorny spacer przez Kings Cross, najbardziej rozrywkową dzielnicę miasta. Powrót do hotelu.

 • Dzień 8 | SYDNEY – CAIRNS

  Transfer na lotnisko i wylot do Cairns w północno-wschodniej Australii, gdzie przez cały rok panuje tropikalny klimat. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na odpoczynek. Spacer na targ nocny i zapoznanie się z wieczornym życiem miasta.

 • Dzień 9 | CAIRNS – KURANDA

  Czas wolny. Dla chętnych fakultatywna, całodzienna wycieczka do miejscowości Kuranda (ok. 135 AUD). Przejazd malowniczą trasą w wysokie góry. Zwiedzanie wioski, czas na zakupy. Następnie przejazd ponad wierzchołkami drzew kolejką linową Skyrail Cableway. Wizyta w Centrum Kultury Aborygenów w lesie deszczowym, gdzie można m.in. podziwiać występy autentycznych Aborygenów, pokazy gry na trombicie didgeridoo albo rzucić powracającym bumerangiem. Powrót do Cairns.

 • Dzień 10 | CAIRNS – GREEN ISLAND

  Dla chętnych wycieczka (cena od ok. 140 AUD) na Wielką Rafę Koralową. Rejs katamaranem na Green Island, jedną z koralowych wysepek. Na miejscu rejs przeszkloną łodzią podwodną i łodzią ze szklanym dnem, przez które widać kolorowe ryby i ciekawe fragmenty rafy koralowej. Możliwość płytkiego nurkowania z rurką. Czas na plażowanie. Powrót do Cairns.

 • Dzień 11 | AYERS ROCK – P.N. ULURU-KATA TJUTA

  Transfer na lotnisko. Wylot do Ayers Rock, osady leżącej w samym środku Australii. Transfer do hotelu. Następnie wycieczka do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta. Spacer między skałami. Po zachodzie słońca powrót do miejsca zakwaterowania. Możliwość samodzielnego smażenia, a potem degustacji przysmaków australijskich z grilla, m.in. mięso z krokodyla i kangura.

 • Dzień 12 | P.N. ULURU-KATA TJUTA – SYDNEY – CHRISTCHURCH (Nowa Zelandia)

  Rano przejazd do Parku Narodowego Uluru-Kata Tjuta, by obejrzeć wschód słońca przy słynnej czerwonej skale Uluru, znanej powszechnie jako Ayers Rock. Przelot do Sydney (przez Alice Springs). Następnie przesiadka na lot do Christchurch w Nowej Zelandii.

 • Dzień 13 | CHRISTCHURCH – CROMWELL

  Przejazd nad malownicze, turkusowe jezioro Tekapo; przy dobrej pogodzie można z brzegu podziwiać łańcuch Alp Południowych i połyskujące bielą lodowce. Postój przy kamiennym kościele zbudowanym przez misjonarzy dla tubylców – Maorysów. Przejazd do Cromwell na nocleg.

 • Dzień 14 | ARROWTOWN - QUEENSTOWN – TE ANAU

  Rano wyjazd do Queenstown. Po drodze postój obok kultowego mostu Kawarau, gdzie odbyły się pierwsze skoki na bungee. Następnie postój w zabytkowym Arrowtown, historycznym miasteczku, gdzie były kopalnie złota. Przyjazd do Queenstown. Zwiedzanie miasteczka i czas wolny na wycieczki fakultatywne takie jak rejs szybką łodzią po rzece Shotover, wjazd kolejką na górę z cudownym widokiem na miasto, rejs po jeziorze Wakatipu na farmę z pokazem strzyżenia owiec i pracy psów przy zaganianiu owiec. Wieczorem przejazd do Te Anau na nocleg.

 • Dzień 15 | TE ANAU – DUNEDIN

  Pobyt w Te Anau, które jest małym miasteczkiem pięknie położonym nad największym jeziorem na Wyspie Południowej o tej samej nazwie lub fakultatywnie (ok. 170 NZD) wycieczka do fiordu w Milford Sound. Przejazd wzdłuż jeziora Wakatipu oraz Hollyford Valleys. Postój przy jeziorach lustrzanych. Pełen wrażeń i pięknych widoków rejs statkiem po fiordzie Milford Sound do Morza Tasmana. Spacer po lesie deszczowym. W czasie wycieczki jest możliwość lotu helikopterem z lądowaniem na lodowcu (ok. 380 NZD). Następnie przejazd panoramiczną trasą do najbardziej szkockiego miasta w Nowej Zelandii – Dunedin. Zwiedzanie miasta położonego na pagórkach pośród wielu uroczych zatoczek; budynek stacji kolejowej, w którym główny hall wyłożony jest kafelkami ceramicznymi, Baldwin Street – uważana za najbardziej stromą ulicę na świecie, w najbardziej stromym punkcie jej nachylenie wynosi ok. 19° lub 35%. Okazja do podziwiania panoramy miasta. Nocleg w Dunedin.

 • Dzień 16 | DUNEDIN – WELLINGTON

  Przejazd wzdłuż wybrzeża. Spacer po plaży Koehoke, na której można oglądać dziwne formacje skalne w kształcie kul, jedyne takie na świecie znane jako Moeraki Boulders. Transfer na lotnisko w Christchurch. Po drodze zmieniające się krajobrazy wschodniego wybrzeża. Przelot do Wellington. Po przylocie transfer do hotelu. Czas wolny na spacer po centrum miasta. Nocleg w Wellington.

