× ZAMKNIJ

STWÓRZ SWÓJ PROFIL KLIENTA

DOŁĄCZ DO ZAUFANEJ
SPOŁECZNOŚCI LOGOSTOUROWICZÓW!
Stwórz profil przy użyciu adresu e-mail

Administratorem danych jest Biuro Turystyki ZNP LogosTour Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33, 00-379 Warszawa, adres e-mail: biuro@logostour.pl. Kontakt do inspektora ochrony danych – e-mail: iod@logostour.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z utworzeniem konta w serwisie www.logostour (usługa świadczona drogą elektroniczną) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO) oraz otrzymywania newslettera – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane osobowe dla pierwszego z celów będą przetwarzane do czasu rozwiązania umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną, natomiast dla drugiego celu – do czasu wycofania zgody. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom administratora danych, jak też podmiotom udzielającym wsparcia temu administratorowi na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych dla celów marketingu bezpośredniego. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy lub przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
POTWIERDŹ SWOJEGO MAILA
Dziękujemy za rejestrację. Aby kontynuować potwierdź wiadomość, którą wysłaliśmy na Twoją skrzynkę mailową:
example@gmail.com

Nie otrzymałeś wiadomości? Sprawdź skrzynkę SPAM.

WSPOMNIENIA ZAMKNIĘTE
W ZDJĘCIACH

NIEZWYKŁE MIEJSCA,
I WSPANIAŁE WAKACJE

DOŁĄCZ DO ELITARNEJ
GRUPY PASJONATÓW
PODRÓŻY

0

z 0 recenzji

Buenos Aires i Rio de Janeiro – jedne z najbardziej roztańczonych miast świata. Mistrzowskie pokazy tanga i samby. Rozmach wspaniałego Buenos Aires i zachwycająca panorama Rio de Janeiro z otaczających miasto wzgórz. Barwna, artystyczna La Boca, tonąca w kwiatach Colonia, kultowy stadion Maracana, słynna plaża Copacabana. Oszałamiające wodospady Iguacu.

PROGRAM WYCIECZKI

ROZWIŃ CAŁY OPIS
 • TRASA WYCIECZKI

  BUENOS AIRES (Argentyna) – COLONIA DEL SACRAMENTO (Urugwaj) – PUERTO IGUAZU (Argentyna) – FOZ DO IGUAÇU (Brazylia) – CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj) – RIO DE JANEIRO (Brazylia)

 • Dzień 1 |

  Zbiórka na Lotnisku Chopina w Warszawie, stanowisko odpraw LogosTour. Wylot do Argentyny.

 • Dzień 2 | BUENOS AIRES (Argentyna)

  Przylot do Buenos Aires. Zwiedzanie miasta; Plaza de Mayo – z katedrą, pałacem prezydenckim Casa Rosada, historycznym budynkiem dawnego ratusza i miejscem pamięci, gdzie zbierają się Matki z Plaza de Mayo. Przejazd Avenida de Mayo do siedziby Kongresu. Wizyta w barwnej i pełnej muzyki dzielnicy La Boca, będącej podróżą w czasie do epoki, kiedy w jej zaułkach rodziło się tango. Następnie przejazd przez elegancką dzielnicę Palermo z jej wytwornymi willami, pałacami i ambasadami. Spacer po nekropolii Recoleta, w której spoczywają wybitne postaci z historii kraju, m.in. Evita Peron. Kolacja.

 • Dzień 3 | BUENOS AIRES – Estancia Santa Susana

  Wyjazd na argentyńską prowincję do tradycyjnej estancii Santa Susana. Okazja do poznania stylu życia i zwyczajów gauchos, możliwość przejażdżki konno lub powozem. Obiad a la gaucho – miejscowe pierożki empanadillas oraz asado, tradycyjnie pieczona doskonała wołowina, serwowana z miejscowym winem. Pokaz argentyńskich tańców z muzyką na żywo, a następnie konkurs zręczności gauchów w jeździe konnej. Powrót do Buenos Aires. Dla chętnych spacer po mieście – Wieża Anglików, mauzoleum poległych w wojnie o Falklandy-Malwiny, plac i pomnik gen. Jose de San Martína, kolorowy i gwarny deptak handlowy Florida.

 • Dzień 4 | BUENOS AIRES– COLONIA DEL SACRAMENTO (Urugwaj) WIECZÓR SYLWESTROWY

  Czas wolny. Dla chętnych fakultatywnie rejs katamaranem przez wody La Platy do Urugwaju (ok. 220 USD). Zwiedzanie jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast kolonialnych Ameryki Południowej – Colonia del Sacramento. Spacer po malowniczych, pełnych kwiatów i zieleni uliczkach Starego Miasta, w otoczeniu nastrojowych kawiarenek i małych sklepików z miejscową sztuką i rzemiosłem. Obiad w lokalnej restauracji. Powrót do Buenos Aires. Wieczór sylwestrowy – uroczysta kolacja w stylowej, eleganckiej sali dawnego teatru, a po niej zrealizowane we wspaniałej choreografii Tango Show w wykonaniu mistrzów. Od dawnych, pozostających w klimacie lat dwudziestych, nieśmiertelnych przebojów po nowoczesne, akrobatyczne aranżacje Tango Nuevo.

 • Dzień 5 | PUERTO IGUAZU (Argentyna)

  Przelot do Puerto Iguazu. Zwiedzanie najpiękniejszych wodospadów świata – Iguazu (po stronie argentyńskiej). Możliwość obserwacji przyrody w lesie pełnym motyli, egzotycznych ptaków i wszędobylskich coati – ostronosów, będących symbolem parku narodowego. Spacer ponad ścianą spadającej wody oraz przejście pod wodospady i podziwianie ich ogromu z dolnej perspektywy. Następnie przejazd kolejką i spacer długim pomostem do najbardziej spektakularnej, potężnej i zachwycającej kaskady zwanej Gardzielą Diabła. Fakultatywnie – wodne safari, wycieczka pod wodospady pontonami (ok. 90 USD). Przejazd do Foz do Iguacu w Brazylii. Wieczorem dla chętnych kolacja w oryginalnej restauracji serwującej szeroki wybór dań z różnych części świata (85 USD). Podziwiać będzie można tańce charakterystyczne dla wielu krajów Ameryki Łacińskiej, takie jak cueca, polka paraguaya, chacarera, tango, malambo, capoeira i samba.

 • Dzień 6 | FOZ DO IGUACU (Brazylia) – CIUDAD DEL ESTE (Paragwaj)

  Spacer po brazylijskiej stronie wodospadów Iguacu. Możliwość podziwiania całego kompleksu wodospadów. Fakultatywnie (w zależności od warunków pogodowych i liczby chętnych) przelot helikopterem ponad wodospadami (ok. 140 USD). Następnie przejazd do Ciudad del Este w Paragwaju przez most Przyjaźni nad rzeką Parana. Po drodze obiad. Panoramiczny objazd miasta, zwiedzanie przypominającej arkę katedry św. Błażeja i krótki spacer po pełnej kontrastów stolicy stanu Alto Parana. Powrót do Brazylii.

 • Dzień 7 | RIO DE JANEIRO (Brazylia)

  Przelot do Rio de Janeiro. Zakwaterowanie w hotelu. Dla chętnych spacer po nadmorskim bulwarze Avenida Atlantica, możliwość zakupu pamiątek na wieczornym targu miejscowego rzemiosła. Dla chętnych, fakultatywnie Samba Show, najlepszy w Rio pokaz tańców brazylijskich, łączący tradycje różnych kultur tworzących folklor tego kraju, w barwnej scenografii i mistrzowskim wykonaniu, zwieńczony prezentacją wspaniałych strojów karnawałowych (ok. 130 USD).