 • Dzień 17 | WELLINGTON – ROTORUA

  Zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii – Wellington. Kompleks budynków parlamentu, dawna siedziba rządu, zabytkowy kościół-muzeum św. Pawła. Wizyta w Muzeum Nowej Zelandii (Te Papa Tongarewa), ze zbiorami m.in. sztuki Maorysów oraz ciekawą ekspozycją fauny i flory. Wyjazd z Wellington na północ drogą z widokiem na górską panoramę Parku Narodowego Tongariro. Przejazd do Wodospadu Huka, gdzie przez wąski kanion z wielkim łoskotem płyną potężne masy wody. Przyjazd na nocleg do Rotorua. Dla chętnych kąpiel w gorących źródłach Polynesian Spa (ok. 30 NZD).

 • Dzień 18 | WAIOTAPU – ROTORUA

  Zwiedzanie geotermalnego świata cudów – Waiotapu. Spacer ciekawą trasą, wzdłuż której można podziwiać aktywne gejzery, tworzące kolorowe, bulgoczące jeziorka. Wizyta w centrum kultury Maorysów Te Puia – obserwacja wybuchu trzech gejzerów, warsztat rzeźbiarzy w drewnie, żerujące tylko nocą ptaki kiwi w zaciemnionej klatce. Wieczorem tradycyjne maoryskie powitanie i kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów.

 • Dzień 19 | MATAMATA – WAITOMO – AUCKLAND

  Przejazd do Matamata i zwiedzanie miasteczka Hobbitów ze słynnego filmu „Władca Pierścieni”. Jest to jedna z większych atrakcji Nowej Zelandii. Następnie przejazd do Waitomo i zwiedzanie wapiennych jaskiń; rejs łodzią podziemną rzeką, oglądanie świetlików, które przyklejone do sklepienia wyglądają jak rozgwieżdżone niebo. Przejazd do Auckland i zwiedzanie tego największego miasta Nowej Zelandii. Spacer po śródmieściu, gdzie przy głównych ulicach stoją odrestaurowane historyczne budynki z czasów kolonialnych. Wjazd na powulkaniczne wzgórze Mt Eden z panoramicznym widokiem na miasto. Przejażdżka wzdłuż nadmorskiego bulwaru do Mission Bay, po drodze wspaniałe widoki zatoki. Podziwianie ulicy milionerów i ogromnych rezydencji z przepięknym widokiem na miasto, ogrody botaniczne. Dla chętnych wieczorem fakultatywnie (ok. 30 NZD) podziwianie panoramy miasta z wieży widokowej Sky Tower (328 m). Nocleg w Auckland.

 • Dzień 20 | AUCKLAND – HONGKONG

  Czas wolny przed wylotem. Transfer na lotnisko. Wylot do Hongkongu. Przylot do Hongkongu i transfer do hotelu. Nocleg.

 • Dzień 21 | HONGKONG

  Wycieczka metrem na wyspę Lantau Island,  gdzie znajduje się największy posąg Buddy w tej części Azji. Czas wolny na zakupy pamiątek i ostatnie spacery przed wylotem.  Wieczorem transfer na lotnisko.

 • Dzień 22 |

  Przesiadka na samolot do Europy. Przylot do Europy. Wylot do Polski. Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT - WIZA
  Informujemy, że Ambasada Australii w Polsce nie przyjmuje papierowych podań wizowych składanych osobiście lub przez biura podróży. O wizę należy starać się przez internet. Uczestnicy wycieczki mogą to zrobić za pośrednictwem LogosTour (najpóźniej na 45 dni przed rozpoczęciem wycieczki należy złożyć wypełniony wniosek wizowy, z którego dane są potrzebne do uzupełnienia wniosku przez internet, opłata za pośrednictwo wizowe 100 PLN) lub we własnym zakresie bezpłatnie. Więcej informacji na stronie www.poland.embassy.gov.au,

  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 2 strony wolne.
 • WYCIECZKI FAKULTATYWNE
  Na wycieczki fakultatywne w Australii i Nowej Zelandii sugerujemy przeznaczyć od ok. 30 AUD/NZD do ok. 1000 AUD/NZD.
 • PRZELOTY WEWNĘTRZNE
  Ze względu na ograniczoną liczbę bezpośrednich lotów z Ayers Rock do Cairns, dopuszczalna jest możliwość przelotu przez Sydney lub Alice Springs.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

4.7

OGÓLNA OCENA W SKALI 1-5

z 3 recenzji

Ogólna organizacja
Program wycieczki
Komfort podróży
Wyżywienie
Standard

4.6

Alicja

5.0

Henryk

4.6

Rafał

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 3000 PLN płatna przy zapisie
II RATA płatna na 45 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • przeloty wewnętrzne,
 • przejazdy mikrobusem/autokarem, promem,
 • 18 noclegów; zakwaterowanie w hotelach 3*/4* i motelach, pokoje 2-osobowe – dopłata do pokoju 1-osobowego 4900 PLN (nie dotyczy Ayers Rock, gdzie 1 nocleg w pokojach 2-osobowych z łazienką w Outback Pioneer Hotel),
 • 17 śniadań (w tym 1 breakfast box), 3 kolacje w Cairns oraz 1 kolacja hangi z przedstawieniem w wykonaniu maoryskich artystów w Rotorua (w Ayers Rock – 1 dzień wyżywienie we własnym zakresie),
 • piknik o zachodzie słońca w Ayers Rock (przekąski, wino, sok),
 • opłaty za bilety wstępu do miejsc wymienionych w programie,
 • opiekę polskiego pilota - przewodnika,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
AUSTRALIA – NOWA ZELANDIA (wyspy Płn. i Płd.),
(wyjazd z 2 noclegami tranzytowymi) 2019
4,7 5 1 3