 • Dzień 8 | RIO DE JANEIRO

  Zwiedzanie Rio de Janeiro. Miejsca, które najpełniej oddają urodę okolicy, to dwa dominujące nad miastem wzgórza, z których rozpościera się zachwycający widok na zatokę Guanabara, będący wizytówką Rio. Wjazd wspinającą się stromo kolejką szynową na górę Corcovado, na której wierzchołku stoi, patronując miastu, posąg Chrystusa Odkupiciela (Cristo Redendor). Następnie przejazd do podnóża słynnej Głowy Cukru (Pao de Acucar) i wjazd kolejką linową na wierzchołek wzgórza, z którego roztacza się kolejny niezapomniany widok na centrum Rio i zatokę. Następnie zwiedzanie katedry św. Sebastiana, patrona miasta. Na trasie przejazdu zabytkowy akwedukt Lapa, piłkarski stadion Maracana oraz Sambodromo – miejsce corocznego, szalonego karnawału. Obiad.

 • Dzień 9 | RIO DE JANEIRO

  Rano czas wolny. Dla chętnych zwiedzanie muzeum brazylijskich kamieni szlachetnych i możliwość zakupu olśniewającej biżuterii. Po południu transfer na lotnisko. Wylot do Europy.

 • Dzień 10 |

  Przylot do Warszawy.

DODATKOWE INFORMACJE

ROZWIŃ WSZYSTKIE INFORMACJE
 • PASZPORT
  Najpóźniej na 40 dni przed wyjazdem wymagane jest przekazanie do biura danych paszportowych, takich jak – imiona i nazwiska takie jak w paszporcie, numer paszportu i data ważności paszportu.

  Paszport powinien być ważny co najmniej 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki. W paszporcie powinny być min. 3 strony wolne.
 • WIECZÓR SYLWESTROWY
  Wieczór sylwestrowy z uroczystą kolacją i Tango Show – cena 1400 PLN, płatne na 40 dni przed wyjazdem.
 • BILETY WSTĘPU
  Na bilety wstępu należy zabrać ok. 145 USD.
 • NAPIWKI
  Na zwyczajowe napiwki sugerujemy przeznaczyć ok. 40 USD.
 • PRZELICZNIK WALUT

 • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
  Uprzejmie informujemy, że na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych (Dz.U. z 2016 r. poz.187 i 1334) znowelizowanych ustawą z dnia 22 lipca 2016 r. o zmianie ustawy o usługach turystycznych oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1334) od dnia 26.11.2016 r. pobierane są obowiązkowe składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny od każdego klienta z tytułu zawartej umowy o świadczenie usług turystycznych. Wysokość składki wynosi 13 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw pozaeuropejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 10 zł za imprezy turystyczne na terytorium państw europejskich z wykorzystaniem innego środka transportu niż loty czarterowe; 0 zł za imprezy turystyczne na terytorium krajów mających lądową granicę z RP, a w przypadku Federacji Rosyjskiej w obrębie obszaru obwodu kaliningradzkiego, a także za imprezy turystyczne na terytorium RP, w tym imprezy zagranicznej turystyki przyjazdowej Więcej informacji na stronie: https://www.msit.gov.pl/pl/turystyka/prawo/2839,Rozporzadzenia-dotyczace-Turystycznego-Funduszu-Gwarancyjnego.html oraz http://www.ufg.pl

801 011 864

ZAMKNIJ    X

CENA OBEJMUJE

I RATA 2000 PLN - płatna przy zapisie
II RATA płatna na 40 dni przed wyjazdem
 • przeloty międzynarodowe rejsowymi liniami lotniczymi w klasie ekonomicznej,
 • przeloty wewnętrzne,
 • przejazdy autokarami/mikrobusami,
 • 7 noclegów; zakwaterowanie w Buenos Aires w hotelu 4*, w Rio de Janeiro w hotelu 3* (hotel położony ok. 250 m od plaży Copacabana); w Iguaçu noclegi w pousada – standard hotelu 3*; pokoje 2-os., dopłata do pokoju 1-os. 1000 PLN,
 • 7 śniadań; 3 obiady, 1 kolację,
 • opiekę polskiego pilota,
 • usługi lokalnych przewodników,
 • ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, bagaż).
ARGENTYNA – PARAGWAJ – BRAZYLIA (+ opcja Urugwaj)
Sylwester w Buenos Aires
0,0 5 1 0